Komentáře

1 ilon ilon | Web | 10. listopadu 2011 v 16:22 | Reagovat

Ááááách Ondi** - děkuji MOC  za věnování - vážím si toho nesmírně, ZROVNA u toho článku - děkuji ze srdce ♥
Napsala jsi to krásně a bože !!!! začalo pršet zrovna DNES !!!!♥ To je neuvěřitelná shoda okolností - to nebe čekalo až na tuto chvíli, aby ti udělalo radost - Darenovi narozeniny a k tomu Listopadový déšť **
Vybrala jsi nádherné okamžiky pro animky, už když jsem je dělala, tak se mi líbily tyto okamžiky, Slash a kytara - nebezpečné spojení ♥ A nemusíš mi děkovat, pro tebe to dělám ráda :-)
118♥♥♥

2 LadyKay LadyKay | 10. listopadu 2011 v 17:08 | Reagovat

Tak tohle je NÁDHERA! Jedny z nejúžasnějších okamžiků z NR. Akorát postrádám "můj" moment (Duff pod stolem :D), ale neber to, prosím, že si stěžuji. To vůbec ne! Kochám se tím, co jsi nám tu naservírovala! Nejprve SLUFF ♥♥♥ Pak Slashovo sólo, na které se můžu dívat 1000x a pokaždé budu okouzlena stejně, jako když jsem je viděla poprvé. A to s tím piánem... V podstatě jsi to napsala za mě a já bych se jen nerada opakovala.
Perfektní článek, zlatíčko ♥♥ Přeji hezký zbytek dne, vracím se zpět za Mr. Big a budu pokračovat v kochání se ♥

3 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 10. listopadu 2011 v 17:25 | Reagovat

Ah, zlatko moje, ahoj!

Som nesmierne rada, že náš drahý Novembrový dážď zavítal o niekoľko dní aj k tebe! A o to viac je to krajšie, že si pri tom hrala na klavíri ♥...

Ondinka, zlatíčko, my sme asi spriaznené duše! Dala si sem všetky momenty, ktoré mám z NR najradšej!

Súhlasím, NR je rockový diamant. Nič sa mu nikdy nevyrovná... Ako poznamenal jeden Američan: "Pieseň, ktorá nikdy nezomrie." .. A mal pravdu :*

4 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 17:34 | Reagovat

[1]: Ilonko :-* - to já děkuji! Pro mě je NR opravdu NEJVÍC, ale to víš!
Ano, i já se divím. Nejdřív jsem si myslela, že vylezl na střechu nějaký můj ctitel (po růžích, které jsem našla včera ráno na schodech před domem) a nasimuloval déšť třeba hadicí :-D :-D Tomu říkám romantika, hned bych takového pozvala dál, zjihla bych naprostooo...;-)
Parádně jsem promokla, teď tu sedím s hrníčkem horkého kakaa... ;-) Jsem to ale "průserář". A víš, co? Nevadí mi to. Užila jsem si každou křišťálovou nebeskou slzu! A jsem ŠŤASTNÁ!
Pěju tady ódu na Slashe, že? Pan Hudson je prostě můj Bůh!
120♥♥♥ A stejně moc děkuji!!!
Krásný podvečer, Ilonko! :-* Jsem ráda, že tě článek potěšil! :-*

[2]: BOO Peťulko!♥♥♥
Ach, zdravím princezno! To je VZÁCNÁ návštěva. Kdybych tušila, že budeš číst tento článek, poprosila bych Ilonku i o ten TVŮJ okamžik! Já o něm samozřejmě dobře vím. O NR jsme se napovídaly už tolik, že by to snad vydalo na román! ;-) No, teď mě něco napadlo... takové okamžiky s Mr. McKaganem, to si říká o samostatný článek. Ta chvíle pod stolem a pak z Don´t Cry - jak vyfoukne kouř a jak sestupuje ze schodů... Aaaach... Jen ta představa mě dostává!
Oh, ty máš novou ikonku? Rawrrr!!
Děkuji za tvůj komentář, moc mě potěšil!♥♥♥ :-*
Krásný podvečer, má drahá!

5 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 17:45 | Reagovat

[3]: Krásný listopadový podvečer, milá Verunko! :-***♥♥♥
Ach, tak to jsem nesmírně ráda, že se ti to líbí. Já isem sem dala "jen" momenty se Slashem (plus teda ten jeden s Michaelem, který miluji a nedokázala jsem si to odepřít), protože NR dělá hlavně ta jeho kytara. Je tak božská, tesklivá a přitom nádherná. To umí JEN Slash!
O NR jsi to napsala nádherně, souhlasím. NR je jedinečný diamant, který bude zářit navždy!
MOC DĚKUJI! A určitě jsme spřízněné duše!

6 LadyKay LadyKay | 10. listopadu 2011 v 18:13 | Reagovat

[4]: Já si nestěžovala, Oli, jen jsem si v souvislosti s NR nemohla odpustit Michaela ukázkově nasoukaného pod stolem. :-) Pokud by se tu ale v budoucnu objevil článek s momenty, kde by hlavní roli hrál Mr. McKagan, vůbec bych se nezlobila, ba naopak! O těch chvílích jsme se toho navyprávěly až až.
Ano, mám. Hodně rawrrrr! ♥♥ Škoda jen, že tady nejde více vidět ten jeho výraz :D Já se ti musela smát, když jsem to ve složce objevila, protože jsem na tu animku zapomněla (divné v mém případě, že? :-D) a neodolala jsem, šupla jsem si ho jako ikonku. Takže se mi teď vedle nicku promenáduje naše manekýna. ♥♥
Ještě jedna věc - očekávej v nejbližších dnech mail. Neměla jsem teď moc času a víš, že odpovědět tobě pár větami prostě nejde. To je vyloučeno!

7 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 18:29 | Reagovat

[6]: Ale Peťulko :-*,zlatíčko, já to přece neberu jako "stěžování si"! Jsem šťastná, že jsi tady!♥ Navíc vím moc dobře, že Michaela "nasoukaného" pod stolem prostě miluješ. Já jsem spíš chtěla NR ukázat z toho pohledu hudby, melodie a tam prostě je Slash tím BOHEM. Jediná věc, ty prstýnky - nemohla jsem si tuhle jedinečnou chvíli odpustit. Jinak skutečně, je to o souznění Slashe a kytary. Tak NR cítím. Ale asi z článku porozumíš, vím, že ano. Ty víš, co pro mě NR znamená! Řekneš tahle dvě slova a blikne mi Slash a HLAVNĚ to tesklivé sólo v 7.minutě, představ si, ani ne to před kostelem... O tom jsme se vlastně nikdy nebavily, zvláštní!
Ach, to já se budu na tvá slova moc těšit. Taky ti povím horor... Opět to samé téma.
Naše modelka, tak to je kapitola sama pro sebe! Ach, MICHAEL! Rawrrr!♥♥♥

8 ilon ilon | Web | 10. listopadu 2011 v 19:01 | Reagovat

Ty můj "průseráři"♥ - doufám, že tě kakao pořádně zahřálo a ty nám neonemocníš !!!!
Závidím ti ty růže, romatiku miluju a i kdyby ten déšť někdo nasimuloval, tak to nevadí a já jsem za to ráda zrovna v dnešní den :-)  ;-)
Tak dobrá - jednoho Boha už znám, ještě bych potřebovala znát toho druhého - Duff ? Daren ? Nevadí, neřeš teď - víc máš v emailu - POTŘEBUJI to vědět.

Krásný večer
118♥♥♥

9 _____ _____ | Web | 10. listopadu 2011 v 19:33 | Reagovat

Zdravím, má drahá :)♥
Ach, ano, konečně jsme se dočkali :) byla jsem ráda, když jsem viděla, jak je ráno mokrá silnice a chodníky :) tvoje slova jsou dech beroucí, musíš psát úžasně (v jednom z předchozích dílů jsi psala, že máš napsanou povídku :) )
A menší dotaz. Ty hraješ na klavír? :)♥ já jen že miluji hru na klavír♥ doslova ji zbožňuji♥♥
Krásný večer :)♥♥

10 LadyKay LadyKay | 10. listopadu 2011 v 20:22 | Reagovat

[7]: Teď je otázka, kterého Michaela nemiluji, viď? :-) Tvoje pocity ohledně NR znám, probíraly jsme jej mockrát a stejně tak vím, jak zbožňuješ okamžik, kdy Slash vystupuje na piáno, neboť právě to je ona chvíle, kdy nastává zlom, vše se mění, vyniká ten kontrast, který si sama popsala v článku. Lépe bych to nevyjádřila! Já miluji to sólo před kostelem, což ty už dávno víš. Už jen to, jak vykročí kupředu... Když začne hrát - KONEC ♥
Mailík už mám rozepsaný, jsem zhruba v půlce. Taky mám pro tebe několik novinek. A tamto (ty víš, co myslím) mě hrozně moc mrzí! Víc v psaní, ano?
Však on je manekýna jak vyšitá :-) Promenáduje se, kde se dá, akorát sem tam někam žuchne, no. Ale to se stává, že? I těm nejlepším.

11 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 20:34 | Reagovat

[8]: Ilonko :-* - andílku můj, neboj se. Já jsem si, průserář, musela listopadový déšť vychutnat. A víš jak je mi nádherně? Úplná extáze! Tolik jsem se těšila na tuhle chvíli! Dala jsem si horkou sprchu, prostě nádhera, jsem tak šťastná a teď? Zrovna mám otevřené okno a prostě jen naslouchám té nejkrásnější nebeské symfonii. Miluji to!
A ty růže... netuším... Záhada hodna AD, že jo? ;-)
Už jsem ti, písla, lásko♥, ale sama nevím. Moc prosím, dej mi do zítřka čas. Vím jen, že jasně vede Michael (DUFF) a pak? Teda, ty mě trápíš... víc v mejlu.
Děkuji za vše, ty víš. Mé srdce k tobě promlouvá!
120♥♥♥

[9]: Ach, má drahá Terezko! :-* ♥♥♥
Oh, to TVÁ slova mi berou dech! Určitě víš, jak moc si jich vážím! DĚKUJI ze srdce!
Povídka bude už brzy, snažila jsem se dát do ní vše... ale spíš se moc bojím, nevěřím si. Takže moc děkuji za tvá slova, jsou pro mě velkou podporou. Děkuji, má drahá!♥
Málem bych zapomněla. Ano - na klavír hraji od pěti let. Takže už hezkou řádku let, opravdu nějakých "-náct" :D
A pan Beethoven je má největší láska. Miluji ho. Snad i proto bude mít i on v povídce, o které je tu řeč, své místo. Sice malinké, ale svou milovanou Patetickou (kterou miluji nejvíce ze všech jeho klavírních skladeb), jsem si nemohla odpustit.
Drahá Terezko, přeji ti krásný večer a moc děkuji za tvá krásná slova!♥♥♥ :-*

12 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 20:47 | Reagovat

[10]: Princezno, teď jsme se parádně minuly... Ale nevadí.
A mailíkem si nijak nelam hlavu a určitě víš a máš pravdu. Jsem hlavně ráda, že jsi v pořádku. ZDRAVÁ!!!!!!!
Ach, ta 7.minuta mě ničí, ale nádherně ničí. Vždy se na ten "zlom" těším, nejvíc z celé rockové symfonie. Miluji tu gradaci, tesklivou Slashovu kytaru... bože, se opakuji. No NR... "Lépe bych to nevyjádřila..." Ach, tak to je tedy přímo POCTA! ♥♥♥ Děkuji. Ale to jen mé srdce za mě mluví a křičí! Ovládnou mě stejné emoce jako u Romea, vždyť víš. NR a Romeo - jedno jest!
Jééé, naše modelka, která občas s sebou plácne. Tak - stane se. Já si teď vybírala jedno nepříjemné psaní na poště a hádej, co? Narazila jsem do sloupu, když jsem se otočila. Nějak se mi zamotala hlava. Takže Michaelovi rozumím.
Peti, děkuji!:-* Mám tě ráda, má drahá!
Přeji krásný večer, princezno moje!♥♥♥

13 _____ _____ | Web | 10. listopadu 2011 v 21:17 | Reagovat

[11]: Wow! :) to musíš být opravdu talentovaná! :) Miluju klavíristy! :)♥♥ Určitě musíš hrát nádherně :)♥ Chtěla bych někdy slyšet, jak hraješ, určitě je to krása! Ano, Beethoven je tak dokonalý skladatel! Nepobírám dech, když poslouchám jeho skladby!♥ A ještě lepší je hrát jeho skladby!♥ :)
Myslím, že by sis mohla věřit, máš opravdu bohatou slovní zásobu, nebála bych se povídku zveřejnit♥ :)

Děkuji, tobě taky přeji krásný večer :) :-* ♥

14 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 22:10 | Reagovat

[13]: Drahá Terezko! :-***
Oh, teď jsi mě rozslzela,zlato, moc děkuji za překrásná slova!♥
A to nemluvím jen o panu Beethovenovi. Tvá slova tolik hřejí.
Talentovaná jistě nejsem, ale ta láska je cítit ke každé jeho skladbě. Miluji každou jeho jedinečnou notu. Miluji chvíle "s ním".
Posloucháš jeho skladby? Wow, tak to jsi mi právě vyrazila dech, to je ... nádherné, okouzlující, poutavé.♥♥♥
A co se týká povídky - rozhoduji se, zda ji sem dám na Vánoce nebo na Nový rok. Ale - rozhodli jste se. Snad Billyho obsidiány rozzáří úsměv na tvé tváři. A hrozně moc děkuji za tvou větu týkající se mé slovní zásoby... Bože, to je POCTA. Vůbec nedokážu říct, co to pro mě znamená. Jako by jsi mě pohladila a to je tolik důležité. Moc děkuji!
Přeji ti krásný večer, drahá Terezko a je mi nesmírnou ctí, že se s tebou mohu takto setkat! :-*♥♥♥ Děkuji za ty vzácné chvíle!♥

15 Áďa Áďa | 11. listopadu 2011 v 9:07 | Reagovat

zdá se mi to, nebo jsem tady jediný cvok, když se každý den raduju za sice mlhavé ráno, ale jinak zářivě modrou oblohu?? O_o déšť mám taky ráda, hodně (stojím si za tím, že nepreferuju roční období, vše má své kouzlo, ať je dvacet stupňů pod nulou a metrové závěje nebo třicet ve stínu a vládne taková ta dusná ospalost), na každém počasí vidím jenom to hezké.
ale abych pravdu řekla, déšť mi teda vůbec nechybí, toho si podle mě ještě užijeme dost... sice se občas zatáhne obloha, ale díkybohu nezaprší. jak říkám, nevadí mi déšť, ráda se i teple obléknu a jdu se jím jen tak projít, má to svoje kouzlo... ale jak se na podzim jednou rozprší, tak už nepřestane, takže já si užívám krásný podzim a jsem vděčná za každý den, kdy po procházce nemusím sprchovat zmoklého psa :-D

ale chápu, že pro tebe tohle musel být úžasný okamžik, tak doufám, že sis ho báječně užila :-)

16 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 9:52 | Reagovat

Má milá Ondinko:-*, jak já jsem ráda, že se ti tvé přání konečně vyplnilo!!:) Na tenhle článek jsem se těšila takovou dobu! A opět nezklamal.:-*
Miluju tvou souhru slov, jak nádherně dokážeš vylíčit okamžiky, pocity... A když jsi líčila chvíle této zcela výjimečné písně, ztrácela jsem dech. Samozřejmě jsem si k tomu pustila právě "November rain", to by jinak nebylo ono. Miluji tuto překrásnou baladu od prvního tónu. Slashovo sólo♥. Och, Ondinko<3, větší krása ani neexistuje!:-* Je nepopsatelné, co jeho tóny dokáží vyvodit za pocity. V tu chvíli se třesu, mám zimnici, a to doslova a přitom se vznáším někde mezi nebem a zemí. Prostě dokonalost, která mě NIKDY nepřestane udivovat a okouzlovat.♥ Jak jsi napsala: Zde se láme život ve smrt, radost ve smutek, štěstí v neštěstí, víra přímo v zoufalství. Krásné označení a úplně s ním souhlasím!:-) Je to jako by to ani nehrál člověk, nadpozemské střídání strun, melodie, co bere dech a přitom toho tolik dává! Jednoduše to miluju!!!♥♥♥
A ke konci komentáře musím říct to, co mě napadlo už na začátku článku. TVÁ povídka bude jistě dokonalá a já ji budu milovat od prvního okamžiku. Ondinko:-*, nemáš se čeho bát, určitě ji sem dej! Okouzlí určitě spousty lidí, tím jsem si jistá!!!:-)
A ještě... má milá, hraješ na piáno? Chtěla bych tě slyšet hrát... to by byl nádherný okamžik. Přála bych si jen se tak na chviličku posadit vedle tebe a poslouchat TVOU hru!:-*♥

17 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 10:29 | Reagovat

Ještě nekončím!:D Nejprve chci poděkovat za přání brzkého uzdravení, i když to vzhledem k situaci nepomohlo.:D Přišla jsem taky odpovědět na tvé komentáře, takže se můžeš připravit na další slohovku.:)
Jak jsi "u mě" napsala, usmívala jsem se, když jsem četla, jak jsi mi vybírala jméno. Zahřálo u srdce!:-* Vždycky jsem chtěla na blogu zůstat v anonymitě a doufám, že to tak i zůstane, ale TOBĚ to přeci prozradit musím! Příčí se mi to psát, proto jen zmíním datum svátku. Nečekej nic zázračného, já jsem si už sice docela zvykla ale přece jen své jméno nemám ráda. Takže- 14. října.;)
A Ondinko♥, tvé vysvětlení ohledně In die Nacht jsem pochopila!;)
Můj andílku, mám jedno přání. Jestli tedy mohu. Víš, chtěla bych se o Tobě dozvědět více. Je jedno co, prostě mám touhu tě poznat i z jiné stránky než ze tvých nádherných komentářů a článků. Třeba bys mohla jeden článeček věnovat sobě?:-)♥ Moc o to prosím!:-*
Užij si páteční den a doufám, že se brzy dočkáme povídky!:-*

18 ilon ilon | 11. listopadu 2011 v 14:03 | Reagovat

Zlatíčko moje - tak teď bych nejradši tu první větu, co jsem tady napsala, vymazala navěky, nikdy jsem ji neměla psát, připadá mi, jako bych to na tebe přivolala...
Opatruj se mi :-)
A jinak - připojuji se k přání xoxo Lady - také bych tu ráda viděla článeček o TOBĚ :-)  ;-)
118 ˇˇˇ ty víč čeho a odpočívej :-)

19 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 14:12 | Reagovat

[15]: Tak pro mě NR neznamená to počasí... Je pro mě spíše takovou "metaforou", že musím použít tohle slovo těch hlubokých citů. Ať už jsou krásné nebo smutné. Proto píšu o svém srdci. Je to o mé duši. V tomto článku mě můžeš poznat mnohem lépe než po stovkách mejlů. Vlastně jsem se tady úplně před vámi "svlékla". A přece nebudu dávat tento článek na blog v momentě, kdy začne v prosinci obleva a místo sněhu bude lít... Nebo v říjnu...
Proto má ten Listopadový déšť pro mě ten hluboký význam právě v listopadu...
Tobě popřeji krásný slunečný den a prosluněný podzim!♥

20 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 14:37 | Reagovat

[16]: Má drahá Ladynko :-***♥, wow, tvůj komentář mi vzal dech, úplně mě mrazí! Je tak nebeský! Já si ho četla x-krát za sebou a draly se mi do očí slzy. Vůbec nevím, co ti mám teď napsat, co ti říct, jak ti za tvá překrásná slova poděkovat. Ach, to je nádhera. Ten článek jsi měla psát místo mě TY! To si teprve tento skvost zaslouží!♥ MILUJU tvá slova!
Oh, bože, tu povídku mi raději nepřipomínej, nejraději bych se neviděla. Nestihla jsem článek vymazat...
Ano, Ladynko♥, hraji na klavír už od pěti let, takže opravdu strááášně dlouho. A když už jsem u NR - díky taky Ladynce♥♥♥ (LadyKay - děkuji princezno!!!) umím zahrát i November Rain! To je naprostá nádhera. Když jsem dostala noty, rozplakala jsem se štěstím a hned sedla za klavír a nikdo mě tam odsud nedostal! Jinak pan Beethoven je ten "můj" vyvolený skladatel, jehož díla miluji.
Ach, moc ti děkuji za překrásný komentář. Budu reagovat i na další, ale tento už pošlu, jinak by se mi neodeslal. Píšu ho nějak už dlouho...
DĚKUJI, Ladynko!♥♥♥ Ach, popadám dech...:-***

21 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 14:52 | Reagovat

[17]: To je moc dobře, že ještě nekončíš! Je mi s tebou hezky, má milá!♥
Neboj se, nebudu prozrazovat tvé jméno, když si to přeješ. Respektuji to. Jen ti musím říct, že je krásné. Mnohem hezčí než to mé, taky to své nemám ráda. Ale co je horší? Nejdříve prošvihnu tvé narozeniny a teď i svátek. To mě hodně mrzí!
Ach, zlatíčko moje... tolik bych ti chtěla vyhovět. Zahřálo mě u srdce, že by ses o mně chtěla dozvědět víc. Víš, jsem ochotná ti o sobě říct víc, jen ne, prosím, veřejně! Klidně ti můžu napsat mejlíka a zodpovědět ti vše, co tě bude zajímat. Jen - jsem strašně nedůvěřivá a plachá a nikdy nevíš, kdo si ten článek může přečíst. Už stačí, že mě znáte, že jsem Olga. Pokud bys ráda, klidně ti napíšu. A bude mi velkou ctí!
Doufám, že teď už se brzy vyzdravíš. (Ha, já taky marodím!) Ale ten déšť za to nemůže!
Krásný den, zlatíčko!♥♥♥ Děkuji za tvá slova! :-*

22 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 15:01 | Reagovat

[18]: Ilonko moje drahá♥♥♥ - ne, to si vůbec nevyčítej, andílku můj!
Já si to udělala sama!! Prostě jsem chtěla využít počasí. A těch hodin na staďáku bylo hodně. NR za to nemůže a už vůbec ne TY, zlato!
Ten článek - už tady odpovídám Ladynce. Opravdu by si to mohl přečíst úplně každý a nikdy nevíš...
A neboj! ATB zaberou, jen to bleh kloktadlo je takové hodně fuj! :-D
Krásný den, Ilonko! A děkuji!
120♥♥♥

23 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 16:24 | Reagovat

Olinko♥
Já si tady přečetla komentář od Xoxo lady a vůbec se jí nedivím, že tě chce poznat víc. Já už tu čest mám a nikdy tě nepřestanu obdivovat a vážit si tvé lidskosti, upřímnosti a dobrého srdíčka :-)
Já nejsem moc společenský tvor, spíše naopak, jsem totální introvert a lichotit taky neumím, ale tobě říkám opravdu upřímně a ze srdce: "Mám tě ráda" :-)
No a teď k NR...
Souhlasím, tohle je prostě překrásná symfonie hudby, emocí a deště...
Pro mě jsou v písní dva NEJ momenty, které miluju.
První máš na animce, Slash před kostelem. To je jeho hra lehká, kytara hraje jakoby sama, živá a neposedná, zije svým vlastním životem, všechno je veselé a barevné, ale tam někde v dálce už je ve vzduchu cítit NĚCO, zlom, který tady ještě není, ale už jde vnímat...
A druhým je Slashovo pro mě dokonalé a nezapomenutelné sólo, které následuje po Axelově klavíru. A hudba je už úplně jiná, zní dravě, zlověstně a přitom stále ještě něžně, je v ní štěstí, zoufalství, láska i bolest, melodie drása duši i srdce a mě se chce plakat i smát zároveň, nad tou esencí krásy, která mi zní a potom ještě dlouho doznívá v uších... ♥
Oli, děkuju, že jsi mi opět připomněla, jak nádherné věci jsou na světě ;-)

A Oli, ty jsi nemocná?
To je mi líto a doufám, že se brzy uzdravíš :-)
Já nebývám nemocná vůbec, to asi ty hory ;-)
A hádej, kam zítra vyrážíme.
Ano, uhádla jsi, na Portáš :D :-P

24 Áďa Áďa | 11. listopadu 2011 v 17:42 | Reagovat

hele, co to čtu, že jsi marod??? to snad nemyslíš vážně :-( hele loni mi takhle hodně pomohlo, když mi babi dala kořen zázvoru, zalít vodou, po pěti minutách vytáhnout, dosladit medem... a zázvorový čaj s medem mě teda luxusně vzpružil. dokonce mi i pár dní netekla z nosu krev, což je moje standartní přežívání zimy :-)
tak snad se ti brzo uleví a někdy se zas ozvi na mailík, jestli chceš... poslala jsem ti tam docela hezký odkaz, tak snad aspoň mailnko zvedne při nemoci náladu :-) držím palečky!!!

25 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 17:49 | Reagovat

[23]: Ahoj Janičko♥,
teď jsi mi vyrazila dech. Už hezkou chvíli čtu jednu tvou větu. Věř mi, že ani já ji neříkám moc lidem. Pokud ji však řeknu, myslím to upřímně a pak tu větu člověku říkám stále, protože chci, aby to věděl. A je mi ctí, že ji teď můžu říct i TOBĚ. Mám tě ráda, Janičko!♥ Je mi velkou ctí, že tě znám!
Jani, ty mě chceš rozplakat? Vždyť ty jsi úplně stejná, vážím si tě! Ale já mám spoustu chyb!
Děkuji ti, zlatíčko!♥♥♥
A další dechberoucí komentář k NR. Tvá slova se tak krásně čtou. No já si snad ty komenty vytisknu, protože mě hřejí u srdíčka. Ten článek mě hodně emočně "vysál", tak jsem moc ráda, že se ti líbí! Jsem moc šťastná!
No jo, bacil mě bacil, lump jeden! :-D
Ale budu v pohodě... :-)

Janičko, tak to je nádhera. Užij si s Katuškou krásný výlet. Přeji nebeské zážitky!!♥♥♥

26 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 17:53 | Reagovat

[24]: Děkuji!! Půjdu se podívat na ten odkaz.
Jinak budu v pohodě! ;-)

27 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 18:40 | Reagovat

[25]: Olinko, děkuju, ty jsi úžasná osůbka  ♥♥♥
Nedalo mi to a pustila jsem si NR a ten moment, jak Slash nemůže najít prstýnky a Duff mu je podává navlečené na svém malíčku, tak to nemá chybu, je to až roztomilé :D
A Axel u oltáře je vážně k sežrání :-P
A Slash, jak bafá z toho svého žvára, jak parní lokomotiva :D
No a poslední třetina mě zase dostala, prostě úchvatný Slash a jeho láska kytara :-)
Jinak se omlouvám, že v tom prvním komentáři mám samé překlepy, a to jsem si to kontrolovala :-?  :-D :D

28 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 18:51 | Reagovat

[20]: Ondi♥, ty jsi snad talent na vše! Přála bych si poslechnout tvůj "november rain". Snad ani nemusím dodávat, jaká to musí být nádhera, poslouchat to právě od Tebe!:-*
Co se týče povídky, už jsem ti psala komentář i k onu článku. Vůbec se tím netrap, nemysli na to, jestli se nám bude nebo nebude líbit, akorát tě ty myšlenky zastrašují. Nikdo na Tebe netlačí, a já už vůbec ne, prostě ji ukaž světu, až na to budeš připravená. Ale buď si jistá, že mě se líbit bude určitě! Poznám to už z toho, jak krásně se vyjadřuješ ve svých článcích!;) :-*
Že jsi prošvihla mé narozeniny i svátek? A záleží na tom? Vždyť ty jsi mi dala vlastně ten nejkrásnější dárek!:-* To, že si tady můžu jen tak psát s touhle úžasnou osůbkou!:-*
Naprosto chápu, že nechceš nic víc prozrazovat takhle veřejně. Stejně to mám já, hrozně se bojím, že mě někdo skrz blog pozná, co si o mě a o mém zalíbení v ty úžasné homo nestvůrky, pomyslí. Úplně Tě chápu, přesto budu moc ráda, když Tě budu moci poznat přes e-mail.;) Hned ti jeden napíšu, mám tvou adresu uloženou, jelikož jsi mi ji jednou posílala a já si pamatuji, že jsem toho nevyužila kvůli tomu, abych tě nezatěžovala mými banálními problémy.;)
Také Ti přeji brzké uzdravení, teď je nemocný vážně každý druhý! Tak se pěkně schovej pod peřinku, uvař si MALINOVÝ čajík a třeba si pusť ty naše miláčky!:-* A ještě se musím tady s dovolením připojit k Janičce, taky Tě mám moc ráda!:-*

29 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 19:29 | Reagovat

[27]: Janičko♥, jaké překlepy? Žádné nevidím! A Jani, pošli mi pak, prosím, fotky, jo? Budu se na ně těšit!♥
No Duff a ty prstýnky - to je tak roztomilé. On se mi prostě líbí všude. Hlavně na začátku, jak zahřmí. On má jen na těle volně tu basovku, aaach. A víš, jak se slaví než začne pršet... já se tam vždycky musím začít smát, jak sedí za tím stolem - přijde mi to jako na tiskovce :-D A víš, co ještě miluju? Celkově se mi líbí jeho ruce v těch černých rukavicích. Takže ten moment, kdy má v ruce pohár i cigárko. To jsem taky úplně out. No, ale kde ne?? :-D No s Rosem mám "trochu" problém, stále čekám, že Slashovi zavolá. Do té doby s ním nemluvím, ale na klavír hraje božsky. To uznávám!
A Slash, jak frajersky jde tím kostelem, oh!
Krásný večer, Janičko!♥♥♥

30 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 19:42 | Reagovat

[28]: Ladynko♥ - já jsem akorát tak talent na průšvihy :-D Musela bych se stydět, kdybych NR po tolika letech hry na klavír nedokázala zahrát! Ale Rose je nedosažitelný, v tomto ano! A víš co? Vždy se stydím hrát před někým druhým, když jsem musela někde vystoupit, ježíši, to bylo pro mě fakt trauma. Vždy jsem se tak bála.

Co by si lidé pomysleli? Že jsi inteligentní, talentovaná a velmi citlivá. Moc hodná mladá slečna!♥♥♥
Určitě mi bude velkou ctí tě poznat blíže, mail od tebe mi udělá velkou radost!! Jaképak zatěžování, to určitě ne! Neboj se.
A děkuji!
Mám tě ráda!♥♥♥

31 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 20:08 | Reagovat

Olinko, tak to teda souhlasím s Xoxo lady, že "Ateliér duše" se nám bude určitě líbit, vždyť to je jasné :-)
Ty píšeš nádherně, ať už jde o mejlíky, články nebo komentáře, máš krásný sloh i vyjadřování a bát se určitě nemusíš, leda tak velkého a nadšeného ohlasu ;-)
A ještě jedna věc.
Oli, všimla jsi si, (a teď nemyslím sebe :D), jaká se ti tady začala scházet vybraná společnost?
To taky o něčem svědčí :-) ;-)

32 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 20:18 | Reagovat

[31]: Ach Janičko, všichni, kteří sem za mnou chodíte, jste osobnosti a hvězdy! Jsem hrozně ráda, že se tady mohu sejít právě s vámi!
Jsem ráda, že se ti tady líbí!! A je mi ctí, že sem chodí nejlepší komentátorka! :-***
Děkuji!♥

33 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 20:27 | Reagovat

[32]: Olinko, bohužel "bývalá"...
A líbí se mi tady moc, jsem opravdu nadšená :-)
A teď už letím do hajan, zítra vstávám na vlak ve 3.30 [:tired:] :D

34 ilon ilon | Web | 11. listopadu 2011 v 21:07 | Reagovat

Ondi** - to nejde vydržet musím ti sem něco dát - Je to ON ?? Přiznávám se dobrovolně, že to nevím jistě, ale tady hmmm ** tak to je NĚCO , prostě sexy a už končím, znáš mě, radši se budu krotit ;-)
Tady je odkaz - http://www.torrentsland.com/slash-slash-canadian-deluxe-edition-2010-eac-flac-cue-rock-city-t3820787.html
Tak dobrou upírko♥, doufám, že už jsi v říši snů :-)
PS - a jestli to není on, tak se prostě podíváš na jednoho fakt sexy chlapa ;-)  :-P  No tak to nevím ... :-)
118♥♥♥

35 ilon ilon | Web | 11. listopadu 2011 v 21:16 | Reagovat

Samozřejmě se ten odkaz poslal špatně,zkusím to znovu a když tak už to vzdám a pošlu ti ho zítra v emailu, protože to je fakt krása - to tělo **.:-)
http://imageshack.us/f/404/b95cf7bb0a7bdb2dcdd25fc.jpg/
TENTO odkaz platí - ne ten předtím, tam opravdu vím, o koho jde :)))
Takže krásný večer, zlatíčko ♥

36 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 21:55 | Reagovat

[33]: Janičko - pro mě jí jsi napořád a pro autory taky!
Dobrou noc, ať se ti něco krásného zdá!
A užij si výlet, zlato!♥

[34]:[35]: *umřela*
aaaaaaaaaaaach, ohhhhhhhhhh, awwwwwwwwww...

Ilonko, zlatíčko moje, je to samozřejmě ON! Slash!♥♥♥ Ty jsi skvělá. Miluju, jak se mu leskne tělo a pozor, je mu vidět do tváře!
A Ilonko, tady u mě se krotit nemusíš! To by se zas ostatní divili, jak tehdy s Tommym. Už klasika, že? Krásné chvíle.
Děkuji ti! Za vše, nejen za božského Slashe. Ty víš!
Krásný večer i tobě!
120♥♥♥

37 mk mk | Web | 12. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

Krásný fotky a máš to moc pěkně napsaný :)

38 Ondina Ondina | 12. listopadu 2011 v 20:19 | Reagovat

[37]: Ach - mk, moc, moc děkuji!!!♥♥♥ Tvá krásná slova mě velmi potěšila!
Krásný večer!

39 WaclawX WaclawX | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:03 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na close-to-my-heart.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

40 TomkoD TomkoD | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:31 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist