... a potkal SLASHE :-D

9. ledna 2012 v 14:58 | ondina |  Slash**
Zdravím vás*,
Vím, že vám název článku nic neříká, ale já vám to musím napsat. Miluju svou maminku. Ráda si s ní povídám o sportu, protože je velká sportovkyně a povídám si s ní i o hudbě.Když jsem mamince popisovala klip, od koho jiného než Gunners, (to je pro vás veliké překvapení, že?) "You Could Be Mine", ten všichni znáte, dostala jsem se k momentu, kdy jde terminátor chodbou. Jak má maskovanou zbraň stylově - růžemi- , spadnou v chodbě na zem. Určitě víte, o kterém momentu mluvím. Terminátor šlápne na spadené růže na zemi a to mi tedy drásá srdce. Je mi růží tak moc líto.

Opravdu jsem se pustila do vyprávění celého klipu. Dostanu se k tomuto momentu a povídám: "Obal letí vzduchem, růže padají na zem, terminátor vzal zbraň a..." Nadechnu se, abych dokončila větu tím, že šlápne na nebohou růži. Ale maminka mě předběhla a větu dokončila PERLOU: "...a potkal Slashe!" :-D :-)
Nejdříve jsem se zcela zasekla, na pár vteřin mi došla slova a pak jsem se tak začala smát. Takže tohle už je taky klasika.

Ještě vám chci říct, že možná nebudu zítra na netu, protože nemám jeden program, který potřebuji. Vezmu tedy dr. Reida zítra tam, kde jsem ho kupovala a nevím, jak dlouho bude nainstalování programu trvat. Jen, aby jste věděli. Proto dnes dávám na blog hned dva články.

Přeji vám všem úspěšný týden!
Vaše Ondi***
 


Komentáře

1 Janča Janča | 9. ledna 2012 v 16:44 | Reagovat

Olinko :-)
Tvoje maminka je prostě ďábel ;-)  :D  :D
V mnohém mi připomíná tu moji, taky ji mám moc ráda a ona s mými sestrami jsou pro mě zároveň taky nejlepšími kamarádkami, jsem strašně ráda, že je mám :-) ♥♥♥
A Terminátor, to je bomba, ta scéna, o které píšeš, spolu s písničkou prostě nemá chybu :-P
Je to klasika ;-)

2 ondina ondina | 9. ledna 2012 v 19:11 | Reagovat

[1]: Krásný večer, Janičko*,
já jen koukám, jak se maminka vyzná. Jen jsem si tak na papír "něco" psala, a ona mi říká - není to "Kmotr"? Jasně, že to dala, to jsem koukala...
Jsem velmi ráda, že i u tebe je to stejné, že jsi s maminkou a sestrami nejlepší přítelkyní, tak by to mělo být!
Ach, ty růže v klipu, srdce mi krvací...

3 ilon ilon | 10. ledna 2012 v 11:06 | Reagovat

Krásný den, milá Ondi ˇˇˇ,

to je prostě úžasné, jak si s maminkou rozumíte, musí být úžasná, no, jak to říct, prostě také v tom, jak skvěle vychovala tebe, že jsi, jaká jsi :-)
Také mám to štěstí a s rodiči a sestrou si skvěle rozumíme :-)

Ke klipu - tak já se musím přiznat, že jsem si ho musela pustit na YT, protože už jsem pozapomněla, jak to přesně je, viděla jsem ho naposled... no DÁVNO :)))
Co ode mě čekat ? Ááááách - polonahý Arnold na začátku, polonahý Slash a polonahá blond modelka :D
Já mám Arnolda v tomto typu filmů ráda, je to prostě drsoň, umí se tvářit a ta jeho věta je pověstná. Dokonalost.
A a ve finále toho Slashe opravdu potká :))
Hmmm no trošku závist, ten Schwarzenegger se teda má !!!! :-!  :D Potkat takového Boha♥ :)))Klikař :-!

Ano, ty růže ...

118 - H. ♥♥♥

A ještě jedna věc - já tedy moc nechápu to Axlovo "oblečení". Vypadá to jako spodní prádlo, jestli to má působit sexy, tak na mě to nějak nezabírá, spíš naopak... :D ("Vem si příklad ze Slashe, ten to Umí, Axle !!") :)))

A ať ti dají dr. Reida hezky do kupy :-)

4 Janča Janča | 10. ledna 2012 v 15:22 | Reagovat

[3]: Hasta la vista, baby...!!!
Na to se nedá zapomenout, nejlepší hláška všech dob :D  :-P  ;-)

5 ondina ondina | 10. ledna 2012 v 17:30 | Reagovat

Zdravím, doktor Reid už je nainstalovaný- na počkání! Skvělé... :-)

[4]: Jani, teď jsi to prostě dala♥.Už klasika, že? Vždy mé stránky ozdobíš svým komentem.* Vím, že jsou tvá slova k Ilonce, ale je to krásné!
Krásný večer!♥*

[3]: Krásný večer, milá Ilonko***,
je krásné číst hlavně první tvé věty. Ach, moc jsem za to šťastná.
Ke klipu mám ještě jednu perličku. Když ho maminka viděla, říkala, že ji ten MŮJ "naháč" tak zaujal, že vydržela sledovat celé video. Já jsem se jen zeptala, KTERÉHO naháče má na mysli, zda toho v klobouku či bez něj...? Tady je to docela chyták, protože Slash je sice taky svlečený (ježíši, ještě není po desáté večer), ale zrovna tady (až na konec, kdy vycházejí) Slash klobouk nemá a má ho právě MŮJ Duff...
A ještě je úžasná chvíle - "Decibel Overload" :-D Kdyby jen tady, že?
Jej, má blonďatá modelka, která na podiu vždy tak přitančí k panu Hudsonovi... *nedýchá*

Ilonko, Rose neřeš, já už ho ignoruji hezky dlouho... A víš, něco ti řeknu. Viděla jsem rozhovor pánů - Slashe a Duffa. No úžasné. Ptali se jich na Rose a rozpad původních Gunners. Čekala jsem, že budou k němu tvrdí, kritičtí, obzvlášť Saul má plné právo, ale... Jak Saul, tak Duff byli velmi - řekla bych až decentní, neřekli nic proti Rosemu, jen jediné, že kapelu brali jako svou rodinu a nebyli to oni, kdo ji rozbil. Ale na Rose nepadlo jediné nehezké slovo. Smekám před jejich krásným chováním... Rose... Kdo to je? A to jeho oblečení? Ježíši, nevím, zda to vůbec někoho "bere".
Pánové se také dokážou odhalit, ale je to vkusné, přesně, jak tady nádherně píšeš.
Děkuji za krásná slova!
120-150- Ohne Dich♥♥♥

6 ilon ilon | 10. ledna 2012 v 19:38 | Reagovat

Ondi** - řekla bych, že tenhle klip je povedený od začátku až do konce. NAŠI chlapci to tam nádherně vyšperkovali - jako promiň Arnolde !!! :-P
Ach ano - blonďatá modelka - hmm - víš co, jsem ráda, že je tady vidět :-) Protože občas mi to připadá, že je Duff tak nějak v pozadí...ve stínu Slashe, jestli to tak jde napsat a to je škoda. A nebo si na YT vybírám špatná videa :)

Ohledně Axla - noo - není mi moc sympatický, ale tak nějak se to ve mně všechno pere. Někdy mi připadá, že "mečí jako koza" (kdyžtak promiň..) a někdy zase se mi jeho zpěv docela líbí. To je takové divné. Prostě to nemám černobílé. Sama nevím. Asi bych se měla objednat ke svému psychoterapeutovi :D :D  :D
118 - November Rain♥♥♥
Krásný večer !

7 ondina ondina | 10. ledna 2012 v 21:21 | Reagovat

[6]: Ilonko***,
mě také vždy mrzí, že se na pana McKagana "zapomíná". Přitom nádherně skládá a zpívá!♥♥ Vše je v Gunners o Rosem a Slashovi. Jako nechci, aby to vyznělo jinak, Slash si zaslouží plným právem pozornost, bez něj by legendární Gunners nebyli a Rose taky umí - jako umělce ho ctím. Jen, jsou tam i další, bez kterých by ta skupina nebyla. Duff je jedním z nich nebo Izzy, Matt (nebo ať už třeba Adler), nebo Gilby...
I mě mrzí, že je Duff trochu přehlížený. Když slyším tóny jeho baskytary, které mě přinutily všimnout si ho, tak to už musí umět snad nejvíc.
A víš, co mě naštvalo? Nesleduji soutěže typu Superstar... Ale když tam byl Miro Šmajda, dívala jsem se, líbil se mi jeho hlas, fandila jsem mu, dokonce posílala hlas. A víš, co tam řekl Habera? Člen poroty, který by tomu měl tedy rozumět... Řekl, že mu Šmajda někoho připomíná a prý - "basáka z Guns N´Roses, jak se jmenuje?" A Miro mu odpověděl nebo napověděl, vyber si:"Duffa?" Tak to teda bylo něco. Trapas! Habera nezná Duffa a to je rocker??
A jak píšeš k Rosemu... Víš, co si přeji? Slyšet NR v podání Mylese Kennedyho, má pro mě výjimečný hlas, okouzlil mě okamžitě, Myles je prostě dokonalý zpěvák.

120-150- Ohne Dich♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist