Jeden za 18, druhý bez dvou za 20! Myslím české tenisty!x((

7. dubna 2012 v 10:21 | ondina |  Sport
Tenis je hra gentlemanů!!! Alespoň jsem si to vždy myslela...
Kdo se díval na včerejší druhý zápas Davis Cupu mezi Štěpánkem a Tipsarevičem, musel skutečně až "žasnout". Ze začátku jsem jen kroutila nevěřícně hlavou, jak nesportovně se chovalo naše publikum v pražské hale.To že tleskalo po dvojchybě srbského gentlemana, je ošklivé, ale když šel servírovat, pískalo a nebylo v klidu. Pak došlo na skandální okamžiky. Kdybych je tady měla vypisovat, byla bych tu do Vánoc.
Konec zápasu však byl velmi nehezký. Štěpánek neunesl porážku od Tipsareviče a nejen, že ukázal TO gesto s prostředníčkem k Tipsarevičovi, ale použil i sprostou nadávku. Pak neměl i takový gentleman a inteligentní hráč, jakým Janko Tipsarevič je, opravdu ztratit nervy? Mela to byla pořádná.
Vidím, že si naši hráči, Berdych se Štěpánkem, v takových gestech během Davis Cupu přímo libují.
A ještě jedna věc. Štěpánek v zápasu ošklivě upadl a Tipsarevič OKAMŽITĚ přeskočil síť a běžel ke Štěpánkovi, aby se ujistil, zda je v pořádku. A čeho se nakonec dočká? Jen urážek. Slušní lidé to v dnešní době nemají jednoduché!!
 


Komentáře

1 mašlička mašlička | 7. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

Beruško,
jako tělocvikářka učím a vedu žáky při všech hrách k fair play. Někdo vždycky musí prohrát, ale se slušným chováním!
Jaká je to výchova, když mají v televizi takové sportovní vzory v chování?
Např. letošní Davis Cup a ten proti Španělům...

2 Áďa Áďa | 8. dubna 2012 v 14:15 | Reagovat

klídek zlato, jsou to blbečci, ti Češi ;-) přesně jak jsi psala, slušní lidé už jsou dnes téměř na odpis a svět patří mrchám, bohužel :-( dyť se podívej třeba i na tu kauzu kolem našeho pardubického dostihového závodiště. upadá to tam jako ďas, nikdo na to nemá peníze, Dostihový spolek na to zvysoka dlabe... a když se nabídl někdo, kdo tomu opravdu rozumí, nemluvím o nikom jiným, než o Pepíkovi Váňovi, člověku, který by z těhlech trosek dovedl udělat závodiště na mezinárodní úrovni, které by znal celý svět, tak to naše slavné město začne kopat jako šílené a chudáka Váňu odpráskali, jako kdyby jim chtěl ukrást nějakou svatost!!! :-(

3 ondina ondina | 8. dubna 2012 v 17:02 | Reagovat

[1]: ♥♥♥

[2]: Děkuji za tvůj koment!
Včera se mi moc líbil Ilja Bozoljac. Podržel Tipsareviče a nepodal ruku Štěpánkovi.♥ :-D
Pana Váni si vážím!
Pěkný podvečer!

4 Áďa Áďa | 8. dubna 2012 v 20:07 | Reagovat

[3]: taky tak a nad ubohostí českých looserů, kteří nemají ani tolik hrdosti, aby dovedli prohrávat se ctí, nanejvýš protoč oči, dyť oni si nic jiného ani nezaslouží ;-)

5 ondina ondina | 8. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

[4]: Mně se ale moc líbilo, jak se pan Váňa snažil. Četla jsem o tom. Dokonce byla v tom článku i fotografie z VP a na ní "jistá" nádherná kobylka♥...
Pěkný večer! :-)

6 Janča Janča | 8. dubna 2012 v 23:16 | Reagovat

Tenis jsem v přímém přenosu neviděla, ale o celé věci vím a je to absolutní ostuda :-x
Někdy se opravdu stydím za to, že jsem Čech :-(
Radka Štěpánka jsem si vždycky vážila a nechápu, kde se to v něm vzalo, nejspíše neunesl chuť porážky a z toho plynoucí zklamání. Bohužel, měl se zachovat jako slušný člověk a férový chlap a vyventilovat se někde v šatně, takhle si může ušít z ostudy kabát :-?
Radku, děkuju za šíření dobrého jména České republiky a Čechů ve světě :-?  

A Josef Váňa? Tohoto člověka obdivuju a strašně mu fandím, proto mě to všechno moc mrzí, zrovna on si takové jednání nezasloužil. Jakže se to říká? Za dobrotu na žebrotu! :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist