Sorry

27. února 2012 v 13:48 | ondina |  Guns N´Roses
Moji milí*,

v poslední době byste mě neodtrhli od alba Gunners. Od Chinese Democracy. Proto dnes dávám na blog píseň "Sorry". Ani ne kvůli hudbě, která je však překrásná, ale ta slova. Už jen stačí "You tear me apart...".Nejraději mám sice "This I Love"♥ a třeba kouzelnou "Prostitute", ale "Sorry" je něčím zvláštní. Okamžitě mě oslovila. A vím moc dobře, PROČ!


Darenovo sólo mi vezme dech vždy. Jeho hudba, to je život, půvabná melodie...
ZÁVISLOST! Stačí slyšet jeho kytaru. Přesně vyjádřeno.

Viděla jsem vystoupení z roku 2009 z Osaky. Bílý šátek (klobouk bych však vyměnila za jeho čepičku!). x))

Pokusím se napsat jednu povídku. Street of Dreams. Jestli vám to připomíná název další z písní z alba, máte pravdu. Každá je krásná. Rose je skutečně velký umělec, vždy mě jeho slova osloví. A Daren, ten vše dokáže podbarvit a zvýraznit, tóny vycházející z jeho kytary jsou opravdu magické. Upoutají.

Dnes je tu "Sorry", příště možná "Prostitute". Nedokážu se rozhodnout. Upoutá mě od Gunners jakákoliv melodie, protože je vždy dokonalá.

Hm, neodolala jsem. Máte tu i "Prostitute".


Darenova sóla skutečně zbožňuji.
Jak se láme melodie, ani nedýchám. A to piáno kolem 4:40 velmi pohladí, viďte?
Všímáte? Opět lebky na Darenově kytaře! A ty namalované nehty... Awww*♥. Teď si říkám, že už tu dlouho nebyla žádná Darenova kytarová lekce. To musím napravit. Na jednu jsem zrovna nedávno narazila a musela jsem se usmát. Ptáte se, proč? Pobíhal kolem Darena pejsek, docela to pobaví. Někdy sem tuto lekci dám. Je roztomilá.

Rose má velké štěstí, že získal Darena do kapely. Mr.Ashba je pro Gunners živou vodou. Vždy mě okouzlí, stačí, když rozehraje své kytarové party. Je vůbec možné hrát tak nadpozemsky? Ano, je to možné. DJ má velký talent.
Nyní už utíkám zpět do Indiany, mám teď s Darenem "něco" rozdělaného a už se na něj těším.

Přeji vám krásný den i celý týden!

Vaše upírka Ondi.*

PS: Píšu, že je "SORRY" NĚČÍM výjimečná. Stačí vyslovit jedno jméno. Zkuste hádat... Není to vůbec těžké.
A další, co mě přímo pohladí. Seb Bach - zpívá vokály. Mám hodně ráda Skid Row a samotného Seba. Nádhera!
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 27. února 2012 v 16:54 | Reagovat

Ahoj naše upírko **,

tedy vím, že máš moc ráda This I Love, a nevím proč, ale tuhle písničku jsem tady nečekala. Víš co - mě se zrovna Sorry moc líbí - stejně jako Better - neptej se mě proč, nevím to.*
To o Darenovi a živé vodě jsi napsala moc krásně, je to pravda.
Možná něco zlé je nakonec pro něco dobrého. Víš, jak to myslím.* Kdyby nebylo odchodu Slashe a Michaela, tak by jsi třeba nikdy nepoznala Darena.** A nebylo by spojení Slash a Myles :-)
Takhle se můžeme těšit na spoustu CD a ne jen na jedno ;.)

Jinak ta fotka, co jsi sem dala - áááách - ty jeho přímo propalují ♥* Dívat se mu do těch očí déle, tak nevím, nevím, jak by to dopadlo :)) Miluju kombinaci černobílé a barevné, takže skvost, ta fotka. A ještě, že to je tak veliká fotka, alespoň nezaniknou detaily ;-) Třeba mě se šíleně líbí ten jeho piercing ve rtu, to působí děsně sexy, oproti třeba Billovi (nepomlouvám ho), ale jak má ve rtu ty dva, tak to vypadá hrozně... A sexy to není vůbec :D
Tak teď jsi někde u Darena, když máte něco rozdělaného, tak ho ode mě pozdravuj, a jestli tam bude někde Saul poblíž, tak mu posílám ♥ :-P x)))
Krásný den !!!!
118 - ♥ FY ♥♥♥

2 ilon ilon | 27. února 2012 v 16:57 | Reagovat

Vidíš, jak mě ten Daren zhypnotizoval ? :-D  :-D  :-D

Ty jeho OČI !!!! propalují !!! Hlavně, že si tam nezapomenu dát srdíčko x))) Ale, abych napsala, o co se jedná, to nééé. 8-O  :D
A srdíčka i tobě ♥♥♥

3 ilon ilon | 27. února 2012 v 17:01 | Reagovat

*DNES NEUSNU !!!* :D  :D

... jak mě zhypnotizoval

Promiň, už opravdu končím, přísahám !!! Ale TOHLE jsem si nemohla odpustit x)))

4 Janča Janča | 27. února 2012 v 18:13 | Reagovat

Olinko ♥
Hezký podvečer :-)
Co se týká toho včerejšího nočního lovu, tak jsem lovila leda tak kapesníky, protože mám šílenou virózu. Dneska jsem si musela vzít dovolenou a až doteď jsem spala :-)
A to jsem tak tři roky neměla ani rýmu...
Ale tady u tebe na mě čekala skvělá léčebná dávka v podobě záření jedněch úžasných očí a velice zajímavé hudby :D
U "Sorry", musím přiznat, že když písnička začala hrát, tak se mi ani moc nelíbila, ale jak pokračovala, poslouchala se čím dál líp, až mě dostala ;-)
Je to zvláštní skladba, přijde mi trošku retro a taková nostalgická a Darenova kytara je prostě úžasná ♥
To se týká i druhé písně, Daren a k tomu ještě ten klavír.
Ale celkově se mi více líbí "Sorry" ;-)
No a Darenova fotky, to je prostě nádhera ♥♥♥ :-P
Naprosto souhlasím s Ilonkou, Darenův piercing je dokonalý, ten ve rtu i ten na boku v nose. Je to úžasně sexy, na rozdíl od toho ve středu nosní přepážce, ten je fakt jak u dobytka v chlévě a působí na mě přímo vulgárně a...no hnusně ;-) :D

5 ondina ondina | 27. února 2012 v 18:33 | Reagovat

[1]:[2]:[3]: Ach Better. Stačí pár slov...Třeba "Now I Know you better..." nebo A broken heart provides the spark for my determination...

MOC ZDRAVÍM, DRAHÁ ILONKO***♥!
Uhodla jsi. Měla jsem na mysli Slashe. Myslím, že tato píseň říká opravdu mnohé. Proto ji mám tolik ráda.
Jej, ty bys ji u mě nečekala? Pravda je, že není tím klasickým hitem, ale je v mém srdci, kvůli Slashovi. Hned, jak jsem ji slyšela, bylo mi vše jasné. miluji This I Love, to je jisté, ale Sorry má v mém srdci místo, miluji tuhle skladbu.
A máš pravdu, Ilonko, opět. Nebýt toho ZÁSADNÍHO odchodu obou pánů, nevěděla bych, KDO je DAREN. Měl to se mnou taaaaaaaaak těžké, až je mi to tolik líto.
Takže opravdu, vše zlé je pro něco dobré. Spojení Slash + Myles - tak to je DOKONALOST! Berou mi dech. Tak moc jsem o tom snila a JE TO TADY! Snad se bojím uvěřit, že je to pravda. Oni dva, to je paráda!♥
A možná vím, co se ti na Better tak líbí. Jednak je to opravdu velmi krásná skladba a pak - ta slova... Opravdu si občas říkám, jak je možné napsat něco takového, co osloví a co to srdíčko rozbuší...
Ach, Darenův pierc ve rtu - je taaak sexy. Máš úplnou pravdu. DJ je prostě úžasný, má u mě tedy parádně našlápnuto. Hm, Michael je Michael, ale Daren ví, jak na mě... Jinak bych teď nebyla v Indianě...;-)
Jej, to je stejně moc krásné, jak píšeš, že bys tady Sorry nečekala.
Mám tuto skladbu ráda, prostě mi hned blikne pan Saul...♥ Miluji tuhle skladbu. Jsem nesmírně šťastná, že se líbí TOBĚ!*
Pozdravovat Darena BUDU! A MOC RÁDA!  Bude velmi šťastný!♥ Jistě ti také pozdrav pošle... Už hodně brzy, vydrž, má milá.♥ Tento týden tě pozdraví Daren sám!♥
A za nic se neomlouvej, moc prosím. Vždyť tvé komentáře mě vždy zahřejí v srdíčku. Moc děkuji!
120-150- tvá nádherná tvorba♥♥♥

6 ondina ondina | 27. února 2012 v 18:53 | Reagovat

[4]: Má milá Janičko*,
to je mi tolik líto. Popřeji ti hlavně brzské uzdravení. Hlavně, ať jsi zdravá, má milá.

Já vím, Sorry není klasický hit... Víš, já mám tuto skladbu hodně ráda. Jde o jedno jméno. Ano, uhodla jsi. Slash. Právě proto. Je v mém srdci.

Jinak, vědět, že jsi nemocná, poslala bych ti alespoň HUGS.
Moc ti přeji, aby jsi byla zdravá. To je to nejdůležitější.
Tak milá Janičko, zabal se do deky, odpočíve a hlavně, brzy se nám uzdrav!
♥♥♥ Srdíčka pro TEBE!

7 ilon ilon | Web | 28. února 2012 v 3:53 | Reagovat

Dobré ránko, milá Olinko***,

já VĚDĚLA, že jsem na něco zapomněla !!!! To je ale tím Darenem, to pak člověk lehce zapomene :)))
Ty budeš psát další povídku ?!?! Áááááách - no to je ale NÁDHERNÉ♥ !!!

Jinak stejně to asi Roseho mrzí, jak to všechno dopadlo... Neříkám, teď jsou všichni skvělí, jsou i nadále slavní atd., ale ta strhující živelnost a sláva, kdy je znal celý svět, to už asi není. Myslím tím, že kdyby ZŮSTALI jako dřív, tak by jim všem bylo asi lépe. Ale nevím, jak to je. Saul je s Mylesem a kde je Michael ? To už spolu také nebudou ?
Jinak Sorry mám opravdu hodně ráda, a s Better máš pravdu - ty texty  mají hloubku, text je pro mě stejně důležitý, jako hudba :-)  ;-)
Tak přeji hezký dnešní den !!!

118- FY ♥♥♥

8 ondina ondina | 28. února 2012 v 6:50 | Reagovat

[7]: Krásný den, milá Ilonko***,
proboha, tady někdo nespinkal!!?? Že by lov s Darenem?? ;-)
Ptáš se na pana Hudsona. Takto - jsem ráda, že má tyto sólo projekty. Navíc spolu s Mylesem. Mě tím zabil. Nicméně s Michaelem jsou skutečně velkými přáteli a za to jsem nejšťastnější. Mají společnou kapelu Velvet Revolver, kde (nevím, zda už zpěváka mají, nabídku do konkurzu dostal přímo od Saula právě Myles, to už by byla vážně bomba, ale Myles ji tehdy odmítl... Tak snad Izzy!) jsou pánové SPOLU. Saul a Michael. Je tam i Matt a já vždy moc ráda používám označení, že VR jsou Gunners bez Rose. Velvet Revolver je má kapela snů. A co se Michaela týče. Už na minulé sólovce Saulovi zahrál basovku. Watch This - to je prostě to NEJLEPŠÍ a tam hraje právě Michael. Chtělo by dát skladbu na blog, je úžasná! Jinak Michael má ještě svůj projekt, kapelu Loaded a tam i zpívá. Ano, zpívá, občas hraje na KYTARU (to Ondi umírá). Tak se neboj, pánové jsou spolu stále. Obdivuji jejich přátelství. Jsem moc ráda, protože právě tyto dva členy legendárních GN´R mám nejraději.
Ilonko- ta povídka bude něco jako pohádka, jen jednorázovka, nic dlouhého. A začtu ji později, až se vrátím z Indiany! ;-)Jen mě přepadla trochu melancholická nálada, když jsem si pouštěla Chinese Democracy. Udělala jsem si pár poznámek, protože nejdříve přepíšu celou... Ty víš. Prostě jsem pořád někde v Indianě, ta jezera tam...♥♥♥
A vidět Darena, taky nevidím, neslyším - teda ano, jeho kytaru pokaždé, ale to je tak jediné, co zvládnu, tak tak! :-D  :-D  :D
Teda nikdy bych nevěřila, co teď napíšu... Rose tedy něco hodně nedal, ale stejně mi chybí. A stále víc. Takže jsem šťastná, že má Darena a dělá i nadále skvělou hudbu. Miluji jeho texty a hlas, Rose je umělec. Kéž by zůstali pohromadě, jen - pan Saul tedy důvod k odchodu měl a dost vážný důvod. Smekám před Slashem, je nejen skvělý kytarista, ale hlavně člověk! Vážím si ho.
Ježíši, to je román. Je nebezpečné zmínit přede mnou GN´R a pana Saula... :-D  :-D Došla jsi na konec komentu? Jestli ano, tak jsi fakt dobrá! Koment DELŠÍ než článek... :D :-D
I já popřeji moc krásný den!
120-150- srdce z růží + FY(to je nejkrásnější)♥♥♥

9 ilon ilon | Web | 28. února 2012 v 13:37 | Reagovat

Krásný úterní den, Ondinko***,

To nebyl lov s Darenem, tam byl úplně někdo jiný, řekla bych o článek výš :)))I když ale jak tady Darena často vidím, tak nevím, nevím - on je opravdu moc krásnej - určitě hezčí, než můj S., a hraje také krásně, takže možná jednou ...**

Ach - tolik ti DĚKUJI, jak jsi trpělivá a všEchno se mi snažíš vysvětlit, tady i jinde, jsi opravdu zlatíčko :-)
jsem opravdu ráda za všechno, víš co myslím(CD), akorát ach jo, ty vazby někdy... Ale nevadí, prostě ty to víš, a když plácnu nějakou totální blbinKu, tak mi to řekneš a bude. A to se připrav, že něco zase bude :))) Ale mě to nevadí, důležitá je pro mě hudba, to, že se mi líbí, ostatní pak přijde samo :-)  ;-)
Povídka jako pohádka - ach tak víš, na CO jsem si teď vzpomněla.♥ Vždyť všechno nemusí být na sto dílů, myslím, že nejdůležitější je prvotní myšlenka. VÍM, že to bude krásné.
A přepisováním "tamtoho" NEMUSÍŠ POSPÍCHAT - máme jasno.
118 - ❤ ONLY F.Y.♥♥♥

10 ondina ondina | 28. února 2012 v 16:09 | Reagovat

[9]: Má milá Ilonko***,

opět děkuji za krásný komentář. Mám vždy tak velkou radost!♥

Nemusíš se ničeho bát. Máš úžasný přehled a já to vidím a moc dobře vnímám!♥ Nemám, co bych "říkala", báječně se orientuješ.
Ach, ty jsi byla se Saulem... Wow.
Jej, kdybys viděla jeden můj sen, teda lépe řečeno - ZAŽILA. Už vím, jak někteří skládají své skladby. Úplně jsem slyšela melodii, byla opravdu hezká a stále jsem mumlala, že jde o Chinese Democracy. Já z toho asi už blázním... Mít diktafon, tak to tam snad nějak "hodím". Ta melodie byla hezká, vůbec ji neznám... A prý Chinese Democracy :-D, Rose by se smál, musím se sama smát! :D
Já vím, jsi příliš laskavá. Ale stejně chci, aby "TO" bylo, co možná nejdříve.
Krásný den!
120-150- tvůj článek o Nikkim a Darenovi a vůbec - o Sixx:A.M. Krása!♥♥♥

PS: Rozumím, ona ta KRÁSA není tolik důležitá. Hlavně, když ji má člověk v srdci.
Pak je Slash stejně krásný. Snad mnohem hezčí jak Daren. Ale i DJ si mě získal(spálíme klobouk i jemu, jo? Chci u něj tu čepičku...).
Ale pan Saul víc, pro mě je tím nejkrásnějším kytaristou. Jako člověka ho obdivuji a myslím, že důvod znáš. A ten je velmi silný. Vážím si ho za tu "jistou" podporu...

11 ilon ilon | 28. února 2012 v 17:06 | Reagovat

Ach ano, Olinko***, vím, o jaké podpoře mluvíš a je to opravdu nádherné, v podstatě takovéto "věci" jsou to úplně nejvíc ♥ TO je nejsilnější.

Jinak s tím pálením - téda, to bude pěkný ohýnek x))) Víš co, mě Daren nevadí, i se mi líbí, ale tak trošku beru jako "provokaci", nebo, jak to nazvat - že si také často bere podobný klobouk, jako má Slash. To ho kopíruje, nebo co ?
Neříkám, že mi to vadí, jen se divím. A docela by mě zajímalo, co na to Slash. Je to JEHO "značka" - lebka, klobouk a každý už hned VÍ o koho jde. Ale asi si to myslím špatně, protože jsi psala, že Daren není arogantní, naopak, že je spíš plachý. Tak to je prostě asi náhoda, nebo pocta Saulovi, nebo zase nevím :D :-P

Wooow - tvoje sny mají sílu* To je škoda, že sny tak rychle vyprchávají...

118 - prostě jen tak srdíčka*♥♥♥

12 ondina ondina | 28. února 2012 v 18:07 | Reagovat

[11]: Ilonko***,
ano, přesně víš, to je nádherné!♥
A ten ohýnek, to bude pěkný oheň... To abychom si daly pozor, aby nepřeskočil k sousedům a nepodpálil vše, co mu přijde do cesty. Žár!!
Ano - klobouk, riffy a jedinečné držení kytary kolmo k zemi. To vše Daren "kopíruje". Přesto si myslím, že by dokázal být svůj, může se odlišit, je přece TOLIK talentovaný a všichni, kdo ho znají, to VIDÍ. A právě tyto věci mi hodně zpočátku vadily, nedokázala jsem se přes to přenést. Ano, přišlo mi to od DJe jako provokace. K tomu si "DOVOLIL", hrát v Gunners SLASHOVA sóla, tak to už jsem prskala.
Samozřejmě Darena neznám. Když však vidím jeho rozhovory, je skromný, tichý a plachý a k fanouškům se chová tak srdečně.♥ Myslím, že je DJ hodný člověk.
Teď vše přirovnám ke sportu. Víš, že miluji taneční pár Anissina/Peizerat. A právě Italové - Faiella/Scali (Massi s Fede) je kopírovali. Když jsem s Massim mluvila, hovořil o Marině s tou největší úctou. Bylo cítit, že je obdivují, proto jezdili stejným stylem a nevadilo mně to. Snad právě proto jsem dala Darenovi šanci. Je ten kytarový princ, opravdu umí a pokud chce být druhým Slashem, wow - být panem Hudsonem, polichotí mi to. Po něm ten nejlepší kytarista a Slash je jasně jeho vzor. Myslím, že je to krásné. Snad to tak nějak vidí i sám Daren. Zklamal by mě, kdyby ne. Už ho mám, krasavce, hodně ráda. Čas ukáže, jak to doopravdy je.
A ještě, Ilonko - ta média zveličují vše. Jsem přesvědčena, že jsou pánové v pohodě a mají mezi sebou respekt. To jen novináři vše přehání.
Tak držme palce, oba jsou tak šikovní a nadaní a zaslouží si obdiv.
Saul je stejně ale nejlepší!!
120-150- HH, S+M a n.!!!♥♥♥

13 ilon ilon | 1. března 2012 v 9:32 | Reagovat

No ano, Ondi - Saul je opravdu nejlepší, hraje úchvatně, Darena zas až tak naposlouchaného nemám, nebo prostě to řeknu takhle Slash je jen jeden.

ALE !!!! Jak jsem se tak včera dívala na nějaká videa s Darenem, tak musím uznat, že je opravdu krásnej♥ - já ti nevím, pro mě má v sobě něco malinko z Lauriho - nevím co, ale něčím mi ho připomíná. No zkrátím to - vypadá bezvadně, je sexy - skoro stejně, jako Saul ;-)  :-P

Krásný den, užij si ho maximálně - u nás zase prší a ty víš, co to znamená **

118 - Rain♥♥♥

14 ondina ondina | 1. března 2012 v 10:41 | Reagovat

[13]: Awww, Ilonko***,

to jsi řekla tak nádherně a PŘESNĚ. "Slash je jen jeden". To je dokonale vyjádřeno.
Ano, vím, DJ mě oslovil, ale je "jen" tím princem. Jistě umí, ale Slash... Já snad ten článek nakonec sem dám... Ale víš, CO má nyní přednost...♥

Hm, ale víš, že máš pravdu? "Něco" tam je. Nejdříve mi teda blikli havrani, ani nevím proč?? Ale pak - vlasy, někdy čepička, oči, snad i výraz ve tváři. Ale tak moc Lauriho neznám. Vlastně vůbec. Mám od Janičky opravdu nádherné fotky Lauriho, kde mě úplně dostal!! Ještě dohnat hudbu TR. Znám jejich hity, ale chtěla bych znát více a to chvíli potrvá než naposlouchám vše.
Ale, chci říct, že na to by asi odpověděla Jani, co je tím "něčím" společným. Ale JE to tam...*

Prší, ano, přesně vím, teeeda...*
A představ si, u nás svítí sluníčko.
120-150-snad Ari(nevím, zda tě pozdravila, ale opravdu jsem se snažila)♥♥♥

15 ilon ilon | 1. března 2012 v 10:48 | Reagovat

Olinko***,
no ne, zase jsme se minuly - už mě to ani nepřekvapuje :D

Asi tam toho bude víc společného s Laurim  ano - ti havrani, podobný účes, možná podobná postava - NĚCO je :-)  

Víš, já TR také nemám "nastudované" - mě se jen líbí nějaké písničky, ráda je poslouchám, líbí se mi Lauri a to mi stačí ke štěstí :-)

118 - wooow - utíkám na email - zabito♥♥♥

16 ondina ondina | 1. března 2012 v 11:41 | Reagovat

Ilonko***,
nevím, zda to půjde číst... Nějak jsem se hodně trápila, ne a ne to poslat, Reid stávkuje hrozným způsobem. Ale to nejspíš já dělám něco špatně...
A jestli se "TO" k tobě dostalo, tak snad... doufám... ale jsem dost nervózní.
Krásný den přeji!
120-150- ten déšť♥♥♥

PS: Opravdu se vždy minem, to je zvláštní... :-?

17 ilon ilon | 1. března 2012 v 14:16 | Reagovat

Za "TO" ze ❤ DĚKUJU !!!!

Musela jsem ti to napsat i sem, slova mi došla..., víš, co ti chci říct, vzpomeň si na MJ**

118 - jen a jen "TO" - dech beroucí krása ❤❤❤

18 ondina ondina | 1. března 2012 v 15:52 | Reagovat

Ilonko***,
to je ale velikánské srdíčko.
Hned ti písnu, moc mě tvá slova zahřála - to se nedá takto popsat. Já jsem měla dost obavy a ano, byla jsem hodně napjatá.
Jsem nyní moc šťastná... Děkuji ze ♥! Jak děláš to krásně veliké srdce?? Teď by se víc než hodilo!!*
120-150- déšť a krása, půvab a smyslnost♥♥♥
Děkuji!!*♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist