Komentáře

1 mašlička mašlička | 25. května 2012 v 12:07 | Reagovat

Suprová skladba. Moc se mi líbí!

2 Vonn. Vonn. | Web | 25. května 2012 v 15:26 | Reagovat

Ahoj Oli ! ♥ :*
Máš pravdu, Myles je úžasný spevák. Je fakt málo ľudí s takými skvelými schopnosťami a hlasovým rozsahom .. ale to snáď tebe vysvetlovať nemusím, zlatko. ;) Alter Bridge je skvelá skupina. Ale tak, čo by sme od mohli Mylesa čakať, ak nie niečo chytľavé a fakt kvalitné ;) Ja zase milujem songy Come to life, In loving memory a Broken wings :3
Krásny deň zlatko ! :*

3 Oli Oli | 25. května 2012 v 16:55 | Reagovat

[1]:♥♥♥

[2]: Ahoj Verunko*,
děkuji za krásný komentář!
Anooo, skvělý výběr! Máš dokonalý přehled! :-)
Já mám článek o Broken Wings v rozepsaných, stejně tak další lahůdku - Find The Real. Ale u Mylese, cokoliv slyším, jsem nadšená. Je skvělý! Watch Over You je mi však nějak blízká, miluji tuto píseň. In Loving Memory - tak tady nemám slov, pouze slzím - nádhera, také však smutek. Ale to je tak překrásná píseň, že mi ta slova opravdu chybí.
Přeji ti krásný podvečer a děkuji za krásná slova!

4 Janča Janča | 25. května 2012 v 17:51 | Reagovat

Olinko ♥
Nejdříve tě srdečně zdravím a přeju hezký víkend :-)
O Mylesovi jsem si vždycky myslela, že je úžasný zpěvák a teď jsem se v tom jenom utvrdila.
Já osobně dám taky přednost live verzi, jako ostatně vždy, "živák" je prostě "živák", ten žádná technika nikdy nepřekoná. Bezprostřednost a kontakt s publikem je ohromná věc, takže pro mě Myles naživo vede ;-)
Nejvíce miluju, když zpívá ty vysoké pasáže, to se nechávám doslova unášet.
Prostě Mylese můžu a to velmi :D

Víš, co mám na tvých článcích nejraději?
To, že o svých oblíbencích vždycky píšeš s takovou láskou a zaujetím, je to znát z každičkého slova, které tady zveřejníš ;-)

A Olinko, strašně moc děkuju za tvůj nádherný komentář, opravdu moc :-)

5 Oli Oli | 25. května 2012 v 18:31 | Reagovat

[4]: Ahoj Janičko,
když jsem četla "Ztráta", bála jsem se a bohužel, měla jsem pravdu. Ty úterky mi budou chybět.
Oh, děkuji, zda jsou cítit z článků emoce, tak jsem vlastně moc ráda. ;-)
Myles je úžasný, pro mě Pan Zpěvák, už jsem ho tady na blogu tak nazvala několikrát, zrovna nedávno u You´re A Lie. Na Mylesovi miluji právě to, jak dokáže navázat kontakt s lidmi, i tady u live verze je vyzval, aby zpívali s ním. A pamatuji koncert z Itálie - to mi bralo dech a pohladilo u srdce. Snad i pro to jeho skvělé chování ho mám tak ráda. Ale ano, ty výšky - panečku, pohrává si s hlasem dokonale. Využívá svůj rozsah (4 oktávy - awww) a hlavně - dar. Když začne podzimem, ještě se držím, ale jak přijde na zimu, v tu chvíli pláču. Tak nádherná píseň. Miluji ji!
Tahle píseň je mi tak drahá, jako jedna z mála.
Proto moc děkuji za krásný komentář!
Krásný víkend i tobě! :-)

6 Peti Peti | 26. května 2012 v 7:27 | Reagovat

Krásné ráno moje nejmilovanější♥,
přesně jak jsem čekala a odhadovala "jinde". Z každého jednotlivého slůvka cítím lásku, úctu a obdiv Mylesově osobě! Jak jsem psala, má v hrdle něco speciálního. Klidně bych se kvůli tomu i hádala s někým, kdo by si dovolil tvrdit, že ne. Jeho hlas je DAR, jiné pojmenování pro něj nemám.
Chtěla jsem to napsat už několikrát, ale vždy jsem na to zapomněla. Pan Kennedy mi občas připomíná pana Rose. Hlasem. Nemyslím tím, že ho kopíruje, to bych si nedovolila nikdy vyslovit. Ono vlastně ani Axla kopírovat nejde, protože je zvláštním úkazem a kopírování by skončilo tragicky. Jak jistě víš, pro mě je druhý nej... Ačkoli, Steven je jiný level, takže Axl je vlastně první. Zpět k tomu, co tím chci říct a proč jsem ti sem "zatáhla" Rose. Víš, co jsem o Mylesovi několikrát napsala. Že je jediný, od nějž... Jistě sis to už doplnila. TOTO bude ten důvod. Samozřejmě na to má hlasově, ale ten hlavní důvod je, že mi připomíná místy samotného Axla. Záhada rozluštěna :-)
K písni. "Watch Over You" je nádherná věc. Mou jedničkou je sice jiná, ale tato je mému srdci hodně blízká. Ačkoli se mi líbí i klip, v případě AB, tedy Mylese, vždy budu hlasovat pro live verzi. Zbožňuji jeho hlas naživo (ty výšky ♥) a hlavně tu komunikaci s fanoušky. Krom toho, zdá se mi, že když stojí, v tomto případě tedy sedí na pódiu, srší z něj charisma ještě více než za normálním okolností. Takže za mě ta ze živáku! Krásně si podotkla, že Myles je zárukou kvality. V tom s tebou MUSÍM souhlasit.
Děkuji tobě i panu Kennedymu za skvělý start dnešního dne!
Přeji krásný den, Olinko, a budu se na tebe těšit - kdekoli.
Hugs, kisses&DC♥♥♥

7 Jaňulinka Jaňulinka | Web | 26. května 2012 v 8:35 | Reagovat

Krásné ráno :)
Souhlasím s tebou oli :) Je to úžasný zpěvák který dokáže
vždy s něčím překvapit :))
A ten živák je vždycky nejlepší :) Vybrala
si skvělé video :))
PS Děkuji moc za tvé krásné komentáře
moc si jich vážím :)

8 Oli Oli | 26. května 2012 v 11:30 | Reagovat

[6]: Boo můj nejcennější poklade♥♥♥,
teď nevím, jak poděkovat za tak nádherný, dokonalý komentář! Máš pravdu - kopírovat Rose? Neboj, vím, jak to myslíš. A jsem opravdu za každé tvé písmenko šťastná. A jsem tolik šťastná, když o Mylesovi píšeš tak překrásně. Slzím.♥ Nádherné!***
Ano, dokázala jsi mě svými nádhernými slovy rozslzet, jak sám Myles mě okouzluje, slzím i nyní, když píšu. Jsi úžasná a krásná!

Miluji, jak si vítr pohrává s Mylesovými vlasy. A to jeho "here we go" v živém vystoupení.
A nádherně jsi podotkla - nelze srovnávat pana Rose a Kennedyho. Je ti jasné, kdo u mě vyhrává - je svůj a to oceňuji, má nádherný hlas a miluji, jak o Mylesovi vždy nádherně píšeš. Nádherný hlas, dar, o kterém vždy píšeš, ta jedinečnost, pro mě ten nejvyšší level.
A přesně vím, co říkáš, aby ne... Povídaly jsme o tom. ;-)
A víš, že tuším? Alter Bridge mám naposlouchané, tak jen čekám, zda opět budeme mít stejný názor (jako vždy). Myslím, že ano. Byla tu zmíněna In Loving Memory - tak tuhle píseň mám spojenou jen s tebou. Důvod je jasný!
A jak píšeš o Axlovi a Mylesovi - Myles je výjimečný, má zlato v hrdle, je krásný jako člověk. To "něco" mě vždy okouzlí.
Víš nejlépe, že Stevena miluju, obdivuji jeho hlas, stejně tak obdivuji Rose. Je v něm něco nádherného.
A ty víš nejlépe, že miluji NR. Když bych měla říci jedinou skladbu Alter Bridge? Bude to Watch Over You. Vždy mě rozpláče. Myles svým uměnín a jinak, jak přijde na zimu, pláču vždy...
Listopadový déšť je jen jeden, ale Watch... to je to NR od Alter Bridge, Ta zima... Jak Myles začne, nevím slzy neudržím.
Krásný den poklade můj!♥♥♥

9 Oli Oli | 26. května 2012 v 14:55 | Reagovat

[7]: Ahooj Jaňulinko,

já jsem tak ráda. A taky vede u tebe live vystoupení... Ono to má "to něco" navíc. Hlavně, samotného pana Kennedyho. S kytarou je ... oh, dokonalý!
A jak píšeš, vždy jsem dojatá,když tu píseň slyším, je tolik nádherná.
To já děkuji a vážím si každého tvého komentáře!
Přeji krásný víkend a MOC děkuji! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist