Apocalyptic Love

22. února 2012 v 13:30 | ondina |  Slash**
Zdravím,

nejdříve vám chci říct, že se od soboty nemůžu dostat k sobě na blog. Neustále mi to vyhazuje prázdnou stránku a vlevo nahoře je nápis "sandan". Ondi netuší, co s tím dělat. Mám notebook značky ASUS. Kdyby jste věděli, co s tím, prosím, napište mi do komentů. Děkuji předem.Wink

A teď k názvu článku.
Vidíte, že jde o rubriku "Slash", takže jde jistě o "něco" týkající se kytarového krále.
Ano, moji milí čtenáři. Splnil se mi velký sen. A pak, že se sny neplní. Slash vydává album. Řeknete si, proč mě album tolik okouzluje už nyní, když spatří světlo světa dne 22.5.2012?
Odpovím vám. Album panu Hudsonovi nazpívá "můj" nejoblíbenější zpěvák, jehož rozsah 4 oktáv velmi obdivuji. Ano, to je on. Pan Myles Kennedy.
Představte si - dokonalá Saulova hra na kytaru, nádherný hlas charismatického Mylese. Hudební chemie mezi nimi. Výsledkem může být jedině dokonalé album.
Nese název Apocalyptic Love a tady je obal k albu. Každý detail je dotažený...

Takže se velmi těším, až si CD koupím.

Také jsem dnes trochu brouzdala po netu a hledala novinky kolem Gunners. Našla jsem aktuální článek, který se týká koncertů této kapely. No páni, GN´R vystoupí v rámci bonusového dne festivalu Topfest 13.7. 2012 na Slovensku pod názvem Topfest PLUS. Ve článku nebylo zatím zveřejněno, KDE přesně se velkolepé finále pod názvem Topfest PLUS odehraje. Ale chápete to? Bude tam DAREN!! Proč nemůžou přijet i do ČR?

Přeji vám krásný den!
Ondi.

PS: Má milá Wewenko*, děkuji za veškeré informace!♥♥♥
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 22. února 2012 v 16:47 | Reagovat

Ahoj Olinko**,

tahle zpráva je naprosto fantastická, a už když jsi mi to psala´, tak jsem z toho měla nehoráznou radost. Obal je nádherný, hodí se k nim a vůbec celkově to bude něco fantastického a také se těším na květen, až si ho koupím ;-)
Budu mít doma Hudsona x))) *Umřela nadobro*
Jinak jsi mi tedy připravila menší šoček !!!! Jako vidět krásného, úžasného Darena NAŽIVO ?!?! Tedy mě je skoro jedno, že to je na Slovensku, to zase není tak hrozný a ty by jsi to měla blíž než já :-)  ;-)
Mám radost, že je tady zase článek, krása, Olinko, opravdu jsi mi udělala radost !♥

2 ilon ilon | 22. února 2012 v 17:08 | Reagovat

Jo Ondi - ještě jsem si vzpomněla (to víš, já viděla jenom Darena se Saulem :)) - já se k sobě na blog také špatně dostávám a to sandan se mi také píše po otevření stránky, která je bílá. Všude se dostanu, jen k sobě ne.
Tohle mi dělá Google, ale přes Mozillu se k sobě dostanu. Jen jsem tě chtěla ujistit, že to opravdu není tvým notebookem :-) ;-)
Mě se něco šíleně líbilo - košanda ♥ .-(neznala tenhle tvar, ale už jo) ;-) :-P

3 ondina ondina | 22. února 2012 v 18:24 | Reagovat

[1]:[2]: Krásný večer, Ilonko*!
Upřímně? Jednak nevím, KDE Gunners vystoupí a pak, ta cesta - ve Třebové se na přestup čeká nejméně hodinu, takže bychom na tom byly tak nějak podobně. Stále zvažuji, že zkusím využít tuhle možnost. Uvidím, KDE koncert bude. Slash nebo Daren? Otázka za všechny prachy, že? Oboje nedám... Ale vidět a slyšet prince z Indiany, jejda... zbožňuji DJe!♥ Ilonko, jsem tak smutná. Proč nemůžou hrát i u nás? Prosím... To jsou muka. Princ bude na Slovensku, Slash jistě navštíví v rámci turné ČR. Už tu byl a bylo to fajn. Nemůžu se rozhodnout. Je jasné, že si musím vybrat. Slash vs Daren... Bože... To není fér! Oba koncerty nedám, ty to víš. Budu sledovat stránky, kde jsem tuto info našla a pak se rozhodnu. Ale tolik, tak moc bych chtěla zažít Darena. Ale třeba přijede do ČR se Sixx:A.M.
Ilonko, moc děkuji za uklidnění, že to,co se teď děje na netu, není doktorem Reidem. Už jsem chtěla jít do prodejny, kde jsem ho kupovala. Jsem ráda, že to vím. Moc děkuji za důležitou informaci! To by byl trapas. Mozillu nemám, jen to "modré "e".
Jej, "košanda". No jo, to se u nás tak říká.:D
A neumírej, má milá, koncert je na spadnutí!;-)
Přeji moc krásný večer a děkuji. Jsem ráda, že ti článek udělal radost. Taková krásná slova velmi potěší.
Krásný večer!♥*

4 Janča Janča | 22. února 2012 v 20:04 | Reagovat

Olinko ♥
Zdravím, přeju krásný večer a jásám, že tě tady zase mám :-)
Před chvíli se mi stala taková jedna nepříjemná věc, která souvisí s tvými problémy ohledně blogu. Napsala jsem ti asi dvaceticentimetrový komentář a když jsem ho odeslala, tak mi naskočilo Found Not a komentář zmizel v propadlišti internetu. Začala jsem nadávat a znovu klikla na tvoji adresu, kterou mám v záložkách a víš, co mi naskočilo? Bílá stránka s tajemným slovek sandan!!! :-?  [:tired:]  O_O
Jsem myslela, že mě raní mrtvice!!!
A od té doby už mi k tobě přes Mozillu nejde dostat, pořád mi to tam naskakuje. Momentálně jsem na Google Chrom, tak doufám, že se komentář odešle a že se k tobě dostanu alespoň takhle.
Katka počítačům dost rozumí, ale v tomhle případě vůbec nechápe, o co jde, nikdy předtím se jí nic takového nestalo.
Radí ti změnit prohlížeč, my máme tři, Mozillu, Google Chrom a Explorer. Já používám ty první dva, co mi nejde na jednom, jde na druhém ;-)
Explorer moc nepoužívám, je hrozně pomalý, ale zkusit to přes něj můžeš a uvidíš. Je to to "modré E" ;-)
Potom je ještě Opera, ale s tou nemáme žádné zkušenosti

A teď k článku:
Tak to je úžasná zpráva, Slashovo album a na něm zpěv božského Milese, už se na to moc těším ♥
A Daren na Slovensku??!! No to je úplná pecka, týjo :D
Jenom je škoda, že je to na fesťáku, to není nikdy ono a navíc to prostředí bývá fakt pro silné povahy :-x
Samostatný koncert by byl lepší, škoda, škoda...
Ale tak uvidíme, jak to nakonec celé bude, asi to stejně ještě není jisté.
A Olinko, jsem ráda, že tady jsi :-) ♥♥♥

5 ondina ondina | 23. února 2012 v 14:13 | Reagovat

[4]: Ahoj, má milá Janičko*♥,
nejprve děkuji za tvá krásná slova. Vždy mě dokážeš tak moc podpořit! Moc si toho vážím!♥ Jsi tak hodná!*

Tento týden už to asi nedám, ale hned ten další si nechám nainstalovat další možné prohlížeče, jak mi tady v komentu radíš. Moc děkuji za radu, tobě i Katušce. Jste úžasné. Já, jako PC totální antitalent, netuším, co a jak, takže jsem vděčná za vaši radu.♥ Děkuji! A víš, že se teď nedostanu ani k Ilonce? Prostě prázdná stránka a "sandan"... No, už z toho nemůžu...

Jinak Janičko, to je mi tak líto, že ti zmizel koment. Věř mi, že vím, že byl jistě krásný a moc si toho vážím, každého tvého písmenka!* A také tvé podpory. Děkuji ze srdce!
Přeji krásný den a děkuji za vše, hlavně za tvou podporu!♥

6 Janča Janča | 23. února 2012 v 20:25 | Reagovat

[5]: Olinko, jak jsem zjistila, tak on ten "sandan" trápí kdekoho, musí to být nějaký problém přímo na blogu.cz. Nakoukla jsem do Návštěvní knihy Twincestblogu a tam si na to lidi taky stěžují, dám ti odkaz, protože Janule jim tam radí, co by měli udělat, aby jim to šlo.
Dneska se k tobě dostávám normálně z obou prohlížečů, sandan žádný, ale kdoví, jak dlouho to půjde.
A mám pocit, že dneska to zlobí i Ilonku, protože dva dny nebyla u sebe na blogu.
Tady je odkaz na Návštěvní knuhu TWB, začíná to komentem Luki a pokračuje nahoru:
http://vsevjednom.cz/guestbook.php?gb=12225
Třeba tam najdeš radu :-)

A neděkuj, to je samozřejmost ;-)

7 ilon ilon | 24. února 2012 v 10:32 | Reagovat

Ahoj Ondi*),

ach - to je tedy opravdu těžké rozhodování, to ti nezávidím vybírat si mezi Slashem a mezi Darenem. Tak u mě to je jasné, kdo by vyhrál, že ? :))) Ale upřímně - kdybych viděla Darena naživo, tak nevím, nevím, co by to pak udělalo. Možná bych si musela založit rubriku Daren. :D  :-P Hmm ty jeho havrani, a OČI to nemá konkurenci !!! Saulovi  nejsou vidět vůbec, to je pak těžké se v těch jeho očích "utopit" *))
Tedy já ti to nechci dělat ještě těžší, ale co kdyby přijel i Duff ?!?! Pak tedy opravdu nevím :D Ale tak myslím si, že vím, kdo by vyhrál ;-)
Jinak ano, VÍM**

No a ještě k Apocalyptic Love tady to Saulovi tááááák sluší♥ -http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V5lX2C4ZZtI už se opravdu těším.

Jinak dnes už se dostávám všude normálně, sandan zmizel.  Nooo a to je škoda, že se nemůžeš dostat k Ilonce, protože je u ní pěkné horko, přímo to tam sálá ohněm x)))
Ale jak píše Janička, že jsem nebyla na netu, to bylo tím, že mi internet nešel...

Milá Olinko♥ - krásný páteček přeji, hezky si tenhle nejhezčí den z týdne užij :-)
118 ♥♥♥

8 ondina ondina | 24. února 2012 v 14:30 | Reagovat

[6]: Milá Janičko*,
samozřejmě, že poděkovat MUSÍM!♥ Jsi moc hodná. Představ si, dnes brzy ráno jsem se na svůj blog normálně dostala, teď už ale ne, opět prudí protivný "sandan". Ale nechám si nainstalovat ty další prohlížeče, jak mi radíš. To bude nejlepší.
Přeji tobě a dcerce krásný den i nadcházející víkend!
Děkuji, Jani!♥

[7]: Ahoj, milá Ilonko*,
tak kdybych se MUSELA rozhodnout, raději volím koncert pana Hudsona, navíc spolu s Mylesem. Já jsem se dívala, kdo bude hrát na baskytaru na tom Festu. Kdyby to byl Michael, NIC neřeším a jedu. Ale ne, on tam hrát nebude (už v nových Gunners hrál, víš?). Počkám si, až bude přímo KONCERT Gunners u nás, však určitě bude.
Jé, Ilonko, ty se máš. Mně sandan zmizel jen ráno, teď už zase zlobí. Ale už jsem si zvykla vše obcházet. Je to sice velmi nemilé, ale co nadělám. Příští týden si nechám nainstalovat další prohlížeče.
Ach, to video je úžasné, já Saula fakt miluju. Není cute?? Je, já vím...♥ A Myles taky!
I tobě přeji moc krásný víkend, užij si ho, odpočívej a měj se moc krásně!
120-150♥♥♥

9 ilon ilon | 24. února 2012 v 16:06 | Reagovat

Drahá Olinko*,

jéé to se mi líbí - no ano - je *cute* ♥
Ach jo, líbí se mi víc a víc. A víš co je super ? Že pořád spoustu věcí neznám a pořád mám co objevovat. A jsem opravdu nadšená, že se mi líbí i teď, a možná i víc, než "zamlada", nebo nastejno, to je jedno.
Jinak s tou instalací bych ti když tak pomohla - je to opravdu velmi jednoduché, ale jak budeš chtít ;-)
Ale napsala jsi to přesně - ano - oni ještě přijedou, takže není kam pospíchat :-) Já jsem koukala na nějaké stránky a tam bylo turné a zatím Německo a Itálie... Nooo nevím...
Vím kulový :-D  Jsem dnes nějaká rozverná, tak radši končím , Carpe diem ♥♥♥

10 ondina ondina | 24. února 2012 v 19:27 | Reagovat

[9]: Má drahá*,
ty máš ale úžasný přehled*♥♥.
Tedy, omlouvám se, jak mi nejde net, tak nemám přehled o komentech. Tak mě, prosím, omluv.
Ano - Německo, Itálie a ještě Belgie. Stejně však doufám...

Každou pomoc uvítám. To bys byla moc hodná, kdyby jsi mi OPĚT pomohla. Ani nestačím děkovat!♥ Vždy mi pomůžeš, když mám s PC problém a nejen s PC!* Děkuji ze ♥.
A Ilonko - Slash je prostě Slash. Teď nebo zamlada, jak nádherně píšeš. Prostě je jedinečný a výjimečný. Moc ho obdivuji a NIKDY se to nezmění. A jsem tak šťastná, že je mezi vámi tak úžasná chemie. Wow.♥♥♥
I ty užívej dne, večera a hlavně se opatruj!
Krásný víkend přeji!♥♥♥

11 ilon ilon | 24. února 2012 v 22:05 | Reagovat

Olinko** - poslala jsem ti email, takže vše máš tam :-) A nemáš VŮBEC zač - ty víš, že pro tebe to dělám ráda♥*
Dobrou noc, krásné sny ti přeji - dnes rozhodně s Darenem ;-) A nepíši to jen tak nadarmo :))
118♥♥♥

12 ondina ondina | 25. února 2012 v 7:21 | Reagovat

Ahoj Ilonko :-***,
no panejo, moc děkuji!! Vůbec nevím, co říct! DĚKUJI!*
Krásný den přeji!
120-150♥♥♥
PS: Prospala jsem celou noc... :-D  :D

13 ilon ilon | 25. února 2012 v 8:47 | Reagovat

Dobré ránko, Olinko***,

tak teď jsi mě úplně rozsekala x))))

DNES NEUSNU !!!!!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D

Ach jo, ty mi dáváš *** No nic, jen jsem chtěla říct, že jsem moc ráda, že ti to funguje (doufám) a že opravdu nemáš zač ;-)
118 - ♥♥♥

Nechceš si jít zase "ducnout" ? :D :D Mě z tebe klepne, já když to četla u sebe, tak jsem myslela, že pojdu :-D
Možná by bylo na čase napsat nějakou vtipnou povídku :))) :-P

14 ondina ondina | 25. února 2012 v 10:51 | Reagovat

[13]: Krásný den, Ilonko***,
už jsem si všimla, že jsem tě pobavila, ale to je dobře... ;-)  :D
Ano, anoooo, vše jde, jsem přímo nadšená. To je skvělé! Mám velkou radost.

Vtipná povídka? No, to tě nejspíše zklamu, teď makám na Ari, ať je brzy hotová (myslím přepsaná) a ta vtipná vůbec nebude :((, i když záčátek tě nejspíš pobaví hodně... :-D  :-D Vtipné povídky psát asi neumím...

Přeji krásný víkend a MOC děkuji!*
120-150- číslo 1♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist