Opět další z Berdychových super "úspěchů"

22. ledna 2012 v 12:05 | ondina |  Sport
"Bravo Tomáši! Zase jsi se panečku předvedl!!"

Nikdy bych nevěřila, že bude na mých stránkách článek o Tomáši Berdychovi. Dnes však udělám výjimku.
V minulém článku píšu o tom, že sleduji Australian Open, první letošní grandslamový turnaj. Přenášeli live zápas mezi Berdychem a Almagrem a podívejte se, co se stalo.

Není Mr.Berdych "mistr"?
Když už nerozpíská španělskou arénu během Davis Cupu po gestu na Nadala, rozbučí a rozpíská přímo tenisovou arénu v Melbourne a navíc během grandslamového turnaje. Tomu říkám opravdový "úspěch"...
Když se podíváte na video, uvidíte, že ten míček - kvůli kterému nepodal Berdych Almagrovi ruku u sítě (i když zvítězil), letěl Berdychovi na loket. Berdych stále mluví o tom, že mu soupeř mířil do obličeje... Když Almagro míček dobíhal, tak tak ho odehrál, jistě nemířil Berdychovi do tváře. Navíc se Berdychovi OMLUVIL a Berdych omluvu ignoroval!!
A ještě divadlo s pádem. Komedie nebo to myslel vážně?
Myslela jsem, že je tenis hra gentlemanů...
Ondi
 


Komentáře

1 ilon ilon | 22. ledna 2012 v 12:41 | Reagovat

Ahojky Ondi**,

sice jsem v těchto vodách mimo, ale Berdych vypadá na agorantního floutka. Už jak tam potom mluvil a jak se tvářil, vypadal docela naštvaně, že ti lidi v hale reagují tak, jak reagují.  V tom zpomaleném záběru je to jasně vidět a jestli se "složil" jen z odraženého míčku, tak bude možná trošku útlocitný. Já neříkám, určitě to bolelo, ale na tohle by asi měli být tenisté zvyklí...
A nepodat ruku je vrchol arogance. A to ani nemluvím o nepřijetí omluvy...

Slušně tam všichni bučeli :)))

Krásný den !!!

118 - písmo ♥♥♥

2 ondina ondina | 22. ledna 2012 v 13:30 | Reagovat

[1]:Ahoj Ilonko***,
ale tohle je nic oproti tomu, co udělal Nadalovi, o tom ale tady nebudu psát. Nikdy nevíš... Právě nerozumím tomu, co tím Berdych sleduje?? Kolikrát se tohle stalo i Nadalovi... Takových míčků u sítě jsem viděla tolik, že bych je snad nespočítala... A jak říkáš, na tohle musí být tenisté zvyklí. Taková cíťa... No nezávidím mu další zápas, bude hrát nejen proti samotnému Nadalovi, ale PROTI VŠEM!! Jak říkám, není mistr?
I tobě přeji krásný den a děkuji za tvá slova!*
120-150- animka Slashe♥♥♥

PS: Mohla bych mít prosbu kolem smazání a přidání něceho tady na blogu?

3 ilon ilon | 22. ledna 2012 v 15:28 | Reagovat

Ondi**,

Jak píšeš o té cítě - tak mi to připomíná jednu věc z jiného sportu, protože občas vidím fotbal, když u nás běží v televizi, jak se tam ti fotbalisté "válejí po zemi", vypadají jako v posledním tažení a po chvilce vyskočí jako křepelka a nic jim není.
Někdy je to divadlo, ten sport...

Jinak, samozřejmě, není problém, napiš mi, co by jsi potřebovala a já to udělám ;-)
teda, jsem napnutá, CO chceš mazat ...**

4 úča úča | 22. ledna 2012 v 15:36 | Reagovat

Berunko,
říci "sorry" jako omluva Berdychovi nestačí?
S Nadalem by si to Berdych u sítě vyříkal nonverbálně. Víš, o kterém "hezkém" gestu mluvím...

5 ondina ondina | 22. ledna 2012 v 16:19 | Reagovat

[3]: Ilonko***♥,
tak já otevřu blog a ono to tu už je vše tak nádherně změněné. Děkujiiiiií!*
To je dokonalé. *ani nedýchá*

O těch fotbalistech jsi to napsala perfektně, prý křepelky :D  :D - to nemá chybu.

Moc ti děkuji za blog!
120-150- HH a n.♥♥♥

6 ilon ilon | 22. ledna 2012 v 18:12 | Reagovat

Ondi♥*/* - já jsem MOC  ráda, že jsi spokojená - NENÍ ZAČ :-)

Vždyť víš, že to dělám ráda* Akorát - jak tak koukám na toho Darena tady v liště, tak si tak říkám, že jsem tam neměla dávat ty motýlky, protože ten jeden motejl drzej mu lítá přímo před obličejem - to je tedy škoda **:)) No, předělat se to dá vždycky x))

118 - divnej týpek ♥♥♥

7 ondina ondina | 22. ledna 2012 v 19:07 | Reagovat

[6]: Ilonko :-*,
jsem naprosto spokojená. Awww...♥
A mně se motýlci líbí :-) Takže se nic předělávat nebude... :-)Takové krásné animky - Duff, Daren (další mám v zásobě, třeba upír :-) ). Děkuji!
Ale stejně jsi byla jistě hodně překvapená, kdo musel z mého blogu pryč, že? To byl poslední krok k ukončení mého sledování a rozloučení s TH. Ano, tohle je úplný konec.
120-150- výstup pana Hudsona na piáno♥♥♥

8 ilon ilon | 22. ledna 2012 v 20:11 | Reagovat

Tedy Olinko**,
a víš, že jsem ani překvapená nebyla ? Vím, jak to s tebou a TH je a také vím, že si to v podstatě udělali sami... Když jsem ti vymazávala tu rubriku, tak na mě šla sice lehká nostalgie, ale to z důvodu, že jsem zvědavá, kdy mi také přestanou být úplně "volní". A že se k tomu slušně propracovávají ... :-(
Ale tak nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně - jak se říká :))) Takže smutnit nebudu a svůj žal zaplácnu Saulem :-D Doufám, že mě chápeš, třeba jsem to napsala moc cynicky, ale tak už mě znáš, že *** ;-)
A jak jsem byla zamyšlená, tak jsi mi připravila menší šoček !!! - výstup pana Hudsona na piáno !!! - a já si říkala, cože - on někde hrál na piano - jako !!! že to nevím :))) Už vím ;-) To jsou nejlepší okamžiky.♥ A dnes jsem něco viděla - no to nemnělo chybu !!! Z toho musím udělat animku, CO tam vyváděl, jak tam šíleně poskakoval, to NEMÁ obdoby :-D  :-D
Tak hezký večer, to je zase slohovka.
118 - nejlepší hláška století v emailu***♥♥♥

9 Janča Janča | 22. ledna 2012 v 20:34 | Reagovat

Olinko, krásný večer přeju :-)
No, tak už jsem tohle Tomášovo faux pas zhlédla ze všech stran a souhlasím s tebou. Nechápu, na co si pořád hraje, ten herecký výkon, co předvedl je fakticky neuvěřitelný. Na zpomaleném záběru je jasně vidět, že Almagro při svém úderu absolutně nemohl dráhu míčku nijak ovlivnit, natož ho chtít záměrně nastřelit Tomášovi do obličeje. Ten pád si Tomáš zavinil sám, tím jak razantně šel po míčku, neudržel rovnováhu. Já neříkám, že ho ten úder do lokte nebolel, naopak si myslím, že to muselo bolet ukrutně, ale ze strany soupeře v tom nebyl absolutně žádný úmysl.
Tomáš se zbytečně urazil a trucoval jako malé děcko, opravdu směšné a ostudné chování u člověka, který má být vzorem :-?
A ze zvědavosti jsem si našla ten incident s Rafou a to teda byla síla, tomu říkám drzost, totální nevychovanost a naprostá neúcta k soupeři, ostuda na mezinárodním poli, jenom jsem čekala, kdy ukáže publiku vztyčený prostředníček :-(
Je to arogantní a nafoukaný fracek, jinak ho nemůžu nazvat :-?  :-x

Olinko, i mě je moc líto, že u tebe TH skončili, ty víš, že u mě tenthle proces trvá už nějakou dobu, v podstatě od Humanoida. A i když už mi dnešní TH  skoro nic neříkají, navždycky budu milovat svoji starou Princeznu a úžasné songy z Zimmer 489...♥♥♥

10 Janča Janča | 22. ledna 2012 v 20:35 | Reagovat

A ještě musím pochválit a obdivovat ty úžasné animky a fotky vlevo, nádhera ♥♥♥

11 ondina ondina | 22. ledna 2012 v 21:32 | Reagovat

[8]: Ilonko***,
je to smutné, ale opravdu je to pouze jejich "zásluha". Já TH vždy podporovala, ale dál už to nejde. Snažila jsem se, ale opravdu ne.
A neboj, rozumím.
Jé, Slash jako pianista, hezká představa, jen ještě, aby viděl na klávesy.;-) Ale za bicími jsi ho jistě viděla, že jo? Docela válí. :-)
Tak to se budu těšit, až tu animku u tebe uvidím. A souhlasím, pan Saul je přírodní úkaz, jak říkám, jediný svého druhu. To, co dokáže on nemá obdoby. :-) To jsi vystihla perfektně.
A já slohovky ráda;-)*
120-150- HH a n.♥♥♥

[9]: Ahoooj Janičko :-*♥,
zdravím tě!
Přiznám se, že jsem Berdycha raději nesledovala nikde ve zprávách, nikde. Je mi jasné, co bych se dozvěděla, jak ho zase budou všichni omlouvat. Víš, já jsem viděla ten zápas živě a byl to šok. Podobný právě jako s tím Rafou.:-! Tohle se jednoduše nehodí! Normálně jsem ani dnes nechtěla na blog psát, ale on mě tak naštval, že jsem si ten článek neodpustila.
Děkuji za tvůj názor.
Já vím, Billyho jsme spolu také probíraly mnohokrát. Jsem ráda, že máš stále svou Princeznu Mě stále držel u TH ten Tom, ale v posledních měsících to prostě bylo vše nucené. Ne, už TO tam není.
Ty animky jsou dokonalé...♥
Krásný večer přeji!♥

12 Áďa Áďa | 22. ledna 2012 v 22:31 | Reagovat

hehe :-D na to, že jediné, co ze sportu sleduju, je Velká pardubická, tak tohle jsem dnes ve zprávách viděla i já :-D
no co k tomu dodat? radši nic, protože tenisu já nerozumím, pro mě je to akorát pinkání do žlutého či zeleného míčku a nebo naděje, když jdu na procházku kolem kurtů, že najdu nějaký zakutálený tenisák, který vemu a donesu ho domů psovi na hraní :-D a že se to stává docela často, že jim nějaký ulítne a nikdo se nenamáhá ho jít hledat :-D
no ale řeknu k tomu, že abys dneska potkala nějaké gentlemany, to musí být hodně velká náhoda... ještě sice nevymřeli, ale holt svině a lidé s déletrvajícím vedením jsou všude a holt jedním takovým duševním zaostalcem je zjevně i pan Berdych nebo jak se to jmenuje :-D neřeš, aspoň byla na stadionu zábava a jeho rival se teď tomu určitě v pohodlí domova nad hrnkem kávy nebo sklenkou vína a nohama na stole chechtá :-)

13 Áďa Áďa | 22. ledna 2012 v 22:40 | Reagovat

cože? tys s TH už definitivně sekla? O_o a tys někoho odsud mazala z blogu pryč? to jsou mi věci a novinky, páni...

nevím. sice je pravda, že teď je kolem kluků trochu buď mrtvo, nebo plno řečí kvůli "kravinám" (tetování, aplikace atd), ale já je začala poslouchat jednak kvůli Tomáškovi, jak jsem ti psala celou tu epizodu, a jednak mě vrátili k němčině. a jejich slova pro mě vždy budou nádherná, ať budou kluci vypadat jakkoliv.
plno lidí třeba píše, že Humanoidem si to zkazili, ale mně přijde, když se zaposloucháš do těch textů, tak že v každém albu písně vystihujou to, co se jim zrovna děje a co zrovna prožívají. samozřejmě tam nebude "zrovna venčíme psy a těšíme se na vás", ale když si to sečteš a podtrhneš, je to tam...
je mi líto, že kluci už nejsou to, co dřív, ale každý roste, každý se mění. oni obětovali své mládí a nejlepší léta "puberťáckého" života nám, místo lítání po akcích, randění a užívání si normálního života byli na cestách či zavření ve studiu a psali pro nás. bylo jenom otázkou času, kdy si budou chtít vynahradit to, co zmeškali. takže já jsem na stranu druhou hodně ráda, že teď dělají to, co dělají, aspoň mají možnost žít v rámci života slavných relativně "normální" život a já věřím, že nové album vyjde, at už za rok, za ět nebo za deset let, a že zase budou koncerty. i kdyby za tu cenu, že kluci si najdou normální práci, přítelkyně, založí rodiny a hrát budou jen po malých klubech.

ale tím, co pro mě udělali a jak m jejich slova v těžkých obdobích držela nad vodou, tím si mě získali natolik, že budu trpělivě čekat dál, ať už je provede cokoliv - pokud teda nespadnou do drog nebo tak. a je mi jedno, zda bude mít Bill na hlavě celou duhovou škálu barev, Tom nakonec deset tetování a kdovíco ještě, pořád to jsou ti, co pro mě tolik znamenají, ať už mají image jakoukoliv...

14 ondina ondina | 23. ledna 2012 v 13:33 | Reagovat

[12]: Ahoj:-),
teda koukám, že jsi v obraze ;-). Já opravdu nevím, co říkají ve zprávách, ale stačilo mi vidět tu ostudu live a to se mu Almagro snažil omluvit nejméně 4x... A ti gentlemani stále ještě v tenise existují (i jinde, jen je spočítáš na prstech jedné ruky), např. Andy Murray, Rafa Nadal... Ale Berdych?:-! Jak se jmenuje ta písnička od Ivana Hlase, jak tam zpívá "na kolena, na kolena...", určitě ji znáš. Když se hrálo naposledy finále Davis Cupu Česko x Španělsko, tak během zápasu Nadal vs Berdych tohle ŠPANĚLÉ v hale v přestávce mezi sety pouštěli pro Berdycha a hlavně tu část s tou "hlavou a ptákem..." To má za to gesto, o kterém výše v komentu píše Janička. Hm, být Berdychem, raději se Španělsku obloukem vyhnu...

[13]: Tak samozřejmě vím, co pro tebe TH znamenají. Změnili ti život a rozumím♥. Chci říct, že já je brala jako kapelu a poslouchala jsem právě jejich HUDBU. Ta byla pro mě důležitá.
Víš, je mi jedno, kolik tetování budou mít a jak budou vypadat, ale každý den zkoušet zapnout PC a doufat, že se dozvím tu úžasnou news - "TH vydali nové CD..." A jediné, co se dozvím, je, že dělají vše, jen ne tu hudbu.:-( Vždy jsem je podporovala a hájila, ale dost...
Říkáš, že jsou mladí. Každý z nás musel něco obětovat, aby byl tím, kým je. A nemusí to teď dohánět.
Ptáš se, kdo šel smazat? Měla jsem tu dvě animky Toma. Takže Tom byl smazán a místo něj je tu kytarový korunní princ, pro kterého je hudba jeho srdcem a podle toho také jeho hra vypadá - DJ Ashba.

Moc děkuji za krásné fotky Tarji. Udělala jsi mi skutečně velkou radost!♥

15 Áďa Áďa | 23. ledna 2012 v 14:07 | Reagovat

[14]: tak já samozřejmě taky každý den doufám, že bude nějaká novinka, co se týče hudby, ale v průběhu všech těch let jsem si při pozorování starších i nových videjí všimla, že at dělají co dělají, pořád to jsou duchem malé děti a to mi na nich přijde tak kouzelné. takže holt nad tím někdy zavrtím hlavou, ale i když se zdá, že je v hudebním směru u nich mrtvo, tak pochybuju, že by nic nedělali. možná dávají jiné věci najevo záměrně, aby aspoň na jednom albu mohli pracovat doopravdy v tichosti... těžko říct, i mně je to čekání dlouhé, ale věřím, že se dočkám - na koncert jsem čekala celé tři roky a jak jsem si ho pak o to víc užila!!!

za fotky děkovat vůbec nemusíš, ráda jsem ti je poslala :-)

a s tou písničkou, co pouštěli Berdychovi, tos mě rozesmála :-D holt hovada jsou všude, no :-) taky jsem si myslela, že u nás na cvičáku jsou normální lidi... a jaký z nich včera vylezli kreténi!!! až jsem se musela rozčílit, ale pak zvítězil můj egoismus a ulevilo se mi :-)

16 Áďa Áďa | 23. ledna 2012 v 14:08 | Reagovat

a tipuju, že na news typu "TH vydávají nové cd!" si budeme muset počkat minimálně do léta :-D

17 ondina ondina | 23. ledna 2012 v 14:54 | Reagovat

[15]:[16]:Ještě k Berdychovi - on si to v tom Španělsku právě zasloužil!! :-! Protože to on se chová jaksi...ehm,jako nevychovanec.:-! Jen mu Španělé vrátili to nehezké gesto, kterým Berdych dokonce i Nadala, velmi decentního tenistu, přinutil říct, že "je Berdych zlý muž..." To už o něčem vypovídá.:-! Nadal je velmi distingovaný♥.

Copak se stalo na cvičáku?? ???

A když jsem u tvých fotek, říkám si, že tu Tarja dloooho nebyla, takže... to se musí změnit.

18 ondina ondina | 23. ledna 2012 v 15:00 | Reagovat

[17]:jej, místo "muž" jsem chtěla napsat "ČLOVĚK", to Nadal řekl... Já zas rychle psala...

19 Áďa Áďa | 23. ledna 2012 v 19:32 | Reagovat

[17]: říkáš, že tady ty fotky brzo uvidím? :-D :-D :-D

20 ondina ondina | 23. ledna 2012 v 19:52 | Reagovat

[19]: Ano. :)
Tarju mám za bohyni a je na nich zachycená moc krásně. Hlavně v těch bílých šatech. Vypadá jak anděl. Už dlouho jsem zvažovala článek právě o ní... Tak ještě jednou děkuji!*

21 Áďa Áďa | 23. ledna 2012 v 22:21 | Reagovat

[20]: nemáš zač :-) stejně mám pocit, že ty fotky jsou nic moc, ale z těch asi dvou set, které jsem do foťáku napráskala, jsou tyhle jediné, kde není rozmazaná a kde je aspoň jakž takž viditelná :-D
no ten koncert byl taky zážitek. já byla sice jen kousek od podia, ale přede mnou samí vysocí čahouni, z tarji jsem neviděla nic :-( dokud mě nenapadlo se postavit na špičky, natáhnout ruce a používat displej foťáku jako kukátko!!! to bylo jediné, kdy jsem Tarju viděla :-D ale i tak, hlavní byl ten hlas a ten byl teda... okouzlující.

22 ilon ilon | 24. ledna 2012 v 14:59 | Reagovat

Zlato, teď jsem něco slyšela v rádiu, něco, z čeho máš určitě ohromnou radost, přeju ti to :-)  :-)  :-)

23 ondina ondina | 24. ledna 2012 v 16:08 | Reagovat

[21]: Ano, hlas Tarji je přímo božský. Koncert musel být nebeským zážitkem. A mně se fotky velice líbí! :-)
Přeji krásné odpoledne!:-)

[22]: Ahoj mon ange***,
jooo, vím, o čem mluvíš. Jsi zlatá!♥ Já teď zrovna sleduji zápas z HDD. To mi nemůže přece ujít :D. Ale nevím, zda "přežije" další kolo... To budou pozítří nervy.
Téééda, Ilonko, ty máš perfektní přehled! Wow!*
A děkuji!
120-150- dokonalé animky Mr.Ashby♥♥♥

24 ilon ilon | 24. ledna 2012 v 16:20 | Reagovat

Já vím, jsem dobrá :)))) :D Dokonce už si přestávám plést jména :))
Tak si to hezky užívej a pozítří ti/jemu budu tu výhru přát, zlatíčko ;-)  :-)
118♥♥♥

25 ondina ondina | 24. ledna 2012 v 18:43 | Reagovat

[24]: Jsi skvělááá, zlatíčko!♥♥♥*

Ano, prosím, vzpomeň si na "nás". To bude pozítří boj. Ale, bohužel, si myslím, že postoupí Federer... Tvrdý povrch nahrává Federerovi. Roger má neskutečnou formu! Rafa má zraněnou nohu... Viděla jsem hrát Federera a je vááážně asi v tuhle chvíli nejlepší. Ale to nevadí. Federer nebo třeba Murray - jen ne Djoko, prosím...Je to nádherně rozehraný grandslamový turnaj. Přesně tak, jak by to mělo vypadat. Ach, zážitek!
120-150♥♥♥

26 ilon ilon | Web | 25. ledna 2012 v 18:32 | Reagovat

Budu na tebe zítra myslet, zlatíčko♥ Dnes jsem četla o včerejšku nějaký článek a Berdych Nadalovi gratuloval, byla tam fotka, vypadalo to, že to myslí upřímně... Nadal působí opravdu hrozně mile, jak jsi tady dávala články nejen o jeho hře, ale i o jeho soukromí a o tom, jaký je, tak je to vidět, prostě, jak jsem psala, působí moc mile.
Jako ten tvůj Myles (jesli to píšu dobře :))) Znáš mě :)))
Ale stejně - podle toho článku - tady -http://www.sport.cz/clanek/196981-byl-jsem-blizko-litoval-berdych-porazky-nadal-priznal-ze-byl-nervozni.html - tak mě zaráží jedna věc - Nadal tam působí skromně, říká, že byl nervózní a že nebyl dost rychlý, a Berdych tam říká, že kdyby hrál lépe, mohl by vyhrát, že byl blízko. Pch, nafrněnec jeden - to známe KDYBY !!! :-!  :-!  :-!
Takže zítra na tebe budu myslet a budu si přát, aby to všechno dobře dopadlo :-)

Všímáš si, jaký jsem "odborník" :D  :D
Krásný večer !!!!
118 sms ♥♥♥

27 ondina ondina | 26. ledna 2012 v 14:19 | Reagovat

[26]: Ahoj,drahá Ilonko!***
Wow, koukám, jak jsi prostě úplně v obraze. Jsi skvělá!♥
No jo, Berdych a jeho řeči... Zatím, co Rafa dokáže přiznat, že třeba nevyšlo něco tak, jak si představoval, Berdych je king. Ha, já ten zápas viděla, ale na Nadala prostě neměl! Jeho sebevědomí bych chtěla mít! To Berdychovo mám na mysli. Je tak nafoukaný a před zápasem, jde se koupat místo, aby trénoval? Nic si nedělal z té ostudy. Hroší kůže...

Přinesla jsi Rafovi štěstí, zlato!*
Jsi skvělá!♥
120-150-  akce v H.♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist