SLASH ♥♥♥

25. listopadu 2011 v 14:10 | ondina |  Různé
Slash od Ilonky***

Všem vám přeji moc krásný den!

Já osobně teď cítím velkou radost. Držím v ruce jedno překrásné srdíčko, které mě hřeje. Je nádherné a cenné! Ten dárek představuje vše. Kromě krásy i milovaný Listopadový déšť, který je pro mě tím nejvzácnějším! Snažím se spočítat jednotlivé křišťálové perly deště...
Děkuji Ilonko!* Jsi opravdová umělkyně!

S vámi ostatními se podělím o další poklad.
Slashe namalovala Ilonka suchým uhlem. Budete se mnou jistě souhlasit, když teď napíšu, že její pravačku políbil sám Bůh, má veliký dar. Uhel v její ruce vykouzlí ty nejkrásnější obrazy.
Slash je jako živý a já snad slyším z obrázku i tóny kytary, jak je vystižený naprosto přesně.

Ilonko, ze srdce ti děkuji!♥♥♥

Krásný den vám všem a užijte si tuto nadpozemskou krásu stejně jako já.
Vaše Ondi!♥***
 


Komentáře

1 ilon ilon | 25. listopadu 2011 v 16:08 | Reagovat

Drahá Ondi **,
ty mě chceš zabít ? Ach - děkuji ti z celého srdce♥ za každé tvé slovo, píšeš pokaždé tak nádherně, až mrazí ** Ach nevím, co říct ... Ty z "tamtoho" máš radost ? Tolik jsem se bála, když to nedopadlo podle mých představ, ale trošku jinak. Ale bylo to pro TEBE♥

Ale jinak - BOŽE - jak jsem se lekla, když jsem tady viděla tu kresbičku. 150 ♥ nestíhá !!!! Trošku se teď stydím, za tu dětskou kresbičku...

118 - Ohne dich  ♥♥♥

2 Ondina Ondina | 25. listopadu 2011 v 17:43 | Reagovat

[1]: *slzí*♥♥♥
Drahá Ilonko***, já ti tak moc děkuji. Nedokážeš si předtsvit, jakou mám radost. To je taková nádhera a prostě... vystihla jsi vše. Dala jsi mi to nejdražší a věř, že si tvého daru vážím. Já snad nedokázala popadnout dech. Ty vše umíš tak dokonale vystihnout, jak říkám, jsi Paní umělkyně! Umělecká bohyně! Jsem teď vážně šťastná. A ze srdce ti děkuji. Už je tvé srdíčko vystavené! Nejen portrét, který mi vždy vykouzlí úsměv na rtech.
Cítím k tobě velkou lásku!
Za vše ti moc děkuji a ten nádherný obrázek? To je SLASH! DĚKUJI! Nelekej se, je to překrásný obrázek! Obraz není dětskou kresbičkou, ale nádherným uměním a já si toho velmi vážím a slzím!
Děkuji!
Přeji moc, moc krásný večer, mon ange!*
120 - 150 - listopadový déšť, který je to nejvíc!♥♥♥

3 ilon ilon | 25. listopadu 2011 v 19:56 | Reagovat

Ondi** - slova mi došla. Velmi mě mrzí, že to nedokážu, ale vím, že mi rozumíš a třeba i tušíš, co bych ti chtěla napsat** Nemohu být šťastnější, ty víš, že jsem se bála, ale už to nechám být, mohlo to být trošku jiné, ale stalo se.
Jsi moje láska, která odpouští chybičky, tak dobrá, nebudu tomu říkat dětská kresbička :))))

Krásný večer, moje drahá, chci vrátit čas*** Ale to nejde.

118 - Ohne dich ♥♥♥

4 Ondina Ondina | 25. listopadu 2011 v 20:45 | Reagovat

[3]: Vrátit čas? Ale mon ange, lásko***, není CO vracet! Ty víš, jak moc si tě vážím, obdivuji tě a respektuji a navíc? Řeknu jediné spojení, které je ti jasné - November Rain!***
Já teď byla na mailu a prostě znovu pláču. Vůbec nevadí, na co zapomněli. Já to z tvého daru vyčetla. Stačilo se jen podívat na tu krásu! Vidím ty kapky "Novenber Rain", to se nemusíš bát. Rozplakaly mě! To je naprosto kouzelné. Hned mě ty nebeské slzy zaujaly a okouzlily. Neboj se, že to nevidím. Nádhera!!!
Navíc, Duff - snad ta nejkrásnější fotka, kterou znám.
A ještě k Tarje, ona je má bohyně, věděla jsi to?
Ilonko, za vše moc děkuji! Byla jsem opravdu okouzlena! Nevím, jak poděkovat.
Jsi opravdu skvělá!
A ty víš - cítíš kapky listopadového deště?***
120 - 150 - křišťálové, průzračné kapky!♥♥♥
Děkuji, má umělkyně!

5 Ondina Ondina | 25. listopadu 2011 v 21:46 | Reagovat

[3]: Ach, "má" Tarja... musela jsem ti to písnout i sem! Ona je prostě úžasná!

6 ilon ilon | Web | 25. listopadu 2011 v 22:33 | Reagovat

[4]: Ach drahá, to jsem velmi ráda, že se ti to líbí !!!! Bylo to dělané s láskou ** Já právě vůbec nevěděla, jaké fotky použít, tak jsem opravdu ráda, ře se ti Duff líbí :-) Jediné, co jsem věděla, že to chci černobílé. Jsem velmi šťastná - ty víš, kvůli čemu a děkuji ti moc, vážím si toho a nezapomenu **

Já se musím přiznat, že jsem Nightwish a Tarju dříve moc neznala. Měla jsem jednu písničku v MP3, věděla jsem, že existují, ale nějak je nevnímala. Až s tou písničkou, víš, kterou - to jsem se úplně zamilovala - nechápala jsem - bože ten hlas, ta její krása a vůbec všichni dohromady - úžasné !!!! A vidíš - já nevěděla, že je tvá bohyně !!! Tak to je úžasné, určitě je skvěle znáš, já je zatím jen poznávám. Ale některé klipy jsou opravdu  dechberoucí. ;-)
Krásný večer !!!!
118 - celé galaxie světů ♥♥♥

7 Janča Janča | 26. listopadu 2011 v 19:52 | Reagovat

Olinko ♥
Dobrý večer přeju :-)
Tak já teda nevím, co se Ilonce na tomhle Slashovi nelíbí, protože podle mě je úplně přesný.
Jenom ten cylindr mu chybí, ale tak zase jsou krásně vidět ty kudrnaté vlasy ;-)
Fakt povedená kresba :-)
A co se týká Nightwish, tak u mě boduje jedině Marco Hietala, můj Viking :-P :D

8 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 9:43 | Reagovat

Jančo - aháá - konečně vím, jak se jmenuje !!! Mě se totiž také líbí, páni - má NÁDHERNÝ vlasy, když neberu jeho hlas, ten je také úžasnej. Opravdu vypadá jak viking ;-) No a ehmm - děkuji za pochvalu té kresbičky, fakt se trošku stydím **

Ondi - přeji krásný den ** Posílám tisíc dešťových kapek a milion paprsků slunce **

9 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 12:28 | Reagovat

[6]: Krásný den, Ilonko!*** Vysvitlo sluníčko, tak se ozývám.
I já jsem velmi šťastná!!! Duff je prostě krásná modelka, nicméně jsi vybrala MOU fotku. A Slash je dobrý frajer!♥ Moc děkuji! Vážím si toho!!
A k Tarje? Ona je skutečná severská nádherná bohyně, má nádherný hlas, andělský. Její hlas tolik hladí, uklidňuje. Teď zpívá sólo, místo ní je v Nightwish ta Anette... Ani nedokážu napsat sloveso "zpívat" v jejim případě, myslím Anette. Příčí se mi to. Tohle už nejsou Nightwish.
Zkusím poslat jeden odkaz - nevím, zda se mi to povede, jde o jednu písničku skupiny Leaves Eyes, která by se ti mohla líbit. Hrají podobný styl, gothický, chceš-li symfonický metal. My destiny je moc krásná píseň...
http://www.youtube.com/watch?v=b15yaPYNDRU
Líbí?
Krásný den a děkuji!
120- 150 - sluneční paprsky♥♥♥

[7]: Ahoj Janičko♥,
že je ta kresba nádherná?! Mě okamžitě zaujaly ty vlasy (krom samotného Slashe, div se mnou nesekl), pořád nechápu, jak někdo může takto detailně vystihnout právě ty jeho kudrlinky. Jsem to "študovala" a stejně jsem na to nepřišla. TALENT, to je ono! A ten chybějící cylindr? Že by malý nezbedníček, sladký Klobouček Cash zaúřadoval? Je celý tatínek, takže samozřejmě, cylindr mít musí. Zbožňuji Kloboučka Cashe.
Ale Janičko, Slashův cylindr je pořádně nebezpečná zbraň... Jsem viděla jeden klip a teda... bojííím...
Jo a já mám v Nightwish nejraději "Tomíka"  (když nepočítám bohyni TARJU!!)a to nehraje na kytaru, hm - záhada. :-?

[8]: Děkuji, Ilonko!***
Dorazily a pomohly! Moc děkuji!♥♥♥

10 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 12:38 | Reagovat

A Ilonko,
ještě jeden odkaz. Jde o písničku I Feel Immortal a tady je taky Tarja nebeská.
http://www.youtube.com/watch?v=00eE1NVoZSU

Krásný den!♥♥♥

11 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 12:52 | Reagovat

[7]: A Jani,
ještě posílám odkaz na to Slashovo video, o kterém tady v reakci píšu, na ten cylindr...
http://www.youtube.com/watch?v=YwENuEZ7XPc
Snad se ti bude písnička líbit, já jsem jí podlehla naprosto. Jsem jedním z těch lidí, ale vážně! Vtáhla mě, podmanila, zabila mě. Nádhera!

12 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 15:38 | Reagovat

Ondi - tak to je úžasné, sluneční paprsky *** Dobrá - poslechla jsem si oba odkazy - a musím říct, že to je oboje velmi zajímavé. K My destiny - dech beroucí klip, nádherně propracovaný, to je neuvěřitelné - oslovil mě od prvního momentu. KRÁSA ♥. Zpěvačka zpívá nádherně, ale chybí jí to "něco", pro mě na Tarju nemá, promiň kdyžtak - můj názor :-) Jinak, tedy, kde jsou v reálu ti krásní chlapi s dlouhejma vlasama, sakra ?!!!! :)))
Druhý klip, kde je Tarja - nádhera, nádhera - nemám co dodat - miluju, jak se obléká, jak vypadá a hlavně, jak zpívá. :-)

Krásnou neděli ♥ 118 - nekonečný vesmír ♥♥♥

13 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 15:55 | Reagovat

Ilonko*** - já s tebou naprosto souhlasím. My Destiny jsem ti sem poslala z důvodu, že jde o podobný styl jako u Nightwish. Navíc písnička je opravdu hodně hezká. Miluju tu chvíli, kdy se rozjede kytara. Ale Liv není Tarja, Tarja je bohyně. Ta píseň I feel Immortal je tak pravdivá, že? Četla jsem jeden koment, kde někdo píše "she is immortal". Takže naprosto s tebou souhlasím, Liv z Leaves´Eyes (nebo Anette, která je teď místo Tarji ve skupině) určitě "to něco" hodně chybí. Tarja je má ledová královna. Opravdu umí!
Krásný podvečer!
12O - 150 - ohne dich♥♥♥

14 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 16:12 | Reagovat

A Ilonko*** - dnes mám nějak "prázdnou" hlavu... jak píšeš o tom, jak Tarja vypadá, jak se obléká - ona je opravdová královna, že?

15 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 17:15 | Reagovat

Ondi - tak to ano - Tarja je opravdová královna - má neuvěřitelné charisma a neuvěřitelný hlas ** Její oblékání je to, co ji od ostatních odlišuje - nemusí se každý tak snažit jako Lady Gaga, aby na sebe upozornil, jde to i jemným a krásným stylem - rozhodně je nechci srovnávat - snad mě chápeš, vím, že ano.
A I feel Immortal - tam je každé slovo  až mystické, je to prostě tak, není co dodat - překrásné.

Krásný večer - 118 - November Rain♥♥♥
PS - a ještě něco, ale to v emailu **

16 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 18:21 | Reagovat

[15]: Oh, wooooooooooow, drahá Ilonko***.
teď jsem byla na emailu. A zastavilo se mi srdce. Nádhera, ty máš tak veliký talent a cit pro umění...
Kdo je tady NESMRTELNÝ??? Nemám slova.
Jen mi opět stékají po tváři slzy November Rain... Moc ti děkuji!! Dech beroucí! A dnes? Prostě pohlazení, které mi hodně pomůže! Děkuji!

Ano, k Tarje - ona je královna. Je decentní, nádherná. Ona UMÍ. A ještě ty nádherné kostýmy. Je to mnohem krásnější, když je jako princezna z pohádky než... koho zajímají ty hadříčky? Lady Gaga? Ta jen vsází na provokaci. Ne, snad neznám jedinou její "píseň", všechny její "písně" vypnu v momentě, kdy se objeví...

Utíkám zpět k mé lásce... ty víš!
DĚKUJI!!!

120-150- ach ano, sám pán noci spolu s Duffem!♥♥♥

17 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 19:59 | Reagovat

Ilonko, poslední odkaz - tady je Anette z "nových" Nightwish a Amaranth...
http://www.youtube.com/watch?v=YynIYQU8VOo
Krásný večer a moc děkuji za Pána noci!***

18 ilon ilon | 28. listopadu 2011 v 16:05 | Reagovat

Ondi - tak musím říct, že klip je to opět překrásný !!! Bože !!!! Ten anděl !!! Nádhernej klip, opravdu mě mrzí, že TH mají tak šílený klipy, když jde vytvořit něco tak krásného, nejen jako je tohle, celkově tahle kapela. Jinak zpěvačka je mladá, ano i hezká, ale pro mě nemá to něco, co je nejdůležitější, nemá charisma, a to může člověk mít, i když není krásný, o kráse to není. Její hlas mi připadá, že ani náhodou nedosahuje kvalit Tarji, ale to je o tom, že Tarja je vyjímečná, tam - být po ní, by měl asi problém každý.

Krásný den a za Pána noci není zač, víš, jak to je ;-)

19 Ondina Ondina | 28. listopadu 2011 v 18:54 | Reagovat

[18]: Drahá Ilonko***,
opět souhlasím, píseň je nádherná, jen kdyby ji nazpívala Tarja. Její hlas mě hladí, je něžný, uklidňuje. Hlas Anette řeže, bolí, je LEDOVÝ... Tarja je jedinečná, nádherná vně i uvnitř, má zlato v hrdle. Anette? Cítím chlad a ne, neposlouchám tyto Nightwish. Jaká škoda, že právě tuhle krásnou píseň nezpívá Tarja.

Krásný večer, zlato!
120-150 - Sleeping Sun♥♥♥

20 _____ _____ | Web | 2. prosince 2011 v 18:31 | Reagovat

Wow :) tak to je krásně namalované :) opravdu :) neviděla jsem snad hezčí kresbu, která je malovaná uhlem! :) paráda! :)
přeji krásný podvečer, Ondi ♥

21 Ondina Ondina | 3. prosince 2011 v 9:57 | Reagovat

[20]: Ahoj Terinko**,
ano, jsem už asi známá tím, jak mám Slashe ráda a když jsem tuhle kresbu uviděla, no byla jsem nadšená. A ten jeho šátek...
Ilonka bude mít radost, až si tvůj krásný koment přečte.
Krásný den, Teri!♥♥

22 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 5. prosince 2011 v 7:02 | Reagovat

O_O ..spadla mi sánka...

DOKONALÉ!!!!!

23 Ondina Ondina | 5. prosince 2011 v 14:17 | Reagovat

[22]: Jej, Wewe, já ji taky hledala někde pod stolem... ;-):-)
A spadla mi nejen čelist, ale div se mi nezastavilo srdce. Saul je jako živý.
Těším se, že si tvá slova přečte i sama Ilonka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist