Davis Cup 2011

4. prosince 2011 v 17:38 | ondina |  Sport
Rafa právě VYHRÁL Španělsku Davis Cup!
Španělé zvednou nad hlavu "Salátovou mísu".
Opět dokázal, KDO JE TENISOVÝM KRÁLEM! Rafael Nadal je ten nejcennější tenisový drahokam. Perla Středomoří!
Nádherná tenisová bitva, záplava nádherných výměn. Cítím dojetí a radost.
Jsem opravdu šťastná!
 


Komentáře

1 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 5. prosince 2011 v 7:01 | Reagovat

Jéj tak to gratulujem ;) Rafael je skvelý :)

2 ilon ilon | 5. prosince 2011 v 7:34 | Reagovat

Veliká gratulace !!! Včera jsem Nadala na chvilku viděla - jak se na něj po zápase všichni sesypali - bylo to moc krásný a jsem ráda, že to takhle úžasně dopadlo, a že jsi si zápas užila :-)  :-)

Krásný den :-)

3 Ondina Ondina | 5. prosince 2011 v 13:59 | Reagovat

[1]: Ahoj Verunko***, ano, včera Rafa podal naprosto skvělý výkon. Sice jsem už opět četla i kritiku, ale vím, co jsem viděla. Nádherný zápas, ve kterém oba hráči nechali na kurtu srdce.
Děkuji za komentář a přeji krásný den!♥♥♥

[2]: Krásný den, mon ange - Ilonko***, děkuji za tvá krásná slova. Já jsem si zápas skutečně užívala, ale ty víš, že to pro mě včera nebylo tím nejdůležitějším! Mám jiné veliké přání.

Představ si, do chvíle než vypadl proud, Rafa prohrával. Pak proud nešel hezkou chvíli. A v momentě, kdy zase začala TV jít, vidím Rafu na lavičce jak poplakával. No bylo mi smutno. Od té chvíle však začal vyhrávat. Vše se otočilo. Bojoval o každý fiftýn. Jako by ten výpadek proudu byl nějaké znamení. Od té chvíle to byl úplně jiný Rafael Nadal, ten hráč se srdcem bojovníka, má Perla. Byl to krásný zápas.
Ale ty víš, ačkoliv jsem měla velkou radost z jeho vítězství, přeji si něco mnohem důležitějšího!

120-150 - ohne dich♥♥♥

4 ilon ilon | 5. prosince 2011 v 14:39 | Reagovat

Krásný UPRŠENÝ den  přeji, ma belle ;-)  Tak on Rafael PLAKAL ?? Tak to je mi ho líto, že takhle propadl beznaději, o to víc sladší muselo to vítězství být ˇˇ Kdo bojuje, vyhraje, kdo vše vzdává hned na začátku, tak je věčný outsider ...
Konec filozofování :))) - chci ti moc poděkovat, ty víš za co :-)
118 - November Rain ˇˇˇ

5 Ondina Ondina | 5. prosince 2011 v 16:22 | Reagovat

[4]: Drahá Ilonko***,
ach ano, i Rafa umí plakat. Pamatuji si, když se vrátil na tenisový trůn v roce 2010 velkým vítězstvím na French Open, sedl si na lavičku, skryl tvář do ručníku a jen jsi viděla, jak se mu třesou ramena, poté uplakané oči. Ale to byly slzy radosti, dojetí, vítězství. Tady? On s Del Potrem se příliš nemusí, jejich vzájemné zápasy jsou skutečně z těch nejkrásnějších a podle mého názoru - Del Potro bude příští světovou jedničkou. Teď ho na 2 roky zbrzdilo zranění, jinak...asi by jí už byl. Proto jsem už minulý týden ve článku psala, že tento souboj - Del Potro x Nadal, bude tím nejkrásnějším zápasem, vyvrcholením celého Davis Cupu. Když Delpo prohrál, plakal i on. No jo, ty emoce včera byly velmi silné. Ze začátku zápasu rozhodčí neukočíroval publikum, to ti bylo něco. Uklidňoval argentinské "buřiče" nakonec sám Del Potro a Španěly zase Rafa. V jednu chvíli to vypadalo div ne na bitku mezi fanoušky v publiku.
A nejkrásnější bylo, když Rafa vyhrál, první k němu běžel Fernando Verdasco a to je prostě můj Olišek, mám ho strašně ráda!

Ale tvá krásná slova jsou velmi pravdivá a silná! Děkuji!♥***
TY vůbec nemáš zač děkovat! Za to své přání budu teď prosit už stále! To je důležité! A ono se mi splní a v tu chvíli budu plakat radostí já!***
Krásný podvečer mon ange!
120-150 - magický pán noci♥♥♥

6 Janča Janča | 7. prosince 2011 v 18:05 | Reagovat

Olinko, jak to, že já o tom tvém přání nic nevím, no toto... ???  :D
Ale ať už je to cokoliv, přeju ti, aby se ti brzy vyplnilo :-)
Ááááách, ten tenis, to bylo něco, jsem hrozně šťastná, že se to Rafovi podařilo a ukázal přesně to bojovné srdce lva, o kterém jsem psala ♥♥♥
On je prostě PAN TENISTA, miluju ho :-)
A za slzy se stydět nemusí, vždyť i Roger Federer plakal, po prohraném zápase na OH, myslím, že když jde o něco tak významného, tak jsou emoce naprosto přirozenou věcí.
Teď jsem někde četla, že Rafa příští rok na DC nebude, chce se soustředit na obhajobu zlata na OH, tak to se dá pochopit, olympiáda je olympiáda, jenom, aby mu vydrželo zdraví.
Jsem si jistá, že pokud bude zdravotně v pořádku, tak vyhraje ;-)  :D
Ony jsou jenom dva faktory, které by mu obhajobu mohly zhatit, Federer a zdraví ;-)

7 Ondina Ondina | 7. prosince 2011 v 20:53 | Reagovat

[6]: Ach, Janičko***,
to přání je mému srdci blízké a velmi, velmi důležité. Takže TEĎ, prostě se splní a pak budu strašně šťastná! DĚKUJI!!!

Ano, tvé komentáře o Rafovi miluju! Vím, že jeho "srdce lva" jsi už jednou zdůraznila, nemysli si, že jsem zapomněla. Ne! Tohle je vystiženo naprosto DOKONALE a víš, cením si, že existuje krásné srdíčko, které to vidí! Nádherné. Div jsem se nerozplakala. Také jsem četla o dalších plánech kolem DC. Uvidíme. Nechce se mi věřit, že by Rafa DC nechal být. Nemám teď nový odkaz na jeho oficiální stránky, bohužel. Zrušil je, pak se předělávaly... mám v tom jen zmatek.
A ještě k Rogerovi. Pamatuješ Australian Open 2009? Tam se i Roger rozplakal, když ho Rafa porazil. Bylo mi Rogera strašně líto. Ono se zdá, že prostě obdivuji jen Nadala, ale já obdivuji každý skvělý sportovní výkon, protože vím, kolik úsilí za tím je. Jen... ve chvíli, kdy Rafa převzal pohár, lidé v hledišti začali pískat, a to nebylo fér. Nadal byl tehdy lepší!!! (Jej, v hledišti byl i Eric Bana♥.)
A Jani, jak jsem psala o komentátorech, teď už to nestihnu, ale snad u wimbledonského článku, pokud se potkáme, napíšu jméno komentátora, kterého mám moc ráda. Komentuje tenisové zápasy na Eurosportu a je velmi profesionální. Opravdu má skvělé komentáře!
Krásný večer tobě i princezně!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist