And finally it´s all gone - here we go!♥

8. prosince 2011 v 14:01 | ondina |  Hudba
Zdravím vás!


Well there is a reward
To live and die by the sword
Well they tried to complicate you
But you left it all behind
All the wordly possessions
Are left for recollections
And finally itś all gone...

HERE WE GO!

Dávám na blog "jenom" klip k písni od Slashe z jeho sólového alba. Jmenuje se "By the sword". Mohla jsem tento klenot slyšet i v podání Mylese Kennedyho. A to je, řeknu vám, nádherný zážitek. Okamžitě si tato skladba získala mé srdce. Bohužel jsem to zatím nenašla na netu, jinak bych dala okamžitě odkaz. Našla jsem nádherné vystoupení. Užijte si ho!To je jednoduše nádhera. Myles je pro mě ten nejlepší rockový zpěvák! Stejně tak Slash je nejlepší kytarista! Myles mě už několikrát přesvědčil, že zpívá skvěle, navíc, má "TO" něco navíc, charisma? Naprosto vás osloví, vtáhne vás. Komunikuje s publikem!
Má nádherný hlas. Začínám věřit tomu, že spojení Myles + Slash je mnohem dokonalejší než Rose+Slash. Ano, spolu s panem Hudsonem vás jejich výkon osloví, okouzlí.
Museli byste slyšet tu nádheru, abyste mě asi pochopili. Jen jsem uslyšela první tóny Slashovy kytary a Mylesův úžasný hlas a ocitla jsem se v rockovém nebi. V klipu nezpívá Myles, BOHUŽEL! Píseň je však moc krásná. Hlavně ta chvíle, kdy má Slash sólo a "zastaví se čas".
Jsem jedním z těch lidí, kteří jsou chyceni podmanivou hudbou, jsem jedna z nich.
Přála bych si, aby Myles nazpíval i celé album Slashe.

Doufám, že se tento rockový diamant třpytí i u vás.

Přeji krásný den!
Vaše upírka Ondi♥♥♥.

PS: Pokud se vám videa budou různě míchat, prosím, aktualizujte stránku, dokud se vám neobjeví právě "By The Sword". Děkuji!


 


Komentáře

1 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 8. prosince 2011 v 14:30 | Reagovat

Ahoj drahá :-*

Zlatíčko, hovoríš mi priam z duše! Myles je podľa mňa ukážkový spevák s úžasným hlasovým rozsahom, ktorým takmer smelo môže konkurovať aj samotnému Axlovi, hoci Axlov hlas nikdy nebude dostatočne nahradený.. No aj tak, klobúk dolu! Ako ty vravíš, Myles má nejaký ten potenciál a charizmu, ktorá ťa maximálne odzbrojí a doslovne dá na kolená :) Preto mu nemôžeme odolať, všakže? :) A tiež súhlasím, že ten klip je DOKONALÝ, hoci Myles tam nevystupuje, ale tak čo už :) Plus tá scéna keď sa zastaví čas je u mňa jednoznačne na 1. mieste ;)

Pekný deň zlatko :)

2 Ondina Ondina | 8. prosince 2011 v 16:05 | Reagovat

[1]: Ahoj Verunko*,
já mám pro Mylese čím dál větší slabost. Už Paradise City v jeho podání, ale vlastně cokoliv z alba Slashe je dokonalé. Jak si hraje s tóny, jako by se s nimi mazlil. Slash si nemohl vybrat lepšího zpěváka. Myles dává písním vše, kouzlo... ach, stačí slyšet jeho hlas a Slashovu kytaru a jsem v ráji! Je to snad až neuvěřitelné, když si vezmeš, že má Myles tinnitus! A rozsah 4 oktáv - to je nádhera. Já vím, Rose je umělec a já před ním smekám, ale on je pro mě ten led, Myles mě hřeje - on je ten oheň, prostě mě úplně okouzlil. To Rose NIKDY nedokázal. Ale už jsem psala, že je Rose umělec a to platí, je úžasný zpěvák, pianista, rocker, ale mé srdce bude patřit Mylesovi, pokud jde o ZPĚV! Kytara, to je jiné... ale i na ni hraje Myles výborně, co říkáš? Je výborný kytarista!
Krásný den, Wewenko!♥

3 ilon ilon | 8. prosince 2011 v 19:05 | Reagovat

Krásný večer, má drahá **

Ta videa, co jsi sem dala jsou opravdu krásná, je to úchvatné, nádherně se to poslouchá. Slash je kytarový bůh - už to vím.** Sice jsem ho dříve neznala, ale musím říct, že to je opravdový zážitek.

Napsala jsi to krásně, až mrazí, to dokážeš jen TY **

118 -Ohne dich kann ich nicht sein, ohne dich!
Mit dir bin ich auch allein, ohne dich!♥♥♥

4 Janča Janča | 8. prosince 2011 v 19:24 | Reagovat

Olinko ♥
Krásný večer :-)
Tak jsem si poslechla obě verze a musím říct, že jsou dost rozdílné, i když jednu věc mají stejnou, a tou je Slashova božská kytara ;-)
U mě ale na celé čáře boduje Myles :-P
Ta klasická kytarová verze je prostě dokonalost sama, zdá se mi, že takhle melodie krásně vyzní a brnkání strun jenom podtrhuje perfektní soulad zpěvu a hry. Pro mě je Myles Slashův dvorní zpěvák, jeho hudební projev mě opravdu oslovil a strašně se mi líbí. Axel je Axel a Myles je Myles, Axelův zpěv byl originální a šílený, Mylesův mi neskutečně lahodí, když ho poslouchám, mám tendenci zavírat oči, abych mohle vnímat jen jeho a tak si tu skvělost ještě více vychutnat.
Prostě Slash a Myles u mě vedou :D
Taky bych si přála, aby to byl právě on, kdo Slashovo album nazpívá :-)

5 Ondina Ondina | 8. prosince 2011 v 20:16 | Reagovat

[3]: Sweet child o´mine***,
drahá Ilonko♥,
vlastně nevím, co říct, jsem dojatá a ty víš...
Hrozně moc děkuji!
Mně tečou slzy po tváři. Tohle je nádhera a já si tvého klenotu velmi vážím!
Teď žádné slovo mé "děkuji" ani nemůže vystihnout.
Ach, ta slova Ohne dich... Tady jsem bez dechu, beze slov. Je to tolik silné a prostě vím... Děkuji, my sweet child!
A ještě tvůj překrásný komentář... Ty víš, co říkám, když napíšu -
120 - 150 - sweet love of mine!!!♥♥♥

[4]: Krásný večer, Janičko♥♥♥,
ty mi mluvíš z duše. Andrew se sice snaží, ale není to ono... Já jsem se do Mylese asi zbláznila. Teda, abys rozuměla, jako do zpěváka! Ach, když píšeš, že ti jeho hlas LAHODÍ, tak opravdu cítím radost, velikou. A tvé označení "DVORNÍ ZPĚVÁK" - vystihla jsi to perfektně. Myslím, že Slash a Myles se hledali. Hrozně ráda bych zažila koncert, protože na turné Slashovi zpívá právě Myles. Tak snad jednoho dne budu šťastná. Slashova kytara a Mylesův hlas - oh, to je vražedná kombinace. Rockový klenot!
Moc děkuji za tvá krásná slova. A ještě ti něco pošeptám - píšeš, že u tebe vede Slash spolu s Mylesem, jsem za to moc šťastná, já miluji právě Mylese spolu se Slashem!
Krásný večer, Jani!♥♥♥

6 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 15:17 | Reagovat

Dobré odpoledne, má zlatá!:-* :-*
Opravdu se omlouvám, že jsem se poslední dobou v tvém koutku nevyskytovala. Jaksi nestíhám!:-( Ale snad se nezlobíš!;)
Dnes jedu o hodinku později, jelikož pozměnili jízdní řád, tak jsem ještě stihla kouknout sem a co nevidím! Slash!!!♥♥♥ Oh, má milá, mě se v tu chvíli zastavilo srdce!:-)
Ta akustická verze je úplně boží!♥ Už vím, co budu poslouchat ve vlaku! Hned to stahuji! Nádherná! A ten hlas! Kytara!♥ Oh, zamilovala jsem si tuhle písničku!;)
Děkuji ti za krásný zážitek!;) :-*
Měj se krásně!:-*

7 Ondina Ondina | 13. prosince 2011 v 16:46 | Reagovat

[6]: Krásný podvečer, Ladynko*♥,
vůbec se nemusíš omlouvat, já tady taky hezkou chvíli nebyla.

Jak tak sleduji, nejen Slash, ale i Myles tady boduje. To jsem strašně ráda. Ani on to nemá jednoduché, protože ho teď každý bude srovnávat s Rosem. Ale vede si bravurně. Jsem ráda, že se ti líbí právě ta akustická verze, já ji miluji. Slash, Myles a kytary... sen...! Awwwww♥
Přeji ti úspěšný týden a děkuji za krásný komentář!♥***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist