Leden 2012

Portrét♥

31. ledna 2012 v 13:00 | ondina |  Různé
Přeji vám krásný den! Usmívající se

Dnes se s vámi setkám já sama.
To je překvapení, že? Představuji vám rudovlásku Oli.
Pánové McKagan, Hudson a Ashba mi dnes nechají prostor, abych vás pozdravila. Vás všechny, kteří mě poctíte vždy svou milou návštěvou.

Obdivuji umění, které dokáže tužkou či uhlem vykouzlit Ilonka*. Velice jí za portréty děkuji!♥ Je jejich autorkou. Stačí, když vezme do ruky uhel nebo tužku a zrodí se skutečný skvost.
Hodnota je veliká. Stejně, jako má veliká radost...
Jedno mě ale štve. Větší velikost se mi tady nenačte... Zkoušela jsem to x-krát, ale dělám asi něco špatně. Asi jsem si s dr.Reidem zatím nepotykala. Ale i tak jsou portréty nádherné, co říkáte?

Krásný, i když mrazivý den, přeje,
vaše - Oli.♥Líbající


Vítězem Australian Open 2012 se stal...

29. ledna 2012 v 15:37 | ondina |  Sport
Novak Djokovič. Zamračený
Ve finále porazil v pěti setech Rafaela Nadala. Sledovala jsem Pata a Mata v akci, vážně! x)))

Daren♥

29. ledna 2012 v 9:14 | ondina |  DJ Ashba♥
Zdravím vás! :-*

Ano, ano.
Dnes jsem se rozhodla zabíjet.Usmívající se
Už hezky dlouho jsme se s Darenem nesetkali, tak to musím napravit. Podělím se s vámi o skvělé animky. Mně udělaly velikou radost a věřím, že potěší i vás.


Mr.Ashba spolu se svou kytarou (a nezbytným cigárkem), tomu říkám jedinečné souznění.
Ano, já vás slyším, jak se ptáte: "Nespletla se Ondi náhodou? Nemá na mysli Slashe?" Je vám to asi stejně divné jako mně samotné. Vždy jsem byla přesvědčena, že dřív bude v pekle sněžit, než abych si poslechla Darenovu hru. A vidíte to sami. Musejí tam být přímo závěje, protože ho poslouchám skoro pořád... x))
"SUBJEKT" Daren mě přesvědčil o svém velikém talentu. Jeho nesporné charisma asi zdůrazňovat vůbec nemusím. A podívejte na jeho úsměv... Blankytné oči jsou již pověstné, že?MrkajícíPřeji vám krásný den!
Vaše upírka Ondi.♥

Autorem animek je Ilonka, které bych chtěla velice poděkovat!!

Drama hodné Shakespeara

27. ledna 2012 v 14:52 | ondina |  Sport
Dnes se v Melbourne hrálo druhé semifinále - Djokovič vs Murray. Andy se rval jako lev. Bohužel, v pětisetové bitvě, kde ho za stavu 5:6 zradila páska, prohrál.
Je to jen malou chviličku, co zápas skončil. A řeknu vám, tentokrát jsem slzičky neudržela. Andy byl tolik blízko velikému vítězství. Dostal Djokoviče skoro na kolena.
Bojoval, v pátém setu už prohrával a dokázal stav zvrátit. Má můj obdiv.

Nevadí, Andy. Dnes to nevyšlo, ale ve Wimbledonu bude zářit jediná jasná hvězda.
Andy Murray.♥


Do finále postupuje NADAL - VAMOS RAFA!♥

26. ledna 2012 v 13:57 | ondina |  Sport
Před malou chvílí skončila nádherná tenisová bitva.
Utkali se v ní Rafael Nadal a Roger Federer.
Sama jsem snad nevěřila, že i zraněný Rafael Nadal může porazit na TVRDÉM povrchu Rogera Federera v jeho životní formě, ale je to tak. Jsem moc šťastná a moc Rafovi úspěch přeji. Obzvlášť po tom, jak se ve druhém setu za stavu 2:5 zachoval Federer. Nebylo to příliš sportovní, snažit se dostat soupeře "z rytmu".
Nevadí. Rafa ukázal, KDO je TENISOVÝ KRÁL!
Zítra se utkají Djokovič a Murray. Tak, Andy, moc ti fandím. Nebylo by krásnější finále.

Krásný den vám všem.
Vaše Ondi!


Opět další z Berdychových super "úspěchů"

22. ledna 2012 v 12:05 | ondina |  Sport
"Bravo Tomáši! Zase jsi se panečku předvedl!!"

Nikdy bych nevěřila, že bude na mých stránkách článek o Tomáši Berdychovi. Dnes však udělám výjimku.
V minulém článku píšu o tom, že sleduji Australian Open, první letošní grandslamový turnaj. Přenášeli live zápas mezi Berdychem a Almagrem a podívejte se, co se stalo.

Není Mr.Berdych "mistr"?
Když už nerozpíská španělskou arénu během Davis Cupu po gestu na Nadala, rozbučí a rozpíská přímo tenisovou arénu v Melbourne a navíc během grandslamového turnaje. Tomu říkám opravdový "úspěch"...
Když se podíváte na video, uvidíte, že ten míček - kvůli kterému nepodal Berdych Almagrovi ruku u sítě (i když zvítězil), letěl Berdychovi na loket. Berdych stále mluví o tom, že mu soupeř mířil do obličeje... Když Almagro míček dobíhal, tak tak ho odehrál, jistě nemířil Berdychovi do tváře. Navíc se Berdychovi OMLUVIL a Berdych omluvu ignoroval!!
A ještě divadlo s pádem. Komedie nebo to myslel vážně?
Myslela jsem, že je tenis hra gentlemanů...
Ondi

Do toho, ANDY!♥♥♥*

17. ledna 2012 v 8:45 | ondina |  Sport
Sport, Slash, sport, Slash...
Dvě témata, která se u mě na blogu v posledních dnech střídají... Ale, co od Ondi čekat, když začal první tenisový Grand Slam AUSTRALIAN OPEN. Samozřejmě ho sleduji.
Moc fandím Andymu Murraymu. Jste asi všichni překvapení, že? Čekali jste jméno Rafael Nadal? Hm, letos opravdu držím palce mému tenisovému Lestatovi (ty Andyho špičáky mě dostávají...:-D )
GO ANDY!
Tvrdý povrch je tvým královstvím, tak ukaž, že jsi výborným tenistou. Mě jsi už dávno přesvědčil!♥ Koruna ti bude slušet...

Pokud se mu jeho sen nesplní tady u protinožců, moc věřím a držím palce, aby vyhrál DOMA na SW19. Ano, mluvím o WIMBLEDONU! Takže, ANDY, máš na to a nemusíš řešit Lendla na lavičce. Jsi výborný tenista, tak na to pamatuj, až půjdeš na kurt. Držím ti palce! Ty ten Grand Slam jednou VYHRAJEŠ!♥

KMOTR aneb... slyším dudy :-)

15. ledna 2012 v 7:37 | ondina |  Slash**
Přeji vám krásnou neděli!
Tento článek je hlavně pro mou maminku.
Vím, že teď řeknete: "Co ta Ondi pořád s tím Kmotrem má...??"
Už byl na blogu asi dvakrát a můžu se přiznat, že tuto skladbu také hraji na klavír. Proto velice obdivuji, že pan Hudson hraje Kmotra na kytaru. Je mou oblíbenou skladbou a jedním z nejlepších výkonů, které Slash umí zahrát. Vlastně, Slash na kytaru zahraje VŠE! Kmotr je velkým zážitkem!

Ale o čem chci psát? Musím se s vámi podělit. Tato maminčena perlička mi rozjasnila den.
Když jsem si hned ráno pouštěla Kmotra v podání Slashe (pokud by se našel někdo, kdo by tento skvost opravdu NEZNAL, napište a pošlu odkaz), maminka mi povídá: "To je Slashův Kmotr, že?" A teď pozor, přichází TEN MOMENT! Maminka to ale opravdu myslela vážně, to musím zdůraznit, takže pokračovala: "... Abych ti zase neřekla, že slyším dudy..."
Měli byste mě vidět, jak dlouho jsem se smála a slzela. Prostě maminka je úžasná. Nicméně, jasně poznala pana Hudsona a dokonce i skladbu. Je skvělá!!♥
Takže maminko, miluju tě!♥

Přeji krásný den!
Vaše upírka Ondi*♥♥♥

Nebeský DOTEK♥

12. ledna 2012 v 14:56 | ondina |  Slash**
Všechny zdravím♥,

možná je pro některé z vás otázkou, o jaký dotek jde...
Něco prozradím. Jde o moment z písně Street Child a jde o dotek samotného Slashe***. Je tak něžný. Podívejte a posuďte sami.
Autorem animky, kterou jsem si velice přála, je... ano Ilonka*.
Vychutnejte si tento okamžik i vy.

5.08 se rozezní Slashova kytara. Jen on dokáže zahrát tak jedinečné tóny. Slash a jeho kytara, jedno jest. To jsou výjimečné chvíle.
A tady je i klip...
Přeji krásný zážitek. Sólo Slashe úplně hladí a rozněžňuje.
Krásný den!
Vaše Ondi***

Velmi děkuji za dokonalou animku♥♥♥!... a potkal SLASHE :-D

9. ledna 2012 v 14:58 | ondina |  Slash**
Zdravím vás*,
Vím, že vám název článku nic neříká, ale já vám to musím napsat. Miluju svou maminku. Ráda si s ní povídám o sportu, protože je velká sportovkyně a povídám si s ní i o hudbě.Když jsem mamince popisovala klip, od koho jiného než Gunners, (to je pro vás veliké překvapení, že?) "You Could Be Mine", ten všichni znáte, dostala jsem se k momentu, kdy jde terminátor chodbou. Jak má maskovanou zbraň stylově - růžemi- , spadnou v chodbě na zem. Určitě víte, o kterém momentu mluvím. Terminátor šlápne na spadené růže na zemi a to mi tedy drásá srdce. Je mi růží tak moc líto.

Opravdu jsem se pustila do vyprávění celého klipu. Dostanu se k tomuto momentu a povídám: "Obal letí vzduchem, růže padají na zem, terminátor vzal zbraň a..." Nadechnu se, abych dokončila větu tím, že šlápne na nebohou růži. Ale maminka mě předběhla a větu dokončila PERLOU: "...a potkal Slashe!" :-D :-)
Nejdříve jsem se zcela zasekla, na pár vteřin mi došla slova a pak jsem se tak začala smát. Takže tohle už je taky klasika.

Ještě vám chci říct, že možná nebudu zítra na netu, protože nemám jeden program, který potřebuji. Vezmu tedy dr. Reida zítra tam, kde jsem ho kupovala a nevím, jak dlouho bude nainstalování programu trvat. Jen, aby jste věděli. Proto dnes dávám na blog hned dva články.

Přeji vám všem úspěšný týden!
Vaše Ondi***
TOPlist