Den provoněný růžemi♥

4. června 2012 v 5:50 | ondina |  Různé
Krásný den*♥!
Dnešní datum je vzácné. Váže se k němu hned několik krásných věcí.
Je to den, kdy má narozeniny člověk, který je mi hodně drahý.
Můj nejmilejší poklade, přeji ti vše nejlepší, hlavně zdraví, lásku, štěstí a úspěchy, ať tvá autorská hvězda stále září!♥
Dnes je to právě rok, co jsem si četla tvou nejkrásnější povídku. Milovaného ROMEA.♥ Díl byl publikován 3.6., ale začaly jsme o ní hovořit právě 4. června. Byl to ten nejhezčí okamžik! Od té chvíle začalo přátelství, kterého si moc vážím! Našla jsem poklad. TEBE!♥
Dnes je tu pro tebe slavná trilogie, tetralogie...

Začnu TVOU Don´t Cry, protože ji máš nejraději, proto je mi nejcennější.♥
Moc krásné jsou okamžiky, kdy se Rose obejme s Mikeym, kdy jsou u sebe Slash a Rose a samozřejmě - zdvih kytary, to umí jen Slash. Jeho sólo - nemám slov!

Pokračuji Listopadovým deštěm. Miluji ty chvíle, kdy v listopadu roní nebe své křišťálové slzy.
Jsem ráda za úsměv Rose během sól Slashe, to je krásné. Když slyším Slashovo umění, Axl hraje a je na jeho tváři úsměv.
Jinak kolem 3.45 a 7.minuty - Sluff♥. Víc nemusím říkat. A pak to začne, awww - zase citoslovce. Zlom, který tolik miluji, tady live, je v 7.35, kdy Slash vystoupí na piano a začne nejkrásnější sólo všech dob.

Jako další nemůže následovat jiná píseň než Estranged.
Napsala jsi jednu větu, která vždy pohladí! Děkuji. A náš Poseidon, že? To je jedinečný okamžik. Ta chvíle, kdy se rozezní jeho kytara, je svatá.
A tady? Slash kolem 1.35, kdy "to" začne. A hlavně - "one, two..." Dokonalé! A jak zní piano, Mikey je prostě výborný!♥
A že bychom začali být kamarádi? Myslím já a Rose? Asi ano. :-)

This I Love nemůže chybět! Navíc z Prahy!
Můj druhý Déšť.
Jinak DJ hraje na tuhle svou lásku, KYTARU, kterou používá k This I Love, právě November Rain!!
Mám ráda okamžik,kdy přijde za Rosem - tak kolem 1.47, a pak sólo od 2.18. Ano, kytarový princ z Indiany s očima barvy moře u francouzského pobřeží♥!

Přeji ti krásné narozeniny, poklade!
Mám tě moc ráda! Víc než NR!
Tvá Oli.♥♥♥
 


Komentáře

1 mašlička mašlička | 4. června 2012 v 7:24 | Reagovat

Připojuji se ke gratulaci.
Nejkrásnější je Don´t Cry. Slash je borec, DJ ale fešák. Ale nejsympatičtější je... no prostě Duff.

2 Oli Oli | 4. června 2012 v 15:43 | Reagovat

[1]: ♥♥♥
Máš pravdu, Don´t Cry je nádherná skladba. Stejně tak - Duff je prostě Duff.

3 Peti Peti | 4. června 2012 v 16:38 | Reagovat

Boo klenote♥,
nejprve bych ti ráda z celého srdce poděkovala za nádherné přání k narozeninám! Tvá slova mě moc potěšila a pohladila.
A teď k písním. Začnu od konce. This I Love je nádherná věc, při níž si vždy vzpomenu na krásnou Erin. Ve videu se mi moc líbil ten moment, kdy se Daren usmál. Komupak asi ten úsměv věnoval? :)
Estranged. K té se mi vždy strašně těžko hledají slova. Je to perla, drahokam! Psala jsem to mnohokrát, ale musím se opakovat. V této skladbě Axl přímo ukázkově předvádí své nadání. A Duffovo "dum-dum" je dokonalé!♥♥
Déšť. Axlův úsměv mi samozřejmě neunikl. I kdybys na něj neupozorňovala, všimla bych si. Krásné! A Slash na piánu a onen zlom. Potěšilo mě, že si na ně stoupl stejně jako ve videoklipu, protože ten moment mám moc ráda. To jak pomalinku vystupuje nahoru a pak... Ty víš! Takže pan Hudson má body navíc, protože třeba v Paříži na něm "jen" seděl.
Na závěr jsem si ponechala srdcovou Don't Cry. První myšlenku, která mě pravidelně při této písni napadá, nechám být. Nejprve bych poznamenala, že jsem ráda, že jsi zvolila právě verzi z Tokya, protože zbožňuji chvíli, kdy Axl obejme Mikeyho kolem ramen, a také to jeho "And please remember.". PERFEKTNÍ♥♥♥ Pomalinku mám tendenci sklouzávat k citoslovcům... :))) Takže komentář raději ukončím.
Ještě jednou ti moc děkuji za přání a i za tento krásný článek! Dovolila bych si  doplnit nadpis. Můj narozeninový den je provoněný růžemi a deštěm.♥♥♥ Od rána u nás prší!
Přeji ti krásné odpoledne, moje nejmilovanější. Objímám tě a mám tě moc ráda, mnohem více než DC♥♥♥!

[1]: Mnohokrát děkuji! Musím souhlasit, Duff je zkrátka nejlepší.♥ :)
Krásný den!

4 Vonn. Vonn. | Web | 4. června 2012 v 17:02 | Reagovat

Ahoj Oli!

Pripájam sa ku gratulácií, je to fakt krásne od teba :) A tie piesne.. klenoty ♥

A nemusíš sa mi ospravedlňovať zlatko, chápem, blog má niekedy vypadky, nič sa nedeje :)

Krásny večer zlato ! :)

5 Oli Oli | 4. června 2012 v 19:30 | Reagovat

[3]: Boo back nejdražší princezno♥♥♥,

nejprve k nadpisu. Teď se budeš smát, ale já měla ten déšť také v nadpisu (zase uvažujem stejně :-) ), dala jsem ho za růže. Je tak nějak pro růže typický (a úplně nejlépe, položenou růži na notách NR, ale to jsem nenašla)... Ale, kdyby jsi věděla, jak u nás celý den svítilo sluníčko. Ráno mě vlastně sluníčko vzbudilo... A u nás neprší. Taková škoda. Měla jsem v názvu ten déšť nechat. :)
Věděla jsem, že zmíníš naši nádhernou Erin. A jsem za to šťastná, protože sama víš, jak moc tuto nádhernou ženu mám ráda.
A má nejdražší, dnes jsi mi dala přenádherný dar! Vlastně hned dva. Nádherné věnování, už to mě rozslzelo - tento DAR od TEBE♥♥♥, skvost, klenot, drahokam, který umíš napsat jen TY. Jsi UMĚLKYNĚ.*** Nesmírně si právě u Mikeyho vážím všeho. NÁDHERA. OBDIV.
Jsem poctěna a ŠŤASTNÁ. Já celý článek proplakala. Tedy... jedna věta, tam jsem se zasmála - prý: "...nějaký Slash..." A u "Mám ho rád", to už tekly slzy po tváři. Tvůj článek je to nejkrásnější a hlavně NEJDRAŽŠÍ. Nejcennější. ♥♥♥ Miluji ho!*

A Peťulko, já jsem volila tu verzi, kde Slash vystoupí na piano. Jako v klipu, sama ten okamžik zbožňuji. Kdepak, jen na něm sedět... Nádherně jsi na to zareagovala. Přesně, jak zdůrazňuješ - je to jako v klipu. A ten úsměv Axla. Vidíš? Už o něm mluvím jako o Axlovi. Copak to asi znamená. Jasně.Silná krásná blonďatá dvojka - ty a Mikey. Ano, povedlo se. Asi jsme s Axlem nebo lépe řečeno - začínáme být - kamarádi. Začnu věřit na zázraky. :D
Peťulko, moc, opravdu moc jsem ti chtěla popřát. Záleželo mi na tom.
Mám tě moc ráda!♥♥♥
Chci ti poděkovat za vše, hlavně za to, že tě mám, poklade můj. Já ho našla každý den za něj děkuji! Děkuji za tvé přátelství, kterého si cením nejvíc, tvou důvěru a hlavně - vždy mi rozzáříš den, má nejmilovanější.
Měj krásný večer a hlavně, oslav narozeniny!
S láskou!♥♥♥

[4]: Verunko,
přeji krásný večer!
Jsi moc hodná.
A jsem moc ráda - já jsem z toho byla tak špatná. Doteď nevím, co se stalo.
Omluvit jsem se musela, napsala jsi krásný komentář k Nadalovi... A já si toho vážím.
Krásný večer a děkuji!

6 Janča Janča | 4. června 2012 v 19:44 | Reagovat

Pokud se nemýlím, jedná se o narozeniny jedné z nejlepších autorek, co znám a zároveň i jedné z mých nejoblíbenějších :-)
Takže i já přeji LadyKay všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a tvůrčích úspěchů a ať se za ní Múzy neustále vydávají, den co den ;-)
A znovu děkuju za všechny ty nádherné chvíle, které jsem strávila nad jejimi úžasnými povídkami, z nichž vyzdvihnu především mou milovanou Lutte, na kterou nikdy nezapomenu ♥♥♥

7 Oli Oli | 4. června 2012 v 20:01 | Reagovat

[6]: Ahoj Jani,
nemýlíš se! ;-)
Nejen jedna z nejlepších, Peťulka JE NEJLEPŠÍ autorka, vždy dá povídce něco navíc. Srdce, krásu, cit. I já prožívám vždy krásné okamžiky, kdykoliv se začtu do jediné věty.♥♥♥
Nejlepší autorka, krásný člověk!
Ach, Jani, miluji Romea. A že jsme ještě nic nevypátraly, že?
S tím bychom měly něco udělat. Jedno ale čekám, zásadní věc, tak doufám.
Krásný večer!

8 Janča Janča | 4. června 2012 v 20:09 | Reagovat

[7]: Olinko, zrovna nedávno jsem lamentovala, kdeže je další díl Romea a Aspíka a nostalgicky si vzpoměla na naše "komisařské" pátrání za pomoci Sherlocka Holmese :-)
Kde ty časy jsou...ale že byly krásné ;-)

9 Oli Oli | 4. června 2012 v 20:29 | Reagovat

[8]: Romeo je mé srdce, takový povídkový Listopadový déšť. Ta nejkrásnější povídka. Miluji ji.♥♥♥

10 Jaňulinka Jaňulinka | Web | 5. června 2012 v 6:40 | Reagovat

Gratluji :) A Hodně štěští a zdravý :) Moc krásný článek s kvěle vybrané písničky nádhera :)

11 Peti Peti | 5. června 2012 v 8:31 | Reagovat

[5]: Krásné ráno moje nejdražší♥,
chtěla jsem reagovat ještě včera, ale vůbec se mi komentář nechtěl odeslat. Tak jsem to vzdala...
Opravdu, od rána u nás nebe plakalo. Vzbudilo mě vlastně bubnování kapek na parapet. Pak vždy na chvilinku přestalo a začalo znovu. Déšť mám ráda a jak vždy dodávám - nejen ten Listopadový, takže mi to udělalo radost.
Za nic mi neděkuj! Chtěla jsem ti udělat radost a jsem i ráda, že se mi to podařilo!
A samozřejmě, že jsem si všimla, že to není už Rose, ale AXL. Věř, že něco takového mi neunikne! :)) Slibovala jsem ti, že si na pomoc vezmu Mikeyho? Slibovala. Zdá se, že mise našeho blond dua probíhá úspěšně a vy nakonec budete kamarádi, ač to tak zprvu nevypadalo. Zázraky se dějí, Oli. ;)
Ještě jednou moc, moc, moc děkuji! Jsi zlatá!♥ :-*
Přeji ti krásný den, poklade. U nás začíná zase pršet. Opatruj se!
Hugs, kisses & DC♥♥♥!

[6]: Zdravím tě Jani,
nejprve bych ti ráda poděkovala za překrásné přání k narozeninám!♥ Je to od tebe moc milé. Moc si slov, která jsi napsala, vážím! Stejně jako ty jsi mi děkovala za chvíle, které si strávila u mých povídek, děkuji ti já za komentáře, v nichž ses se mnou dělila o své dojmy a pocity.
Na tvoji otázku, kdeže je Romeo a Aspík, odpovídám, že u mě v počítači. Stejně jako kdysi u Lutte. Finišuji s nimi a další díl tedy zveřejním až po úplném dopsání. Dělám to tak, protože mohu dle libosti předešlé díly přepisovat, což by nešlo, kdyby byly zveřejněné. Nemám však každý den volný tak, abych jej mohla vyplnit jen psaním, takže to tolik trvá. Nezapomněla jsem, neboj.
Ještě jednou děkuji. Měj krásný den!

[4]: [10]: Slečny, i vám mockrát děkuji za blahopřání k narozeninám a přeji pěkný dnešní den!

12 Oli Oli | 5. června 2012 v 15:09 | Reagovat

[10]: Ahoj Jaňulinko,
krásný komentář! Děkuji za tvá slova pro člověka, který je mi drahý.♥
K hudbě - vybrala jsem právě tu slavnou trilogii, jen mě v jednom okamžiku GN´R neposlouchali a ne a ne... Tak jsme spolu chvíli "nemluvili", ale Axl nakonec svolil a mohla jsem psát dál. x))
Jsi moc hodná!
Přeji pěkný den!

[11]: Boo má nejmilovanější♥♥♥,
Petinko, dělá mi na blogu neplechu nebo spíše "pořádek" "nějaký šotek".
U nás pláče nebe dnes. A také miluji déšť a nejen "Listopadový", to jsi napsala nádherně!♥
Děkovat MUSÍM. Nejlepší "Střelec", nejvzácnejší "Růže" a zářící drahokam.♥♥♥ Moc pro mě znamená, že jsi napsala jednu větu, vlastně dvě, ty mě dojaly a byla jsem speechless. Vzácný den, má nejdražší, spojený se vzácným článkem, s TEBOU. Je v něm tvé srdce a to je to nejkrásnější!
Už zas slzím.
Radost je slabé slovo. Pocta, obdiv, krása, srdce.
A za jedno ti děkuji NEJVÍC♥!
Jsem nejšťastnější, že TĚ mám, mám tě MOC ráda, můj Deštíku. Tvá podpora a důvěra a hlavně nejcennější přátelství, to je ten nejvzácnější dar. TY!♥*
Anooo, je to tady - zázrak! Ledy roztály. A to je u mě, co říci! Mé krásné, drahé blond duo (TY jsi IN♥♥♥, Mikey close to) mě zlomilo. Takže děkuji. Ano, víš přesně, co říkám. Axl. A vidíš? Díky tobě už není Appendix a zapomněla jsem *směje se* i na Subjekt. :D KDO to je?:D Dala jsem Darenovi šanci a nelituji, takže vše je na Axlovi. Ale ještě stále věřím v jistý okamžik.
Ale Peťulko, až budeme mít ten stroj času, v Hell House rychle od Spasitele pryč, no znáš ty jeho samaritánské sklony... :-)  :-)  :-)  :D
Přeji ti moc krásný den  - dnes provoněný deštěm!*
Mám tě moc ráda, víc jak NR♥♥♥!

13 Peti Peti | 5. června 2012 v 19:11 | Reagovat

[12]: Boo back má nejmilejší♥,
to jsi napsala moc hezky 'nejlepší "Střelec", nejvzácnější "Růže"'♥ Mistrovsky vyjádřené!
Ono mi to nedá a musím reagovat na Axla... Zaprvé, gratuluji sobě a Mikeymu k takovému úspěchu. Zadruhé, ten HH... Mám Axla ráda, kamarádíme se, ale spasit bych se nenechala ani náhodou. Mít ten stroj času a ocitnout se v HH, zalezu si pod stůl jako Duff v NR, sotva by Spasitel žen překročil práh místnosti. Snad tam nějaký stůl měli... :D V opačném případě bych musela zalézt jinam.
A ještě jedna věc. Zapomněla jsem na ni včera a... sice to nepatří k tomuto článku, ale napíšu to. Včera jsem si na tebe opět vzpomněla. Přepínala jsem totiž televizi a na ČT4 běžel tenis. French Open a zrovna tam naskočily výsledky. Ano, narážím na "kanára", vlastně dvojitého "kanára", kterého Rafa nadělil svému soupeři. Jméno po mně nechtěj, vzpomenu si nanejvýše na křestní - Juan. Zápas jsem bohužel neviděla. Z FO jsem zatím (napůl) sledovala jen souboj mezi M. Šarapovovou a K. Zakopalovou. Rafu musím nějak "vychytat" , přinejhorším se na něj podívám ve finále. Vzhledem k tomu, že se hraje na antuce a ty o něm píšeš jako o králi tohoto povrchu, nepochybuji, že by se tam nedostal! Je to naprosto mimo téma článku, ale musela jsem se o to s tebou podělit :)
Krásný zbytek dnešního večera, Olinko♥
Objímám tě a mám tě moc ráda, víc než DC♥♥♥!

14 Oli Oli | 5. června 2012 v 20:22 | Reagovat

Krásný večer Peťulko*♥♥♥,

my ten stroj času dáme, to bude mazec! ;) Duff mi hned bliknul, jen jsi zmínila "zalezu si pod stůl"... :-D  :D  Tak jasně, NR, že? A jinam... A vím, kam! Krásné blonďaté duo!♥♥♥
A vůbec nevadí, že zmiňuješ Rafu, naopak, jsem nadšená. Mám velkou radost. Ono to bylo na ČT4? Vidíš? Já vždy hledám jen Eurosport a španělské programy. Ach, chudák Monaco, ten to tak schytal - 6:2, 6:0, 6:0. Bylo mi ho líto. Nadal hrál skvěle, ale zítra mám strach, má hodně těžkého pavouka (jej a zase, když ne kanár, jestřáb, drak, tak pro změnu pavouk... ten tenis :D). A i když je antukový král, v roce 2009 vypadl v osmifinále a Peťulko, letos mám špatné tušení. Tak snad se mýlím.
Krásný večer má nejdražší!
Mám tě moc ráda, víc jak NR♥♥♥!
Nádherný komentář, děkuji!***

15 Peti Peti | 5. června 2012 v 21:24 | Reagovat

[14]: Ještě jednou krásný večer♥,
netuším, zda i Rafův zápas běžel na ČT4, to bych ti lhala, ale vysílali zápas Berdycha, ze kterého jsem viděla posledních pár minut, pak ten s Klárou Zakopalovou a postřehla jsem i Peťu Kvitovou. Ty mi dáváš :D V ptácích už má jasno, ale pavouk... Nejspíš tuším, co to ale bude. Používá se třeba i na MS ve fotbale. Je to takové to grafické znázornění, rozpis, kdo s kým hraje, že?  Cizí slovo pro to je "draw", viď? Jako pavouk to vypadá, tak snad mám pravdu :-) Nadal hraje zítra? Tak to schválně budu kontrolovat a snad ho neprošvihnu. Já tvé perle Středomoří věřím, vyhraje!
Ten stroj času, sloužící čistě pro naše osobní účely, dáme a jako první podnikneme výlet do HH. Ten stůl. Netuším, zda by se mi podařilo poskládat se pod něj tak hezky jako Mr. McKaganovi :D, ale bylo by to první místo, kam by mě napadlo se před samaritánskými sklony našeho Spasitele schovat. No a kdyby to nevyšlo, mám v záloze jiná místa. ;-)
Objímám tě!
S láskou♥♥♥

16 Oli Oli | 6. června 2012 v 9:35 | Reagovat

[15]: Boo krásko*♥♥♥,
ty jsi úžasná. Máš skvělý přehled nejen přes ptáky, tady jsi mi dala, musela jsem se usmát, krásné, ale hlavně... Tedy ty se přesně orientuješ i přes termíny. Máš pravdu, co je pavouk. Já si to vlastně ani neuvědomila, myslím u zprávy, jak dopadlo finále tícky z Říma, poslední generálky na French Open. Tam jsem podotkla, že nedočkavě čekám draw Roland Garros. Máš pravdu, to je slovo pro našeho pavouka. Taky slovo "pavouk" nepoužívám, vždy draw, jen do článků jsem to dala "normálně".
Jsi báječná, má nejdražší!♥♥♥
A Nadal? Dnes to bude těžké, dost se obávám, ale zatím hraje výborně. Viděla jsem ráno schedule a bude hrát jako druhý zápas na kurtu Philippa Chatriera. První hrají ženy od dvou, tak počítám mezi čtvrtou a pátou. Ale jsem nervózní.
A ještě na skok k myšáčkům. Ještě, že jsem jednoho z nich nepojmenovala Myles. Ten by se snad naučil i "zpívat"... :D  :D  :D
Tak ta jiná místa v HH - jsem si jista, že vím! A jiné místo by pak volil i Mr. McKagan.
A přestože Myles je prostě MŮJ Myles, jsme s Axlem kamarádi. Že máš radost? Díky tobě!♥*
Kdo je Appendix, kdo je Subjekt? Nějak si nevzpomínám... :D Prostě Axl a Daren!
Krásný den zlato!
Mám tě moc ráda, víc jak NR♥♥♥!

17 Oli Oli | 6. června 2012 v 9:55 | Reagovat

[15]: A Peťulko***,
vážím si toho, jak nádherně o Nadalovi mluvíš.
Děkuji!
S láskou♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist