Pan "UŽVANĚNÝ KOMENTÁTOR"

2. prosince 2011 v 14:00 | ondina |  Různé
"Dámy a pánové!"
Stačí slyšet tuhle typickou větu pana "Užvaněného komentátora" krasobruslení na Eurosportu a musím ztlumit zvuk. Bohužel, v tento okamžik se pro mě stává nádherný sport "KRASOBRUSLENÍ" pouze obyčejným "BRUSLENÍM". Tento pán nepřestane "profesionálně" hovořit snad na jedinou vteřinku během jízdy krasobruslařů. Na vteřinku nezavře svá ústa. "Díky" jeho "profesionálnímu" komentování, jako třeba "krasobruslaři musí pořádně zatopit pod kotlem...", neslyším samotnou hudbu. Krasobruslení je však sport, kde se snoubí umění s výkonem. Hudba je velice důležitá. Ve chvíli, kdy si pustím přenosy na českém Eurosportu, hudbu NESLYŠÍM! Slyším jen velmi neprofesionální komentář, který raději ztlumím. Navíc, je lehké číst informace o bruslařích z písemných podkladů pro komentátory, které jsem měla v ruce pokaždé, když jsem navštívila jednotlivá mistrovství.
"Díky" tomuto panu komentátorovi teď můžu sledovat "jen" to bruslení, jen sportovní sestavy na ledě. V lepším případě, když mám štěstí, lze přenos přeladit na německý kanál Eurosportu, kde nechají diváka prožít skutečný a hlavně plnohodnotný KRASOBRUSLAŘSKÝ výkon.
Doufám, že se vše zlepší. Je škoda, že tak krásný sport nepřinese divákovi tak krásný zážitek jen kvůli jediné osobě.

Ano, jak vidíte, i vaší Ondi došla právě trpělivost. Před chvílí jsem viděla úžasnou německou sportovní dvojici (Aljonu s Robinem), jeli překrásně, ale... museli "zatopit pod kotlem"... A když se k tomu nakupí stejné komentáře u ostatních soutěží krasobruslařských Grand Prix, to je pak vážně síla.

A opět hned dnes ráno jsem si "krásně" početla. Tohle se netýká pana komentátora, ale "Pana PISÁLKA", kterého jsem zmínila minulý týden, když se velmi "profesionálně" v rubrice Sport.cz na Seznamu vyjádřil o Rafaelu Nadalovi. Dnes to zopakoval. Ráda bych tyto dva pány viděla, jak zabruslí mistrovskou jízdu a vyhrají Wimbledon!

Dnes začíná Davis Cup, moc se těším na celé španělské družstvo. Nejen na drahocennou Perlu Středomoří!

Vám všem přeji moc krásný den!
Vaše - dnes trochu nazlobená - upírka Ondi♥♥♥
 


Komentáře

1 ilon ilon | 2. prosince 2011 v 16:27 | Reagovat

Ahoj "nazlobenečku" *** :-)
Tak tohle opravdu chápu !!! když místo krásné hudby, která k tomu neodmyslitelně patří, člověk slyší jen nějaké krafání komentátora, tak to je o ničem a dokáže to pokazit celkový zážitek a celkové "prožití".
No a když se k tomu přidruží pan Pisálek, to je opravdu NĚCO :-!
Ale já věřím, že ten TVŮJ v zápase vyhrává, nebo, jestli to už skončilo, že vyhrál, tím pádem jsi šťastná a nějaký komentátor si může žvanit, jak chce, to už tě nemůže rozházet. Až zase příště, ale příště to už bude třeba komentovat   někdo jiný a ne tak souvisle ;-)  :-)
Krásný den !!!!
118 - galaxie světů♥♥♥

2 Ondina Ondina | 2. prosince 2011 v 17:07 | Reagovat

[1]: Joooooooooooooo, Rafa VYHRÁL!!!!!!!!!!♥♥♥
Ha! Soupeř neměl šanci. Jak je má "Perla" DOMA, ve Španělsku, je prostě dvakrát tak silný a odhodlaný. Jo, je to tak deset minut, co proměnil matchball. A publikum, stálo, tleskalo... nádherné! Úplně slzím... Krása, dojetí.
Ach můj "Olišek", jak říkám Verdascovi - jeho maminka se jmenuje Olga. To je snad nejkrásnější tenista, jakého znám. Tenisová modelka. Byl na lavičce spolu s Fellim Lopezem, ach - dva nejkrásnější tenisté světa. A zítra, nastoupí Verdasco s Lópezem do čtyřhry. Ilonko, to mě od TV NIKDO nedostane. Já se tak strašně těším. Tohle je pro mě svátek. Španělsko ve finále DC!
120-150 - November Rain♥♥♥

3 ilon ilon | 2. prosince 2011 v 18:26 | Reagovat

[2]: Tak to ti za srdce přeji !!!!! Mám velikou radost, že jsi si to užila, že tvůj Rafa vyhrál :-)  :-)
Ach na Oliška se budu muset podívat na netu, víš, že tady jsem úplně mimo, ale na nějakého krasavečka se podívám moc ráda ;-) A jméno -úžasné a krásné ;-)
Ondi - pořádně si to zítra užij a rozhodně se NIKÝM od té televize nenech odtrhnout !!! Ani, kdyby Romeo dělal "psí oči" :-)
118 - Ohne dich ♥♥♥

4 Ondina Ondina | 3. prosince 2011 v 9:52 | Reagovat

[3]: Ach Ilonko***,
jdu "od tebe" a jsem teda hodně rozzlobená. Lidé jsou tak strašně zlí. Prosím, nebuď smutná!!
Mě úplně přešla ta radost z vedení Španělů, alespoň, že ve sportu je fair play, protože v normálním životě si pak člověk uvědomí tu zlobu a ubohost...
Ilonko, děkuji za tvé krásné komenty, moc mě vždy potěší a velmi si jich vážím! JAKO TEBE!♥
A opravdu - montáže, animky, a hlavně tvé obrazy - jsi skutečně nejlepší!
Tady padá nějaký omrzač, ale stejně posílám paprsky slunce!
120-150- zářící hvězdy uměleckého nebe♥♥♥

5 ilon ilon | 3. prosince 2011 v 10:44 | Reagovat

Zlatíčko - děkuji moc !!!! Já už se z toho "vyspala", dnes ráno u nás svítí sluníčko a říkám si, že to je vlastně prkotina, že jsou mnohem horší věci na světě, že bych si to vlastně neměla tak brát... Za chvíli odjíždíme na chatu, tak si užiju přírodu a budu to vidět v úplně jiném světle :-) jen mě to zaskočilo ...
Ne, ne - jen měj radost - já jsem moc ráda, že ti takhle vyšlo, a že vyhrál ten, komu fandíš !!!! :-) včera jsem ho na chvilku zahlédla - no super !!!!
Tvé paprsky slunce k nám dorazily, posílám ti je zpět ♥
118 - Ohne dich ♥♥♥

6 Janča Janča | 3. prosince 2011 v 16:19 | Reagovat

Olinko, krásný podvečer přeju :-)
Nejdříve se musím s tebou radovat, že Rafa vyhrál, to byla nádhera, jsem skákala štěstím až do stropu :D  :-D  ;-)
Mám velkou radost!!! :D
Téma novináři a komentátoři...to je věčné téma na pokračování...
A máš svatou pravdu, málokterý komentátor dneska dokáže být opravdu profesionální a kvalitně nám zprostředkovat sportovní nebo i estetický zážitek. Co se týká krasobruslení, tak se slzou v oku vzpomínám na Petra Vichnara, který byl skvělým a citlivým průvodcen na ledě, ať už tom krasobruslařském nebo hokejovém, on vždy věděl, kdy a co říct a kdy mlčet, aby si divák mohl vychutnat veškeré dění.
Já jsem třeba velkým milovníkem hokeje a tam už to taky mezi komentátory není, co to bývalo, zlatý Robert Záruba a o atletice radši ani nebudu mluvit, to by člověk zaplakal...
Ať si co chce kdo říká, ale nejlepší komentátoři byli vždycky na ČT, tam je prostě vidět určitá úroveň a profesionalita, kterou u komerčních stanic postrádám ;-)

A Olinko, nebudeš mi věřit, ale napsala jsem komentář na TWB ;-)

7 Ondina Ondina | 3. prosince 2011 v 17:31 | Reagovat

[5]: Drahá Ilonko***,
opravdu nevím, co na takovou ubohost hloupých a závistivých lidí říct. Já jsem jen napoprvé koukala, co čtu?? Nechápala jsem tu ubohost. Proč jsou lidé tak zlí?
Jsi úžasná umělkyně! Tvá tvorba je nádherná, vždyť víš! Vždy mi berou tvé obrazy dech! Montáže a animky! Jsi tak skvělá! Nejlepší!♥

No, dnes, Ilonko, zrovna se hraje čtyřhra a jak vidím, Španělé nemají vůbec šanci. Zítra asi bude vše na Nadalovi. Bože...
Krásný víkend a ty víš, že
120-150- November Rain♥♥♥

[6]: Ach, má drahá Janičko♥♥♥,
teď jsem na chvíli odběhla od přenosu. Nemám sílu sledovat, jak Fernando s Fellim prohrávají, nemají šanci. Jak píšu Ilonce, zítra to bude na Nadalovi. Ach bože, tohle nepřežiju. Viděla jsem Rafu na lavičce, ten jeho smutný výraz. On to ví. Ví, že to bude na NĚM, zda Španělé zvítězí.
Jej, ke komentářům. Víš, co Vichnar řekl o Marině? Tak to raději nebudu ani psát. Od té chvíle po MS 1998 si to u mě tedy rozházel. Ale jinak ČT má velmi profesionální komentátory, souhlasím se vším, co jsi mi napsala.
Moc, moc si tvého názoru vážím.

A Janinko, kdo má tu čest? Kam jsi napsala na TWB koment? Musím se rychle podívat! Ach, autor bude moc šťastný!
Jen pozor, má milá, aby ses pak nedozvěděla, že jsi "rozporuplná" (jako já). Víš,co teď říkám...
Moc děkuji za tvá slova. Opět mi přinesla velkou radost!**
Krásný večer tobě i Katušce!
Děkuji za tvůj krásný komentář! Vážím si pokaždé, když mi napíšeš!♥♥♥

8 mk mk | Web | 3. prosince 2011 v 18:40 | Reagovat

To chce klid.Vím naštve to,ale člověk musí nádech,výdech a pak je v klidu :-)

9 Ondina Ondina | 3. prosince 2011 v 18:54 | Reagovat

[8]: Máš pravdu, milá mk!***
Už jsem to vydýchala.
Já na sport hodně držím a když slyším ty "chytré komnentáře"... mě všichni čerti berou...

A děkuji, přeji moc krásný večer, zlato!♥

10 Janča Janča | 3. prosince 2011 v 20:09 | Reagovat

Jééé, Olinko, tak on tě i Vichnar vytočil? O_O
Tak to už asi fakt neexistuje žádný komentátor, který by neměl vroubek :-(
A Rafa to bude mít těžké, tohle bude nápor na psychiku. I když proti našim před dvěma lety(myslím?) to taky ve finále bylo na něm a zvládl to tenkrát naprosto bravurně :-)
I když je pravda, že to byl ve lepší formě, ale já věřím, že to zvládne, on má srdce lva ;-)
A tou vyvolenou povídkou je "Only For You" od Cery, poslední díl, to jsem prostě nemohla nechat bez komentu. Jinak, tohle je mimořádná povídka, jmenovala jsem ji i v Rozhovoru, absolutně doporučuju, je to skvost  :-) ♥♥♥

11 Ondina Ondina | 3. prosince 2011 v 20:29 | Reagovat

[10]: Janičko♥♥♥,
už jsem vypínala Chica.

Jak to říct? Ty víš, jak moc Marinku obdivuji. Zkus si pustit MS 1998 - Romea a Julii a poslouchej, co Vichnar řekne. Že Marina "zůstala na ocet"!!! Tak to je teda hodně neprofesionální přístup. Dobře, Ilja odešel za Irinou a to proto, že to Liničuk rozházela, ale o Marině se takto vyjádřit? O taneční BOHYNI?? Kdyby ji znal, nemohl by tohle vůbec vyslovit!

Zítra jsem zvědavá. Nadal vs Palito. Delpo umí na Rafu hrát. Ale je to antuka a ve Španělsku... Věřím Rafovi. To budou nervy. Vzpomeň si zítra na mě a drž, prosím, Rafovi palce. Ještě David Ferrer může vyhrát ten důležitý bod, ale je otázka, zda kapitán Argentiny dá důvěru v Mónaca nebo Nalbandiana. Jestli to bude Nalbandian, ach bože, tak to asi Ferrer nevyhraje. No nic, budu doufat, že vše rozhodne má Perla Středomoří.
Vamos Rafa!!
Copa Davis musí získat Španělé. 100. ročník! Kdybys dnes Nadala viděla, ten smutek v jeho očích, jak moc povzbuzoval Feliho s Fernandem...

Only for you? Mám udělat další výjimku? Na TWB už nechodím. Výjimku dělám jen málokdy...
Krásný večer!

12 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:44 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist