November Rain - LIVE♥♥♥

9. ledna 2012 v 14:46 | ondina |  Guns N´Roses
Přeji moc krásný den!

Já vím, že jsem už o nedosažitelné rockové symfonii psala v listopadu. Když jsem však hledala Estranged, narazila jsem na tahle videa a úplně se mi zastavilo srdce.
První sice lze pustit, ale odkáže vás to na YT, ale nevadí, že ne? ;-) Doporučuji si video pustit, ocitnete se v rockovém nebi.

Víte, kterou část videa mám nejraději? Upřímně?
Prvním úžasným momentem je chvíle, kdy se objeví Slash v první minutě (publikum šílí) a pak... No můžete hádat - pan Hudson si "nedá pokoj". :-) Ale to je dobře, protože kdyby to udělal, ztratil by veškeré kouzlo.
Můj déšť však nemohu nechat jen tak... Vystoupení Gunners je dokonalé, skoro nerozpoznám rozdíl. Dívám se na klip nebo na live vystoupení?♥ Opravdu se jim velmi povedlo a závidím (v dobrém, samozřejmě) každému, kdo mohl být této nebeské rockové symfonii přítomen a mohl vidět a slyšet vše v reálu.
Všimněte si momentu kolem 3.17 - SLUFF jak vyšitý. Duff se Slashem houpají nožičkou úplně stejně. A když začne to již klasické Slashovo sólo kolem 4.23, tak to je opravdu krása. Pánové jsou vedle sebe a užívají si každou notu, každou "kapku deště". A úplně nejlepší část? Hádejte! :-)
Ano, mluvím o 6.54. Slash se připravuje na teskné sólo. A pak VYSTOUPÍ NA PIANO!! Publikum začne šílet... Divíte se? Já tedy vůbec!! Ano, mluvím o tom, když začala jeho kytara naříkat. Začal hrát nebeské sólo jako by byl v klipu. Není dokonalý?♥ Rose mohl klidně zpívat, ale stejně se každý v tento jedinečný okamžik soustředil jen na Slashe a výjimečné tóny, které dokáže na kytaru zahrát jen on. A všimněte si světla, dopadá na Slashe a právem... V tu chvíli se stává November Rain přímo bouří, kterou umí rozpoutat jen pan Hudson.
Tak si vše vychutnejte, čeká vás veliký zážitek.


I druhá verze je moc krásná, jen klavír a Slashova kytara (občas Matt za bicími). A před tím konečným teskným sólem, jak si Slash hupsne na klavír - z toho nemůžu a všichni členové kapely se přidají. Rozjede se konečná rocková bouře. Ale jednu chybičku to má. Kamera vůbec nezabírá jednoho blonďáka, vrchol tohle :-D "Zlatovláska" hrající na baskytaru se tam zapromenáduje až na závěr, hm, to toho vidím... :(


A to tu měl být článek o Estranged... :-D Jenomže Listopadový déšť je pro mě tak svůdný, že pokaždé podlehnu.
Krásný den!
Vaše upírka Ondi***♥
 


Komentáře

1 Janča Janča | 9. ledna 2012 v 16:51 | Reagovat

Jééé, tak ta druhá verze je úžasná, miluju Axelův umečený zpěv :D
Ale to Slashovo sólo, to je zase něco, ta tklivá melodie míří rovnou do srdce a bodá a bodá...
Nádhera ♥♥♥
A ze Zlatovláska jsem toho opravdu mnoho neviděla, pravda... :-?  :D

2 ondina ondina | 9. ledna 2012 v 19:24 | Reagovat

[1]: Jani, já měla v plánu článek o Estranged a pak o Only Women Bleed Inro... Znáš to, jak sedí vedle sebe na podiu Slash a Duff, oba cigárko... *umřela* Jeden z nejhezčích společných momentů Duffa a Slashe!Ale NR - to mě vždy zabije!
Všímáš, že si Slash prostě nedá pokoj? Musí na to piáno...aaaaaaaaaaaaaaaach, jasně, že ano a jak publikum začalo řádit. Být tam, tak umřu...
A ta druhá verze, ta je sladká, jak si Saul hačne na piáno, no já z něj nemůžu - on je nejlepší!♥

3 ilon ilon | 10. ledna 2012 v 11:19 | Reagovat

Tady se někdo rozhodl zabíjet ♥♥♥

Woow ˇˇ - ach pomalu slova dochází... November Rain - už to stačí, jen když to člověk slyší - nádhera, a když si k tomu člověk pustí ta videa, tak je DOKONALOST♥ zaručena. Slash je tam úžasný, napsala jsi to vše za mě, nemám co dodat, a lépe bych to stejně neuměla - rozumíš mi ;-) Nádherný okamžik, na tom pianě !!!!
Já bych asi také umřela, kdybych tam byla ˇˇˇ TOHLE vidět a slyšet naživo, to muselo být prostě omračující. A výborná kombinace s Eltonem - to se jim opravdu povedlo !!! Působivé.
A ta tvoje věta v komentu, co píšeš Janičce - áááách - Saul je nejlepší♥ - souhlasím :-) Ale neboj, vím, jak to myslíš a jak to je ;-)

118 ♥♥♥

4 ondina ondina | 10. ledna 2012 v 18:05 | Reagovat

[3]: "Někdo"?? Myslíš Slashe, že?*** ;-)

Moc krásný večer, milá Ilonko♥♥♥ Moc děkuji. Ty víš, jak každé krásné slovo u NR zahřeje mé srdce.***
Já NR miluji natolik, že stačí jen přečíst ta dvě slova a skoro nedýchám.
Ilonko - tvá slova jsou nádherná.
Já jsem na tom momentě, jak Saul vystupuje na piano, úplně závislá. Droga! Když jsem to viděla poprvé, úplně jsem začala tleskat před monitorem, prostě mě ta chvíle vtáhla, je jedinečná, okouzlující, magická... Ale ne. Ne ta chvíle. Okouzlí právě pan Hudson. Je tak... on je skutečně NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

120-150-jejda HURIKÁN, to bude mazec♥♥♥

5 ondina ondina | 10. ledna 2012 v 18:18 | Reagovat

[3]: Ha a že to neumí nikdo napsat lépe?
Tvá slova NR ocenila mnohem lépe!***
Děkuji, protože jsi mě tím prostě pohladila, neumím to snad ani říct.
Děkuji, ale je to ze ♥!

6 ilon ilon | 10. ledna 2012 v 19:28 | Reagovat

Ondi *** - ne nemyslím tím Slashe, myslím tím TEBE**, že děláš takové články♥
Noo - i když Slash je taková třešinka na dortu :-)
Ten moment s pianem je opravdu dech beroucí, krása♥, ale můžeš mi říct, co to vyvádí na tom videu s Eltonem v 6,55 ?!?! :D Jako - to musí být strašně fyzicky náročné !!! Vím, že tobě, vzhledem k něčemu, co tady asi radši nemám psát, to nepřijde, ale mě to připadá šílený !!!! :)))
Tedy - kam se hrabe ZÁKLON ♥!!!! :D
Já děkuji♥

118 - Hurikán bude totální mazec, zkusím zase nespat :))♥♥♥

7 ondina ondina | 10. ledna 2012 v 21:01 | Reagovat

[6]: Krásný večer, milá Ilonko***,
vím přesně, CO myslíš a zkoušela jsem TO! Řeknu ti, že ten Slashův úžasný ZÁKLON je o hodně těžší, "tohle" se dá zvládnout. Ale i tak, není Slash prostě úžasný? Tak jo, odpovím si, zbožňuji pana Hudsona...;-) To mi dovolíš, že jo?

Bože, spinkej, Ilonko!
A přeji krásné sny s panem Hudsonem (hm, to ale nevypadá, že se vyspíš...). No prostě, přeji krásný večer!
A děkuji!

120-150- HH a n.♥♥♥ + Duff se Slashem v Only Women bleed intro

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist