Upír JASPER nebo AMANDA?♥

21. listopadu 2011 v 18:50 | ondina |  Různé
V sobotu dávali na Primě film Stmívání (Twilight). Asi vás všechny překvapím. I když jsem vaše upírka, nedívala jsem se. Filmy opravdu nesleduji, pokud v nich není tanec nebo hlubší myšlenka.
Nelákalo mě moderní ztvárnění mého oblíbeného upírského tématu. Neoslovilo mě. Mám ráda klasiku, kterou umí napsat jen "má" Anne Rice. Miluji svého Lestata, upíra s lidskou duší, k němuž neodmyslitelně patří housle. Mám ráda Lestata, trochu arogantního floutka, ale právě takový upír je tím mým vyvoleným a nesmrtelným.
Stejně jsem však Twilight nahrála, co kdybych měla někdy o dlouhých listopadových večerech a ještě delších nocích chuť si zalovit? Udělala jsem dobře.
Právě jsem se na Stmívání podívala a to jen proto, že jsem zcela náhodou zahlédla JEHO! Aha, teď si všichni myslíte, že mluvím o NĚM?
Ne, mýlíte se. Hlavní hrdina mě vůbec nezaujal. Ani to, že hrál na klavír... Ale Jasper! Jaká škoda, že zrovna on není hlavním hrdinou. Náhle zapomínám na Lestata a chci zažít lov s Jasperem! Chci s ním být ve větvích vysokých stromů v lese. Tak vysoko, ale v bezpečí.
Upír Jasper (Stmívání)
Možná také víte, že mám kromě pana Beethovena, gothiky a sportu ráda detektivky. Jmenovitě seriál Myšlenky zločince. Kdo by odolal něžnému géniovi doktoru Reidovi, viďte?
20.díl čtvrté série mě úplně dostal. Hlavně Amanda a Adam Jackson. Díl se jmenuje "Rozštěpení" (Conflicted). Myslíte si, že to s mým upírem nesouvisí? Souvisí a hodně! Právě tady mě zaujal, tady jsem si HO všimla. Nejdříve vám ale ještě ukážu svůdnou Amandu! Kočka!
Amanda (Myšlenky zločince)
O KOM celou dobu mluvím?
Jasper i Amanda nebo Adam Jackson jsou jedna a tatáž osoba. Ztvárnil je mladý a talentovaný herec Jackson Rathbone.
Jackson Rathbone

Tak moc by mu slušely housle.
A ano, Jackson je muzikant. Jaký nástroj je jeho vyvoleným? Asi víte, ale pokud ne, tak někdy příště se určitě zmíním.

Krásný večer!
Vaše upírka Ondi!♥♥♥
 


Komentáře

1 Janča Janča | 21. listopadu 2011 v 19:09 | Reagovat

A jééééjééj, Stmívání...
No já přiznám bez mučení, že je to pro mě blbost o ničem, prostě ztráta času, v podstatě mi to přišlo strašně směšné a přihlouplé, film jsem asi po půlhodině vzdala a šla spát :D
Nejdříve jsem myslela, že to bude tím, že jsem na tyhle filmy už stará, ale Katka mě vyvedla z omylu, protože jak se o celém Stmívání vyjádřila ona, to tady ani nemůžu napsat ;-)
Ale tak, komu se to líbí, já mu to neberu, každý má právo na svůj vkus.
A hlavní hrdina? No, tak ten se mi nelíbil ani trošku, ta jeho neandrtálská čelist a tupý pohled... brrr :-x
Taky přiznávám, že ani Jasper mě teda moc neuchvátil, zato doktor Reid Olinko, ten něžný génius, jak o něm krásně píšeš, tak to je úplně jiná kategorie, ten by teda rozhodně šel  :-P ;-)
A nejhezčí upír je stejně Daren :D  :-P  ;-)

2 Ondina Ondina | 21. listopadu 2011 v 19:36 | Reagovat

[1]: Ahoj Janičko,
já přeci nechválím Stmívání. Neměla jsem sebemenší chuť to sledovat. Miluji klasiku. Lestata, Maria, Armanda. Tohle americké zpracování je prostě o ničem. Ale... Jackson, ach, zrovna jsem prošla kolem, když se dívala maminka a uviděla jsem Jacksona s baseballovou pálkou. Úplně mě to paralyzovalo, stejně jako jeho jemný dotek té slečně, když řídil a odvážel Bellu. Film nehodnotím, to vůbec. Pokud to vyznělo, že tomu filmu fandím, tak asi bych neměla články psát. Chtěla jsem jen mluvit o mém upírovi...
Podívala jsem se na film kvůli mé "Amandě" z Myšlenek, která/který mě tolik dostala/dostal. Film jsem viděla poprvé v životě. Sledovala jsem pouze Jaspera...♥
Obdivuji Jacksona, jak vše dokáže zahrát. Amandu, svůdnou, opravdu smyslnou kočku (pokud jsi tu epizodu viděla, víš, o čem mluvím. Jako žena je skutečně nádherný! Pak v ten samý moment umí zahrát plachého a křehkého Adama). A teď? Upíra! Ten mladý muž umí a to je to, co jsem chtěla říct. To, že obdivuji jeho talent. Nějaké Stmívání? Film neposuzuji, to by nedopadlo dobře, jen jeho. A když mám volit mého upíra? Tak jo, Daren je sice úžasný a krásný, ale já chci Jaspera!♥ Ach ty jeho smaragdové oči...
Jani, krásný večer!*

3 Janča Janča | 21. listopadu 2011 v 20:02 | Reagovat

[2]: Olinko, tak jsme si to krásně podělily, ty Jaspera a já Darena ;-)
A aby nedošlo k nějakému nedorozumění, já jsem to opravdu pochopila tak, že tě film nijak nezajual, teda mimo Jaspera, vůbec to nevyznělo, že filmu fandíš, to opravdu ne.
A články píšeš skvěle, to si můžeš být jistá :-)
Já jsem ten film zhodnotila ze svého pohledu, vím, že ty jsi nechtěla psát o něm, ale o svém Upírkovi ;-)
Myšlenky zločince jsem takhle daleko už neviděla, mám na kabelovce jenom klasické programy, takže znám jenom ty díly, co byly na Primě a to ještě ne všechny, protože seriál běžel dost pozdě večer.
Každopádně Amanda vypadá zajímavě :-)

4 Ondina Ondina | 21. listopadu 2011 v 20:51 | Reagovat

[3]: Janičko♥,
nedorozumění? Ale to určitě ne!
Já byla prostě Jacksonem unešena právě v Myšlenkách. V jedné chvíli byl svůdnou a skutečně překrásnou, úchvatnou Amandou (jak kouřil/kouřila to cigárko) a ve vteřině plachým Adamem. A Reid se mu/jí snažil celý díl pomoci... Jeden z nejkrásnějších dílů Myšlenek. Moc osloví. A pak, Jacksona vidím jako sebejistého upíra... Prostě Jackson má opravdu talent. Málokterý herec či muzikant mě tak hodně osloví jako právě on. Už teď je pro mě hvězdou!
Ach, svůdná Amanda, až ji uvidíš... no, já byla zcela vedle. Jackson má veliký talent.
Takže ano, Daren mi stejně minule utekl za tebou, tak jsem ráda, že Jasper je mi věrný. Půjdeme do lesa a vyzvihne mě do koruny stromu a to bude romantika.
♥♥♥
A ještě ke Stmívání, už už jsem se těšila, že půjdou do hloubky, když jsem uviděla Incubus (mám to v AD). Ale ne, ani neřekli, že o Incubus jde... Takže zklamání...

5 ilon ilon | 22. listopadu 2011 v 18:24 | Reagovat

Ahojky ty naše upírko**,

To je TAK KRÁSNÝ !!!! To, jak jsi napsala, že by jsi s ním chtěla být ve větvích vysokého stromu♥ Jasper je moc krásnej a charismatickej. Mě se ve Stmívání nejvíc líbil Jacob, když měl dlouhé vlasy - áááách ♥
Jinak jsem od tohoto filmu čekala mnohem víc, musím se přiznat, že ty dlouhé pohledy nikam Belly mě spíš rozčilovaly, hlavní hrdina pro mě totálně postrádal charisma, které by upír měl mít a celkově se mi to moc nelíbilo... Ale bude to tím, že já nemám ráda filmy s upírskou tématikou z dnešní doby - pro mě k nim nepatří džíny a auta, ale koně a dlouhé pláště a bílé košile ;-)
Ale Interview s upírem se mi líbilo neskonale. OBA hlavní hrdinové byli charismatičtí, nádherní - úplně dokonalí :-)
Krásný večer ***
118♥♥♥

6 Ondina Ondina | 22. listopadu 2011 v 21:22 | Reagovat

[5]: Ahoooooj Ilonko***,
mluvíš mi z duše - myslím to, jak popisuješ ty PRAVÉ upíry. Přesně - dlouhý plášť, stejně tak vlasy, pohled, kterému neodolá nikdo, žádný smrtelník. Neskonalý půvab. Tohle umí právě Anne Rice, její Kroniky miluji. Ať už jde o tebou zmiňované dokonalé Interview s upírem (můžu tento dokonalý film vidět po x-té a stejně ho budu znovu a znovu obdivovat) nebo o milovanou Královnu prokletých, ach můj Lestat a jeho housle... Tohle jsou pro mě praví upíři a ještě Talamasca. Snoubí se to. Temný svět, ale tolik krásný.
Jacob? Jejda, teď jsem trochu mimo - chápu dobře, že jde o vlkodlaka? Alespoň tak to na mě během scény na pláži a na konci filmu působilo. Ale možná si to jen vše špatně vysvětluji. Stmívání jsem teď viděla poprvé a další díly, to netuším, jak vše pokračuje. Jsem z pravěku... Mluvíš o dlouhovlasém Jacobovi, takže bude asi někde ostříhaný?
A Ilonko, mám otázku... Můžeš mi prozradit - přežije můj upír Jasper? Jestli ne, tak umřu s ním...
Mě dost naštvalo právě to, že nevysvětlili Incubus... Proč to tam ukázali, když k tomu nic neřekli?
Ale hlavně, že je tam můj nádherný upír, aaaaaaaach... Neumře, že ne?

Krásný večer, mon ange!* A děkuji, ty víš, zač!*
120 - zářící obsidiány♥♥♥

7 _____ _____ | Web | 23. listopadu 2011 v 15:04 | Reagovat

Přeji krásné odpoledne, Ondi :)

Popravdě.. Mě uchvátili všichni upíři v Twilightu. Opravdu... Flm o sobě je moc krásný, nedávno jsem viděla Rozbřesk a můžu říct, že i v kině jsem pustila slzu :) Už se těším na další část posledního dílu.

Jinak Jasper je velmi krásný :-* Obdivuji ho, opravdu :) Je to jeden z nejkrásnějších chlapů a zrovna on je u mě v žebříčku, kde se zařadil do top 10♥

8 Janča Janča | 23. listopadu 2011 v 16:12 | Reagovat

[5]: Interview s upírem...♥
Nádherný film, poetický i drsný, ale hlavně nadčasový, protože to, o co ve filmu jde, platí v každé době, dokud bude lidstvo na světě...

9 ilon ilon | Web | 23. listopadu 2011 v 16:17 | Reagovat

[6]: Zlatíčko - Jacob je tady - jestli se mi tedy povede vložit odkaz, protože, jak víš, někdy mi to nevyjde :)))http://hvezdicky.blogerka.cz/Taylor-Lautner/Tay-alias-Jacob-Black

Jinak tě asi bohužel zklamu, protože jsem to měla puštěné jako "kulisu" - jen tak, aby v bytě nebylo ticho :-) Moc jsem to nevnímala, jen nějaké úseky, které se mi líbily, takže já vůbec netuším, jak to s Jasperem dopadne...
Ale tak snad dobře :-)  Sakriš - konkurence Darena !!!

118- dálky moří♥♥♥

10 Ondina Ondina | 23. listopadu 2011 v 18:01 | Reagovat

[7]: Nádherný podvečer přeji, milá Terinko!♥
Tak jsem psala koment před chvílí a ztratil se. Dnes mi vůbec dělá Chico (můj PC) samé naschvály! I ten jeden zlobivý lump!
Chtěla jsem ti poděkovat.
I mně se "upírská rodina" líbí, tedy - nazývám je "upírským výborem". To je takový zvyk z Královny prokletých. Úplně se mi vryla do srdíčka ta chvíle, kdy se před Bellu všichni postavili, když se hrál ten baseball. To, jak ji chránili, to bylo krásné. Pak jen zmínka o lvu a jehňátku, to bylo velmi něžné, krásné. Aaaaach, Jasper!♥♥♥
Smím znát tvou Top 10? Jé, ale to je úžasný nápad na další článek... Smím znát tvé favority? Nebo - mám udělat ten článek?
Krásný večer, Teri!♥ A děkuji!**

[8]: Janičko, zdravím tě*,
máš pravdu. Anne Rice píše naprosto nadčasově. Obdivuji její styl, to, co dává do knih ona, to je něco nadpozemského. Když čtu její knihy, jsem náhle úplně jinde, ocitnu se na stejném místě jako hlavní hrdinové. Interview je upírská klasika. Nicméně, přiznám se ti - Královnu prokletých mám o prsa čínské závodnice raději. Ale to bude těmi houslemi a rockovymi peckami a la Lestat.
Krásný večer, Janičko!♥

[9]: Ach, nejdražší Ilonko***,
odkaz jde, moc ti děkuji a už vidím a chápu. Tedy, to je sexy mladý muž. Nevím, kde se mi líbí vlastně víc? To je tedy veliké rozhodování. Dlouhé vlasy, kdy působí něžně nebo jak svůdný krátkovlasý mladík? Nechtěj odpověď... Nedokážu říci, kde je krásnější. Ale je opravdu krásný. Moc ti děkuji za odkaz!*
Konkurence Darena? Hmmmmmmmmm!???? Že by? Možná ano, pokud tedy mluvím o Jasperovi. Daren či Jackson (myslím Jaspera)? Ach, těžká volba. Takže vyhrává... a ne, neřeknu! :-P
120 - 150 - tisíce moří a nejdražší obsidiány!♥♥♥

11 ilon ilon | 23. listopadu 2011 v 21:47 | Reagovat

[10]: Tajnůstkářko :-P  Ale tak dobře, vyhrát třeba nemusí jen jeden x)) To je těžké rozhodování. Ale jestli sem dáš ten článek o TOP 10 - tak to snad půjde ;-)
Na ten se budu opravdu těšit a jsem zvědavá, kdo bude na těch prvních příčkách, jestliže tam budeš mít umělce a sportovce dohromady. To rozhodování ti nezávidím, zlatíčko ;-)  :-P

118 - dálky světů ♥♥♥

12 Ondina Ondina | 23. listopadu 2011 v 22:56 | Reagovat

[11]: Ilonko má drahá***, první místo jsem ti už prozradila, budeš asi hodně překvapená. To by nečekal asi u mě nikdo! :-) ;-) Ale máš pravdu - sportovci a hlavně kytaristé, ti by v mé top 10 byli. Úplně jsem nalomená, zda sem takový článek dát... U tebe bych byla zrovna zvědavá. První místo je jasné - BILLY♥, ale dál?
Bezva nápad.
A vítěz souboje Daren vs Jasper? Ach, to je vážně těsné... Pošeptám ti to? Jasper, ale pšššššššt! On totiž Jackson - Jasper hraje taky na kytaru... ;-)
Děkuji za tvá krásná slova!
120, 150 - celé mé srdce♥♥♥

13 _____ _____ | Web | 24. listopadu 2011 v 21:48 | Reagovat

[10]: Oh, no dobře.. :) když chceš znát moji Top 10, tak ji máš mít :)

1.- Bill K.!♥
2.- Tom K.! ♥
3.- Robert Pattison♥
4.- Strify! ♥
5.- Michael Jackson!♥
6.- Jackson Rathbone♥ (ale jen jako Jasper :D )
7.- Taylor Lautner!♥
8.- Kellan Lutz!♥
9.- Peter Facinelli♥ (Ale jen jako Carlisle z Twilight ságy :D )
10.- Georg L.♥ :)

Tak, doufám, že jsem tě svým výběrem nezklamala :)

Přeji krásný večer♥

14 Ondina Ondina | 25. listopadu 2011 v 14:27 | Reagovat

[13]: Ahoj Terinko*,
tedy ty mi dáváš, já si musela několik jmen normálně vygooglovat :D . Pravěk se hlásí. Ale ano, super Top 10. Víš, čím jsi mě však rozslzela nejvíc? Jediným jménem: To jméno je?????? Michael Jackson, kterého nesmírně ctím, vážím si ho snad úplně nejvíc! Je pro mě Bohem, člověkem, který měl velké a krásné srdce.
Děkuji za tvůj názor! Já věděla, že bude Billy jednička! ;-)
A samozřejmě, že nezklamala, to ve tvém případě NELZE!
Krásný den!♥

15 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 17. května 2012 v 14:27 | Reagovat

No to ne to si děláš srandu ne? xD

16 Bella Bella | E-mail | Web | 8. listopadu 2014 v 16:30 | Reagovat

[1]:Já jsem taky upír ANO Jasper je ůžasný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist