Happy Birthday, Daren!

10. listopadu 2011 v 0:02 | ondina |  DJ Ashba♥
Začátkem týdne jsem některým z vás slíbila, že se tu s naším milým "upírem" setkáte znovu. Ten den nadešel. Důvod je jednoduchý. Dnes má DJ Ashba, americký kytarista působící ve skupinách Sixx:A.M. a Guns N´Roses, narozeniny!

DJ ASHBA by Donna Sassano


Daren se narodil brzy ráno v pátek 10.listopadu 1972 v Monticellu (stát Indiana).
Když jsem četla jeho životopis, vyrazilo mi dech hned několik věcí.Talent bude mít zřejmě po své mamince, byla klavíristkou. Právě na klavír začal hrát ve 3letech a stále nemůžu věřit, že první vystoupení odehrál už jako pětiletý! A co je ještě působivější, mělo jít o "mého" pana Beethovena a klasickou "Ódu na radost".Nějak stále nemohu uvěřit...
Přiznám se, že tohle Darenovo vystoupení bych chtěla zažít víc než nyní jeho slavná kytarová sóla!

Darenova kérka vás bude šokovat, pokud otevřete "Celý článek". I "usvědčení" o tom, že jeho tělo ti havrani skutečně zdobí!

Páni, DJova kytara je hodně stylově zdobená, co říkáte? Líbí se mi super džíny - chci je taky a hned! Asi mu je svléknu a zabavím! :-D

Přeji vám všem opravdu krásný den! A Darene - všechno nejlepší! (Už vidím oslavu a lituji dnešní oběti. Poháry naplněné "krví" budou po lovu přetékat ;-) )
Vaše Ondi!♥♥♥

Warning!

Úplně šílené!!!
Přála bych si být jeho kytarou... ;-) Cigárko mu sluší! Vidíte ty havrany?? Ale do postele v teniskách? No Darene?? Kdo to má pak prát! :-D
 


Komentáře

1 _____ _____ | Web | 10. listopadu 2011 v 6:44 | Reagovat

wow :D to muselo bolet... Ale je hezký to tetování :)) I když se o něj moc nezajímám, tak taky přeji všechno nejlepší :) už jen ze slušnosti :D :)
Doufám, že to nějak oslavíš, Ondi :)♥ Byla by škoda tento den nazvat obyčejným, protože někdo tak talentovaný a důležitý, pro tebe jistě hraje velkou roli :)
Přeji krásný dnešní den :)♥

2 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 10. listopadu 2011 v 6:53 | Reagovat

Čáu zlatko :*

Pripájam sa ku gratulácií :) Má krásny dátum narodenín :) A to tetovanie? DOKONALÉ!!!!

3 ilon ilon | Web | 10. listopadu 2011 v 12:36 | Reagovat

Áááách tak tento nádherný krasaveček, který má oči, že se v nich dá utopit -  dnes slaví narozeniny !!! To je úžasné, přeji mu jen to nejlepší - a o něj nemám starost, že by dnes pořádně "nezapařil" ;-)  ;-) I když třeba klame tělem, já ho tak ještě neznám :)
Tak a teď ta kérka ... Ach jo - musím se přiznat, že se mi nelíbí ... Tahle fakt ne, ale ti havrani jsou ukrutánsky krásní, tak jsem čekala něco podobného :-) Třeba uschlý strom přes celá záda a tam celé hejno havranů :)))
Jinak - jestli vidím dobře, tak má na ruce vytetovanou DÝNI !!! O_O
Miluju, když se chlapi malují a k jeho očím to jde dohromady nádherně, vždycky jsem chtěla, aby měl Bill modré oči ;-)
(Kdyby se nějak cukal při svlékání těch džín, tak řekni, já ti pomůžu xD )Jsou opravdu krásný - měl by ti je dát - a dobrovolně ;-)  ;-)
Zlatíčko - krásný den :-)

4 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 14:54 | Reagovat

[1]: Krásný den přeji, milá Terezko! :-* ♥ Ach, jsi zlatá.
Nejkrásnější oslava by byla, kdyby začal ten déšť. Je dnes na spadnutí (alespoň u nás ;-) ), tak doufám... Byla by to nádhera, déšť i DJovy narozeniny! Pokud začne pršet, bude tento den úplně vzácný.
A Terinko, moc děkuji za tvá slova!
♥♥♥ :-*

[2]: Ahoj zlatíčko :-*♥♥ - oh! Víš, že jsem si mnohdy říkala, jak se na DJe díváš ty? Hodně mě to zajímá. Protože sama u sebe vím, že jsem mu nechtěla dát šanci - kvůli jinému, NEJLEPŠÍMU kytaristovi. Můžeš hádat jeho jméno... ;-)(Máš jen jednu možnost! :-D)
Takže DĚKUJI! Vážím si tvého komentáře!♥
A Wewe, asi dnes bude pršet!! :-*

[3]: Ach, drahá Ilonko :-***, kéž by měl Daren na zádech to hejno havranů... tohle je hrůza! Já jsem ti tu kérku slíbila, tak alespoň vidíš, že jsem měla pravdu. A tu dýni na rukou má. Vzpomněla jsem si, jak jste vydlabávali a slavili, hned!
A k samotnému Darenovi - tak já ho samozřejmě neznám, ale působí na mě "v civilu" až jakoby plachým dojmem. Jen na pódiu ukazuje, že umí. Ale on opravdu hraje výjimečně nádherně! Ilonko, věř, když jsem už přestala mluvit o "Subjektovi" a dala mu šanci já, tak MUSÍ být kytarista z těch nejlepších. Já jsem holka vybíravá!

Podmalované oči jsou tolik magické. Souhlasím. Také bych raději vyměnila zář Billyho nejdražších obsidiánů za hloubku průzračného moře nebo studánky, ve které bych se utopila. Moc by mu modré oči slušely. A ještě černě orámované... Nádhera!
A ty džíny? Hm... no on mi je dal dobrovolně (a zout se taky musel, i popelník letěl z postele pryč!), ale tak nějak - jsou mi velké... :-D :D Škoda, no!
Zlatíčko, děkuji a přeji krásný den! Vypadá to, že tady bude hodně vzácný! ;-)
120♥♥♥

5 ilon ilon | Web | 10. listopadu 2011 v 16:31 | Reagovat

Ondi ** - říkala jsem si, jestli se ti to tetování líbí, nebo ne - je škoda, když má takové úžasné kérky, že si nechal udělat toto a ještě ke všemu v modré barvě - ale co - má to jedno pozitivum - modrou ty máš ráda, takže to beru tak, že ti chtěl udělat radost :-) jenom se trošku seknul s motivem :)))
Tak to je dobře, že už džíny máš, koukám, že to byla divočina, když všechno lítalo - boty, popelník - ale je dobře, že je máš - velké, nevelké :)))
Krásný den, poklade, jsem ráda, že dnes pršelo, když ty kapky začaly padat, hned jsem si na tebe vzpomněla :-)
118♥♥♥
PS - a jestli Daren v civilu působí plachým dojmem - tak to mě dostává ♣

6 LadyKay LadyKay | 10. listopadu 2011 v 17:01 | Reagovat

Zdravím Olinko :-*, taky jsem se přidala ke gratulantům. Ne na blogu, ale na twitteru a FB. Podle toho, co psal, si narozeniny užil a řekla bych, že ještě bude pokračovat :)))
A to jeho tetování - Mně se líbí ti havrani a to vzadu... Nebudu je moc komentovat, svým způsobem je to zajímavé, ale... Možná si domyslíš, co by po "ale" mělo následovat. :-)

7 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 17:55 | Reagovat

[6]:Boo princezno!:-*
Tak, jak jistě víš, já s PC neumím, netykáme si, takže "twitter (ani nevím, co to je) a FB" - to nezvládnu. Ale za rok uplyne spousta vody a změní se mnohé a třeba pak se přidám i já. Třeba se naučím tyto stránky používat. Jsem z pravěku, víš?
Zatím tedy, bohužel, jen blog. Zato bylo mé přání upřímné a skutečně ze srdce!

8 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 18:51 | Reagovat

[5]: Ilonko - teda kam se mi poděl koment? To musím rychle napravit! Tedy, tolik jsem se nenasmála od chvíle, kdy mi Janička připomněla "SUBJEKT". To jsem padala do vývrtky! a prý - Daren mi chtěl udělat radost... To je nádherné, jsi úžasná, má drahá!:-* A ještě ta má milovaná modrá barva, že? Pak ho nemám milovat, on je prostě "MŮJ". Tak já asi přehodnotím celý žebříček. Mám v něm tak strašný chaos...
Ilonko, moc děkuji za všechno!
Jinak, ta kérka je hrozná! Ne, i když modrá barva, ne!!! Ne a ne! Tak!
Moc ti děkuji! :-*
Krásný večer, má krásná nesmrtelná!
120♥♥♥

9 LadyKay LadyKay | 10. listopadu 2011 v 20:31 | Reagovat

[7]: Já vím, že to šlo od srdce! U tebe si tím jsem 100% jistá, zlato! Původně jsem chtěla udělat článek na blog, ale nakonec jsem mu popřála skrze sociální sítě :-) A za měsíc a den budu gratulovat znovu, narozeniny má další pán - Nikki ♥
Myslím, že o nic nepřicházíš. Teď mám na mysli FB. Čím dál horší, ty jejich "zlepšováky" nestojí za nic. Twitter je mnohem lepší a rychlejší ;-) Nerada bych to zakřikla, ale zatím tam vše funguje jak má.

10 Ondina Ondina | 10. listopadu 2011 v 22:15 | Reagovat

[9]: Ach Nikki, líbí se mi, Peti, čím dál víc. Je tak přitažlivý.
Tak já mu, bohužel, nepopřeji, ale jak říkám, snad se do tajů PC do roka a do dne taky dostanu. No jo, jsem z pravěku...
Zlato, přeji ti krásný večer a děkuji za tvé komentáře!

11 LadyKay LadyKay | 11. listopadu 2011 v 6:20 | Reagovat

[10]: Prosím tě, nejsi! Mně taky občas trvá, než pochopím, co jak funguje :D Nikkimu popřeji i za tebe :) :-*
A za komentáře mi vůbec neděkuj! Kdykoli mám volnou chvilku, ráda sem zavítám :)

12 Áďa Áďa | 11. listopadu 2011 v 9:00 | Reagovat

páni, tak to dodatečně přeju všechno nej :-)
to je mazec, moje první klavírní vystoupení byla taky Óda na radost, ale až ve třinácti :-D achjo, teď stěží vybrnkám Ovčáky čtveráky a od poslechu Zoom, An deiner Seite a World behind my wall, ale mám za to, že to je falešný jak blázen, páč já u klavíru už neseděla hezkou řádku let... no, naposledy v patnácti, kdy jsem měla poslední lekce, pak už jsem odfrčela na intr na střední, pak vejška, práce... a je to v háji :-D

13 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 13:58 | Reagovat

[11]: Krásný den, Peťulko! :-***
Tak to bys byla moc hodná. Nikkiho už totiž počítám k těm svým zlatíčkům.
Vždy mám obrovskou radost, když se tu s tebou setkám, jsou to drahé chvíle. Tak ti poděkuji tedy za ně, ano? DĚKUJI!♥♥♥

[12]: Ach, takže taky pan Beethoven!♥♥♥ On je prostě hvězda, miluju ho! Když jsi dokázala zahrát Ódu, nevěřím, že bys teď jen "brnkala" Ovčáky. To se nezapomíná! Navíc zahrát něco od poslechu, to je hodně těžké! Takže smekám!
Krásný den, doufám, že u vás svítí sluníčko!

14 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 16:00 | Reagovat

Olinko,
krásné páteční odpoledne přeju :-)
Tak tedááá, koukám, že on je Daren skoro můj ročník :D ;-)
No, myslela jsem, že je mladší, tohle mě docela překvapilo.
Takže se připojuju ke gratulantům, i když trošku opožděně :-)
Ááách, ten náš subjekt :D  :-D  :D
Ale že mu to ukrutně sluší, hlavně ta čtvrtá fotka je absolutně nádherná, Daren jako rozháraná rockerská duše, ten jeho "posed",
opravdu krásná fotka, fotka, která mluví :-)
Ale abych ho jenom nechválila, tak to tetování už je pro mě nestravitelné, prostě co je moc, to je moc a ty barvy se mi taky nelíbí, hezčí je tetování čistě černé. Ale tak, hlavně, že se to líbí jemu, i když je možné, že ne, protože ne nadarmo se říká kérkám hříchy z mládí a hodně lidem v pozdějším věku potom vadí.
A Oli, on má Daren nějaké exotické předky? Na mě totiž tak působí, řekla bych, že má v krvi rozmanité geny, ale možná že to dělá ta image :-)
A Beethoven, áách, Měsíční sonáta, umírám...♥♥♥
I když mám raději Mozarta nebo Vivaldiho ;-)
A nejvíce miluju Romea a Julii, ty víš ;-)

15 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 16:38 | Reagovat

Olinko, když už jsme u té Měsíční sonáty, tak tuhle písničku miluju ♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=VNMxGABJFck

16 Áďa Áďa | 11. listopadu 2011 v 17:44 | Reagovat

[13]: no právě, tu ódu vybrnkám ž jen bez akordů, které se mi záhadně za ty roky vykouřily z hlavy a zbytek fakt jenom od poslechu... je to děs, kam jsem z toho spadla :-D

a Měsíční sonáta... to je kouzelná skladba, byla doba, kdy jsem neposlouchala nic jiného!!! acho, kde ty časy bezstarostností jsou...

17 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 18:21 | Reagovat

[14]: Janičko♥,
i já jsem si o "našem Subjektu" myslela, že je mu tak kolem 32, 33-ti let. Byla jsem poprvé překvapená úplně stejně. Krasavec náš, jak nás chtěl zmást, že? I ten jeden... :-D
Takže ty jsi kolem Darena? Řekla bych, že jsi o hodně mladší, působíš mladince. Jsi štíhlá, krásná a mladá! A teď už NESMRTELNÁ, říkal Daren ;-)!
Hele Jani, jen do něj! Jen do něj! Já pořád nadávám na ty šílené kérky, ale on mě neposlechne. Takže nandey mu to!
Taky nemám ráda barevné kérky, černá je prostě na té kůži elegantní.
Jani, já ti jeho předky zkusím vyhledat. Našla jsem jednu bezva stránku o něm, tak se to třeba dočtu. Tam jsem právě přišla na ten klavír...
Jeho image je ale tak dokonalá. Se u počítače teď snad rozpustím :D :-P
Měsíční sonáta je překrásná, to byla zase ta má první skladba, kterou jsem se od pana Beethovena naučila zahrát, takže k ní mám specifický vztah.
Vím, miluješ Amadea. A vím i o ostatních favoritech a samozřejmě - Romeo a Julie... ach! Opět mi blikli Marina s Gwendalem a když už se tak krásně dostávám na kraso (u Darena, to je dobrý, co jiného si s Darenem můžu spojit? Cože, jaká kytara - tse, brusle... :-D), tak jsem dnes sledovala krátký program sportovních dvojic na NHK Trophy. Jsem úplně vedle. Nejen, že Aljona s Robinem mají překrásnou jízdu, ale ta obtížnost, mně spadla čelist. A poslouchej, mají v KRÁTKÉM programu jako odhazovaný skok TROJITÉHO AXELA!! Aljona už stála, a pak, jakoby se jí podlomila nožka a bum, leštila led. Ale skok už byl, nevím, co se stalo. Tak se těším zítra ráno na volné jízdy. Tam ho určitě ustojí. Odhozený trojitý axel - neuvěřitelné! Wow!
Krásný večer!!!♥♥♥

[15]: Jé, Jani, mně zas stávkuje Chico, nic neslyším... :-(

18 Ondina Ondina | 11. listopadu 2011 v 18:23 | Reagovat

[16]: Beethoven je prostě... aaach. Ale věř mi, že by si prstíky rychle vzpomněly. Párkrát sjet stupnice a jsi zpět... To se neboj!

19 Janča Janča | 11. listopadu 2011 v 20:23 | Reagovat

Oli, mladá a krásná??!! :D  :-D  :D  :-D
Bejvávalo... ;-)
Ale děkuju :-)
Tak já bych Darenovi hádala ještě míň, těsně pod třicet, ale je fakt, že ho tolik neznám a fotky trošku klamou.
Marina a Gwendal a jejich Romeo a Julie, ááách, to je nezapomenutelné ♥♥♥
U toho, jak jsem četla trojitý axel, tak jsem nejdříve myslela trojitý Axel, jako Axel Rose :D  :D  :D
Na ty volné jízdy držím palce, potom mi povykládáš.
Když už jsme u toho Axela, tak my si se sestrama vždycky děláme srandu, že je to náš bratranec, protože před válkou nějací příbuzní od mojí babičky odešli za prací do Ameriky a už tam zůstali a jmenovali se Růžovi.  
No a tak je vlastně Axel náš bratranec ;-)  :D
A fotky samozřejmě pošlu, doufám, že se nám podaří zachytit nějaké ty podzimní barvy :-)
A Mozart...skvostná hudba, jeho Requiem považuju za největší dokonalost tohoto i onoho světa ♥ :-D

20 Ondina Ondina | 12. listopadu 2011 v 10:49 | Reagovat

[19]: Krásný den, milá Janičko! Vím, že jsi teď na nebesky krásném místě, tady je slunečný den, tak si jistě užíváš s Katuškou veškerou krásu, kterou vám Matka příroda nabízí. Na fotky se už teď moc těším! Krásný zážitek, Jani!♥

Jééé, ty máš slavného bratrance. Nemohla bys mu domluvit, aby Slashovi zavolal? Já s ním opravdu kvůli tomu nemluvím. Ale s Rosem je těžké pořízení, že? Tak kdyby se naskytla nějaká možnost :D ;-)
Už tě opět poznávám lépe, to je fajn!♥
Jej, Robin udělal dvě velké chyby, jako by s ním něco bylo, ale raději teď na Grand Prix než na ME a MS. Je fakt, že ty jízdy MUSÍ závodníci najet, ne tak tak obtížnou jízdu jako je tato. Opět jsem koukala, říkala jsem si: "Je tohle možné? Nejsou z "jiného světa"? Tohle není možné zajet..." Teď prohráli, ale pro mě jsou nejlepší. A dokážou to určitě už na Evropě. A ještě dali kraťas mužů. Byl tam Tomáš Verner, další můj miláček. Skočil čtverného toeloopa, kombinaci, vše... pak přišla krokovka. Asi na něco najel hranou. A plác... Po jízdě byl až šestý! Vypla jsem to, tak nevím... Nejeli v tu dobu ještě 2 favorité... Tomáš jel na Carminu Buranu, krásná jízda. Jeho skluz také, no Tomáš, on umí! Byla jsem z toho nešťastná... Kéž by jel volnou na Mozartův Requiem! To by byla bomba a jemu by to fakt sedlo!
Někdo už tuhle jízdu jel, ale nemůžu si vzpomenout. Vím o Albeně s Maximem, ale něco mi říká, že to byl i jiný pár... No já si vzpomenu. Někdo jako Klimova-Ponomarenko, víš?
Tato hudba přímo vábí, aby ji stvárnili ti nejlepší tanečníci! Vždy jsem Requiem chtěla v podání Mariny s Gwendalem, ale nedočkala jsem se. Alespoň toho Beethovena.♥
To, že neslyším zvuk, mě teď moc limituje v jednom článku. Chci sem dát Lauriho, ale tohle "poslepu" nejde. A štve mě to, protože bych ráda, abys ses s Laurim tady mohla jednoho dne setkat TY!♥
Přeji krásný podzimní den, nádherné zážitky na pohádkovém místě!♥♥♥
Mám tě ráda, Jani! :-*

21 Janča Janča | 12. listopadu 2011 v 19:38 | Reagovat

Olinko, krásný večer přeju :-)
Tak jsem se před chvilkou vrátila a bylo naprosto úžasně ♥
V nohách mám přes dvacet kilometrů a v hlavě nádherné zážitky. Ráno byl teda docela pořádný mráz, mínus pět a tak bylo všechno, tráva, louky i červené listí pod nohama krásně namražené, skoro jako zasněžené a na místech, kde nezasvítilo sluníčko vydržela námraza celý den.
K tomu celodenní slunce a přes den překvapivě teplo, modré nebe a úžasné podzimní barvy, lidí bylo taky docela málo, prostě paráda :D
A jéjej, tak krasobruslení bylo, jak tak koukám, nějaké začarované :-?
A Lauri? To je škoda, že ti nejde zvuk, ale tak já znám od TR všechno, takže mě se bude líbit cokoliv, co by jsi sem dala ;-)
Tak až to někdy bude, tak budu stoprocentně nadšená :-P  :D
Takže děkuju předem a moc :-)

22 Ondina Ondina | 12. listopadu 2011 v 20:14 | Reagovat

[21]: Krásný večer, Janičko!♥♥♥
Představ si, že jsem byla vzhůru v době, kdy jsi vstávala a opravdu jsem na tebe s Katuškou myslela.
Ach, to je taková nádhera, když popisuješ nebe a ty barvy, které umí vykouzlit jen podzim. Jen ten mráz... Tady je pořádná zima ne tak na tolik nadpozemském místě.
Jsem šťastná s tebou, že jsi si vše užila, samozřejme spolu s Katuškou. Pozdravuj ji, prosím!
Hrozně moc se těším na fotky!

No, Jani, doufám, že tě nezklamu. V tomhle jsem lajk, ale chci ti prostě poděkovat za každý tvůj nádherný koment.
A TY, prosím, neděkuj, to já děkuji tobě!
Janičko, budeš jistě velmi unavená.
Přeji krásný večer a až půjdeš do postýlky, tak ty nejkrásnější sny!♥♥♥

23 Janča Janča | 12. listopadu 2011 v 20:23 | Reagovat

[22]: Olinko, máš pravdu, jsem utahaná jako pes ;-)
Teď se kouknu na Indianu Jonese, teda pokud neusnu, a pak hned do hajan [:tired:]
A děkuju za přání krásných snů, jestli mi do nich přejde dnešní den, tak krásné opravdu budou :-)
Taky ti přeju ty NEJ sny ;-)

24 Ondina Ondina | 12. listopadu 2011 v 21:04 | Reagovat

[23]: Janičko, užij si film a pak - DOBROU NOC!♥♥♥

25 ilon ilon | 17. listopadu 2011 v 8:18 | Reagovat

Zlatíčko - mě ta animka bliká !!!! Tak to byl včera asi jen nějaký výpadek :-) Ono se to někdy stává ***

118 - 1.000 Moří ♥♥♥

26 Ondina Ondina | 17. listopadu 2011 v 12:14 | Reagovat

[25]: Ahoj Ilonko*** - už mi taky upírek bliká. Ale víš co? Máš mejlíka, Daren se mi nechce načíst... On je stejný průserář jako Ondi... Možná se zlobí, že jsem nebyla na lovu.
Darene, prosím...!

120 - křišťálové kapky listopadového deště♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist