Skin

29. prosince 2011 v 15:21 | ondina |  Sixx:A.M.
Velmi populární téma v poslední době, že? :-)
Vezmu ho z druhé strany. Já si tedy okamžitě představím nádhernou melodii, piano a píseň o rozplynulé lásce od skupiny Sixx:A.M. Ano. Daren, Nikki, James - ti tady budou nyní asi hodně často.

Skin

Také vás píseň okouzlila?
A tady vám představuji kapelu Sixx: A.M.

Sixx:A.M.


Sixx: A.M. - Hard rocková kapela, jejíž název je spojením příjmení jednotlivých členů. Sixx - Nikki Sixx (baskytara, doprovodné vokály), A. - Ashba ( hlavní kytara, doprovodné vokály) a M. - Michael (zpěv, rytmická kytara, klávesy, bicí). Příběh této skvělé kapely zřejmě začal s jednou smutnou událostí, která se stala v prosinci 1986 a Nikki se rozhodl sepsat Heroinové deníky. Bolest a sílu, která se v nich skrývá, podtrhuje i soundtrack, ze kterého až mrazí.
Miluji jejich hudbu a texty. Oslovili mě okamžitě, prvními tóny. Právě proto si mě získal i samotný DJ Ashba.♥
A ano, to by nebyla vaše upírka Ondi, aby nepřidala ještě obrázek svého kytarového prince Darena...

DJ ASHBA

Fotka s kytarou... Také se vám tak líbí? Myslím tu fotku, i když ten "SUBJEKT" :-D (omlouvám se, Darene) na ní nelze přehlédnout. A stejně tak nelze přeslechnout, jak na kytaru tento talentovaný mladý muž s blankytnýma očima mistrovsky hraje.

Vychutnejte si Skin a opět, kdyby se videa míchala, aktualizujte, prosím, stránku.
Krásný den přeje,
vaše Ondi!♥♥♥
 


Komentáře

1 mk mk | Web | 29. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

Ahoj Ondi
Ta píseň naprosto úžasná!Moc se mi líbí i fotky kapely.Určitě se s ním zkusím blíže seznámit :-)

2 ilon ilon | Web | 29. prosince 2011 v 16:26 | Reagovat

Má drahá Ondi*** -

ach ta videa ♥ !!!! Ano, mě se tam načetlo nejdříve jiné video, ze Slashem - a už jsem tady chtěla dělat pomalu zástavu srdce a ááááách♥, ale naštěstí jsem věděla, co tam píšeš, a že to je asi špatně x))) No, ale rozhodně nevadí, pokochala jsem se, znáš mě ;-)
Ke Skin - překrásné, omračující, jak  jsem psala, připomíná mi to jemný deštík, který se promění v bouři. A ten klavír tam. Překrásné♥ (Tedy teď to bude šílené, ale opravdu v tom mám šílený zmatek, tak se omlouvám - já asi myslela, že tam zpívá někdo jiný..)

No a krásný modrooký "subjekt" Daren - tak ten umí uchvátit - tak nejdříve očima, to je jasné, ale jeho hra na kytaru je také úžasná (i když chápeš, že pro mě je jen jeden Bůh) :-P  ;-)

Přeji krásný den !!!

118 - a HH a všechny n.♥♥♥

PS - ty Darenovi kérky mě ničí !!! Krása. A vůbec - všechny :))) A ta kérka, co má Slash na ruce ♥♥♥

3 Ondina Ondina | 29. prosince 2011 v 18:00 | Reagovat

[1]: Krásný večer, Markétko!
Jsem moc ráda, že tě tato kapela oslovila. Dnes jsem viděla u tebe Tarju, opravdu nebeský hlas.
A děkuji za tvá slova.

[2]: Má drahá Ilonko***,
téééda, vy se se Saulem tak přitahujete♥, že ti sám Slash nechce dovolit slyšet skupinu s Darenem, že? ;-) :D
Ale vím, že Skin znáš, takže jasně víš, která píseň tady má být. Jsi skvělá!* Píšeš o Skin přesně tak, jak bych to nikdy nedokázala vyjádřit. Ano, deštík měnící se v bouři. To je nádherně vyjádřeno. Ach, děkuji za tato překrásná slova.
K tomu zpěvu - no, ono máš skoro pravdu. Když jde o Gunners, tak tam zpívá právě... i "on", i když kytaru hraje dnes už kytarový korunní princ Daren. Jen nechápu, jak jsem ze začátku nechtěla dát Darenovi šanci, prostě ani oslovit ho jménem, ne - jen "SUBJEKT". Přitom on je skvělý, opravdu výborný muzikant, skladatel, pianista... KYTARISTA!

A kytarový bůh je jen jediný i pro mě, prostě pan Hudson!♥
Ano, Darenovy kérky, já je mám na něm moc ráda (teda ta záda, to je šílené) a Slashova kérka, asi vím. A viděla jsi jeho pierc v pupíku?
Krásný večer a děkuji!
120-150 - November Rain♥♥♥

4 ilon ilon | 29. prosince 2011 v 18:27 | Reagovat

Má drahá Ondi*** - ty jsi se rozhodla mě ZABÍT ?!?!?! COŽE ?!?!?! Jako Slash má pierc v pupíku ? Já už jsem asi zase úplně mimo a neporozuměla jsem... To přeci není možný, tomu nevěřím !!!!

Jinak jsem moc ráda, že jsi Darenovi dala šanci, protože on je fakt moc dobrý - nezapomenu na jedno jeho vystoupení, jak má cigaretu zapíchnutou v kytaře, na hlavě klobouk a hraje SKORO jako Bůh :-)  :-P ;-)
Skin je ohromující - ráno, když jdu do práce, tak mi duní ve sluchátkách ;-)
Krásný večer a JÁ děkuji!
118 - HH a všechy n.♥♥♥

5 Ondina Ondina | 29. prosince 2011 v 18:56 | Reagovat

[4]: Zlatíčko***, je to tak, porozuměla jsi. Zkusím to pohledat na jeho stránkách, ale ten Slashův pierc je vidět z vystoupení s Mylesem. Pohledám a pošlu odkaz, ale naslepo, nejde mi zase zvuk... ach jo, ten Chico. :( A teda, ještě musím něco písnout... třeba najdu v teplákách i Saula. Víš, o čem píšu. ;-) To se usměju k smrti jako... :-D  :-D  :-D Ne, Slash je sladký a já ho mám strašně moc, moc, mooooooooc a ještě víc ráda.
Jo, já vím o tom vystoupení, to bylo právě TO, co mě strašně rozčílilo. On to totiž Daren udělal v Praze a taky v Tokyu. No já dělala salát a měla jsi mě vidět. Nikdo mě tak nevyvedl z míry jako právě Daren, myslela jsem, že jde o Slashe (stejné kytarové riffy) a v TV vidím... Darena!! Ne, od té doby to byl "Subjekt". Nebýt úžasného Nikkiho a Sixx:A.M., nedala bych Darenovi šanci. Takže Nikkimu musím poděkovat, díky němu vím, KDO je úžasný a talentovaný muzikant, skvělý kytarista s nádhernýma modrýma hlubokýma očima jménem... už ne "subjekt", ale jménem DJ Ashba.♥ Obdivuji ho každým dnem víc a víc.
Ach, Skin...
Krásný večer!
120-150 - HH a prostě vše♥♥♥

6 ilon ilon | 29. prosince 2011 v 19:18 | Reagovat

Andílku *** - no tak to je opravdu NEUVĚŘITELNÉ !!!! Nikdy, ale opravdu nikdy by mě to ani ve snu nenapadlo, že u NĚJ je něco takového možné*** Bože - to je až "zvr***cené" :))) Ale ... jak to říct - ne radši ne :))) :-P
Ach také ho mám ráda a ještě radši ♥ ;-)
Ano - už si vzpomínám - přesně se mi ta chvíle vybavuje - jak jsi dělala ten salát a jak jsi byla skoro naštvaná - já tenkrát o nich nic nevěděla a i Slash byl pro mě divnej týpek - "Bože, jak se té Ondi může líbit ?!?!?!" :D  :D
Hmm - Jaká kérka ? :)))
No nic - jestli najdeš oba v teplákách - tak to se nehorázně těším - to půjde jako tapeta na monitor - to bez debat !!! :D
118 - HH a vše♥♥♥

7 Ondina Ondina | 30. prosince 2011 v 8:49 | Reagovat

[6]: Ahoj Ilonko***,
klidně můžeš říct, co si myslíš! ;-) Jsem ale moc ráda, že tě ten "divný dlouhovlasý týpek v klobouku" okouzlil stejně jako Ondi! Víš, ona taky nejdřív koukala, "co" to je, když ho viděla poprvé. "Tohle" hraje to neuvěřitelné sólo z NR?? Tak to si Ondi říkala, jsem to na ni tady řekla... ;-)
Jooo, vím, byla jsem hodně překvapená. Jsem ráda, že jsem Saula nejprve slyšela. Ale učaroval mě po pár vteřinách...♥
Já jsem si tohle označení úplně zamilovala (myslím toho divného týpka). Počkej, pošlu ti i další lahůdku. Nebo jsi ji viděla? Jde o fotku, teda dost rozmazanou (a nemravnou) a z dálky, ale to nevadí, jak jsou na balkóně Duff se Slashem a Slash vystrkuje na fotografa pozadí? Ale opravdu je to pozadí bez...ehm, bez kalhot a všeho, chápeš mě, že? :D :-D A Duff se směje... :-P Jsem zas tak hříšná...:-D A to je ráno... :D
Krásný den!
120-150 - paint yourself a picture♥♥♥

8 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 13:11 | Reagovat

Hezký den, Ondinko♥!:-*
Hned, co jsem viděla nový článek, musela jsem se do něj začíst! Věděla jsem, že mě v něm čeká něco zcela výjimečného! A taky že ano!:-*
Nejdříve se vyjádřím k té překrásné písni, kterou jsi nám tady dala. Jak jen to říct? Ptala jsi se, jestli nás také tak okouzlila. Má odpověď zní: ano!!!♥ Je až fascinující, úplně jsem si ji během té chviličky zamilovala. Ten hlas je tak procítěný a k tomu to piáno!♥ Och, nádhera! Musím Ti poděkovat, zlato, vždycky mi představíš něco, co mi úplně sebere dech!<3
Myslím, že tohle budu dnes poslouchat pořád dokola!!
Nádherně se při tom bude psát a taky mi to (překvapivě a díkybohu) trochu pomohlo od dnešní migrény.:-)

Nyní k celému článku - dost jsi mě zaujala tím popisem. Nejspíš si stáhnu některé jejich album, abych měla před spaním co poslouchat.:-) Uvidím, jak se mi jejich hudba bude líbit, určitě se ti pak se svým názorem pochlubím!;)
A k fotkám - wow! Nechápu, jak to ten tvůj "subjekt" dělá, ale... pokaždé mě při pohledu do jeho očí mrazí! Jsou ledové jako oceán, mrazí z nich, a přitom tak neodolatelně přitažlivé!:-)
Přeji krásný zbytek dne, má milá!:-* :-*

9 Ondina Ondina | 30. prosince 2011 v 14:18 | Reagovat

[8]: Moc tě zdravím, milá Ladynko***♥,

velice děkuji za koment, který je opět nádherný. Jsem ráda, že se ti Skin líbí.
Je z alba This Is Gonna Hurt (2011) a upřímně, netuším, které album od Sixx:A.M. mám raději. Zda tohle, kde je právě Skin či právě The Heroin Diaries Soundtrack (2007). Ale asi o procentíčko by vyhrály Heroinové deníky, je to emotivní, silné a nádherné, prostě tě to MUSÍ oslovit. Rozplakat. Ten, koho tohle neokouzlí, by měl srdce z ledu. Posílám trošku "ochutnávku" - Courtesy Call z Heroinových deníků, ale X-mas In Hell mám raději (hned to intro, síla).
http://www.youtube.com/watch?v=rGJQtlrmY28
Doufám, že už tě hlava nebolí. To je nepříjemné...
Ach ano, Darenovy nádherné oči. Vystihla jsi je přesně - mrazí, ale přitom tě vtahují. Jsou nádherné, hluboké.
Přeji krásný den, milá Ladynko!♥ :-***
Ať se cítíš lépe a určitě napiš nějakou krásnou povídku!♥

10 LadyKay LadyKay | 5. ledna 2012 v 23:38 | Reagovat

Můj původní komentář se mi nějakým záhadným způsobem smazal, takže znovu. Asi to tak mělo být a bude to lepší, mohla bych posléze i litovat. Napíšu z toho odstavce jen jedno slovo - "Estranged"...
Teď ke Skin. O tom, že je to nádherná skladba, nemůže být pochyb! Za sebe však říkám, že se mi o něco více líbí "The Heroin Diaries Soundtrack" a poté, co jsem je přečetla, se mi u každé písně vybavují pasáže napsané panem Sixxem. Ten člověk, jenž prohlásil, že je to kniha, na níž se nedá zapomenout, měl sakramentskou pravdu. A nedá mi to, Ondi, abych se nezeptala. Jakou smutnou událost jsi měla na mysli? 25. prosince 1986 Nikki začal psát nový deník, v "X-Mas In Hell" mj. vyjmenovává důvody, 23. prosinec 1987 byl tím dnem, kdy se podruhé narodil. ;)
Poslední věc - v pátek, nejpozději v pondělí by ti mělo něco přijít. Teď už jen dobrou noc *

11 ondina ondina | 6. ledna 2012 v 11:07 | Reagovat

[10]: Ahoj Ladynko**♥,
snad máš malé vysvětlení v mejlíku. Je to vše o té "druhé" osobě, kterou tady nepotkáš.
HD jsou velmi těžké a smutné téma, i u mě tento soundtrack vede o maličko víc než TIGH, oslovil mě hodně. X-Mas in Hell mi něčím připomíná ten zlom v NR, v té 7.minutě... ta melodie... nevím, jak to popsat, u této písně mi slova dochází, jen cítím smutek.
Krásný den!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist