Píseň VAŠEHO srdce ♥

13. listopadu 2011 v 7:06 | ondina |  Různé
ZDRAVÍM VÁS! :-*

Nejdříve bych VÁM chtěla poděkovat za nádherné komentáře, které mi posíláte. Každé vaše slovo mi vždy vykouzlí úsměv na rtech.

Obzvlášť ten minulý článek byl pro mě důležitý. Každá kapka listopadového deště byla úderem mého srdce.
Vy už teď víte, která píseň je tou mou jedinečnou nebeskou symfonií.

Přála bych si vědět, která píseň promlouvá nejvíce právě k VÁM, ke všem, se kterými se tak ráda pokaždé setkám.


Přeji vám krásnou neděli!
Vaše Ondi :-*♥♥♥
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 13. listopadu 2011 v 8:46 | Reagovat

Ach bože Ondi** - to je TAK krásný !!!!♥ Miluju tvoje články, ale to už víš :-) Ještě jsem nereagovala na skutečnost, že hraješ na piano - víš, co bych si přála ? Aby jsi nám zahrála November Rain a dala to sem na blog v MP3( protože jako video by jsme tě nedokopali, i když by jsme si to přáli nejvíc♥ :)) Bylo by to krásný** Za minulý článek děkuji z celého♥ - byl nádherný a milovala jsem každou kapku (slovo)toho děštíku :-) Jsi úžasná !!!!
Dnes ke mně promlouvá OHNE DICH od Ramstein .Nádherný, dech beroucí text, nádherné video.
Miluji ji. Možná jsi čekala něco od TH, všechno se mění, ale dnes je tato píseň ♥
118♥♥♥ a asi až nekonečno**

2 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 13. listopadu 2011 v 9:29 | Reagovat

Čauko zlatko ;*

Po prvé, som si istá, že si všetky tie krásne komentáre zaslúžiš ;) Si proste úžasná!

A najobľúbenejšia pieseň? Pre mňa určite November rain, to je proste dokonalé, veď my vieme ;) Ale tak isto mám rada ostatné piesne od Gunsov ;)

3 Ondina Ondina | 13. listopadu 2011 v 12:23 | Reagovat

[1]: Drahá Ilonko :-*** - JÁ MILUJU TVÉ KOMENTÁŘE, jsou jak sám Listopadový déšť, ty víš, co pro mě znamenají!!! To, co jsi mi teď napsala, mě naprosto dojalo. Hrozně moc děkuji!!!♥ Ach...*slzí*
A TY NEMUSÍŠ děkovat za nic! Jsi jednoduše úžasná! Já ti vděčím za hrozně moc! A jsem šťastná, že se ti právě článek pro TEBE líbil, moc mi na tom záleželo. Je to silné téma.
Ach, chtěla bys slyšet ten "můj" Listopadový déšť? Zatím si ho vždy hraji jen sama pro sebe, jsem strašně stydlivá, ale věř, na Rose NEMÁM, to NIKDO!
A víš, že jsem čekala Pain of Love? Nebo DDM? ;-) :D To je tedy super! :-)
Krásný den, má krásná nesmrtelná!
A DĚKUJI! :-*
120 - nekonečno♥♥♥

Ahoj Wewenko! :-***
Moc a moc děkuji za tvá krásná slova. Moc potěší. Jsi skvělá, má milá!♥
U tebe jsem si Deštěm byla naprosto jistá! Četla jsem tvůj dokonalý článek! Výborný. Takový si Listopadový déšť právem zaslouží.
Přeji krásný den! ♥

4 Ondina Ondina | 13. listopadu 2011 v 12:24 | Reagovat

[2]: Zapomněla jsem ti dát před reakci číslo 2. Ale je tam pro tebe...

5 ilon ilon | Web | 13. listopadu 2011 v 12:57 | Reagovat

Drahá Ondi ** - děkuji ti z celého srdce, ZA VŠECHNO. Opravdu by to bylo krásné a úžasné, kdyby se tady November rain objevil v TVÉM  podání. Já sice nevím, jak by se to dalo technicky udělat, ale určitě to nějak jde.
(leda, že bych přijela k tobě, a "nenápadně" šmírovala pod oknem, a čekala, až začneš hrát :)))
Vím, že jsi asi čekala Pain of Love, ale OHNE DICH je úžasná, když jsem poprvé viděla ten klip, ty skály a to všechno, to přátelství - tak se mi zaryla hodně do ♥.
Přeji ti nádhernou neděli, krásko **
118 - vesmír♥♥♥

6 Ondina Ondina | 13. listopadu 2011 v 13:37 | Reagovat

[5]: Drahá Ilonko*** - ♥!
Ha, prý pod oknem... zlatíčko moje, musela bys vylézt na střechu garáže ;-)Ne, neboj, tebe bych pozvala dál!♥ Ale víš co, v létě mě slyšel dělník, který dělal u nás střechu. Netušila jsem, že je to tak slyšet. Když jsem šla pak s Romíkem ven, ptal se mě, zda se mi líbí Guns N´Roses... To byla legrace. Normálně poznal Déšť i v mém podání. Ilonko, v ten moment jsem byla určitě víc rudá jak tehdy mé vlasy... :-D :D
Rammstein znám, to je má krevní skupina (jé, počkej, pokud přijde Janička, určitě bude souhlasit, že jde o skvělou písničku!) a máš pravdu, i já souhlasím. Výborný výběr.Mně se opravdu líbí ta chvíle: "bez tebe nemůžu být... s tebou jsem taky sám..." Tak nějak to tam je, že? Krásná píseň!
Mon ange* - to já děkuji! Krásný den i TOBĚ!
120 - až až, tak jasně VESMÍR, nekonečno, prostě, ty víš!♥♥♥

7 Janča Janča | 13. listopadu 2011 v 15:34 | Reagovat

Ilonko, Oli,
Tak to je jasné, že se musím k OHNE DICH vyjádřit, navíc jsem měla to štěstí, že jsem viděla Rammstein hrát tuhle píseň naživo, za doprovodu Apocalypticy a řeknu vám, že to byl naprosto fantastický zážitek :-)♥♥♥
Tahle písnička je opravdu nádherná a i klip k ní se mimořádně povedl.
I když já mám od Rammsten raději spíše ty starší věci, jedna z nejkrásnějších písní je třeba NEBEL nebo MUTTER a moje nejoblíbenější od nich je SEHNSUCHT :-P

A tou mojí NEJNEJNEJ písní je DAYS od The Rasmus, to je moje srdcovka a tak trochu se v ní poznávám ♥♥♥
A potom by to byla ALLES WIRD GUT od Bushida, nádherný song o tom, že člověk se nesmí nikdy vzdát, že musí bojovat, protože bude nakonec líp :-)
A z úplně jiného soudku by to byla skladba Vltava od Bedřicha Smetany, která mi kdysi v dětském věku přiblížila a ukázala nesmrtelnou a velkolepou krásu vážné hudby a dodnes mi při ní plesá srdíčko :-)

8 Ondina Ondina | 13. listopadu 2011 v 16:35 | Reagovat

[7]: Ahoj Janičko♥,
hurá, konečně vím, kterou píseň miluješ. Je to dost důležité!;-)
A víš, že jsem tušila, že si tu o Rammstein budeme povídat? Ohne Dich + Apocalyptica - oh, umírám, jen to dokonalé spojení čtu! (Dýchej Ondi)
Já si představuji koncert, o kterém jsi mi psala, opravdu zážitek a to nemluvím a tom tvém pokladu. Jsem šťastná, že sis takové nadpozemské chvíle užila. Opravdu, tady dokážu vyjádřit vše jen těmi citoslovci, aaaach! Zážitek!:-*
Janičko, Sehnsucht znám, no opravdu! Už jen ta slova s touhou, jak se ukrývá... ale úplně nejvíc ta slza na začátku...
Jinak úžasná písnička. Tady si budeme opět notovat.
Bushida neznám, takže vůbec netuším, ale tak - to doženu... ;-)
Jsem moc ráda, že jsi vzpomněla i klasiku. Vltava je opravdu úžasná skladba. Když jsem ji kdysi hrála, byla jsem úplně vedle. Znáš ten pocit, že jako joooo, prostě brnkáš strašným způsobem, který těžko ten proud připomíná, ale ta radost, ta je k nezaplacení. No byla jsem malá holka...
Janičko, moc děkuji za tvá krásná slova!
Krásný podvečer!♥♥♥

9 ilon ilon | Web | 13. listopadu 2011 v 16:49 | Reagovat

Ondi*** - tak to tedy nevím, jak bych se zrovna JÁ dostávala na střechu garáže :))))  Ale bylo to vtipný :D
To, že to ten dělník poznal o něčem svědčí, je jasné, že hrát umíš a nádherně. Pořád překvapuješ♥ Jestlipak už máš zase zpátky rudé vlásky ? :-)  ;-)
Krásný večer, i když nedělní, který vždycky proklínám ***
118♥♥♥

Jančo - to musel být opravdu úžasný zážitek !!!! Bože Rammstein a k tomu Apocalyptica - to muselo být dech beroucí♥ :-)  :-)
Já miluji ten klip - i ta slova, ale slyšet to naživo je prostě pecka !!!

10 Janča Janča | 13. listopadu 2011 v 17:50 | Reagovat

[9]: Ilonko,
bylo opravdu dech beroucí :-)
Na koncertě Rammstein jsem byla v Ostravě a předkapelou jim tam byla právě Apocalyptica. A jejich společné provedení Ohne Dich bylo nezapomenutelné, byla to doslova hymna, kterou zpíval celý stadion ♥♥♥
A když mi Apocalyptica zahrála ještě Bittersweet, tak to jsem byla doslova v nebi, i když mi u toho chyběl Lauriho zpěv ♥
Měli jsme štěstí, že jsme stáli v kotli hodně vpředu, takže jsem všechno měla jako na dlani a mohla ty německé fešáky dostatečně obdivovat ;-)  :-P
Jojo, copak němečtí kluci, to my můžem, že jo, holky :-P  ;-)  :-P

11 Janča Janča | 13. listopadu 2011 v 17:54 | Reagovat

Olinko, jestli dovolíš, tak tu Ohne Dich s Ilonkou máte:
http://www.youtube.com/watch?v=C9CzxgFT3Hs

12 ilon ilon | 13. listopadu 2011 v 18:17 | Reagovat

Jančo - VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ za ten odkaz !!!♥♥♥
Bože, mě z toho opravdu mrazilo, bylo to úžasné a opravdu mě zpětně mrzí, že jsem tam nebyla. I když vůbec nevím, jestli bych to vůbec ustála - slyšet TOHLE naživo. Bych tam padla :))
A ještě Bittersweet !!!! Ach - to je další skvost !!!!♥ Ano - Lauri je tam úžasný a já strašně miluji ten klip.♥

Jo, jo - ti němečtí kluci opravdu nejsou k zahození ;-)  ;-)

13 Áďa Áďa | 13. listopadu 2011 v 23:18 | Reagovat

no... a teď jsi mě teda doběhla :-D jko určit z toho hafa písniček, co poslouchám, která je ta opravdu jedinečná NEJ? pro mě je drama, i když mám volit mezi interprety či konkrétní alba, natož jenom jednu jedinou...
ale dobře, tak to jdu vychrlit. záleží samozřejmě na náladě a dočasném rozpoložení. už čtyři roky u mě nezlomně stojí na prvním místě Tokio Hotel, protože jim patří neskutečný kus mého života a hlavně okolnosti a bezvadní lidé, se kterými jsem se díky nim mohla spřátelit (vlastně díky nim se znám i s tebou :-) ). poslední rok jim teda solidně dýchá na krk Adam Lambert s Whataya want from me, Pick you up, If i had you a Time for Miracles. dál to vidím na Nightwish s písničkou Amaranth.
samostatnou kapitolu má Enya a to v případě, že chci doslova meditovat. její hudba, kterou občas prostřídám například se soundtrackem k Harryu Potterovi či Pánovi prstenů, je balzám na duši!!!
česká hudba je teda u mě až na samém dně, protože tu teda moc umělců, kteří by se dali poslouchat, nemáme (ne, že bych chtěla urazit zlatého Mistra, ačkoliv teda ten mi trhá uši snad nejvíc), ale výjimku u mě mezi českými interprety tvoří Daniel Landa. ten jeho chraplavý hlas a cynismus!!! to je něco, a pustit si třeba i film Tacho, kde si střihl hlavní roli!!! uáááá :-)

no a k mým milovaným Tokiáčkům, jejichž barvy jsem vždy hájila, hájím a navždy hájjit budu? bylo by spíš lepší e zeptat, kterou písničku od nich nemusím (a ano, najdou se i jejich písničky, které považuju za paskvily. například Schrei, to NENÁVIDÍM, a Nach dir kommt nichts či Menschen suchen menschen, to si říkám, že museli být pod vlivem alkoholu či trávy, že dokázali stvořit i tohle... no radši už mlčím :-D)
jinak mezi moje nejoblíbenější od nich jsou Pain of Love, World behind my wall, Ich brech aus (ale to až od doby, co mi Bill ve Vídni zamával a mrkli jsme na sebe, ten moment byl jenom náš a k nezaplacení :-) ), Alien, Zoom (Tom a klavír, to je prostě vražedná kombinace), Spring nicht, 1000 Meere, Wenn nichts mehr geht či Ich bin nicht ich... no, ale to už není jedna písnička, ale počtem téměř celé album :-D

kdybych už se musela rozhodnout opravdu jenom pro jednu, váhala bych mezi Spring nicht a An deiner Seite.  ale asi by vyhrála An deiner Seite. nádherná melodie, protkaná textem o přátelství a o tom, že se vždycky najde někdo, kdo tě bude držet nad vodou... a jako bonbonek si pustit, když tuhle píseň hráli tehdy pod Eifelovkou a přidali k ní ohňostroj. to jsem umírala extází!!!!

no dobře, z jedné písniičky jich vylezlo asi dvacet, ale holt je to tak a ne jinak :-)

14 Ondina Ondina | 14. listopadu 2011 v 13:23 | Reagovat

[9]: Drahá Ilonko***, představ si, že NR v mém podání poznala i maminka,když jsem to hrála úplně poprvé. Prý "nebyl to Déšť?"...
Má ráda "Déšť a Pláč" jak nazývá NR a Don´t Cry. Je úúúžasná.
Mon ange, no - na klavír hraji, ale nádherně určitě ne. Tak normálně. Snažím se, aby byla poznat skladba, kterou hraji (chudák pan Beethoven, omlouvám se můj pane a MISTŘE).

Jé, to je hezká otázka. Asi tě ještě znovu překvapím, má milá. Stále jsem "rubia". Dlouho to už ale nevydržím. Ondina budu určitě už brzy. Takže stále blondýna... MUSÍM s tím něco udělat! ;-)
Přeji moc krásný den, má drahá!
120 - vesmír, nekonečno... a ještě mnohem víc ♥♥♥

[11]: Janičko, samozřejmě máš u mě tady dovoleno VŠE. Navíc tak krásný odkaz! Jé, holky moje, mě tak mrzí, že jsem tady včera už nebyla. Ale na druhou stranu jsem hrozně šťastná, že tu tahle píseň dostala díky VÁM tak krásný prostor. Opravdu děkuji!
Jste úžasné a jsem ráda, že jste tady!♥♥♥
Janičko, krásný den!♥

15 Ondina Ondina | 14. listopadu 2011 v 13:48 | Reagovat

[13]: Oh...
Tedy vůbec nevím, čím začít. Teď to bude hodně těžké.
Adama znám prakticky díky tvým povídkám a pak, Janička mě seznámila s jeho písničkami (děkuji Janičko!).
Zmiňuješ Nightwish, ach, tak to je božské! Miluji je. Vlastně - měla bych rozlišit Nightwish, kde byla TARJA a nynější skupinu. Teď už to není ono. Miluji TARJU, myslím jako zpěvačku BOHYNI, ona je jedinečná, výjimečná, dokonalá... mohla bych pokračovat. Ctím TARJU TURUNEN! Kdyby zpívala Amaranth Tarja, bylo by to jedinečné, hudba je andělská, ano, ten anděl... jen mě mrazí, když vidím klip a slyším hudbu. Miluji samozřejmě písničky jako je Nemo a Sleeping Sun a vůbec, musela bych tady vypsat vše, co nazpívala Tarja. Třeba Fantom Opery v jejím podání je božský. To ale vše. Teď třeba "I feel Immortal", to je přeci skvost!
Enya - tak to se přiznám, že se mi její písně slévají jako Orinoco.
České dno? Myslím, že tu máme úžasné umělce - Kodym, Vartecký, Anna K.!!! Landa, ano! Jinak je to trochu smutné. Jsem šťastná, že je Anička zdravá!
A TH... tak to jsem předpokládala. A víš, že bych spíše vsadila na Spring nicht? An deiner Seite jsem tušila, už to, že ji hraješ.
A Tommy a klavír, tak to je jedinečné spojení, stejně jako Ich brech aus, která k TH dovedla mě! Proto ji budu vždy milovat, tu Tommyho kytaru.♥

16 ilon ilon | 14. listopadu 2011 v 14:39 | Reagovat

Drahá Ondi ˇˇ - takže stále blond ? Ty víš, co jsem po tobě chtěla, ale tak dobře, nechám to být :))) Já si myslím, že tobě sluší všechno, že na barvě vlasů nezáleží, ale je pravda, že každý z nás se cítíme v určité barvě lépe a v jiné zase hůře. Když si vzpomenu, jak jsem se obarvila z blond na černou a jak jsem toho po dvou měsících měla plné zuby a šupky to házela zpátky :))))
Krásný dnešní den, užij si ho :-)  :-)
118 - celé nekonečné galaxie ˇˇˇ

17 Ondina Ondina | 14. listopadu 2011 v 16:03 | Reagovat

[16]: Drahá Ilonko**, možná tě brzy překvapím, ale ne veřejně na blogu. Rozhodla jsem se koupit digitál... já vím, vím, jsem z pravěku. Tak se se mnou jistě seznámíš i jako s rubií ;-) Tak už to dál nejde, každou fotku z klasického fotoaparátu musím nechat přetahovat do PC. Už mě to nebaví. Tak jakmile bude digitál, do té doby zůstanu blond, uvidíš mě. Ale přiznám ti jednu věc, jak mám výš článek o Marině a spol. - Janička mě úplně nalomila s tou red. A já se v ní cítím lépe také. Prostě vaše♥♥♥ ondina.
A Ilonko, černá ti musela nehorázně moc slušet, zlato. Chtěla bych tě vidět jako "morenu", černovlásku. K tvé pleti a očím, krásko, to ladí! Jako k Billymu!
Přeji ti krásné odpoledne, mon ange!***
120 - až až až úplně nejvíc a ještě víc!♥♥♥

18 Áďa Áďa | 14. listopadu 2011 v 23:19 | Reagovat

[15]: tak já abych pravdu řekla, mně víc vyhovují "noví" Nightwish. Tarja má tedy opravdu zlato v hrdle, to nechávám, všechna čest!!! ale na můj vkus tam dávala až moc jako by operních intonací. bylo to s ní krásné, ale třeba konrkétně Phantom of the Opera mi odní trhá uši. asi je to tím, že já miluju ten film a jsem zvyklá na něžný duet Emmy a Gerarda, ale od Nightwish mi to zrovna nesedí... ale třeba takový Tutanchamen nebo jak jsi zmiňovala Nemo, to zase jo :-) ale Amaranth u mně vede jednoznačně jako zástupce téhle kapely a z klipu mám husí kůži pokaždé, když si na něj vzpomenu!!!
no české hudební nebe jsem nechtěla nijak urazit, ale opravdu tady krom Landy, max ještě Kabátů, nemusím. možná je to tím, že jim rozumím a že mi většina textů přijde pořád o jednom a tom samém nebo naopak neskutečně nanic. jo, asi před rokem mě hodně rozesmála písnička "Láska v housce", ale pak jsem se zaposlouchala do toho textu a když mě ještě pak udeřil do očí zpěvák, který si říká Xindl (už to taky něco vypovídá o jeho "mozkové" úrovni), tak jsem radši vypla televizi a snažila se to neřešit... opravdu, z českých max Kabáti a Landa, ten je pro mě doopravdy king. je teda pravda, že ve filmu tacho, na který jsem šla jen kvůli němu, mě docela zklamal, protože paradoxně asáže s ním byly nejvleklejší a nejnudnější, ale i tak, prostě tam byl on :-)
docela se mi i zamlouvá hudba Marka Ztraceného to je ze současnosti snad jediný, kdo u mě dostal šanci, tak uvidíme, zda si ji nezkazí.
jo za dřívějších dob, to byly panečku jiné písně. dokud žil Petr Muk, tak toho jsem měla hodně moc ráda, nebo když svoje dnes notoricky známá díla tvořil Petr Novák. toho jsem taky mohla. ale jinak ze současných interpretů teda nic moc. jak říám, třeba je to tím, že mě iritujou ty texty, no těžko říct...
a k TéHáčkům? se Spring nicht jsi měla dobrý odhad. je to první klip, kde jsem je viděla, kde mě doslova a do písmene očarovali. dodnes mě při něm mrazí! vedl by jednoznačně, kdybychom měli určit nej klip.
ale An deiner Seite... ta mě kdykoliv, když se cítím jako ten človíček v textu (nic nejde, připadám si sama, ztracená), tak ta jediná vždycky dokáže vytáhnout zpět do nálady. sotatní písničky mi ty stavy spíš podporují, ale jediná ADS opravdu vždy dovede vyvolat tu kouzelnou kapku euforie a naděje na hezčí den :-)

19 Áďa Áďa | 14. listopadu 2011 v 23:22 | Reagovat

[16]: ty jsi taky přírodní blond? nebo barvená? já měla svou přírodní blond (a že to byl zatraceně luxusní odstín - téměř až peroxidní, s pár medově zlatými pramínky) až do osmnácti a byla jsem na ni pyšná... jenomže když jsem si zkusila pár načervenalých melírů a ono to hned slezlo, tak jsem se naštvala... a už to jelo. napřed celočervená, ohnivě rudá jasná baarva, pak postupně temně červená, hnědá, černá, černomodrá, pak z černomodré opět černá, z ní se postupně začaly vybírat a bělit melíry, to se mi zas nelíbilo, protože to vždycky chytlo trochu dorezata a postupně to dopadlo tak, že už několik let jsem věrná černé č když chci změnu, modročerné a k tomu na růžovo obarvená patka :-)
taky dobrá změna z blondýny :-D

20 ilon ilon | 15. listopadu 2011 v 7:15 | Reagovat

[17]: Tak to se budu moc těšit, ty moje slibotechno x))) Doufám, že ten digitál bude tak nějak do Vánoc - ty víš, že já nerada čekám a chci všechno HNED :)))
Jinak ty černé vlasy mě bavily, když jsem v nich měla červené proužky, pak už moc ne ;-)
Krásný den, zlato - u nás malounko SNĚŽILO - já jsem z toho totálně nadšená - konečně jsem se dočkala :-)  :-)
118 - až na věky ˇˇˇ

21 Ondina Ondina | 15. listopadu 2011 v 10:03 | Reagovat

[18]: Samozřejmě se musím vyjádřit k milované Tarje. Její operní intonace právě dávají těm písním to kouzlo. Jsem nadšená, že tak umí, dá se říct, klasický zpěv přiblížit modernímu člověku, který by možná ani nevěděl, co je opera. Pro mě bude vždy tou ledovou královnou severu. Nedokážu si představit, jak by nazpívala jmenovitě třeba mou oblíbenou Sleeping Sun právě Anette nebo jak se ta druhá jmenuje, ani nevím. Nebo právě Nema. Její hlas mě ruší,řeže, hlas Tarji uklidňuje a laská.
A Fantom, film je jeden z nejkrásnějších a mých nejoblíbenějších. Ale jak už jsem ti, tuším, psala, vadí mi právě oba hlavní hrdinové. Jennifer Ellison by mi sedla do hlavní ženské role mnohem víc než Rossum, je nádherná, křehká a má hlas jako slavík, u Butlera mi vadí to, že... no, raději nic, ten zpěv... Opět, nejlepší je Patrick Wilson, stačilo slyšet jeho první "Bravo!" a přejel mi po těle mráz. Stačilo pouze tohle, když začne zpívat Patrick, jsem náhle jako ve snu. Miluji duet All I Ask Of You, to "I love you" tam od Patricka... no božské! A ještě zmíním Masquerade, ale to hlavně po stránce tance, choreografie. To muselo být hrozně těžké zatančit, navíc tak dokonale!
Tak Ztracený to u mě prohrál, když jsem byla na koncertě Anny K. u nás! A české texty? Kodym je opravdu novodobý rockový básník, ty JEHO texty jsou nedosažitelné! Doporučuji. Ne Lucii, ale Wanastovky, tam jsou texty ještě hlubší.

A hele, hele - tohle je ale výborný nápad. Když už tu mám nej píseň, co takhle článek o nej klip jak tady píšeš? To tu nesmí chybět. A Spring nicht bude jistě "horký kandidát". Že bych to udělala jako soutěž? Hmmm... Jo, určitě jo, jen to musím vymyslet... :-D ;-)
Hezký den!

22 Ondina Ondina | 15. listopadu 2011 v 10:14 | Reagovat

[20]: Má drahá Ilonko***, ale já zatím vše dodržela, jen ta blond fotka chybí, no... mám jen na mobilu nějaké a to je strašná kvalita a nepoznala bys mě!
Černé vlasy mají stejně své kouzlo. Kdyby se to tak špatně nestahovalo zpět na ty světlé, hned bych do toho šla taky. Alespoň černé proužky do red. Jednou jsem měla černých asi 10cm vlasů - konečky, takový pruh. Vypadalo to zajímavě.
U vás trochu sněžilo? Tady je teda příšerná zima, brrr!
Jsem šťastná, že jsi nadšená, že jsi se sněhu dočkala. Tak ještě přeji, ať sněží pořádně. To by byla paráda, venku padající vločky a ty u krbu. Pozorovat tuhle krásu, ach... snové!
I tobě přeji moc krásný den, mon ange!
120♥♥♥ - nekonečno a ještě úplně nejvíc! :-*

23 ilon ilon | 15. listopadu 2011 v 16:30 | Reagovat

[22]: Drahá Ondi *** - já vím, já vím !!!! Opravdu jsi všechno dodržela, to já tě jen občas zlobím, no x))) A s tím stahováním zpátky je to opravdu děsné - ty dva měsíce, co jsem chodila jak "pomeranč" bych nikomu nepřála :-!
Wooow - u toho krbu by jsi ty vločky musela pozorovat se mnou !!! Pak by to teprve bylo Ono **
118♥♥♥ - tisíc galaxií**

24 Ondina Ondina | 15. listopadu 2011 v 20:27 | Reagovat

[23]: Ach, Ilonko, já tě mám tolik ráda...
120 - celé mé srdce, víc to asi už nejde!♥♥♥

25 Áďa Áďa | 15. listopadu 2011 v 22:57 | Reagovat

[21]: waaau, to je vtipné, že po roce, kdy jsme se v mailech v drtivé většině shodovaly, tady najdeme i protiklady :-D :-D :-D
jak říkám, Tarjin hlas je kouzelný, ale právě tím, jak tvrdě Nightwishi hrajou, mi ten její hlas k tomu přijde až moc kontrastní... ale Anette mi k nim doslova zapadnul. možná je to tím, že za éry Tarji jsem je ještě neposlouchala, že jsem je poznala až s Anette...
no a k Fantomovi, tam je Patrick kouzelný, to ano, ale alfou omegou tam pro mě je právě Gerard. mám ho před kamerou hodně ráda a líbí se mi, že v jeho hlase je slyšet právě ta nedokonalost, že není vyzpívaný prvotřídně, ale i přesto se snaží... Emmy mi nevaí, ale irituje mě ten její věně přitupělý vraz á la plachá zhulená laň, jak furt třeští oči a otevírá pusu... asi jí chybí proteiny, když čeká, že jí do ní vletí moucha či cos ;-)
moje nejoblíbenější z Fantoma je Point of no return a Wishing you were somehow here again, to naprosto miluju!!! ale najít na Fantomovi nějakou píseň, která by se dala vytknout, je nemožný úkol, aspoň tedy pro mě, a kouzelná hudba mága Andrewa Lloyd Webera mě vždy a znovu bude dostávat do kolen.
jsný, o Markovi jsi mi to psala, asi bych mu na to něco oplátkou řekla, ay mu trošku sklaplo ego... ale u mě jako snad jediný z těch současných "mladých" dostal šanci. v tý Praze jsem ho pak potkala v backstage a byl teda naprosto milý a v pohodě... nejlepší bylo, než se zapředla konverzace. skupina asi pěti holek, ještě o něco starších než já, tam nervózně podupávala s bločky a tužkami a bylo vidět, že se stydí ho oslovit... a ted za nimi já, takový prcek (jak jinak svou výšku 154 cm nazvat?) a naprosto spontánně (ani jsem si to v tu chvíli neuvědomila: "Máro!" "no?" "jdeš na fotku?" "jo, jasně, hned!" :-D :-D :-D no holky měly pusy dokořán a já když jsem si uvědomila, co ze mě vypadlo, tak jsem byla rudá až na adku :-D ale stalo se, pak jsme chvilku pokecali a konec, pohoda jahoda :-)

no soutěž klidně dej, Spring nicht to rozhodně vyhraje, ačkoliv dalších klipů, které miluju, bude jako nakakáno, to zas bude komentář na dlouho :-D

26 Áďa Áďa | 15. listopadu 2011 v 23:19 | Reagovat

PS ale stejně je na Fantomovi nejhezčí ten konec, jak jsou všichni tři ve sklepení, hudba graduje, až z toho mrazí v zádech a Emmy, Gerarg i Patrick zpívají jeden přes druhého naplno, u té scény vždycky omdlívám blahem!!

27 Áďa Áďa | 15. listopadu 2011 v 23:19 | Reagovat

ted koukám... pardon za ta vynechaná písmenka, snad si jde slova domyslet... ale tenhle noťas se mnou ještě moc nekamarádí, tak snad se to časem zlepší :-)

28 Ondina Ondina | 16. listopadu 2011 v 16:50 | Reagovat

[25]:[26]:[27]: Ádi*, tak já vlastně vůbec nevím, co se děje... a upřímně, strašně mě to mrzí!!  ?????????

Ano, ten konec, kdy zpívají všichni tři, je dech beroucí! Mrazí u něj. Ale Patrick je nejlepší. I já omdlévám!
Za písmenka se neomlouvej, to je detail. Vlastně nic nevidím!!;-)Point of No Return je dokonalá skladba, tolik smyslná, vášnivá. Při ní skutečně mrazí!
Přeji ti krásný večer!
Pohlazení šampiónovi!

29 Áďa Áďa | 16. listopadu 2011 v 18:11 | Reagovat

máš mailíka...

30 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 18. listopadu 2011 v 13:11 | Reagovat

Dobré odpoledne, Ondinko!♥ Patří Ti má omluva, že jsem Tvůj koutek nenavštívila už dříve, ale poměrně nestíhám. Před chviličkou jsem dovařila, po dopsání komentářů u Tebe utíkám za Tommym, kterého jsem za ty dva dny, co jsem doma, stihla jen pohladit po čumáčku a hrozně mě to mrzí! Musím mu to vynahradit, bobánkovi!:-*
Nyní k Tvému článku. Opět jsi to napsala tak krásně. Cokoli napíšeš Ty, je nádherné.♥
Myslím, že se ani nemusím vyjadřovat, protože ty to VÍŠ!:-) Mému srdíčku patří mnoho písní. Samozřejmě mezi ně patří November Rain♥, jelikož ji mám spojenou nejen se Slashovým nadpozemským sólem, ale také s TEBOU!:-* Pak je to Nocking on heavens door♥, to už jsem ti psala, mám na tuto píseň krásné vzpomínky.<3
Ale co má pro mne největší cenu, je Phantomrider♥ a to ty už víš, jelikož jsi kdysi dávno četla ten článek.;) Pak je to Spring Nicht♥, to ty také víš.;.)
Určitě víš, jak moc mám ráda skupinu Rosemaid a Šmajdu. Musím tedy připomenout i jeho "Čo sa týká lásky". Ta je prostě přenádherná a já ji miluji!♥

Ale tou nejkrásnější, tou nejcennější, nejkouzelnější, tou je ♥"World behind my wall"♥. Má pro mne obrovský význam, ani nevím proč, ale mám ji spojenou s Vánoci, s rodinnou atmosférou. Ať jsem kdekoli, vždy, když si ji pustím, pocítím vůni a teplo domova. A ještě pořád nad tím rozjímám, nedokáži si vysvětlit, proč. Možná na to jednou přijdu, doufám v to.:-)

Mám plno oblíbených písní, skupin, zpěváků, mohla bych tady názvy vyjmenovávat do rána, ovšem při těchto písních prožívám jedinečné a neopomenutelné okamžiky.:-* Děkuji, že jsi mi je znovu připomněla!:-*

31 Ondina Ondina | 18. listopadu 2011 v 17:49 | Reagovat

[30]: Krásný večer, Ladynko***,
vůbec se neomlouvej! Jsem ráda, že jsi opět přišla, to jsou nádherné chvíle! A Tommy, pohlaď tvé zlatíčko i za mě, jsou to ti naši miláčci, pro které bychom dýchaly. Má velké štěstí! Tak posílám pac a pusu jak ode mě, tak od Romíka!*♥
Ohoh, opět se mi zalily oči, ty máš November Rain spojený nejen s božským Slashovým sólem, ale i ... wow. To jsou nádherná slova.
Ano, ano, i u tebe jsem měla jistou představu a právě Phantomrider dost vedl. Takže jsem byla velmi blízko. Ale je to jen tím, že jsem tvůj článek samozřejmě četla. Dala jsi do něj své srdce. A Spring nicht, to je opravdu klasika. Nádherná a nesmrtelná, jak říkám a to už víš, je to NR od Tokio Hotel. Je nejlepší!
Jsem ráda, že jsi vyzvihla i "naše" umělce. Teda, Šmajda je Slovák, ale vždyť je to úplně náš soused, že? Má nádherný hlas, stejně, jako texty!
Ale stejně mě čekalo velké překvapení - World behind my wall, to jsem skutečně netušila. Ale je krásná, samozřejmě.
Děkuji za nádherný komentář.
Přeji krásný večer, Ladynko!***♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist