SOUHRA hudby a umění♥ - DJ ASHBA

27. března 2012 v 14:08 | ondina |  DJ Ashba♥
Pěkný den!

Dnes nás pozdraví DJ ASHBA. Dávám na blog často nějakou jeho fotografii a hned upozorňuji na ozdobení jeho kytar. Mně se nesmírně líbí, jak dokáže vyjádřit veškeré své pocity. DJ ví, co je smyslem -zdobit kytaru. Vše ve videu vysvětluje.


Jak už napovídá název článku - vypůjčila jsem si Darenova slova. DJ sám je rád, když se spolu snoubí umění a hudba. Zde je ten důvod. To "něco" výjimečného, čím mě nakonec získal. Má veliký talent, z jeho kytary zní nádherné tóny.
A všimli jste si, jak řekl, že má rád vrány?
Kdo se pečlivě zaposlouchá, uslyší i nádherné sólo "The Ballad Of Death". Jestli znáte i živá vystoupení, koncerty, tak právě v této skladbě mě dostává DJova kytara, ona září. A to myslím doslova. Osaka 2009 - kytara se přímo třpytí, právě, když DJ hraje tuto tesknou melodii. (Když se podíváte na obrázek, je to ta nejpřednější kytara...)

A ještě musím přidat nějakou krásnou fotku.


Je nezvyk vidět Darena bez šátku a klobouku. Moc se mi to líbí. Stejně ta jeho našpulená pusinka. To dělá vždy, když se soustředí na sólo...

Pěkný den!
Ondi.
 


Komentáře

1 mašlička mašlička | 28. března 2012 v 9:38 | Reagovat

Beruško moje,
vím, že máš pro jeho kytary a sóla vůbec, slabost (Darena tady musím poslouchat denně, jinak se mi opravdu líbí).Když zmiňuješ vránu, vzpomenu si na náš, "jen náš ČÁSEK", kdy jsme tento seriál s Markem Dacascosem sledovaly. Měl v názvu "Stairway to Heaven... a to mi připomnělo něco, co mám ráda. Led Zeppelin. Taky je znáš.
Musíme si Čásek zopakovat!

2 Janča Janča | 3. dubna 2012 v 16:03 | Reagovat

Olinko, když on je ten náš SUBJEKT tak úžasný :D
Miluju dívat se na něj, když mluví a ještě více, když hraje ;-)
A sluší mu to jak v klobouku, tak i v šátku nebo jen tak prostovlasému, on je prostě krásný mužský.
A ta třpytivá kytara je opravdu nádherná :-)

3 ondina ondina | 3. dubna 2012 v 22:50 | Reagovat

[2]: Janinko,
není, co dodat. Ty se slovy děláš zázraky.♥
DJe mám raději stále víc a víc, a když tak krásně mluví o hudbě, kdo by mu odolal.
Vrány, kyary a ty OČI... barva moře. :-)  ;-)

4 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 18:29 | Reagovat

Pěkný podvečer, Ondi!:-*
Po dlouhé době jsem tě přišla navštívit a jsem tvými články opět omámena!<3 Píšeš o DJ tak krásně, a tak pravdivě! Ta hudba a emoce, to umění z něj přímo vyzařuje! Zbožňuji jeho a jeho kytarové umění, pro mne je prostě Mistrem!<3

Jeho kytary mě vážně hodně zaujaly, jsou to opravdu úžasné práce a já si celé video vzdychala nad tím, jak moc bych jeho kytaru chtěla!!!<3 Jsem si jistá, že by hrála úplně sama... no nebyl by to sen, hladit struny tak nádherného uměleckého díla, jakým je například Bone Yard, která mě ze všech oslovila nejvíce?<3 To by byla prostě nádhera!
A nesmím zapomenout na tebou zmiňovanou "baladu smrti", jenž zněla na konci. Málem jsem se rozplynula blahem a rozplývám se jím pokaždé, kdy ji slyším a může to být klidně desetkrát za sebou!<3 Dnes tady ode mě budeš mít záplavu srdíček...ale ono se to jinak nedá, viď?:-*

Přeji ti krásný zbytek neděle a krásné svátky!:-*

5 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 18:31 | Reagovat

Vidíš to? Zase bych málem zapomněla!!o_o
Ty vrány na jeho hrudi jsou překrásné! Úplně jsem se zapomněla a koukala na monitor s otevřenými ústy, jak mě dostal! Ten chlap moc dobře ví, jak šíleně sexy je a ještě toho takhle bravurně zneužívá!<3 Nezbedník jeden!!:-)

6 ondina ondina | 8. dubna 2012 v 20:13 | Reagovat

[4]:[5]:Krásný večer, Ladynko!**
Já zapomínám vždy vše, když vidím Darenovy oči... ;-)  :-D
Víš, co je legrace? Už x-krát tady měl být článek o Alter Bridge. A pokaždé to má stejný průběh a la Ondi. Jdu na stránky o Mylesovi, že si najdu nějaký pěkný rozhovor, ale nakonec skončím u něj a Slashe. To by nevadilo, jen kdyby mě Slash "nehodil" k milovaným "Růžím". Hm a ne, že se tam objeví odkaz na "nové" Gunners a už jsem ztracená. Stačí vidět a slyšet Darena a bum... na blogu je DJ místo Alter Bridge. :D Kdyby jednou, ale já tohle udělám VŽDY! :-D  :-D  :-D Takže ano, ano - nezbedník jeden! :-)

Tu vášeň pro kytary popisuješ krásně! Mít takový poklad, awww... Třeba BY, je nádherná. DJ má vše promyšlené.
Jo a mám ráda jeho hlas!
Děkuji za opravdu krásný komentář. Je z něj úplně cítit, jak moc máš Mr.Ashbu ráda.
A děkuji, samozřejmě i já tobě přeji krásné prožití svátků!*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist