Čistá krása♥

19. listopadu 2011 v 14:12 | ondina |  Různé
Zdravím vás všechny!

Snové okamžiky, krásně zachycené jedinečné chvíle... Tak na mě působí tyto nádherné fotografie. Není to jen obyčejný, chladný, nic neříkající a neosobní pohled, který si můžete koupit v každém stánku. Tyto fotografie od Janičky nabízí hřejivé okamžiky protkané citem.
Autorkou je Janička, které velice děkuji za to, že se o tyto zážitky podělila nejen se mnou. Teď už i s vámi. Také jste se ocitli v pohádce stejně jako já? Paprsky slunce, nedotčená příroda. Čistá krása. A ten vyzařující klid. Jak okouzlující.
V posledních dnech je takové chladno. Jsem ráda že paprsky slunce dopadají na můj blog stejně, jako hřejivé barvy hebkých křídel půvabných motýlů.
Užijte si zážitek!
A tato fotografie bere dech. Je nádherná!
Opravdová čistá krása.
Radost se dívat!
Jani, moc ti děkuji za tyto krásné fotografie!

Přeji vám krásný den!
Vaše Ondi!***
 


Komentáře

1 ilon ilon | 19. listopadu 2011 v 16:26 | Reagovat

Milá Ondi*** -
tak to je KRÁSA !!!! Nemám slov - překrásné fotky, které nepostrádají tu úžasnou krásu okamžiku, kterou jen dokonale podtrhují tvá nádherná slova. Nemám co dodat - dech beroucí a krásný článek. Taková ozdoba tady :-)
Krásný den ti přeji !!!
118 - celý vesmír ♥♥♥ :-) :-)

Ahojky Jančo - musím i k tobě pár slov - ty fotky jsou tak nádherné, nepostrádají tu správnou atmosféru - nevím, jak to napsat - prostě nejsou prázdné, ale opravdu hřejí** :-) Moc by mě zajímalo, odkud jsou ty první dvě fotky ;-) A ti motýlci - dokonalost - krásné barvy !!!***

2 Ondina Ondina | 19. listopadu 2011 v 18:48 | Reagovat

Drahá Ilonko***,
já to měla vše vymyšlené úplně jinak, ale opět jsem narazila. Když já to s PC prostě neumím. Vždy jsem chtěla vybrat krásnou fotku od Janičky(hlavně Portáš, to je pohádka) a dát to sem jako takový krásný kalendář. Každý měsíc jedna nádherná fotka. Zkusila jsem to, ale nebylo to dobré a to jsem zkoušela zatím jen leden. Ach jo, takže jsem ráda, že mám tu čest sem dát takto krásné obrázky. Bude jich ještě víc, protože byla Janička tak hodná, že mi to dovolila. My si vždy u nich notujem, milujeme přírodu a tohle je nádhera. Tohle je přímo fascinující téma.
Děkuji i za to, jak krásně píšeš o článcích. Od tebe mě to vždy pohladí a jsem moc šťastná!
Krásný večer, mon ange! (Tvůj nezbeda!)
120 - hřejivé paprsky slunce!♥♥♥

3 mk mk | Web | 19. listopadu 2011 v 18:50 | Reagovat

Krásný fotky.Musím říct,že autorka má vážně talent co se focení týče :-)

4 ilon ilon | 19. listopadu 2011 v 19:44 | Reagovat

[2]: Můj nezbedníčku ** - jestli máš nějaký technický problém s vkládáním fotek , tak mi napiš na email, vyřešíme to, aby to bylo přesně podle tvých představ. Já nevím, že se s něčím zlobíš a neřekneš si ***
Jinak máš pravdu - příroda je rozhodně fascinující téma :-)  A je jedno, jestli to je příroda na jaře, v zimě, nebo na podzim, je jedno, jestli svítí slunce slunce, nebo padá déšť - ONA je vždy krásná. I v mlze.**
Krásný večer :-)  :-)
118 - nekonečno galaxií ♥♥♥

5 Ondina Ondina | 19. listopadu 2011 v 21:30 | Reagovat

[3]: Ještě jsem sem nedala snad ty nejkrásnější fotografie, miluji všechny fotky od Janičky. Její fotky jsou dech beroucí. Vždy se ocitám v králoství, ve kterém mě/nás přivítá sama příroda.
Přeji krásný večer!

[4]: Ach ano Ilonko, miluji tuhle pohodu, krásu. Miluji Paní zimu, ale nádherně píšeš, že všechna období mají své kouzlo. Tyhle okamžiky jsou velmi krásné, takové - ty víš, prostě tě pohladí a cítíš se moc krásně. A tyto mě pokaždé hřejí.
No k tomu "kalendáři", to bys se mnou měla hroznou práci. Víš co? Zkusím to ještě jednou nějak vymyslet... A děkuji za vše!
Tvůj nezbedníček dnes lovit nebude, slibuje...
120 - věčně zářící obsidiány♥♥♥

6 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 13:48 | Reagovat

Ondinko♥, nádherný článek! Opět jsi mě svými slovy odtrhla od reality. A Janičce musím vyřídit, že fotky jsou opravdu nádherné!!!:-* Ty dvě první, to je krása, nádherně mě zahřály. I ty dvě poslední jsou krásné... jen... uhúúúúúúúúúú Ondííí, pomooooc!!! Motýli! Já vím, že jsou to taková křehká, pro mnohé překrásná stvoření, pro mne však noční můra. Žádný jiný živočich mě tak neděsí, jako právě obyčejný motýl. To chlupaté tělíčko, plyšová křídla, tykadla, malinké nožičky... jéžišííííí áááá, až mě všechno začalo svědit. Vždycky mě jen představa, že by se mě tento hmyz byť jen svými křídly otřel, áááá... až se musím oklepat! Brrrr... :o Ničeho se nebojím víc, než právě motýlů, i když mi nemohou nijak ublížit.

Jinak jsou ale obrázky nádherné, Janičko!:-*

7 ilon ilon | Web | 20. listopadu 2011 v 15:06 | Reagovat

Drahá Ondi *** - jak jsi mi dnes psala email - pošli mi "to" ještě dnes, bude to tak nejlepší, odpovím ti na email, ale tady si toho možná všimneš dřív, víš o čem je řeč, že ?   :-)
Jinak nezbedníčku - doufám, že se držíš i dnes :-) ;-)
Krásnou neděli přeji ***
118 - celé galaxie a dál ♥♥♥

8 Ondina Ondina | 20. listopadu 2011 v 17:56 | Reagovat

[6]: Ladynko*♥,
já jsem tě tak nevědomky vystrašila?
A jejej, to jsem netušila...
Jinak máš pravdu, fotky od Janičky jsou velmi krásné a nejsou tady naposledy!

Oh, velice děkuji! Vážím si toho, co píšeš!* Volím slova tak, jak je v tu chvíli cítím...
Přeji ti úspěšný týden!♥♥♥*

[7]: Ach, drahá Ilonko***,
nevím, jak poděkovat, je to nádhera. prostě ty vždy vytvoříš takovou krásu. Nemůžu se dočkat, až to bude tady!
Moc a ještě víc děkuji! Wow!
Nezbedníček poslouchal náhodou i dnes...
Děkuji a ... ty víš!
120 - ohne dich♥♥♥

9 Janča Janča | 20. listopadu 2011 v 18:01 | Reagovat

Olinko ♥
Krásný podvečer přeju :-)
Tak vidím, že jsi to s fotečkama myslela vážně a když si tak čtu tu chválu, tak na jednu stranu mě to těší a na druhou se tak trochu chlubím cizím peřím :D
Ty první dvě fotky jsou focené mobilem a autorkou je moje sestra Katka ;-)
Ale stejně mě to, že se fotky líbí, moc a moc potěšilo, protože nejde o to, kdo je fotil, ale o to, co na nich je, o takovou tu "obyčejnou" krásu kolem nás a já jsem strašně ráda, že tu krásu teď můžete vidět i vy všichni tady u Olinky.
Takže všem moc děkuju :-)
A Olinko, já teda nevím, jestli to s tím kalendářem vyjde, ale nápad je to úžasný a jestli se to povede zrealizovat, tak to bude naprostá bomba a já se na něj budu strááášně těšit ;-)

[1]: Ilonko, ty první dvě fotky jsou focené v samém srdci mého milovaného Valašska, po cestě z kopce Vsácký Cáb do dědinky Huslenek, a to zvláštní světlo způsobila podvečerní oblačnost, která se po úplně slunném dni z ničeho nic přihnala od slovenských hor. Mimochodem právě dědinky Huslenky a Halenkov a Velké Karlovice jsou našimi NEJ výchozími místy k výšlapům, leží v takovém údolí, z každé strany se zvedá hřeben, jeden český a druhý už slovenský a je tam všude překrásně a lidí naprosté minimum, přesně podle našeho gusta, tam ještě lišky dávají dobrou noc ;-)  :-)
Akorát je to od nás trošku dále, takže vstávám na vlak ve čtyři a vracím se v devět večer, ale zase takové letní pokoukáníčko z vlaku při otevřeném okně, vítr ve vlasech, všude kolem nádherné kopce a podél trati se klikatí řeka Vsetínská Bečva a v ní vidíš odraz zapadajícího slunce, to je prostě nádhera :-)
A máš naprostou pravdu, že příroda je krásná za každého počasí, fotek s celodenní mlhou máme fůru a mají neskutečný půvab :D

10 Ondina Ondina | 20. listopadu 2011 v 19:33 | Reagovat

[9]: Ahooooj Janičko♥, přeji ti krásný večer!!***
To víš, že jsem to myslela vážně! Jen jsem volila pro začátek mezi Vsáckým Cábem (nemá tam být v tom skloňování "o", asi ano - prosím omluv mou neznalost)a ... Ach ano, ty víš, Portáš! To jsou nádherné fotky. Zvolila jsem však v tom chladu hřejivé paprsky i ty motýlky. Jejich barvy přímo zahřejí. Ostatní jsem nechala na tobě, ačkoliv jsem věděla o chatě, kde mají výborné latté, že?
Ještě jednou ti moc děkuji, že se se mnou/námi vždy podělíš o krásné zážitky!
A Janičko, tyhle fotografie právě nejsou obyčejné, jsou tvé. Je v nich srdce! Proto jsou vzácné!!!!!!*
A ten kalendář snad nějak vymyslím, no musím to dát!
Krásný večer, Jani!♥

11 Janča Janča | 20. listopadu 2011 v 19:46 | Reagovat

[10]: Olinko ♥
Myslím, že to skloňování je správně, já bych to taky tak vyskloňovala ;-)
A na Portáši mají taky svělé lattéčko a k tomu výborné brynzové halušky, borůvkáče, čepovanou kofolu a šarmantní obsluhu :-P ;-)
Prostě tam je VŠECHNO úžasné :D
A děkuju ♥

12 Ondina Ondina | 20. listopadu 2011 v 20:20 | Reagovat

[11]: Janičko♥,
mňam... teď se mi sbíhají sliny. Čepovaná kofola má tak velké kouzlo, mám to spojené s dětstvím a krásnými zážitky právě z výletů do přírody. A jako, jakooo, tohle jsi mi neřekla.:D I ty má tajnůstkářko♥* - šarmantní obsluha? Tak už vím, kam si naplánuji dovolenou! ;-)
Portáš - to je pro mě rovnítko pro pohádku! Když vidím tvé fotky - oh, jaká nádhera mě osloví.
Krásný večer tobě i Katušce!♥***

13 ilon ilon | 22. listopadu 2011 v 18:27 | Reagovat

Jančo - to musí být překrásný zážitek - nejen ten celý den v té nádherné přírodě, ale i ta úžasná cesta domů vlakem :-)  :-)

Našemu nezbedníčkovi - doufám, že posloucháš dál ;-)  ;-)Věřím v to♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist