Slash vs Daren ???

19. října 2011 v 13:27 | ondina |  Hudba
Velmi těžká otázka. Dlouho jsem s tímto článkem váhala. Nevěděla jsem, jak ho napsat. Přitom jsem věděla, že ho tu mít musím.
Snad nejraději poslouchám kapelu Guns N´Roses. V "legendárních" Guns N´Roses byl kytaristou Slash, v "nových" Guns N´Roses DJ Ashba. Kdo je podle vás lepším kytaristou? Já mám jasno, ale váš názor mě velmi zajímá.

Nejdříve vám své nesporné kytarové umění předvede úžasný DJ ASHBA. Člen "nových" Guns N´Roses. Vychutnejte si opravdu nádhernou chvíli s kytarovým mágem. Očaruje vás, tím jsem si jista. Vidíte, jak jeho kytara přímo září? Ten třpyt...Jak dokonalé.
DJ ASHBA (Daren Jay Ashba)

A nyní video, které už tady jednou bylo, ale já ho miluji. Snad nejkrásnější skladba, kde pan Saul Hudson ukazuje jedinečné kvality. Umění, které se svou kytarou dokáže skutečně jen... ano, jen SLASH!
Vychutnejte si jedinečné souznění Slashe a jeho lásky, kytary. Snad porozumíte jeho duši a srdci, které do skladeb vždy dává.
SLASH (Saul Hudson)

Který ze dvou snad až nadpozemsky skvělých kytaristů vyhrál tento těsný souboj právě u vás?
Daren, chladný, místy až arogantní, ale technicky dokonalý kytarista? Nebo Slash, který je žárem a vášní a když začne hrát, jeho tóny se dostanou až k vašemu srdci, které probudí a začne bít?
Prosím, napište mi svůj názor...
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 19. října 2011 v 16:07 | Reagovat

Páni Ondi :-)**- to jsi nám ale dala veliký, až bych si dovolila říct, neřešitelný úkol - vybrat si jednoho z nich. :-)  ;-) Já bych řekla, že oba hrají nádherně, to člověka až mrazí, když to poslouchá.
Trošičku mě mrzí, že tam Darenovi skoro vůbec není vidět do obličeje, byla bych zvědavá, jak to "prožívá" (když si vzpomenu na Toma, že sem opět ty TH musím tahat :)))
No dobře, tak se někomu můžu zdát povrchní, ale vzhledem k té krásné třpytící se kytaře, a té ruce s nádhernými kérkami a tím, jak vím, že Daren vypadá, tak dám na celkové vyzařující charisma a prostě u mě o to o jeden milimetr vyhrál Daren. To budou ty oči :)))
Protože rozhodovat se podle hraní nelze, oba hrají prostě skvěle. :-)  :-)
Krásně jsi nám je představila, zase vím o něco víc :-)  ;-)

2 Janča Janča | 19. října 2011 v 16:38 | Reagovat

Olinko,
když jsem si tvůj dnešní článek přečetla, byla jsem přesvědčená, že tohle nedokážu nikdy, nikdy rozsoudit a nakonec opak byl pravdou :-)
Takže, nejdříve jsem si pustila Darena a říkala jsem si, sakra, ten hraje prostě skvěle, to bude jasná remíza, jak já si mám vybrat, to absolutně nejde...
No, tohle jsem si myslela do té doby, než jsem si pustila Slashe. Nejsem žádný odborník na techniku hry na kytaru a tak jsem v podstatě nechala rozhodnout jen svůj vlastní vkus a srdce.
A v mém srdci to na celé čáře vyhrál Slash, jeho lehoulinká a procítěná hra, hra jen tak jakoby mimochodem, on na kytaru nehraje, on se s ní mazlí, doslova se s ní miluje, Slash a jeho kytara splývají v jednu jedinou bytost v úchvatném představení harmonie a naprostého souznění ♥
V porovnání se Slashovou hrou mi Daren přijde chladný, hraje jako by ho to ani nezajímalo, je to sice hudebně krásný a jistě dokonalý projev, pro mě ale příliš studený a neosobní.
Takže Slash je vítěz :-)

3 Janča Janča | 19. října 2011 v 16:42 | Reagovat

A Oli, ještě bych chtěla dodat, že jsi nám oba kytaristy i jejich hru představila a popsala naprosto dokonale a výstižně, souhlasím s každým tvým slovem ;-)

4 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 18:10 | Reagovat

Holky moje zlaté :-***, nejdříve vám oběma moc poděkuji za překrásná slova. Já vždy doufám ve vaši návštěvu, zahřeje u srdíčka. Děkuji, že jste opět přišly!! Po dnešním dni vaše slova působila jako balzám na duši...♥♥♥ A teď k jednotlivým nádherným komentářům od vás.

[1]: Ilonko, zlatíčko :-*, děkuji. Vždy mě potěší každé TVÉ krásné slovo.
Že je to neřešitelné? Souhlasím!
Říkala jsem si, pokud mě poctíš svou návštěvou a přečteš si článek a oba talentované pány uslyšíš a uvidíš, bude u tebe vítězem sexy Daren. On je skutečně... jak to říct? Je sice chladný a arogantní, až to ale působí velmi sexy. On si věří a to na něm miluji. A ty jeho oči... ty vábí, podlehla bych jim okamžitě. Víš, ty stahy srdce, krev která pálí... tohle přesně cítím, když se objeví Daren, ale ne v Gunners. V Sixx:A.M., tam je... aaaaaaach, no prostě můj.
A klidně, srdíčko, klidně piš o TH i tady. Jsem nadšená, když se dozvím o Tommym nebo Billym víc. Opravdu!!! Nebýt tebe, neznám už jedinou novinku, prostě nic a za to ti děkuji. A jsem šťastná, že jsi Tommyho viděla, viděla jeho oči a emoce, které dává právě své Gibsonce, kterou mám tolik ráda. A já bych našla videa, kde je Darenovi vidět do očí, ale nebyla by tak dobrá, nevystihla by to jeho umění tolik, jako právě tohle.
Moc, opravdu hrozně moc děkuji za tvá krásná slova!♥♥♥

[2]: Ahoj drahá Janičko♥♥♥ :-***, tedy zlato, ty jsi mi teď opravdu vzala dech. Ty jsi o Slashovi napsala jedinečná slova. Bože, to je nádhera. Slzím tady, protože je asi jasné, komu fandím, že? ;-) Ano, ty jsi nádherně vystihla právě tu lehkost a harmonii...
Tvá krásná slova mi připomněla mě, když jsem o Slashovi "básnila". Já taky použila výraz, že se s kytarou "mazlí", že se s ní miluje. Usmála jsem se, jak to vidíme podobně. Do článku jsem to nechtěla tak napsat, protože by bylo jasno, že? I já Darena obdivuji, vždyť pamatuješ - je to chvilička, co jsem ho nedokázala nazvat jménem, prostě "subjekt"! A teď? Vidím úžasného kytaristu, jen... kdyby nebyl tolik chladný, přesně, jak píšeš...
Děkuji za tvůj názor. Tvá překrásná slova mi zalila oči. Děkuji za ně! ♥♥♥

Ha, takže je to 1:1. Budu to muset rozseknout... oh, no těžká volba :-D .
Děkuji, holky! ♥♥♥ Pro vás!

5 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 18:23 | Reagovat

[3]: Janinko, moc děkuji. Špatně se mi to psalo a vybíralo. Znám videa, kde je Daren prostě nádherný, ale zas by byl Slash tím hraním ve výhodě a Daren svou nespornou krásou a sex-appealem. Bylo to složité. Ale když já jsem ten článek tolik chtěla tady mít...

6 Janča Janča | 19. října 2011 v 18:35 | Reagovat

Olinko,
chodím k tobě tady na blog každý den a každý den se sem nesmírně těším, cítím se u tebe jako doma a dnešní článek je jedním slovem perfektní ♥♥♥
A co se týká Slashe, mě samotnou překvapilo, jak rychle jsem se rozhodla :-)
Prostě mě dostaly všechny ty emoce, které do své hry dává :-)
A jsem ráda, že tě můj i Ilončin komentář potěšil ;-)

7 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 18:55 | Reagovat

[6]: Janičko ♥♥♥, tak já už opravdu pláču. To je to nejkrásnější, co jsi mi mohla napsat a já nevím, jak ti teď říct "děkuji". Přiznám se, že je mi nesmírnou ctí, že ke mně chodíš a jsem ráda, moc ráda, že se tu cítíš, jak jsi napsala. To si přeje snad každý, kdo má blog. Máš na tom veliký podíl. Já se vždy na tebe těším a když sem dám nějaký článek, doufám, že se u něj setkáme.
Janičko, děkuji ti, moc a moc!♥♥♥

8 ilon ilon | Web | 19. října 2011 v 19:03 | Reagovat

Ondi ** - doufám, že jsi neměla špatný den, ale určitě ne, jen dlouhý :-)
Janča to napsala krásně, tady u tebe je prostě milo, sem musí chodit každý rád ♥ ;-)
A nemohu za sebe - prostě Daren vyhrál, i když samozřejmě vím, že tebe uchvacuje Slash ;-)

9 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 19:19 | Reagovat

[8]: Ilonko :-***, andílku, ta komise tedy "stála za to", k tomu ještě "včelička"... určitě ti povím. Ale pak jsem přišla domů a viděla a hlavně četla všechna ta krásná slova... opravdu popadám dech a nesmírně děkuji.
Ach, tak já jsem úplně naměkko. Ale ten blog jsi udělala TY!! Doteď nevím, jak poděkovat. A nejen za tu nádheru, to umění, co tady vidím, jen si blog otevřu, ale i za tvou trpělivost. Ty mé stálé dotazy...
Jasně, DAREN vyhrál. A víš, že to chápu? Kdybych od patnácti nebyla "Slashova", tak nevím, nevím... oni jsou skuteční kytaroví géniové a Daren, on je naprosto nádherný- má první vampírská oběť, pamatuješ? Takže je nesmrtelný, že? :)))
Věř, že tu Daren není naposledy a příště, speciálně pro tebe, bude video, kde jeho oči uvidíš nádherně a jasně - wow, oh, aaaaach - no slibuji, že tě bude čekat zážitek. Ale nejdříve nějaký Billy a pro Janičku třeba Lauri.
Děkuji!♥♥♥

10 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 19:20 | Reagovat

[8]: A já zapomněla - neřekla jsem ještě, kdo vyhrál u mě :-D  :-D  :-D  :-D  :-D !

11 mk mk | Web | 19. října 2011 v 19:32 | Reagovat

Dobrá muzika :)

12 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 20:05 | Reagovat

[11]: Ahoj mk!
Že ano? Oba jsou jedineční, ti nejlepší. Je těžké si vybrat...

13 ilon ilon | Web | 19. října 2011 v 20:25 | Reagovat

Ondi ** - měla jsi úžasnou upírskou oběť ´´ ♥ Wooow - jako závist !!! ;-) A víš co ? Mě se Lauri také nehorázně líbí, je to podle mě takový temný typ, už dávno jsem chtěla zkusit nějakou montážku s ním a Billem. Ta havraní pírka *** Miluji ho v Bittersweet, nádherný klip.
A myslím, že nám ani nemusíš psát, kdo vyhrál u tebe, zlato ;-)  :-)

14 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 20:36 | Reagovat

[13]: Ilonko ♥♥♥ - Bittersweet, to bylo "TO", co jsem měla na mysli dát na blog. To je prostě božská nádhera, něco neuvěřitelného... Znám!
Prosím, udělej montážku!! Já se moc přimlouvám... ;-)
TOBĚ je to jasné ;-), znáš mě, mým vítězem je opravdu můj a "jen můj" bůh Slash, jsem jen "jeho". Ale jen o prsa čínské závodnice.
Ale nemysli si, andílku. Daren si mě získal, víc, než dávám najevo. Prostě, ano, on je úúúžasný, skvělý, sexy, jedinečný... nenacházím slova. Jednoduše si mé srdce získal! ;-)
Děkuji za nádherné komentáře!♥

15 Janča Janča | 19. října 2011 v 21:07 | Reagovat

Olinko, bylo mi jasné, kdo je tvým vítězem ;-)
A Lauri pro mě, ááách, už se nemůžu dočkat, i když znám i hezčí klipy, než je Bittersweet ;-)
Třeba Guilty nebo No Fear, nebo Sail Away nebo Funeral Song, no, už mlčím, než vyjmenuju úplně všechny... :D
A na Darena se těším taky, vlastně na cokoliv, co sem dáš, protože vím, že to bude skvělé ;-)

16 Ondina Ondina | 19. října 2011 v 22:07 | Reagovat

[15]: Janičko♥♥♥, takže se na tvé tipy vrhnu a vůbec - prozkoumám krásu kolem Lauriho. On je vážně velmi svůdný a hrozně tajemný, hmmmm. Tvůj komentář mi teď nesmírně pomohl, já jsem kolem Lauriho takový amatér typu - ano, tahle píseň je nádherná, rozumíš...
Děkuji za ně, ty jsi tady odborník.♥ :-*

A jako holky, vy znáte mého vítěze...?? Haha, byste se divily, kdo jím ve skutečnosti je a Tommy to není. Slash je můj bůh a miluju ho, ale... vítězem je ... ne, nepovím! :-D

17 Janča Janča | 20. října 2011 v 19:51 | Reagovat

[16]: No, Oli, jak to, že to není Slash O_O
Že by Duff nebo Nikki? ;-)
A co týká TR, tak to jsem opravdu odborník :D

18 Ondina Ondina | 20. října 2011 v 20:20 | Reagovat

[17]: Janička mě zná... :))) Ikonka asi napoví, že? Je to DUFF♥♥♥.
Ale Nikki, holka, to je sexy chlap. V poslední době hodně vyhledávám Sixx:A.M. a vůbec vše o Nikkim a jsem nadšená. Obdivuji ho.♥
K tomu přidej DARENA... a máš jasno.
Tvůj Lauri - už dnes jsem koukala na vše možné, abych si pak neudělala před tebou ostudu. Hm, je to velmi tajemný muž, alespoň tak na mě působí. Jejich styl a hudba mě láká, takže si opět rozšířím obzory.
Děkuji, Jani!♥

19 wewe. wewe. | Web | 21. října 2011 v 13:58 | Reagovat

Slash, Slash a ešte raz Slash!!! ♥ Najlepší gitarista pod slnkom podľa mňa a myslím, že nie som jediná :)
P.S.: Konečne som našla niekoho, kto miluje Gunsov jak ja ♥

20 Ondina Ondina | 21. října 2011 v 14:46 | Reagovat

[19]: wewe. - ráda bych tě přivítala! Děkuji za tvá krásná slova!♥
Slash *skanduje*... Ačkoliv má Daren krásné oči a technicky je naprosto výborný, SLASH je jednoduše... SLASH. Je výjimečný a nejlepší!!
Určitě jediná nejsi. A ano, Gunners miluji!♥ Děkuji za komentář! Moc mě potěšil.

21 Ondina Ondina | 21. října 2011 v 21:29 | Reagovat

Teď jsem naprosto nešťastná, Slashovo video prostě nejde... ach to ne...

22 Ondina Ondina | 21. října 2011 v 21:35 | Reagovat

A snad se podaří tento odkaz, znovu jsem Slashe hledala, tak pokud vás to zajímá...
http://www.youtube.com/watch?v=wPJM4czWkNw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist