Bohužel, ZLO SVĚTU VLÁDNE... :(

10. února 2012 v 10:00 | ondina |  Sport
Zdravím vás všechny!

Nebudu dnes nijak skrývat své emoce, protože jsem velice rozhořčena.
Řeknete si, další článek o tenisu... NE. Tentokrát hlavně o lidské závisti, hrubosti a veliké zlobě. Vy víte, jak moc si Rafaela Nadala jako tenisty vážím. Rafa je určitě vzorem pro spoustu mladých, začínajících tenistů. Jistě mnoho z nich se chce stát Rafaelem Nadalem.

Rafael Nadal je vzorem fair play, vždy na kurtu nechá srdce, srdce bojovníka a čestného hráče.

Vždy jsem měla Francouze za nonšalantní národ, ale tohle??


Nemůžu uvěřit. Viďte, že se mi to jenom všechno zdá?

Je zajímavé, že něco podobného neudělají třeba o Federerovi... Proč je to vždy Rafa? Proč tolik všem vadí?
Ano, já odpověď znám. I když je momentálně ve světovém žebříčku na druhém místě - každý ví, že Rafael Nadal je tenisový král a vždy jím bude.

Pěkný den a víkend přeje,
dnes velice rozčílená Ondi.

PS: Španělská tenisová federace hodlá CANAL+, který tuhle hrubost odvysílal, zažalovat!
 


Komentáře

1 majli-purple majli-purple | 10. února 2012 v 10:03 | Reagovat

Hezkej blog :))

2 úča úča | 10. února 2012 v 12:51 | Reagovat

To se ti povedlo! Jen tak dál!

3 ondina ondina | 10. února 2012 v 14:06 | Reagovat

[1]: Ahoj Majlí,
moc ti děkuji. A vítej!

[2]: ♥♥♥

4 Janča Janča | 10. února 2012 v 15:10 | Reagovat

No to je ale hnus!!!!!
Kdyby to byla aspoň španělská televize, to by snad ještě dalo nějak překousnout, i když těžce, nechápu, proč se Francouzi nestrefují do svých vlastních tenistů, sakra! [:tired:]
Já vím, proč ne, protože jejich tenisti nikoho nezajímají, tak je to.
A do Federera se strefovat nebudou, on je Švýcar a Švýcarsko je napůl francouzské, tak přece nebudou urážet někoho z vlastních řad.
Chápu, že jsi rozčílená a musím říct, že média dokážou napáchat opravdu nenapravitelné škody.
Děje se to všude na světě, i Lauri by o tom mohl vyprávět. On a jeho dlouholetá přítelkyně, finská zpěvačka Paula Vesala se před léty rozešli právě kvůli neustálému zájmu, útokům a tlaku médií. Naštěstí se spolu po nějaké době dali znovu dohromady a dneska mají spokojenou rodinu, malý Juli v dubnu oslaví čtyři roky :-)
Pamatuju si, jak v jedněch finských novinách uveřejnili Lauriho fotku, jak sedí v restauraci s neznámou ženou a hned že podvádí svou přítelkyni. Fotka byla mizerné kvality a ta dívka nešla ani moc rozeznat, ale na senzační titulky to stačilo. A víš, co vyšlo najevo? Že ta údajná milenka byla právě jeho přítelkyně Paula! Neskutečná nechutnost, záměrně ji na fotce rozmazali, aby měli o čem psát :-?
Vím, že Billa teď moc nemusíš, ale právě on by taky mohl vyprávět. V době, kdy dospíval a bylo mu pouhých 14 let, o něm jistý německý plátek psal, že je teplý a rozebírali jeho sexuální život a orientaci v hlavních titulcích. Něco příšerného, v tak citlivém období takhle tít rovnou do živého. Nedovedu si představit, jak se asi cítila Simone, pro ni jako pro mámu to muselo být taky dost úděsné.
Já už jsem to u tebe jednou napsala, že jsem vždycky obdivovala novináře a chtěla být jedním z nich, dneska je mi z veškerých médií na zvracení, jdou přes mrtvoly jenom proto, aby si zvýšili sledovanost nebo prodali pár výtisků novin navíc, nějaká etika pro ně nic neznamená :-!
Já jenom doufám, že to Rafa přejde s nadhledem a nonšalancí hodnou krále, TENISOVÉHO KRÁLE :-)

5 ilon ilon | 10. února 2012 v 17:02 | Reagovat

Ahoj Ondi ***,

tedy jestli jsem NĚCO čekala, tak tohle určitě ne !!!! Je to vrchol odpornosti, vůbec nechápu, jak to mohla nějaká televize vysílat... Je mi Nadala opravdu líto, že se ZROVNA do něj takhle strefují. Zrovna ON, který má srdce na pravém místě.

Nedivím se ti, že jsi rozčílená. Tady je vidět, jak "civilizovaná" naše civilizace je. :-(

I tak ti přeji krásný pátek **

118 - Patience ♥♥♥

6 ondina ondina | 11. února 2012 v 1:02 | Reagovat

[4]: Krásný víkend, milá Janičko :-*!

Tak ani nevím, jak začít, zda Rafou, Laurim nebo Billem. :-?  :-?
Lauri -když jsem tvůj příběh četla, nenechal mě chladnou. Tohle je skutečně nehorázné! Jsem ráda, že nakonec vše dobře dopadlo, jsou všichni spolu a velice jim přeji ŠTĚSTÍ a LÁSKU. A zrovna Lauri si tím musel projít... Určitě to bylo těžké zrovna tak pro TEBE a to je mi líto na této aféře NEJVÍC!
Bill - tak tady se budu bránit. Vy si myslíte, jak "ho nemusím" právě TEĎ! Jani, co říct? Raději nic. Ale v jednom máš svatou pravdu. Ve 14letech, to musí bolet... A tohle je skutečně zlé, takto ranit dítě! To se nehodí!! To se nedělá!! Byl ještě dítě!!
A Rafa - poslala bych ti odkaz, jak Rafa reaguje, je však ve španělštině. Ale v kostce. Opravdu se zachoval opět jako velmi inteligentní člověk. Samozřejmě z každého jeho slova byl cítit smutek a snad, jak to říct - otázky, nevěděl sám, proč tohle média udělala... Ale řekl něco v tom smyslu, že tomu nepřikládá nijak velký význam. Neví však, proč zrovna něco takového je vedeno proti němu... Byl smutný a hodně, bylo to vidět, měl smutný pohled, ale opět... To je král Rafa, je nad věcí a to je dobře. Je mi to tak líto, Jani.
Když jsem to video viděla, skoro jsem brečela. Pak jsem byla opravdu paralyzovaná a koukala v pět ráno na monitor s tím, že asi ještě spím a jde o hloupý sen...
Dobrou noc!♥

[5]: Má milá Ilonko:-***,

jej, nejdříve jsem ráda, že vím o tom "výpadku". Já jsem se taky nemohla dostat k sobě na blog ani k tobě... Děs.
A k videu.
Tak nejen, že to ta francouzská stanice odvysílala, že se nestydí, ale lidi tomu ještě ZATLESKALI!! Tak to je nehorázné. Vrchol tohle!! Opravdu jsem byla tak rozzlobená. To je slabé slovo. Rafa je čestný mladý muž a oni z něj udělají... NE! Nemám slov. Kdyby ještě nezmínili Contadora , tak prosím, ale spojovat Nadala s něčím, co by NIKDY neudělal... To mě mrzí nejvíc.
Jak říkám, je nad věcí, sám Nadal to přešel, ale podle výrazu , když dával rozhovor, no - určitě byl smutný.
Je však velký hráč, tenisový král a on to určitě zvládne.
O jeho srdci jsi to napsala tak krásně, až se mi zalily oči.*
Děkuji za tvá krásná slova.

Dobrou noc!
120-150- jedna klasická věta z NR♥♥♥

7 ilon ilon | 11. února 2012 v 9:04 | Reagovat

Dobré ránko přeji, Ondi ♥*,

včera ten internet zlobil ukrutně, mrška :))

Jinak doufám, že Nadal už není smutný, že už to trošku odeznělo, tohle je opravdu špatné, všechny ty útoky na nevinné. Proti tomuhle se brání opravdu těžko. Ten potlesk na konci - to je taky šílený, ti lidi jsou TAK tupí, že zatleskají opravdu VŠEMU... Doufám, že už rozčílená nejsi, i když vím, že tohle nejde jen tak přejít...

Jinak doufám, že u vás není tak mrazivo, jak předpovídaly předpovědi, no já se tak za dvě hoďky chystám ven, tak uvidím O_O  Ale u nás to asi nebude tak strašný :))

118 - dvě věty z OD ♥♥♥

8 ondina ondina | 11. února 2012 v 11:35 | Reagovat

[7]: Iluško,
přeji krásný víkend***♥!

Ano, to první rozčílení je pryč, ale ten smutek stále přetrvává. Tohle si Rafa nezasloužil.

Víš, jsem moc šťastná za tvá slova, moc potěší. Velmi, zrovna teď a u tohoto článku. Vážím si každého písmenka a děkuji ze ♥.

U nás teda mrrrrrrrrzne, až praští. Brrr! Raději ani nechodit ven... Jen se zachuchlat a být v teplíčku.
A píšeš, že se chystáš ven... Tak se pořádně zavleč!

Krásný víkend přeji!*
A děkuji!♥
120-150- OD a NR♥♥♥

9 Janča Janča | 11. února 2012 v 13:42 | Reagovat

Olinko, já jsem to s Billem nemyslela nijak zle, to určitě víš, jenom jsem to asi špatně zformulovala :-)
Píšeš, jak byl Rafa smutný, ono, i když to třeba nedá až tak najevo, muselo se ho to hodně dotknout, něco takového musí ranit. Taky je mi ho hodně líto, a víš, co je zajímavé? Že oni si novináři vždycky vyberou hodné lidi... :-?  :-(
A ano, nejvíce na celé té kauze mi vadí ten potlesk na konci, hnus!
A spojovat Rafu s Contadorem, to už je opravdu na žalobu, jak si něco takového můžou vůbec dovolit??!!
Ách, Olinko, je mi jasné, že jsi pořád ještě smutná a je mi to moc líto, protože si dovedu představit, jak to tak empatický člověk jako ty, musí prožívat

U nás je šílená inverze a ráno bylo mínus 18 ;-)
A This I Love si pamatuju ještě z pravěku, je opravdu nááádherná :-):-(
Snad ti dnešní den přinese na tvář i úsměv :-)

10 ondina ondina | 11. února 2012 v 14:54 | Reagovat

[9]: Ahoj Janičko*♥,
ale má milá, Bill... ??!! ;-)  ;-)  :-)

Jistě, milá Jani, smutná jsem pořád, stále tomu nemůžu uvěřit. Právě, že je Rafa moc hodný člověk... Ale on to Rafa zvládne, má velké srdce a nejen na kurtu.
Jen - tohle si Rafa nezaslouží. Když vidím, jak jde třeba na kurt na GS finále, kde losují většinou děti. Hned přijde k tomu/té dotyčnému/dotyčné... Podá ruku, no to je přeci nádhera a obrovský zážitek pro to dítě. Rafa je skvělý člověk.
Pamatuji si Wimbledon 2008, kdy s Rafou dělala "interview" malá holčička, tak devítiletá. A víš, co? Rafa s ní mluvil, jako by byla zkušenou novinářkou, profesionální novinářkou. Ta holčička byla tolik pyšná. Bylo to od Nadala nádherné.♥
This I Love miluji, je to můj druhý Déšť a určitě se tady brzy objeví článek. Celkově se mi líbí Chinese Democracy, povedené album, i když na něm nehraje Saul, ale Daren...
Krásný den, milá Jani!*

11 ondina ondina | 11. února 2012 v 15:18 | Reagovat

[9]: A Janičko, děkuji!*
Tvá slova mi ten úsměv na tvář pokaždé přinesou...
Krásný den přeji!♥

12 Misaki Misaki | Web | 12. února 2012 v 0:49 | Reagovat

No asi ne. :DDD Ale já tayk miluju. :D Díky tobě taky. :)
...
Co to je? Takovej nesmysl, jak to vůbec můžou odvisílat? :/ Nedivím se tvému rozhořčení ale hlavu vzhůru..Ikdyž si to nezasloužil taks e to stalo, z lidské blbosti.

13 ondina ondina | 12. února 2012 v 8:11 | Reagovat

[12]: Ahoj Misaki,
děkuji za tvá slova. Rafa to přešel, ale... Někteří lidé jsou opravdu zlí. Byla jsem z toho smutná hodně dlouho a stále jsem.

Jej, myslíš Andyho a BVB, že?
Jsou skvělí!!
Krásnou neděli přeji!*

14 Áďa Áďa | 13. února 2012 v 21:11 | Reagovat

bohužel, to, že světu vládne zlo, je krutá pravda. tenhle článek mi toho tolik neříká, protože sama víš, že tenisu moc neholduju, jestli mě bere vůbec nějaký sport, tak to je jen a pouze jediný závod zvaný Velká pardubická :-D ale že lidi jsou svině, to teda jsou a kurňa velký!!! když tady Janička psala o Billovi, tak jsem si to zpětně vybavila, že jsem o tom onehdy četla. přesně, jeho dušičku to muselo tehdy hodně ranit, ještěže má tu svoji povahu, díky které se umí prosadit sám, takový, jaký je, a že z toho neměl jako následek žádnou frustraci. jako být matkou nějaké celebrity, at už hudební nebo sportovní, musí být vždycky o nervy, snad daleko víc, než pro hvězdy samotné. vím, že ted o TH asi nerada slyšíš (respektive snad už ani nevím, když se ted k nim vůbec nevyjadřuješ), ale oni jsou hlavně v poslední době hodně velkým důkazem toho, jaké to je, když se do někoho rejpalové strefují, jak jenom můžou, a myslím, že ti sportovci to chudáci mají navlas stejné.
a já si to taky začínám užívat - ale od vedení cvičáku. nějak nejsou schopní akceptovat, že z Diora chci hlavně psa na výstavy, a ne na drilovací zkoušky (z těch chci jenom to minimum, které musí mít, aby prošel do chovu :-D ). takže já už skoro každou lekci na cvičáku od někoho slyším rejpnutí buď jak má křivý postoj, nebo jak nemám počítat, že z něj něco bude atd... zajímavé je, že chovatelé, s nimiž jsem denně v kontaktu, tvrdí opak a to, že je opravdu málo talentů, kteří dokážou spontánně odhadnout kariéru štěněte v osmi měsících a já mám zrovna tu čest je mít ;-) takže už jsem si, dá se říct, zvykla, ale stejně docela zabolí, když někdo, s kým seš ve volném čase a ze zájmu několikrát týdně v kontaktu, se zachová takhle :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist