Prosinec 2011

Vše nejlepší do Nového roku!♥♥♥

31. prosince 2011 v 12:30 | ondina |  Různé
Moji drazí*,
chci vám poděkovat za vaši přízeň a popřát vše nejlepší do Nového roku.
Nejdůležitější je zdraví, toho vám chci poslat celých 1000 moří.
Přeji vám nebe bez mráčku, které na vás bude shlížet blankytným okem. Dále vám popřeji lásku a štěstí, splnění všech vašich snů a ještě mám jedno přání... Setkávat se s vámi i nadále.
Krásný den a noc!
Vaše Ondi.♥♥♥

Skin

29. prosince 2011 v 15:21 | ondina |  Sixx:A.M.
Velmi populární téma v poslední době, že? :-)
Vezmu ho z druhé strany. Já si tedy okamžitě představím nádhernou melodii, piano a píseň o rozplynulé lásce od skupiny Sixx:A.M. Ano. Daren, Nikki, James - ti tady budou nyní asi hodně často.

Skin

Také vás píseň okouzlila?
A tady vám představuji kapelu Sixx: A.M.

Sixx:A.M.


Sixx: A.M. - Hard rocková kapela, jejíž název je spojením příjmení jednotlivých členů. Sixx - Nikki Sixx (baskytara, doprovodné vokály), A. - Ashba ( hlavní kytara, doprovodné vokály) a M. - Michael (zpěv, rytmická kytara, klávesy, bicí). Příběh této skvělé kapely zřejmě začal s jednou smutnou událostí, která se stala v prosinci 1986 a Nikki se rozhodl sepsat Heroinové deníky. Bolest a sílu, která se v nich skrývá, podtrhuje i soundtrack, ze kterého až mrazí.
Miluji jejich hudbu a texty. Oslovili mě okamžitě, prvními tóny. Právě proto si mě získal i samotný DJ Ashba.♥
A ano, to by nebyla vaše upírka Ondi, aby nepřidala ještě obrázek svého kytarového prince Darena...

DJ ASHBA

Fotka s kytarou... Také se vám tak líbí? Myslím tu fotku, i když ten "SUBJEKT" :-D (omlouvám se, Darene) na ní nelze přehlédnout. A stejně tak nelze přeslechnout, jak na kytaru tento talentovaný mladý muž s blankytnýma očima mistrovsky hraje.

Vychutnejte si Skin a opět, kdyby se videa míchala, aktualizujte, prosím, stránku.
Krásný den přeje,
vaše Ondi!♥♥♥

Veselé Vánoce vám všem!

23. prosince 2011 v 10:42 | ondina |  Různé

Všem chci popřát vánoční svátky plné pohody, radosti a lásky!
Zdraví a dárky z lásky. A ty nejkrásnější chvíle s lidmi, které máte rádi. To jsou pak ty pravé krásné vánoční svátky!

Veselé Vánoce přeje
vaše - dnes Oli.♥

Duff ♥♥♥

21. prosince 2011 v 15:21 | ondina |  Duff McKagan♥♥♥
Už takovou dobu tady nebylo zmíněno jedno jméno.
Michael Andrew McKagan alias Duff z legendárních Guns N´Roses. Asi byste tady viděli raději jiné pány, ale já tady Michaela CHCI mít.

Krásné odpoledne všem!
Vaše Ondi♥

PS: Přece jsme se dočkali sněhové nadílky, že?

Merci♥

20. prosince 2011 v 13:55 | ondina |  Různé

Přeji vám opravdu krásný den!

Dnes se s vámi setká úplně někdo jiný. Nebude to vaše upírka Ondi, kterou znáte, ale úplně obyčejná Oli. Tu zná jen pár z vás.
Proto i tento článek bude o úplně jiných věcech než je hudba či sport.

Článek je takové poděkování vám všem, kteří nechodíte "pouze" za Ondi, ale kteří přinášíte hlavně Oli radost a vůli, velkou sílu zvládat vše. Každé vaše krásné slovo mi dokáže vykouzlit úsměv, i když zrovna nesvítí sluníčko...
Srdíčka pro vás!

Děkuji!

Dnes, vaše Oli♥.

Pohled do tváře...

17. prosince 2011 v 12:40 | ondina |  Různé
Přeji vám krásný den!
Tak se mi tu začínají střídat jen dvě témata, že? Krasobruslení a Slash... :-)

Pechalat-Bourzat

Jak píšu v předchozím článku, vrcholí krasobruslařská sezóna. Příznivce krasobruslení čekají dva šampionáty. Prvním je ME v lednu a druhým MS v březnu.
Velmi se těším na souboj párů v kategorii sportovních dvojic, protože v mé nejmilovanější taneční kategorii po odchodu Mariny s Gwendalem a Fede s Massim není NIKDO, kdo by se jejich kouzlu vyrovnal. Tancům "nepřidá" ani velmi "profesionální" hodnocení! Opravdu nevím, co je to v poslední době za "módu", jen KRITIZOVAT?? Mluvím opět o finále Grand Prix, tentokrát však o kategorii tanců na ledě. Nejsem nijak extra fanouškem francouzského páru Pechalat/Bourzat, ale jejich jízdy jsou velice technicky náročné. Jsou přímo nabité nejvyššími levely! A pán, co to komentuje, vám nakonec řekne, co mu vadí. Pohled do tváře Fabiana (Fabian Bourzat z páru Pechalat/Bourzat, který vidíte na obrázku). NIKDY bych si nedovolila kritizovat! Jsou to vrcholoví sportovci, kteří jsou velkými profesionály! Každý pohyb mají dotažený, každý prvek splněný. Od kdy se hodnotí "pohled do tváře"? A jak se má Fabian ještě nějak extra "tvářit", když jsou nyní prvky tolik náročné a jejich volná jízda je tak těžká!! Opravdu tomu pánovi nerozumím!
Když už neumí mluvit profesionálně, prosím alespoň o přesně vyslovená jména sportovců. "Burnové a Mojera" už mám docela dost!
Je zajímavé, když během jízdy spadne tanečník kanadského páru (mimochodem "MOJER"), nic se neděje, vše se omluví... Jednoho dne snad budou jízdy hodnotit opravdu počítače. A víte co? Dala bych každému páru stejné oblečení, pěkně sukýnku a košilku a u pánů kalhoty s košilkou, pěkně stejnou hudbu a ukažte, co umíte...
Ondi.

Pina nebo Black Swan???

14. prosince 2011 v 15:06 | ondina |  Sport


Blíží se vrchol krasobruslařské sezóny. Sledovala jsem celou soutěž Grand Prix.
Po ukončení kariéry hvězdných tanečních párů Marina Anissina/Gwendal Peizerat a Federica Faiella/Massimo Scali, jsem si velmi oblíbila německou sportovní dvojici. Řeknu vám, jsou výjimeční.
Aljona Savčenko a Robin Szolkowy.
Pina (volná jízda)

Německý pár sleduji už několik let a ještě nikdy mě nezklamal. Letos je jejich výkon snad výjimečný. V jedné ze soutěží GP zařadili v krátkém programu "Angels and Demons" odhozeného TROJITÉHO axela. Aljona už stála, byl dotočený a technicky zvládnutý, ale zřejmě nešťastně vjela do neupraveného ledu, snad rýha a ... spadla. Veliká škoda, protože ten axel tam už BYL! Celkově tento krátký program je doslova nabitý originálními prvky, jejichž obtížnost je maximální. Jsem přímo zamilovaná do krokové pasáže v krátkém programu. Ano, okouzlí vás andělská Aljona a ďábelský Robin.

Angels and Demons (krátký program)
Ještě se nestačíte vzpamatovat po jednom předepsaném prvku, který vyzní velmi nenásilně, a už vás čeká další povinný element. Spíše pohladí, jak až tanečně ho německá sportovní dvojice umí předvést a převést na led.Tento německý pár přímo svou jízdu tančí. Je nabitá obtížností a ladným provedením. Skoro si nevšimnete, co je povinný prvek a co ten spojující. Nádhera!

Pina (volná jízda)
Vidíte jeden z nejkrásnějších a také nejtěžších prvků volné jízdy věnované legendární tanečnici a choreografce Pině Bausch. Vzdali jí hold.
Myslím, že se jim pocta Pině Bausch velice povedla.

Nyní vám představím největší soupeře německých mistrů světa a Evropy.
Ruská sportovní dvojice - Tatjana Volosožar a Maxim Traňkov. To jsou oni.

Svůj krátký program jedou na hudbu od Evanescence. Moc jim to na ledě sluší. Jejich twistovaný trojitý lutz je až nebeský, perfektně zvládnutý.

Evanescence (krátký program)

Dostávám se však k volné jízdě - Černá labuť. Už o mně jistě víte, jak moc miluji film Black Swan a hlavně hudbu, balet a tanec jako takový. Proto jsem se na "převedení" Black Swan na led opravdu těšila. Přestože jsem věděla, že pak bude pro německý pár tato ruská dvojice velkým soupeřem.

Black Swan (volná jízda)

Jsem však zklamaná. Jediné, co mě vábí, je nebeská hudba. Ta však může výkon velmi ovlivnit, protože vás musí oslovit a ano, okouzlit.
Samozřejmě musím uznat a obdivovat perfektně zvládnuté jednotlivé prvky. Skvostný twistovaný trojitý lutz, oh wow, je v jejich podání přímo nadpozemský.
Je tu však jedno veliké "ALE"...

Black Swan

Tím důležitým "ALE", jsou pro mě spojovací prvky mezi elementy. U ruské sportovní dvojice vidíte jednotlivé nájezdy, přípravu na každý z prvků. U německých mistrů světa snad ani nedýcháte, když je vidíte bruslit nebo snad až tančit! U nich v momentě, kdy jeden prvek skončí, druhý začíná. Každý jejich pohyb má svůj důvod.

Finále Grand Prix bylo velmi napínavé. Po krátkém programu vedli Rusové a právem. Svou "Bring me back to life" zajeli bezchybně. Německý pár udělal chybu v odhozeném trojitém flipu...
Ve volném programu to byla nádherná bitva.
Němci zvítězili jen o setinky bodu. Dost jsem byla překvapená. Ne jejich vítěztvím, ale tím minimálním rozdílem...
Když si otevřete "Celý článek", vysvětlím vše. A snad trochu přiblížím i samotnou hvězdu, Pinu Bausch.

Krásný den všem!
Vaše upírka Ondi♥♥♥*

Don´t Cry

13. prosince 2011 v 16:23 | ondina |  Guns N´Roses
Dnes beze slov, vlastně ne... Jediné řekne vše.
DĚKUJI!


Přeji vám krásný večer!
Vaše upírka Ondi♥♥♥

PS: Opět připojuji prosbu. Aktualizujte stránku, pokud vám nenaskočí právě Don´t Cry. Děkuji!***

Záhada???

9. prosince 2011 v 14:15 | ondina |  Různé
Zdravím vás!
Tohle je dodatek ke včerejšímu článku.

Copak se to na blogu děje?
Když jsem včera psala článek o "By the sword", obě videa šla a dnes? Klip nelze spustit. Ale když pustíte video, odkáže vás to na stránky, kde ho lze vidět a hlavně slyšet. Zřejmě se ze mě stane skutečně pan Holmes. Nejen, že mi náhle přestal jít klip ke Godfather Theme, teď opět. Ta samá situace!

Jinak jsem se dnes dozvěděla úžasnou zprávu, za kterou velice děkuji milé Wewe. Tak se mi splnilo přání. Včera jsem si s vámi povídala, jak moc jsem propadla kouzlu a hlasu Mylese Kennedyho. Víte, že jsem si přála, aby nazpíval album Slashovi. A ANO!!! Slash si přizval právě Mylese. To je snad sen. 21 písní! Awww***
Znáte kapelu snů, jak nazývám Velvet Revolver? Jsou tam všechny mé hvězdy. Duff, Slash, Matt. (Skoro jsem vypsala členy Guns N´Roses...) Moc jsem si přála (a stále si to přeji), aby se k nim přidal Izzy, kterého mám moc ráda. Když však slyším Mylese spolu se Slashem, řeknu vám, že vlastně nevím. Perou se ve mně pocity. Z Mylese vyzařuje něco zvláštního. Jeho hlasový rozsah a talent mě učaroval. Izzy mi však chybí... Oba by byli kapele ozdobou!
Chtěla jsem psát jen o klipu, který nelze pustit a podívejte, opět jsem skončila u Gunners... To jsem celá já.
Tak ještě nakonec jednu krásnou fotku Slashe spolu s Mylesem... Mezi nimi je hudební chemie!

U nás padají ledové kapky deště. Někdy si myslím, že je tu "konečně" listopad. Miluji déšť.
Přeji vám všem, kteří ke mně vždy přijdete, krásný den!
Děkuji za vaše krásné komentáře!
Užijte si krásný víkend!

Vaše upírka Ondi!***♥♥♥

And finally it´s all gone - here we go!♥

8. prosince 2011 v 14:01 | ondina |  Hudba
Zdravím vás!


Well there is a reward
To live and die by the sword
Well they tried to complicate you
But you left it all behind
All the wordly possessions
Are left for recollections
And finally itś all gone...

HERE WE GO!

Dávám na blog "jenom" klip k písni od Slashe z jeho sólového alba. Jmenuje se "By the sword". Mohla jsem tento klenot slyšet i v podání Mylese Kennedyho. A to je, řeknu vám, nádherný zážitek. Okamžitě si tato skladba získala mé srdce. Bohužel jsem to zatím nenašla na netu, jinak bych dala okamžitě odkaz. Našla jsem nádherné vystoupení. Užijte si ho!To je jednoduše nádhera. Myles je pro mě ten nejlepší rockový zpěvák! Stejně tak Slash je nejlepší kytarista! Myles mě už několikrát přesvědčil, že zpívá skvěle, navíc, má "TO" něco navíc, charisma? Naprosto vás osloví, vtáhne vás. Komunikuje s publikem!
Má nádherný hlas. Začínám věřit tomu, že spojení Myles + Slash je mnohem dokonalejší než Rose+Slash. Ano, spolu s panem Hudsonem vás jejich výkon osloví, okouzlí.
Museli byste slyšet tu nádheru, abyste mě asi pochopili. Jen jsem uslyšela první tóny Slashovy kytary a Mylesův úžasný hlas a ocitla jsem se v rockovém nebi. V klipu nezpívá Myles, BOHUŽEL! Píseň je však moc krásná. Hlavně ta chvíle, kdy má Slash sólo a "zastaví se čas".
Jsem jedním z těch lidí, kteří jsou chyceni podmanivou hudbou, jsem jedna z nich.
Přála bych si, aby Myles nazpíval i celé album Slashe.

Doufám, že se tento rockový diamant třpytí i u vás.

Přeji krásný den!
Vaše upírka Ondi♥♥♥.

PS: Pokud se vám videa budou různě míchat, prosím, aktualizujte stránku, dokud se vám neobjeví právě "By The Sword". Děkuji!


TOPlist