WATCH THIS♥♥♥

28. února 2012 v 12:16 | ondina |  Slash**
Zdravím vás všechny*,

tak moc dlouho jsem chtěla dát na blog tento skutečný skvost. Přestože mi tu hraje právě nyní "Nothing To Say" (we seem so lost and jaded...), jak přesný název, píšu článek právě o skladbě WATCH THIS.
Mám ji ze Slashova alba zřejmě nejraději. Je sice těžké označit jedinou skladbu, protože vás všechny osloví. Třeba Ghost a Izzy, kterého mám tolik ráda.
Mr. Hudson je umělec. Watch This ♥♥♥ je však pro mě jedinečná. Basovku hraje samotný Michael (Duff, chcete-li)!♥

Pánové Slash a Duff

Už nebudu zdržovat, vychutnejte si Watch This.


Nemůžu se dočkat Slashova CDčka, stejně tak klipu ke Gotten. Snad i proto si teď pouštím jeho CD, stejně jako Slash´s Snakepit.
A co říká o této famózní instrumentálce sám Slash? Četla jsem jeden rozhovor, kde poodhalil, jak skladba vznikla. Setkal se s pány McKaganem a Grohlem a nechal je improvizovat a za chvíli byla skladba na světě. Věřím tomu, protože Duff je umělec!* A teď budu přímo citovat pana Hudsona nebo se o to alespoň pokusím...


"Napsal jsem ke skladbě dost volné aranžmá, aby bylo spoustu místa k improvizaci... Byl tu také Duff. Věděl jsem, že to společně zvládneme dát dohromady..."
Ty riffy!♥ Jsou tak precizní!*

Sám Saul mluvil o svobodě. O tom, že se s kluky, kteří s ním spolupracují, v pohodě domluvil. Nic ho nerozptylovalo a mohl se plně soustředit na vše, na HUDBU. Je to znát...

Myslím, že se to Saulovi spolu s Michaelem a Davem hodně povedlo. Růže se nezapřou! Nyní jejich skladby sametově pohladí ve Velvet Revolver (hm, tak vidím, že mi tu chybí jedna rubrika, vlastně dvě, když budu počítat i Loaded).

Zmínila jsem RŮŽE, tak snad ještě i k nim napíšu něco málo.
Slash sám netuší, jak vše dopadne. Stále stejné dotazy kolem koncertu. Řekl: "Jestli začneme já, Izzy, Axl a Duff spolu mluvit, MOHLO BY TO VYJÍT." Víte, jak se vlastně Rose vyjádřil na Saulovu adresu? Ten PRVNÍ ošklivý "výrok" je víc než známý, jak Slashe označil. A ještě dodal k té legendární sestavě a možném společném koncertu: "... než se tak stane, bude jeden z nás ..." Poslední slovo si domyslete sami, není hezké. A Saul? Podle jeho slov touží po jediném. Po respektu a snad porozumění a dodává:"... a do toho jsme hodně daleko..."
Osobně o Duffovi♥ a Izzym nepochybuji, jen doufám v jeden velmi důležitý telefonát. Tak snad už telefon zazvonil. Snad ano. Doufám v to. Byla by krása, zažít "Střelce" a "Růže" v této sestavě. Ano, Daren si mě sice získal, ale stejně, Guns N´Roses jsou pro mě pánové - Slash, Duff, Izzy, Matt (tak dobře - Adlera mám ráda také, obzvlášť nyní), Dizzy a Rose. Když si vezmete kapelu Velvet Revolver, jsou tam kromě Rose všichni z legendárních Gunners a vše funguje. Respekt a porozumění... Došlo na Slashova slova.

Od Slashe k Růžím, ale ono to není zas tak daleko, že?

Legendární Guns N´Roses... (Izzy, Slash, Steven, Duff a Axl)♥.


Přeji krásný den!
U nás sněžilo celou noc a teď také. Vločky se snáší k zemi. Je to krásné...

Vaše upírka Ondi!♥
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 28. února 2012 v 13:24 | Reagovat

Áááách - nejdřív se budu muset vydýchat, abych pak nedělala chyby v komentu, tohle zvedá tep a pak hrozí zástavy- ❤.

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ´´´´´´

Začnu hudbou - musím se přiznat, že Watch This neznám,  nebo nevím, je toho tolik najednou, že si vše nepamatuji a kromě toho těch 7 - ty víš, o čem teď mluvím, viď, takže toho mám hodně najednou :)
Tohle je krása, z které mrazí, nevím, jak jinak to popsat.To dokáže jen ON❤. (Vidíš to obr srdce ? x)))

K fotkám - nejvíc mě "dostala" ta první. Oni dva - to je nádherné, krása přátelství, které nevyprchalo (už vím, četla jsem to - a DĚKUJI♥). To je  obdivuhodné a krásné.
Emmm - tohle radši zkrátím, ale Saul s kytarou - ach to jsou opravdu zástavy srdce pomalu - náááááádherné fotky ❤ Jasně, že má zase cigáro, sexy k němu,ale také - jsou mu vidět oči - já bych mu někdy ten jeho klobouk také spálila normálně :))) Protože jak ten nasadí, ztratí nejen oči, ale celý obličej...

A víš co - já jsem moc ráda i za tu poslední fotku a za to, že jsi tam popsala kdo je kdo, jsou i lidi, co v tom mají guláš, takže jsem o něco chytřejší. x)))) I když teda... no nic :D

Olinko - krásně jsi to napsala - a udělala mi tím radost, protože Saula a jeho umění není nikdy dost :-)  

Krásný den !!!

118 - VN  ❤❤❤

2 ondina ondina | 28. února 2012 v 15:07 | Reagovat

[1]: Milá Ilonko***,

to je nádherný komentář!* Velice děkuji♥! Tento článek je tady, protože skladbu miluju. A když vidím tak nádherná slova, pohladí, jako u NR!
Watch This je ze Slashova prvního sólového alba. Jen se ozve "Watch This" a jsem snad v tranzu. Tato skladba se nesmírně povedla. Ale, co čekat, když ji hrají Slash a Duff! Dva výjimeční umělci a přátelé. Rozumí si i beze slov, natož v hudbě. Opět hudební chemie. Docela si někdy zastesknu, proč v sametových VR nezpívá přímo Michael, vždyť je skvělý zpěvák... a KYTARISTA!♥
Ach ano, tvé srdce vidím, je nádherné a cenné!
A to cigárko, jasně, jak jinak u pana Hudsona. K němu se taaak hodí! Ale tak ty klobouky, to bude oheň, až se je rozhodneme spálit! ;-) Já mu také chci vidět do obličeje! Má krásné oči.
Tu první fotku mám hodně ráda. Prostě Duff, ale to ti je jasné. On je stále tak krásný.♥ A SPOLU se SLASHEM... Je cítit i z fotky, jak jsou si blízcí!* Ty víš, jak moc si právě jejich PŘÁTELSTVÍ cením a jak jej obdivuji. Tolik let. Jsem moc šťastná, jak moc si rozumí a stojí při sobě.
Ta poslední fotka... Opět - Duff a Slash, mí pánové, ale jak říkám, mám strašně ráda Izzyho, má v mém srdci velké místo.
A Ilonko, MOOOOOOC děkuji za tento krásný komentář, u Watch This mě velice potěšil. Sice to není znát, ale právě jde o jeden ze článků, na kterém mi velmi záleží. Taková další srdcovka jako NR.
DĚKUJI ze srdce!
120-150- Slash + Daren + tvá slova♥♥♥

3 ilon ilon | 28. února 2012 v 16:53 | Reagovat

Drahá Olinko***,

víš, že mě to také napadlo ? Proč tam Duff nezpívá ? Vždyť zpívat umí, je to opravdu škoda, byla by to dokonalost, nechápu to.
Mě se šíleně líbí tady - je to asi trošku jiné, nevím, třeba zrovna tohle se tobě až tak nelíbí, ale mě ano. Ale tak já ho zas tak neznám, znám asi jen tři písničky s ním, víc ne. http://www.youtube.com/watch?v=k6ECG_Kx8kY&feature=related  nooo a taky mu to tam nehorázně sluší - ty vlasy a to TĚLO - WOOOW*** A to tetování, sakra, už ho taky konečně chci, nebo si ho dám až v důchodu x)))

Jinak ano - to PŘÁTELSTVÍ - to je to nejvíc, napsala jsi to krásně - ano je dva se Slashem prostě nic nerozdělí, to už je jasné, po tom všem, co prožili.❤
Nedivím se, že se ti Watch This líbí - oni dva - vražedné spojení. A je to opravdu krásný.

Ach mě nemusíš děkovat, to já děkuji TOBĚ*** Za tenhle článek a potom děkuji rovnou dopředu za ty další, protože to, co jsi psala u mě - tééédy - to bych se těšila MOC♥*

118 - Watch This ♥♥♥

4 ilon ilon | 28. února 2012 v 17:43 | Reagovat

Ondi - slyšela jsi TOHLE ?!?!?!

http://www.youtube.com/watch?v=wE93PxZ6Yp4

5 ilon ilon | 28. února 2012 v 17:56 | Reagovat

a TADY TO JE CELÉ - no páni !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DcAinRfpxUs

pak si to vymaž, ty moje spamáče, ale mě se to NEHORÁZNĚ líbí !!!!

HOTOVO ♥♥♥

6 ondina ondina | 28. února 2012 v 18:38 | Reagovat

Ilonko***,
tedy ty mi dáváš.♥
Mám takto Michaela nejraději. Awww♥. On je tolik sexy, mám na něm ráda vše. Zpěv, jemný úsměv, vlasy... hru na kytaru, to mě vždy dostane. Je takovým mým princem. Mám moc ráda jeho hudbu  a zpěv, proto miluji vše od Loaded. Oblíbená kapela, přímo má srdeční záležitost!*

Těšila by ses? Hm, tak to je výzva, ale zkusím to tedy. Vím, o čem mluvíš. Sama TO tu chci mít.
A ano, stačí slyšet: "I don´t need you anymore... I don´t believe you anymore...
Miluji Mylesův hlas a Saulovu kytaru. Myslím, že se skladba povedla. Už jsem myslela na to, že ji sem dám. Moc se mi píseň líbí, včetně textu. To je Slash. On umí a spolu s Mylesem - nemám slov. Krása, opravdu. Nevím, jaká kombinace je vražednější, zda Slash/Duff nebo Slash Myles! Hudební chemie je to vždy!* A já chci, aby v sametových VR zpíval Duff, on to tak umí, má krásný hlas!
120-150- Duff s kytarou♥♥♥*umírá*

7 ilon ilon | 1. března 2012 v 9:26 | Reagovat

Dobré dopoledníčko, Olinko***,

máš pravdu - ty kombinace jsou naprosto vražedné. I když zatím (pro mě) - je NEJ ta Slash/Duff♥.
A víš, co by se mi líbilo ? :))) - Slash/Daren - abych je jednou viděla vystupovat společně - to by bylo NĚCO ❤❤❤ a mohl by k tomu zpívat James - včera jsem si ho konečně pořádně všimla - má opravdu krásný hlas (a nevypadá špatně !!!!♥) a mohl by si hodit duet s Duffem .... - ano, už končím, protože jak tak koukám, tak by tam na podiu bylo hodně "narváno" :))))

Tak hezký den ti přeji a užívej si ty víš, co :-)  :-)

118 - Darenovi havrani ♥♥♥

8 ondina ondina | 1. března 2012 v 10:21 | Reagovat

Milá Ilonko***,
tak já také nedám dopustit na Sluff. Prostě Michael a obzvlášť nyní je tak sexy. Modelka naše zlatovlasá. A k němu pan Hudson, prostě nemám z rockerů nikoho snad raději. Ale to není přesně vyjádřeno, já si spíš pánů hodně vážím a obdivuji je. Teda, ale něco jsem četla a nemůžu věřit, jak je Rose... nechci napsat jedno slovo, protože tohle nedělám, ale zklamal mě hodně! Jaký je...!! :( A že už to měl u mě skoro vyřešené. Zas vše pokazil.
Hm, Slash/Daren - *umřela* Ach, to by teda byla bomba. Oba nejlepší kytaristé - tedy král a korunní princ, ale to by bylo něco nebeského. Ale, třeba i na to dojde. Společná fotka už je, tak proč nedat společné vystoupení. Bylo by žhavé! Když mohli hrát spolu Saul a Perry, tak proč ne Saul a DJ... Chci to, moooc!♥
A duet s Michaelem? AŤ je klidně narváno, ale byl by to úžasný zážitek. Hm, Duff a James- to je také hodně skvělé. Awww...*♥
A "něco" jsem se ti snažila poslat, ale nevím, zda to půjde... Ach jo...
Krásný den!
120-150- animka Darena *awww*♥♥♥

9 ilon ilon | 1. března 2012 v 10:43 | Reagovat

[8]: Olinko ***- to tedy ten Rose musel říct něco opravdu hodně ošklivého... Vím, že jsi mi říkala "tamto" slovo - to se mi ani nechce věřit, hrozné... A je to opravdu škoda, protože už jsi (mě připadá) na Roseho začala nahlížet trošku vstřícněji, ach jo... No tak, udělal si to sám.
Společné foto Slashe a Darena ?To mi zase něco uniklo ? :D
Tak, teď se mi rozbušilo ❤ - běžím na email, jestli si schválně něco myslím, tak mám zástavu.♥
Krásný den !!!
118 - havrani♥♥♥

10 ondina ondina | 1. března 2012 v 11:35 | Reagovat

Ilonko***,

Rose řekl něco velmi nehezkého. Veřejně snad nemůžu ani citovat. Tak ti to napíšu jinde, tedy, pokud se sama nebudu ta slova stydět!! Jsou však Roseho!
A máš pravdu, já chtěla dát Axlovi šanci, opravdu víc než MOC jsem se snažila a že to bylo na té nejlepší cestě. Vím, co o něm říká Duff a pak, jak Duffa během koncertů třeba objal, stejně tak i Saula a nyní DJe...Pak stačilo číst jeho slova a... Jako umělce ho víc než uznávám, nikdo není lepší než Rose (jako zpěvák a skladatel) a obdivuji jeho talent... Tolik mě ta jeho slova bolela... Nejhorší je asi to zklamání.

120-150- HH a pánové♥♥♥

11 Janča Janča | 2. března 2012 v 18:11 | Reagovat

Tak si říkám, jestli je nebo není dobře, že GNR dopadli tak, jak dopadli. Ale možná že ano, protože tak dvě tak výrazné osobnosti by spolu prostě pracovat nemohly. Slash i Axel dostali příležitosti, na které by ve společné kapele nikdy nedosáhli a oba se posunuli v tvorbě tam, kam chtěli.
Asi to tak mělo být. Jenom je škoda, že celou věc Axel nedokázal přejít jako gentleman a člověk nad věcí, tak, jak by se na takového umělce slušelo a patřilo.
Takhle u mě bude už napořád zapsaný jako hulvát :-x

Skladba Watch This je skvělá, líbí se mi melodie i bezchybná hra, má to šťávu a šmrnc :-)
Já už se toho alba nemůžu dočkat :-P
A fotečky jsou mňamózní, zvláště ta druhá dvojice fotek ;-)  :-P

12 ondina ondina | 2. března 2012 v 20:28 | Reagovat

[11]: Ahooooj, má milá Janičko!*♥
Už jsem si dělala starost. Říkala jsem si, že do neděle počkám, ale pak už bych ti psala... Jsem ráda, že jsi tady! A že jsi ZDRAVÁ. To je podstatné!!*
GN´R - to je otázka. Což mi připomíná "něco", CO nyní čtu. Mám přeložených několik kapitol a snad se i děsím toho, že bude na mém blogu "přeSLASHováno". Chystám, řekněme, "něco" velkého jen kolem pana Hudsona. Bude "TO" mít hned několik kapitol, vážně hodně, ale je to velmi zajímavé. A proto, jak píšu v komentech, jsem se tolik nazlobila na Rose... No, ale to nechám do článků...
Jeee, nádherně píšeš o fotkách. Já miluji Sluff, tu první. Ano, uhodla jsi. Michael... chceš-li, DUFF♥♥♥. Michael je ... ♥♥♥ on je prostě "Pan Dokonalý". Jistě, pro mě. Asi jsi to nečekala, vsadila bys na Slashe, že? Ne, Janinko, nej je Duff.*
Nemůžu se května dočkat, až budu mít doma CD. Vražedná kombinace -pan Saul a Myles... ach, to je sen!! Slyšela jsem první píseň a je tedy, panečku, výborná. Možná ji sem časem taky dám. Pánové umí a já smekám.
A jak píšeš o OSOBNOSTECH - tak tady opět souhlasím, jako vždy se vším, co píšeš, má milá. Rose asi někdy ani neví, co řekne a že jsem se teď z knihy dozvěděla něco velmi nehezkého. Bude vše na blogu, až knihu celou přeložím. Ale, řekni sama - vždyť Daren je také veliká osobnost, proč tolik Rose... já nevím, no ke Slashovi se zachoval velmi nehezky a to mluvím opravdu slušně. Moc mě to mrzí, protože jsem Axlovi dala šanci. NE, on to zase vše zničil. Nevím, co dělat...
A úplně bych zapomněla. Jako pravý gentleman se ukázal právě pan Hudson (proč nejsem překvapená, je úúúžasný) a noví GN´R?? Mám trochu problém v těch kytarových sólech. DJ by to zvládl, ale - pokud je hraje VÍCE kytaristů, to nedávám. TO, co pan SAUL dá levou zadní... SLASH JE KRÁL!♥♥♥
Děkuji za krásný komentář, milá Jani!♥*
Jsem tolik ráda, že se ti líbí Watch This!*♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist