Hallelujah

27. května 2012 v 10:00 | ondina |  Hudba
Zdravím vás!

Chtěla jsem dnes publikovat Ariadnu, ale dělá mi tu nyní společnost Myles Kennedy♥, takže jasná volba.
Dávám sem cover, jeden z nejkrásnějších. Ano, ten nej je od milovaných "Růží". Mám vám položit otázku nebo je odpověď jasná? Tak napovím "Knockin´" a už víte, že? x))
Dnes dostane prostor opět Myles a Hallelujah. Dám sem dvě živé verze.


Chtěla jsem tu mít verzi z Milána, ale formát se mi divně zobrazuje. Jsem z toho vážně nešťastná, ještě včera video šlo a je tak moc krásné. Chcete zpívat s Mylesem a najednou zjistíte, že nejde vydat jedinou hlásku. Jen oněmíte. To je to jeho kouzlo. Vezme vám slova. Vžene slzy do očí. Vzbudí nejsilnější emoce. Jak Myles dobarvuje celou píseň, jen s úžasem posloucháte.
Pan zpěvák, Pan umělec!♥


Nejkrásnější je, jak se Myles přímo mazlí s každým tónem. To je zřejmě TO NĚCO, co na jeho hlasu, zpěvu tolik miluji a obdivuji. Dává do svých vystoupení srdce a je to znát. Každý z lidí, co měli to štěstí zažít koncert, kde zpívá Myles (ať už v Alter Bridge nebo u Slashe), museli odcházet plni zážitků. V tomhle je pro mě Myles nenahraditelný a výjimečný umělec. Jeho charisma, kontakt s lidmi - to umí jen on.
Věřte, je hodně nádherných písní od Alter Bridge, tato skupina je záruka skvělé hudby.
Příště, až se tu objeví Myles, seznámím vás s další skladbou, kterou miluji. Find The Real. To bude román... x))) A postupně budu přidávat i další.
Na Watch Over You však nemá žádná, snad jediná, velmi smutná píseň. Taky tu bude. Watch Over You je mým Listopadovým deštěm od Alter Bridge. Všichni určitě víte, co tím říkám, jak se tím odhaluji a jak je mi píseň drahá. Já jen, že jsem to do minulého článku zapomněla napsat.


A pomůžete mi zlomit Mylese? Už jsem tady zmiňovala skupinu, kterou od prvopočátku nazývám "kapelou snů", několikrát tu byla zmíněna, takže jistě její název znáte velmi dobře. Sametoví Velvet Revolver. Když vidím, jak nádherně klape spolupráce Slashe s Mylesem, moc bych si přála, aby Myles zpíval ve Velvet Revolver. To je velký sen. Nabídku dostal, ale odmítl ji.
Říkám, že vlastně kapela má skvělého zpěváka dávno. Je jím Duff McKagan. Jste asi někteří překvapení, že? Ano, Duff je nejen nejlepší basák (pane Sixxi, já vím, že jste úžasný a vzhlížím k Vám s úctou, respektem, ale Mikey je Mikey! To však na mém obdivu k Vám nic nemění!), ale skvělý zpěvák. Už mám připravené články o jeho kapele Loaded, takže už brzy vás o tom Mikey přesvědčí sám.
No vidíte, kam jsem se od coveru dostala? Až k Duffovi. Jaké překvapení, že? A nesmějte se, já vás slyším! x))
A že Mylesovi ta španělka sluší?

Přeji vám krásný den!
Vaše Oli.
 


Komentáře

1 mašlička mašlička | 27. května 2012 v 10:40 | Reagovat

A odkud Pan umělec pochází? Znám ho od tebe a je vážně dobrý.
To, jak drží tón, to je skvělé!

2 Oli Oli | 27. května 2012 v 11:12 | Reagovat

[1]: Správná otázka! :-)
Spokane. Pamatuješ, když byly Myšlenky zločince právě z té oblasti, blikl mi Myles.
A děkuji!
♥♥♥

3 Vonn. Vonn. | Web | 27. května 2012 v 17:19 | Reagovat

Ahoj Oli!
Momentálne sa nezmôžem na slovo.. toto.. toto... toto je DOKONALÉ!!! Totálne!! :O Len tupo hľadím.. proste nádhera ♥
Ty vždy vieš, čo vybrať drahá :*
Pekný večer :)

4 Oli Oli | 27. května 2012 v 17:59 | Reagovat

[3]: Ahoj Verunko,
moc děkuji za tak krásná slova.
Já mám pro Mylese velkou slabost. A tato píseň- je v ní taková veliká něha,obrovský cit. Myles ji umí dokonale rozněžnit.
Jsem moc ráda, že se ti líbí. Myles do ní dává vše - něhu, dokonalost a hlavně srdce. Proto je tak krásná.
Moc děkuji za krásná slova!
Krásný večer i tobě!

5 Janča Janča | 28. května 2012 v 18:40 | Reagovat

Olinko, krásný podvečer přeju :-)
Asi se mi budeš smát, ale tuhle písničku jsem poprvé slyšela ve Shrekovi a tam mě tak okouzlila, že mi u ní až vhrkly slzy do očí.
Bohužel, popularita Shreka odstartovala obrovskou vlnu různých verzí a předělávek, které frčely v rádiích pořád dokolečka a které mi písničku úplně zhnusily...
Až ty tady jsi ji dokázala v mých očích opět pozvednout na tu úroveň neskutečně emotivní a křehké dokonalosti, téměř snové balady :-)
V podání Mylese, který ji fantasticky interpretuje je to nádherný zážitek, já osobně dávám přednost té první verzi, přece jenom se mi líbí o krapet více ;-)
Úžasná píseň a úžasný interpret, co více k tomu dodat...♥♥♥

6 Oli Oli | 28. května 2012 v 19:06 | Reagovat

[5]: Jani,
i já ti přeji krásný večer!
Já se vůbec nesměji! Přiznám se, že netuším, o čem hovoříš, protože se v TV dívám snad jen na sport a Myšlenky zločince. Shrek? Co to je? Ano vím, tu postavičku jsem v reklamách dokonce i viděla :D,  ale vlastně jsem film NIKDY neviděla a teď se asi směješ ty.
Tuhle píseň znám samozřejmě jako originál. A pak, slyšela jsem ji např. krásně zazpívanou od Bon Jovi. Ale na tu verzi, kterou zpívá "můj" pan Kennedy, na to nemá nikdo. Oněměla jsem nad tou krásou. Myles opravdu píseň dokáže rozněžnit a to nemluvím jen o téhle. Každé přidá to "něžné kouzlo", co umí jen on, co má v hrdle a srdci jen a pouze Myles♥.
Příště, až se tu Myles objeví, bude to už tvorba Alter Bridge. ;-) Sám se na setkání s vámi moc těší! ;-)
Děkuji za tvůj komentář! :-)

7 Janča Janča | 28. května 2012 v 19:23 | Reagovat

[6]: Olinko, ani já se nesměju, protože kdybych v té době neměla Katku ještě malou, tak by i pro mě Shrek zůstal jenom titulem z filmových plakátů. Jestli se někdy budeš nudit, tak se na Shreka podívej, myslím, že se skvěle pobavíš, já jsem šla s Katkou do kina, protože byla ještě příliš malá a celou dobu jsem se bavila snad ještě líp, než ona :D
Díky ní jsem v kině viděla plno skvělých animovaných filmů pro celou rodinu, třeba Hledá se Nemo, Ratatouille nebo Doba ledová, všechno výborné a vtipné animáče :-)
A tady je ta verze ze Shreka:
http://www.youtube.com/watch?v=iIgzw8_fe94

8 Oli Oli | 28. května 2012 v 19:42 | Reagovat

[7]: Téééda Janičko,
ty mi ale dáváš. :D
Ze všech filmů, co tady zmiňuješ, jsem skutečne neviděla žádný. Úplně bych nyní propadla. x(
Naposledy jsem si vychutnala "Druhou Boleynovic holku", jak říkám filmu "Králova přízeň" já. (Filmy s Ericem Banou miluji!)♥ A třeba Mnichov. Ten propláču vždy celý, stejně jako knihu. Jsem veliký knihomol. :D
Ale pokud říkáš, abych se na Shreka podívala, tak to udělám. A je dobře, že jsi si tyto vzácné chvíle s dcerkou užila. To je dobře!* Moc dobře!
A Hallelujah se mi líbí. Prostě nádherná píseň, krásná slova.
Děkuji za odkaz!*

9 Jaňulinka Jaňulinka | Web | 31. května 2012 v 19:39 | Reagovat

Olinko Dobrý večer a především krásný :)
Jako vždy mě tvůj článek uchvátil.Si skvělá spisovatelka :)
Ve Shrekovi sem ji slyšela tolikrát zrovna v části jak sem měla Fion vdávat s Tím chlapíkem teď si nemůžu vzpomenout.Shrek byla moje nejoblíbenější
pohádka mého děstvtví ..Ale když sem byla menší tak
vedla včelka Mája :)
Už zase sem odbočila.Jo PS Pár filmů sem viděla :) Krásný večer a užij si zítřejší děn Oli :)

10 Oli Oli | 1. června 2012 v 8:01 | Reagovat

[9]: Ještě jednou krásné ráno Jaňulinko :),
opět velmi děkuji! Tvá slova velmi potěší!
Jak říkám, Shreka jsem zatím neviděla, ale píseň už ano (a slyšela).:D
Jééé, včelka Mája!♥ Já ji jako malá naprosto milovala.I klidně teď, i když jsem už velká holka x)), bych se na ni podívala. Je to takové jemné, prostě se Mája povedla.
Od Mylese k Máje... :-D  :-D  :-D To se mi líbí. :-) Bezva.
Pár filmů? Jistě bych opět propadla, že? :D
Užij si dnešní den! :-) A děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist