Komentáře

1 Janča Janča | 14. prosince 2011 v 17:14 | Reagovat

Olinko, musím se přiznat, že takhle detailně jsem se do krasobruslení nikdy nepoložila, spíše jsem byla vděčným a okouzleným divákem.
Kategorii sportovních dvojic nemám moc ráda, vadí mi ten strach, který při těch jízdách zažívám. U každého skoku nebo těžšího prvku trnu hrůzou, aby se něco nepokazilo.
Obecně mám raději kategorii dvojic tanečních, prostě mi více lahodí spíše taneční, než sportovní provedení, ne nadarmo se tancům na ledě říká i balet na ledě, je to nádherné souznění pohybu s hudbou a toho u sportovních dvojic nejde dosáhnout tak dokonale.
Olinko, píšeš, že se ti u německé dvojice líbí ta plynulost v jízdě, tak to s tebou souhlasím, taky mi trošku vadí, když je moc vidět příprava ke skokům, dlouhé nájezdy, je to takové rušivé, pravé umění krasobruslení je právě v tom souznění, plynulosti a ladnosti, když máme pocit, že tanečníci na ledě nebruslí, ale po něm plují a vznášejí se :-)
I když mám pocit, že dneska je trend spíše takového toho silového bruslení, než krasobruslení, hlavně co nejvíce skoků a těch nejtěžších prvků a ta krása pohybu a tance se někam vytrácí...
Na tohle dojel i Pluščenko na OH, nikdy nepochopím, jak mohl vyhrát Lysacek :-?
Na MS a ME se těším, doufám, že přenosy budu moct sledovat a potom je tady s tebou nadšeně rozebírat ;-)

Tanečnici Pinu opravdu neznám, podle toho, co jsi o ní napsala je asi tahle výjimečná umělkyně spíše tanečnicí moderní, než klasickou, ale třeba jsem úplně vedle ;-)
Já preferuju klasický balet, prostě se mi více líbí, ale zkusím se na nějaké Pinino video kouknout na Youtube, jsem dost zvědavá :-)

2 Ondina Ondina | 14. prosince 2011 v 17:59 | Reagovat

[1]: Krásný večer, milá Janičko***,
ach, tvá slova jsou opět tak krásná!
I já sleduji kategorii sportovních dvojic s velkým strachem. Milovala jsem francouzský pár Sarah Abitbol/Stéphane Bernadis. Mám o nich knihu (jooooo a podepsali mi ji, jsou tak milí). Dokonce jeli v roce 2000 volnou jízdu "Anděl a ďábel", překrásná volná.  Maxime Rodriguez jim dělal extra hudbu stejně jako v roce 1998 Candelorovi. Jak krátký program "Guerilleros", tak památnou volnou jízdu "d´Artagnan".
Janinko, ty mě vždy vezmeš svými slovy dech. Teď opět vidím, jaký máš veliký přehled o krasobruslení a vůbec TANCI! Oh, smekám před tebou! Jsi odborník!
Máš pravdu, Pljuščenko měl OH vyhrát, nedokážu pochopit, že dali přednost Lysackovi. Ačkoliv nejsem fanouškem Pljuščenka, musím uznat, že byl na OH v tu chvíli lepší!!
Ano, milá Jani, i mou nejoblíbenější kategorií jsou tance na ledě, tanec miluji, ale... Už tady není žádný pár, který by se vyrovnal Marince s Gwendym či Fedi s Massim... Americké a kanadské páry  - ne, to prostě je hrůza. Varietéééé... Ne, to nemusím!
A ti sporťáci - Aljona s Robinem jsou opravdu jako když si představíš tanečníky, kteří do toho dají skok či hvězdu... Jsou nádherní a milí.
O Pině chci napsat článek, tak nic nehledej. Ona je tak výjimečná. Viděla jsem film, ach, v ten moment se mi zastavilo srdce a když "můj" sportovní pár jí vzdá poctu - dochází mi slova. Pina je klasická tanečnice, ale snažila se do tance, baletu dát vždy něco nového... Myslím, že i odtud pramenily ty obrácené nesené zvedačky Mari s Gwendalem. To Pina takto partnera někdy zvedala... Byla klasická tanečnice s "moderním" pojetím... Jestli se ti někdy naskytne možnost vidět film o Pině, prosím, podívej se. Já u toho brečela, jak je nádherný. Stejně jako Iberia, ale to je zase o něčem jiném.
Děkuji opět za krásný koment!
Krásný večer!♥♥♥

3 mk mk | Web | 14. prosince 2011 v 20:28 | Reagovat

Mají moc pěkný sestavy i fotky,i když je moc neznám.Ondi okomentovala bys mi prosím dva poslední díly Bad girl.Nevím jestli je to aspoň ke čtení

4 Ondina Ondina | 14. prosince 2011 v 21:21 | Reagovat

[3]: Ahoj milá mk, na Bad girl jsem se chystala o Vánocích (to budu mít chvíli volnou... Stejně tak jsem chtěla dohnat další tvé povídky). Mám skluz, omlouvám se. Pošlu koment, určitě. Ale jak znám tvůj styl psaní, určitě je příběh popsaný tak, že čtenáře osloví. Napíšu!♥ Jdu číst, tak snad zítra čekej komentář. A moc děkuji za ten tvůj!
Krásný večer!*

5 ilon ilon | 15. prosince 2011 v 9:50 | Reagovat

Drahá Olinko ˇˇˇ

krásný článek, kde jsi nám vše krásně popsala, naservírovala na stříbrném tácu a vše vysvětlila. Musí to být krásné, máš úžasný přehled a úžasně tomu rozumíš.
Jak víš, zlatíčko, tak tady jsem totálně vedle, ty termíny, co zde používáš vůbec neznám, takže ti k tomu moc nenapíšu...
Ale to mi nevadí, alespoň ti mohu popřát krásný den - máme čtvrtek, to už je opravdu hezký den, blíží se nám víkend, takže snad bude vše veselejší.
Závidím ti sníh i déšť - u nás není vůbec nic. To počasí mi to snad dělá NASCHVÁL :D  :D

118 - Ohne dich ♥♥♥

6 Ondina Ondina | 15. prosince 2011 v 16:06 | Reagovat

[5]: Krásné odpoledné, drahá Ilonko***,
děkuji, moc děkuji! Mě z tvých krásných slov mrazí. Wow♥♥♥
Jsem ráda, že se ti článek líbí.

Termíny nejsou důležité. Ani vlastně samotný článek.
Jsem tak šťastná, když se tu s TEBOU setkám!

U vás opravdu ani neprší ani nesněží? No teda... Tak třeba o tom víkendu ta sněhová nadílka přijde i k vám. A snad na Vánoce, to už musí sněžit!

120 -150 - November Rain♥♥♥

7 Janča Janča | 15. prosince 2011 v 16:55 | Reagovat

[1]: Olinko, já a odborník? :D  :-D  :D
Já jsem takový ten diletant, co má o všem trochu přehled a nic nezná pořádně, prostě jenom tak do všeho kousne a nic nesní ;-)  :D
A o krasobruslení máš pravdu, všichni moji miláčci skončili a v podstatě nemám, komu bych fandila.
Marina s Gwendalem, tvoji Italové, Pluščenko, Irina Slucká, nikdo mi tam nezbyl. A Američané a Kanada nebo třeba Čína, na to se nedá koukat...

A sníh pořád nikde, sakra! Ale na ČT1 v Předpovědi počasí slíbili na Vánoce sníh, tak běda jim, jestli nebude :-?  :D

A Olinko, slyšela jsi tu novinu, že se nám Rafa ožení? To je teda pecka :-)
Ale moc mu tu lásku a štěstí přeju ;-)

8 Ondina Ondina | 15. prosince 2011 v 18:09 | Reagovat

[7]: Janičko, ahoj! Moc tě zdravím!***
Tuto news jsem ještě neslyšela. Asi je to tím, že v poslední době vůbec TV ani skoro net nezapínám. Chceš říct, že si Rafa bere Xiscu? ... mám svá jistá ale... od chvíle, co je ta slečna s ním, podívej, jen prohrává. Takže Shakira..., oh... Škoda. Jen si ale všimni jednoho detailu. Belly. Sestry Rafy. NIKDY si nesedne vedle Xiscy! To o něčem svědčí. Bella totiž Rafu miluje úplně nejvíc! Takže konec, už nebude nikdy jedničkou... Se Shakirou by byl! To mě velmi zklame.

No jasně, že jsi odborník! Cokoliv spolu probíráme, jsi prostě IN! Jsi opravdu výborná.
Děkuji za tvé komentáře!

9 Janča Janča | 15. prosince 2011 v 18:21 | Reagovat

[8]: Oli, myslíš Shakiru jako tu zpěvačku?
Jestli ano, tak o tom teda vůbec nic nevím O_O
Jestli prohrává kvůli své přítelkyni, to nevím :D
Ale když ji nemá ráda jeho sestra, tak to je opravdu podivné. I když to může být tak, že si holky prostě nesedly, to se stává. Anebo žárlí, že si bráška někoho našel ;-)

10 Ondina Ondina | 15. prosince 2011 v 18:43 | Reagovat

[9]: Jani, já tohle neřeším, to je jeho věc. Ale mám stejný názor jako Bella. A ano Shakira, myslím tu zpěvačku. Dávám odkaz na jedno krásné video, ale jak vidím, jsem velmi smutná. Se Shakirou by vyhrával, s Xiscou, ... ale to je jeho život.http://www.youtube.com/watch?v=QL8-8badzks&feature=related

11 Ondina Ondina | 16. prosince 2011 v 14:40 | Reagovat

[3]: mk, nenech se odradit jedním komentem, píšeš moc hezky. Už jsem BG dohnala a je to skutečně velmi hezký příběh!
Přeji krásný den!

12 ilon ilon | 16. prosince 2011 v 17:31 | Reagovat

Ach bože !!! Teď jsi mě právě ZABILA !!! Umírám štěstím nad tou krásou, slova mi došla♥♥♥
DĚKUJI nestačí...
Promiň, že ti to píšu sem, ale na emailu si toho třeba nevšimneš, kdyžtak ten můj koment smaž, zlatíčko***
118 - Třpytící se vážka ♥♥♥

13 Ondina Ondina | 16. prosince 2011 v 18:58 | Reagovat

[12]: Drahá Ilonko***,
mně se tady třpytí nádherný šperk! MOC DĚKUJI! Vlastně nevím, JAK za tu krásu poděkovat! Nestačí říct "děkuji", jak jsem okouzlena!
Jsem opravdu velmi šťastná!
Mon ange, to je nádhera!
120-150 - Hell House♥♥♥

14 Janča Janča | 16. prosince 2011 v 19:49 | Reagovat

[10]: Olinko, to video je úžasné, je nádherně udělané, něžné a jemné a přitom tak sexy, jsem úplně unešená :-P  :-)
Je pravda, že to Rafovi se Shakirou sluší, ale tak zase o Xisce jsem četla jenom samé pozitivní věci, tak čas ukáže, jestli si Rafa vybral dobře.
Momentálně je šťastný :-)
A vem si třeba Rogera Federera, před časem se mu totálně nedařilo, co hrál, to prohrál a všichni ho už odepsali. A potom se oženil, stal se tátou a najednou je zpátky ten starý borec Federer, tomu ten rodinný život vyloženě prospěl :-)

A u nás zase prší, k tomu ještě vichřice a sníh pořád nikde :-(
A asi ani nebude, příští týden teploty kolem 8 stupňů... :-(  :-(  :-(

15 Ondina Ondina | 17. prosince 2011 v 9:54 | Reagovat

[14]: Jani,
Mirka je prostě skvělá ženská, je mi velice sympatická, tak se ani nedivím, že s ní po boku se Rogerovi tak daří. A jsem si jistá, že bude vést malé dcerky právě spolu s Rogerem k tenisu. Ona sama byla výborná tenistka. Tady prostě sedí naprosto vše, jako perfektně zapadající části skládačky. Stejně jako má milovaná Steffi s Andrem.♥
Můžu vědět, kde jsi to četla? Myslím vše kolem té svatby a Xiscy?  
A ještě k Federerovi - no jo, mu se taky hraje, když jsou jeho soupeři teď tak "výborní". Když se mu nedařilo, byl za jeho porážkami právě Nadal. Na Australian Open 2009 Federera rozbrečel! Ten Wimbledon chvíli předtím. Pak přišla zranění a zdraví, co Nadala na rok vyřadila, tak se Roger mohl vrátit...
Jsem si skoro jistá, že příští rok bude Federer opět jedničkou. Djoko obhajuje neskutečné body, buď Grand Slamy vyhrál nebo snad jen na French Open prohrál v SF s Federerem, je to tak? A Nadal? Ten byl skoro všude ve finále a Paříž vyhrál. Jsem zvědavá na obhajobu bodů u obou hráčů. Takže Roger má volnou cestu ke trůnu. Bude jedničkou, Janičko, určitě znovu! Teď jsi mi navodila myšlenku, takže si udělám výpis všech turnajů a výsledky Djoka, Nadala a Federera a budu hned vědět... Teď sport nějak nestíhám v posledních dnech.
Krásný den!

PS: U nás také stále prší. Jani, nemá být tohle ten vysněný listopad?
Teploty máme ale kolem nuly.
Tak snad na Vánoce bude sněžit! Přeji vám krásnou sněhovou nadílku... :-)

16 Janča Janča | 18. prosince 2011 v 15:14 | Reagovat

Olinko, informace o té Rafově svatbě jsem viděla v televizi na ČT1 ve zprávách ze sportu.
Říkali, že to oznámil sám Rafa, takže to asi bude zaručená zpráva.

17 Ondina Ondina | 18. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

[16]: Janičko,
děkuji za informaci. Já to hledala na jeho španělských stránkách, tak tohle je jistě zaručené.
Děkuju za informaci.
Krásné odpoledne!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist