Upíří snídaně :-)

13. října 2011 v 13:36 | ondina |  Hudba
Musím se omluvit za zpoždění, ale lovila jsem si svou snídani (jak by řekl Lestat♥). :-D Někteří se ptali, kdo byl mou první obětí? Koho jsem učinila nesmrtelným? Odpovím vám... :)

DJ Ashba! (Mysleli jste si, že tím jménem bude DUFF, SLASH nebo TOMMY??) :-D
Žádný jiný kytarista ve mně nikdy nevzbudil takový vnitřní rozpor. Je arogantní, (určitě jen jeho maska), ale má velký sex-appeal. Nejdříve jsem ho nazývala "subjektem" a odmítala jsem ho. Nyní ho velmi obdivuji. Samotnou mě to překvapilo. Nevím, kdy a jak se to stalo. Pozor, abyste se neutopili i vy v jeho nádherných modrých (možná chladných) očích tak, jako já! DAREN JAY ASHBA! Ráda bych vám představila jednoho z nejlepších kytaristů (po Slashovi ;-), samozřejmě )... :))

DJ ASHBA

Přiznejte se, i vás jistě jeho pohled uhranul a teď je "nesmrtelný". ;-) (Jen pozor na plameny, Darene!!!)
Když jsem DJe slyšela poprvé, byla jsem přesvědčena, že hraje "můj" jedinečný Slash. Na kytaru hraje úplně stejným způsobem. Jaké bylo mé zklamání, když jsem pak na obrazovce místo Slashe uviděla právě DJe. :(
Je kytaristou nových Guns N´Roses a skvělé skupiny Sixx:A.M. (Věnuje se i dalším projektům a třeba i hře na housle, klavír ...) Hlavně druhá zmíněná kapela mi krůček po krůčku ukázala, jaká kouzla Daren s kytarou umí.. DJ mi dokázal, jak skvělým kytaristou je. On a jeho kytara - nazvala bych to souzněním.


Před dvěma dny jsem trošku ponocovala. My upíři... Temná noc je naše, začínáme žít. Temná noc nám dává sílu a stává se zároveň i našim prokletím. "Chytila" jsem Darena v jednom pořadu. Pokaždé, když je výjimečný rockový pořad, vidím jen poslední minuty... Nějaké nepsané pravidlo? :(

A neodpustím si reakci na dva články. První je článek o Nadalovi. Je tak jednoduché, zbabělé ho takto odepisovat. Dokazuje stále, že je nejlepším tenistou historie!!! Nesouhlasím s článkem, který jste dnes mohli číst na Seznamu v rubrice Sport.cz.
Dalším, VELMI šokujícím článkem, je proces kolem doktora Murrayho. Chci si Krále popu, Michaela Jacksona, pamatovat jako krásného člověka. Včerejší článek byl nehumánní. Mrazilo mě z něj... A velmi se zlobím na ty, kdo dokázali být tak chladní, že takové fotky zveřejnili...
To je jen můj názor!!
 


Komentáře

1 Janča Janča | 13. října 2011 v 17:19 | Reagovat

Olinko, hezký den přeju :-)
Tak musím přiznat, že ten tvůj subjekt dostal i mě, opravdu je to kus krásného mužského, to se musí nechat :-P
A oči má doslova magické, jako dva safíry a ten piercing ve rtu je na něm neskutečně sexy :-P  [:tired:]
Jenom s tím tetováním to na můj vkus trochu přehnal.
A ještě se mi na něm strašně líbí ten jemný náznak úsměvu a vlasy, černé vlasy jsou prostě nej, že jo, Bille?
A teď k Rafovi...Oli, to je prostě normální, novináři se prostě musí pořád do někoho trefovat a hlavně do těch, co jsou nejlepší. Rafa je "jen" světová dvojka a proto už je odepsaný??!!
Proboha, co by za tuhle pozici v ATP dali jiní tenisté, třeba i ti naši!
Vzpomínám si, jak se jednu dobu nedařilo Federerovi, všichni ho odepisovali, že je už starý a opotřebovaný a že už na kurty nepatří a on jim potom svými skvělými sezonami doslova vytřel zrak. Ptám se, co v životě dokázal pan novinář, který tenhle článek psal? Nic, kromě plivání jedovatých slin a kritizování někoho, komu on sám nesahá ani po kotníky, ono je pravda, že kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten o tom píše ;-)
Co se týká MJ, tak celá ta záležitost je jedním slovem nechutná... :-(
Já jsem třeba Michaela až tak nemusela, ale on byl a vlastně svým způsobem ještě pořád je Pan zpěvák a Pan muzikant a zasloužil by si aspoň trochu úcty, to, co se kolem jeho osoby děje je hyenismus a je odporné, jak na smrti člověka dokážou někteří lidé parazitovat.
Kdysi jsem si hrozně moc přála být novinářkou, novináři pro mě byli takoví ti rytíři pravdy, dneska mám na tohle povolání úplně jiný názor, 90 procent novinářů si ve svých článcích akorát léčí svoje mindráky a pocity méněcennosti :-?
Je to hnus...

2 ilon ilon | Web | 13. října 2011 v 18:34 | Reagovat

Zlatíčko - máš pravdu - člověk by se v těch jeho překrásných modrých očích mohl utopit ♥ Je opravdu překrásnej, závidím ti sny o něm ;-)
Musím si najít nějaké video, abych ho viděla víc, protože jak víš, už jsem to psala, že ta nebeská modř jeho očí mi přijde až neskutečná :-)
A jestli ty jeho kérky jsou opravdové, tak se klaním výběru - DOKONALÉ !!! Hlavně ti havrani - to nemá chybu - krásné !!!!! :-)  :-)

3 mk mk | Web | 13. října 2011 v 19:22 | Reagovat

Je nádhernej i fotky jsou hezký :)

4 Ondina Ondina | 13. října 2011 v 22:45 | Reagovat

Janičko♥♥♥ - krásný večer:-* ! Tedy nesmírně ti děkuji za tvůj nádherný komentář. Vzal mi veškerá slova. NÁDHERNÉ. Kéž by jsi byla právě ty novinářkou!!! Moc bych si to přála. To by byla paráda.

Jasně, MŮJ SUBJEKT! Ty jsi vše se mnou prožívala, když jsem nedokázala Darenovo jméno říct (napsat). A vidíš, jak vše dopadlo, on je asi kouzelník, kytarový mág a ty jeho oči - ach bože! Je to dnes tím zakázaným pivečkem nebo je skutečně moc krásný??
A nesmírně, hrozně moc ti děkuji za tvá další slova. DJ je vlastně teď nepodstatný.
O Rafovi píšeš nádherně a krásně jsi svůj pohled na tenis rozebrala. Vím moc dobře, že ty jsi na tenis expert (stejně jako na tanec a balet) a proto si tvého názoru velice vážím. Děkuji, co jsi o Rafovi napsala. Mě tolik mrzelo, co jsem si přečetla. Možná letos i něco prohrál, ale... Nádherně jsi teď řekla spoustu věcí i o Federerovi. Djoko letos tedy vyhrával, ale... Vzpomínáš na French Open? To bylo neskutečné antukové drama a Federer Djokoviče porazil!! Tady mi dochází slova, nádherný zápas! Prožívala jsem ho a fandila samozřejmě Federerovi, jak jinak?? Příští rok, až bude Djokovič obhajovat tyhle body - no, ukáže se, KDO je tenisový král!
A ještě víc děkuji za tvá nádherná slova k Michaelovi. Mě ten článek ranil. Já MJe milovala, obzvlášť, když vystupoval spolu s mým bohem, Slashem!! Give In To Me nebo live koncerty a Beat It nebo Black Or White. Tam vždy zdobil jeho výkon právě SLASH!!♥ To je strašné, co se na internetu objevilo, smutné. Janičko, přiznám se ti, nejen, že mě mrazilo, ale skutečně jsem se rozbrečela. On už odchod MJe byl pro mě strašný, asi jsem se s tím doposud nesmířila, milovala jsem ho a obdivovala. Byl - výjimečný a jediný, nejlepší! Zase pláču...

Janičko, moc ti děkuji za nádherný komentář. Velmi si vážím tvých slov a jsem ráda, že jsi tady!♥ :-***

5 Ondina Ondina | 13. října 2011 v 23:22 | Reagovat

[3]: Ilonko♥♥♥ :-*, video nehledej, já ho chystám do dalšího z článků. Takové srovnání "mého" Slashe a právě Darena. No, řeknu ti na rovinu, nevím, v tomto případě (co chystám), sama jsem zvědavá, který z nich vyhraje ten těsný souboj!
A Ilonko, teď se ti přiznám. Vím o kérce, kterou DJ má, ten havran. Já čekala, zda si všimneš a ty jsi nezklamala! Já to věděla. Daren má kérky všude, stejně tak i piercingy, ale...Už mě zastav. DJ je opravdu výborný a k tomu svůdný! Já ho teď viděla a nemohla jsem z něj spustit oči. A pokud bys chtěla vidět DJe, doporučuji skupinu Sixx: A.M.! To je dokonalé.
Moc na tebe myslím!♥♥♥

Moc ti za vše děkuji, dnes jsem byla dojatá tvým obrázkem a zítra tu bude! Chci, aby ho všichni viděli, je božský! NÁDHERNÝ. Ty máš tak velikánský talent. Neumím vyjádřit to, co jsem cítila. Dojetí! Nádherné, zlato moje, nevím, jak ti za tento skvost poděkuji!!♥

[4]: mk - krásný večer!♥♥♥ Opět ti velmi děkuji za tvůj komentář. Tvá slova mě potěšila, jsem velmi ráda, že se s tebou setkávám. Vždy napíšeš a já si cením každého tvého slova. Děkuji!♥
Vidím, že Daren boduje. Tak co říct? Je to velmi krásný muž, je mu 38 a na kytaru tedy hraje překrásně. Jak už jsem psala ve článku, nejdříve jsem měla trochu problém, ale teď - uhranul mě. Asi ten jeho pohled a pak jeho kytarové umění.
Moc děkuji za tvá slova!

6 Ondina Ondina | 13. října 2011 v 23:29 | Reagovat

Ilonko, kdepak ses mi ztratila?

7 ilon ilon | 14. října 2011 v 6:19 | Reagovat

Zlatíčko, tak už jsem se našla :)))
děkuji moc, jsem opravdu nadšená, že se ti obrázek líbí :-)
Ale víš co - jsem opravdu veliký amatér, neznám ty techniky, takže to je taková jednoduchá kresbička :-)
Ale ze srdce ♥, a to ty víš ;-)

8 Ondina Ondina | 14. října 2011 v 14:05 | Reagovat

Ilonko♥, pro mě je tvá kresba, tvůj skvost vzácnější než obrazy nějakých malířů, protože je jen moje a od tebe. Má pro mě cenu obrovskou, nevyčíslitelnou právě proto, že je ze srdce.
Tvá kresba je nádherná. Tekly mi slzy. Do tvého obrázku jsem se zamilovala.
Děkuji, má umělkyně! :-* ♥♥♥

9 Janča Janča | 14. října 2011 v 16:33 | Reagovat

[4]: Oli, já a expert??!! :D
Já jsem v podstatě takový ten diletant, co má široký záběr, ale do hloubky moc nejde, to ty jsi chodící encyklopedie ;-)
Nikdy nepřestanu obdivovat tvoje znalosti, vždycky si říkám, že máš v hlavě komputer :D
A já jako novinářka? No to by to dopadlo :-D

10 Ondina Ondina | 14. října 2011 v 17:26 | Reagovat

[9]: Janičko, JSI!! Naše povídání o tenise, horách, přírodě, baletu, tanci, krasobruslení, povídkách... krásné chvíle, že? Ať už chci psát o jakémkoliv turnaji, tanci na ledě či baletních velikánech, s TEBOU vždy proberu to vše, co mě fascinuje. Máš skvělý postřeh, ten nejlepší přehled, neuvěřitelné znalosti! Je to tak bezva! Prý nejdeš do hloubky?? Tak teď opravdu nesouhlasím, protože znáš snad každý datail u všeho.
Kdybys byla novinářka, konečně bychom mohli číst v klidu a s nadšením články :-* a ne se bát, co zase uvidíme jen kvůli senzaci! To je smutné. Tvé články bych milovala...♥
Děkuji za tvá slova! :-*

11 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 15. října 2011 v 18:53 | Reagovat

Ondinko♥, jsem ráda, že můžu poznat pro tebe tak výjimečnou osobu.
Několik minut jsem jen seděla s podepřenou bradou, pohledem upřeným do jeho očí a nebyla schopná se pohnout ani myslet. Jsou fascinující. Nechtěly mě pustit, nebo spíš já jsem se jich nechtěla pustit. Fascinují mě. A je to teda kus!:D Sexy chlap s maskou ledového a sebevědomého a ještě k tomu je to kytarista. Hmm, smrtelná kombinace!♥:)
Jdu si ho "omrknout" na youtube a jsem si jistá, že budu jeho hraním okouzlena stejně jako jeho očima.:)♥

12 Ondina Ondina | 15. října 2011 v 19:49 | Reagovat

[11]: Ach, zlatíčko, Ladynko♥♥♥! Teda ty jsi o Darenovi napsala překrásná slova. Já jsem s ním měla ze začátku veliký problém, protože hraje jako Slash, můj Bůh! Ale když DJ je jednoduše skvělý, musela jsem mu dát šanci a ve skupině Sixx:A.M. - wow, to mi bere DJ dech. Jeho oči a kytarové umění. Vražedná kombinace, opravdu! Ale stejně si myslím, že je to jen jeho maska, kdo ví?
A já budu mít někdy v týdnu článek, kde srovnám jak Darena - kytarového mága, tak Slashe - kytarového boha a velikána. Jsem zvědavá, kdo tento těsný souboj vyhraje. Pro většinu asi DJ, protože má tak uhrančivý pohled, viď? Ale já budu fandit "MÉMU" SLASHOVI... :-D
Děkuji ti moc a moc za tvá nádherná slova. Tvůj komentář mě velmi potěšil, okouzlil stejně jako Darenovy oči.
A ty housle... úplně jako Lestat, další má veliká láska.
Krásný večer, milá Ladynko!♥♥♥ A děkuji!

13 Áďa Áďa | 25. října 2011 v 20:17 | Reagovat

ty brďo, TY OČI!!! to je jeho barva, nebo má čočky? no páni já na ně zírala snad pět minut, než jsem se vzpamatovala... takovou barvu chci taky!!!

14 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 21:18 | Reagovat

[13]: Ádinko, přesně tak - TY JEHO OČI, jsou magické. I mě okouzlily a to já měla Darena za "subjekta"... Ale pak to přišlo, stačil jeho pohled a úžasná hra na kytaru a bylo to!
Počkej a ty přece takovou barvu máš... ;-) :) Wooooooow!♥

15 Áďa Áďa | 26. října 2011 v 6:56 | Reagovat

[14]: právěže nemám :-( já mám u panenek žlutý a u vnější kontury duhovek modrý, takže uprostřed je zelená a vypadá to pokaždý jinak, podle toho, jak se nalíčím, jak obarvím vlasy a co vemu na sebe, ale takovýhle odstín, jaký má tenhle člověk, jsem chtěla vždycky...

16 Ondina Ondina | 26. října 2011 v 13:18 | Reagovat

[15]: Ádi, na fotkách tedy vypadá tvůj odstín snad stejně... ;-)Víš, že jsem vždy tvé oči zdůraznila. Ale víš co, Daren má stopro čočky. Takto nádhernou barvu snad nemůže mít nikdo "normálně"... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist