ROMEO ♥♥♥

25. října 2011 v 8:03 | ondina |  Různé
Romeo je můj pejsek, kterého jsem si vzala před několika lety z Trojského útulku. Je kříženečkem setra a retrívra. Nedokážu pochopit, jak mohl "někdo" takového pejska jen tak vyhodit.
Byly mu čtyři měsíce, když jsem si ho vzala k sobě. Byl podvýživený, utrápený, bál se každého pohlazení. A teď?
Podívejte se. To je on.


Dnes je můj "Plyšáček", jak mu s oblibou říkám, nejen šťastný a velmi chytrý, ale je to ten nejvěrnější pejsek, ten největší mazel, pohlazení se už dávno nebojí a za "lumpačiny" by dal tu psí dušičku. Nejraději chodí se mnou "recyklovat". Kdyby mohl, roztřídí to vše sám... :-) "Kluk můj.♥
Na fotce, kterou vidíte, je se svou oblíbenou Matyldou. :-D

Ještě musím dodat, že útulek byl plný pejsků. Nejraději bych si je vzala všechny, protože všichni mají srdíčko. Všichni doufají, že si je jednoho dne vybere ten jejich páníček a že to v ten krásný den v životě vyhrají.
Přála bych si, aby si pejska pořídili lidé opravdu ve chvíli, kdy ho chtějí. Pejsek není hračka, kterou by vyhodili, když se jim omrzí. Je to živá bytost, která vás miluje.

Pokud chcete vidět i další fotky Romea, podívejte se "pod čáru".
 


Komentáře

1 Schmetti Schmetti | Web | 25. října 2011 v 11:52 | Reagovat

Jujky, to je ten tvůj pesánek, cos mi posílala fotky na maila, že? :)

Je moc hezký. Jo, lidi jsou všelijaký, není jim líto ničeho a nikoho, ale občas se najdou vyjímky :) Nicolas by jim dal :D Mimochodem, čeká tě u mě Greenpeac díl s FOTKOU NICOLASE :)

2 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 14:09 | Reagovat

[1]: Ahoj Terinko♥,
ano, to je ten můj kluk. :)
Už jsem utíkala za Nicolasem. On je tááák sexy, miluju ho! :-)
Ano, lidé jsou mnohdy bezcitní. :((
Ještě, že tu je má láska - Nicolas!♥♥♥
Moc ti děkuji, že jsi zase přišla. Vážím si toho! :-* A Romík děkuje!

3 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 25. října 2011 v 14:27 | Reagovat

Ach, ďakujem za hrozne krásne komentáre zlato :* Veľmi ma potešili :) A tiež vďaka za pochvalu poviedky.. Neviem, uvažovala som o tom, že to spíšem na viac dielov, ale uvidím ešte :) Momentálne sa chcem viac venovať tomu, čo mám rozpísané teraz ;) A Civil war...to je proste úžas, nech je Axl aký chce, vždy vedel urobiť nádherné texty ♥

A inak k Romeovi - máš strašne krásneho psíka, vždy som po podobnom túžila :) Taký ňuňu ♥ :D A je fakt úžasné, že si si ho zobrala z útulku, aj ja by som bola najradšej, keby si ľudia berú psíkov z útulkov.. Je smutný pohľad na zvieratká, ktoré pozerajú na teba spoza mriež... Kiežby si ľudia uvedomili, že sa o zvieratká treba starať stále a nie iba pár dní v roku a potom ich odkopnúť..

4 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 15:43 | Reagovat

[3]: Ahoj Wewe nebo Verunko♥, co ti je bližší a milejší?
Nejdříve musím říct, že máš ale úžasnou ikonku, pan Saul Hudson je dokonalý!♥ ;-)A Axl? Samozřejmě, jako zpěvák a vůbec - jako umělec je přímo výjimečný, neznám nikoho, kdo by se mu vyrovnal.Tohle hodnotím po té umělecké stránce. Stejně však, ale ty víš... ať sakriš zvedne ten telefon a vytočí Saulovo číslo!!!

Nemáš vůbec zač děkovat! Zlato, píšeš opravdu velmi krásně. Miluji číst povídky, jsem dost náročná a tvá se mi MOC líbila. Ten okamžik, ta jeho síla... krása, skutečně!♥ Oh, jsem ráda, pokud tě má slova potěšila. :-*
A moc děkuji za Romíka. Jsem přímo slzela. Děkuji!! Napsala jsi překrásně jednu věc, je to smutné, ale ten pohled "skrz mříže", jak píšeš, přesně jsi to vystihla. Moc smutný pohled.
Děkuji za nádherný komentář, já i Romeo!♥ Posílá pac a pusu! :-***

5 Janča Janča | 25. října 2011 v 17:06 | Reagovat

Ach, Olinko,
tohle je asi zatím tvůj nejkrásnější článek, nejspíše proto, že vychází přímo z tvého krásného srdíčka :-)
Já, jak dobře víš, jsem hlavní Romíkova obdivovatelka, ten jeho nádherný kukuč si mě získal hned na první pohled, je to opravdu překrásný hafík, hned bych se s ním pomazlila ♥
Je jasné, že jeho život nebyl vždycky právě nejrůžovější, ale to se změnilo, když se dostal k tobě, jak já říkám, poslední žijící dobré víle :-)
Kde jinde by byl tak opečováván a tak milován, než u tebe ;-)
A jak jsi ho ošetřovala, když se otrávil, jsem si jistá, že to tvoje péče a láska ho udržely při životě a daly mu sílu bojovat a žít, protože zvíře moc dobře ví, kdo ho má rád :-)
Z celého srdce přeju tobě i Romíškovi ještě hodně krásných společných let :-)
A nezapoměň ho za mně pohladit a podrbat za ušima a říct mu, jaký je krasavec ;-)

6 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 18:16 | Reagovat

[5]: Krásný večer Janičko!♥♥♥
Ano, přiznám se ti. Po tvém komentáři prostě pláču. Je tak nádherný, že až ztrácím dech a nenacházím slova!:-***
Nejen, že píšeš krásně o mně, ale i o mém Romíkovi. Věř, když jsem mu ukázala monitor a četla jsem, "blafnul". To je takové to " ROZUMÍM a DĚKUJI". Ještě i zvedl packu. Takže to vše je jen pro tebe!! Zlato. ♥♥♥
Znovu ti musím poděkovat, jak jsi Romíka podporovala, když ho... přiotrávili. Myslela jsem, že o něj přijdu, byla jsem nešťastná. Ale tohle vše víš, vše jsi s námi prožívala a dodávala jsi Romíkovi každý den sílu. DĚKUJI!!♥♥♥ Moc, hrozně moc! I teď nevím, jak poděkovat.
Janičko, MOC DĚKUJI. Nejen já, ale i Romík. Posílá pac a pusu!!
Máme tě oba moc rádi!♥♥♥ (Já tady brečím, slzy mi tečou po tváři...)
Janinko, děkuji!♥♥♥

7 mk mk | Web | 25. října 2011 v 18:33 | Reagovat

Je nádherný.Já nechápu,proč lidi pořizují psi,když je vlastně nechtějí.Tohle je fakt děsný,ale musím říct,že vypadá fakt dobře :))

8 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 18:45 | Reagovat

[7]: Ahoj milá mk! Napsala jsi to dokonale a přesně! Lidé by si měli rozmyslet, zda si zvířátko vezmou. Ono jim pak dá veškerou lásku a je hrozné, když se stane to, co třeba Romíkovi. Moc, moc ti děkuji za komentář. ♥

[5]: A já zapomněla,Janičko, tohle je zase TVŮJ nejkrásnější komentář. Moc děkuji!♥♥♥
Hrozně moc!!! :-*

9 Janča Janča | 25. října 2011 v 18:56 | Reagovat

Olinko ♥
Jak jinak bych o tobě mohla psát, než krásně? :-)
Ty jsi tak úžasný a výjimečný člověk, milý, upřímný a bezelstný, umíš rozdávat radost a pohodu a pohladit na duši, prostě jsi skvělá a já tě mám moc ráda ♥
A děkuju za tvoje krásná slovíčka :-)

10 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 19:19 | Reagovat

Ach, Janičko ♥♥♥! Ta srdíčka jsou pro tebe! Věř, že jsi člověk, který je hodný obdivu. Jsi člověk, kterého mám nesmírně ráda a to TY rozdáváš radost, krásu, dáváš lidem své srdíčko, sílu a nic po nich nechceš. To ty jsi úžasný člověk a mně je ctí, že tě znám! Vždy mi vykouzlíš úsměv na rtech a slzím dojetím, když napíšeš slova, která snad dokážeš dát druhému jen ty!
Moc ti za vše děkuji, hlavně za podporu Romíkovi, když byl na tom opravdu hodně zle... Děkujeme a máme tě hrozně moc rádi!!!♥♥♥

11 Janča Janča | 25. října 2011 v 19:31 | Reagovat

[10]::-):-)

12 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 19:33 | Reagovat

[11]: ♥♥♥ Mám tě moc ráda, Janičko! :-***

13 Áďa Áďa | 25. října 2011 v 20:44 | Reagovat

no jo, je kouzelný, bobánek, a má moc velké štěstí, že sis ho vybrala právě ty!!!
já mám teda k lidem, co si vezmou pejska z útulku, velký respekt. já bych to nedovedla. ne proto, že bych se potřebovala vytahovat tím, že mám psa s pp, ačkoliv takového doma mám a doufám, že se mi z něj povede udělat jednou šampoina výstavních kruhů (a podle všech na to máme našlápnuto výborně), ale já bych se bála právě té pejskovy minulosti. nevím, co prožil a čeho se bojí. vím, že když se moje štěně do budoucna bude bát ran z petard, tak že to bude mým podceněním výcviku, a ne tím, že ho někdo v minulosti těmihle zvuky někdo záměrně týral... prostě bych se bála toho, co všechno o tom zvířeti nevím. i když bych jim nejradši ten život zpříjemnila tím, že by měli nového pána, který jim bude dávat lásku, asi bych do toho nešla, protože bych z tý jejich minulosti prostě měla strach. jestli je třeba neberu do prostředí, které jim vadí nebo udělám nevědomky gesto, které jim něco připomene... to spíš dělám to, že jim jednou za čas do schránky hodím obálku s penězi (i když to nejsou závratný částky) nebo jim dám balení granulí nebo tak nějak :-)

ale klobouk dolů, že tys to dokázala a že má teď Romínk štastný psí život!!!

PS: věděla jsi, v jakém stavu si Bill s Tomem z útulku přivezli domů Scottyho? :-( na uších měl spáleniny a prý to vypadalo, že přijde o zuby, naštěstí se je povedlo zachránit... drahý "milý" předchozí pan majitel o něj típal cigarety a proplachoval mu tlamičku pivem :-(( děsivá představa... o to hezčí byla skutečnost, kdy ke mně to zvíře po pražským koncertě čmuchalo, s plným bříškem a vyzařovalo spokojenost :-)

14 Ondina Ondina | 25. října 2011 v 21:44 | Reagovat

[13]: Moc tě vítám, Ádinko!!!♥♥♥ Ach, jsem opravdu nadšená, že jsi přišla! :-*
Ano, máš pravdu vlastně úplně ve všem, Romík se bál naprosto všeho, každého gesta, jen jsem zvedla ruku, už se začal třást... Ale teď už ví, že mě se bát nemusí. Je to takové moje zlatíčko.
Scotty - psala jsi mi o všem, takže vím. Jaké štěstí tento pejsek má, že je u twins. Ty jsi ho potkala. To je prostě úžasné! ♥ Já nechápu tyto zlé lidi, proč zvířátka takto týrají? Co si tím chtějí dokázat? Jen vlastní ubohost!
A Diorek, ach, on je prostě nádherný, z něj bude opravdu šampion. Pohlaď ho a podrbej za ouškem, ano? Diorek to také v životě vyhrál!♥
Ádi, jsem moc ráda, že jsi přišla! :-*
Přeji ti krásný večer! A děkuji za tvá krásná slova, vážím si jich! :-*

15 Áďa Áďa | 26. října 2011 v 6:51 | Reagovat

[14]: no právě.... toh bych se asi hodně báála, když si ho z útulku vyzvednu, jak bude na vše reagovat... jsi hodně silná osobnost, že jsi tímhle prošla. já jsem v tomhle směru srab, radši si koupím štěně, abych věděla, že jestli se něčeho bude bát, tak budu vědět přesně čeho a proč a jaké to mělo okolnosti...

16 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 26. října 2011 v 10:46 | Reagovat

Dobré dopoledne, přeji!:) Milá Ondinko♥, netuším jak začít. Možná tím, že mi tvůj článek vehnal do očí slzy, opravdu mne dojal. Jsem šťastná za tvého Romea, že jsi si ho vybrala právě Ty, že jsi ho takhle krásně zachránila! Má obrovské štěstí a určitě o tom ví!:)
Pamatuji si, když jsem s rodiči šla vybírat Tommyho. Ještě teď mi zní v uších ten srdcervoucí štěkot a to kňučení, jak se všichni ti pejsci tlačili dopředu a každý se chtěl nechat alespoň pohladit. Byla to těžká volba, všichni měli tak smutný pohled v očích a já nevěděla, kterého z nich mám "zachránit". Ale vybrala jsem si dobře a nikdy jsem toho nezalitovala. Tommy je sice neposlušný (a to dost!:-/) a velice rád mi špiní oblečení a povaluje mne po zemi (za což mu nejsem nejvděčnější), ale přesto bych jej nikdy nevyměnila!♥ A jsem moc ráda, že jsi si Romea vybrala také z útulku, takovým lidem patří velké DĚKUJU, protože to opravdu není žádný med, když je pejsek takhle ztrápený. Určitě se u tebe má krásně, vidím mu to na očích. A vidím ještě něco. Vidím podobu... ach, Ondinko♥, tvůj Romeo má úplně stejný čumáček jako naše Nelly. Ta byla sice oproti němu menší, ale ten čumáček... Stýská se mi po ní a neuvěřitelně mě bolí, když pomyslím na to, jak hrozně zemřela. Přejelo ji auto, chudinku.♥ Ale vždy bude v mém srdci a já doufám, že se dostala do psího nebe. Protože ona si to zasloužila.:) To mi připomíná, že bych se za ní mohla jít s Tommym mrknout.:))
Krásný článek, jsem moc ráda, že jsem mohla tvého Romea poznat.♥ Je to krásný pejsek, a jak jsi psala, také chytrý. Vidím to v jeho pohledu.:) Ondinko♥, pohlaď jej za mě a pošeptej mu do ouška něco pěkného.:))

17 Ondina Ondina | 26. října 2011 v 13:43 | Reagovat

[15]: Ádi, silná osobnost nejsem, jen Romíka prostě miluju, víš? On je MŮJ kluk, kterého nedám za nic na světě.♥
A tvůj Diorek má také veliké štěstí, že je právě TVŮJ a je krásný! :-*

18 Ondina Ondina | 26. října 2011 v 14:11 | Reagovat

[16]: Má milá Ladynko♥♥♥, přeji ti krásný den!
Nejprve ti musím moc poděkovat za překrásný komentář. Pokud tebe dojal můj článek, já plakala nad tvým komentářem, který je plný emocí. Jednou jsem se usmívala, podruhé se mi zalily oči a ty slané perličky se dostaly i na tvář.
Ani já teď nevím, jak nejlépe říct tobě, co cítím, když čtu tvé nádherné věty. Jednak - pokaždé obdivuji, jak krásně vše umíš popsat a je jedno, zda jde o povídku nebo cokoliv jiného. Ty svou něhu dáš do všeho.
A teď se dostávám ke tvému Tommymu♥, doufám, že ho také poznám. :-* Ráda bych. Přesně vím, co jsi pociťovala, protože ty jsi velmi empatický člověk, když jsi vešla do útulku. Sevřelo se ti srdce, že? I já se cítila stejně. Nádherně jsi připomněla ten smutek v očích všech pejsků, kteří touží po pohlazení a lásce. TVŮJ TOMMY má velikánské štěstí, že mu tu lásku dáváš TY!!♥♥♥ Tommy to v životě vyhrál! :-* Píšeš neposlušný? Ale to ne - Tommy je právě ŠŤASTNÝ! A to je dobře!!♥
Nellynky je mi strašně líto. Musela být krásná a určitě je v tom psím nebíčku. Jsou to psí čisté dušičky.
Já měla před Romíkem kříženečka malého černého knírače (jeho čistokrevná maminka se zapomněla s nějakým vesnickým playboyem :-D), rostl se mou. Lineček mi umřel v náručí. Měl už úctyhodný věk. Začal se na konci dusit, byl nemocný a už nebylo možné nic dělat než... Pan veterinář mi řekl, že měl Linek štěstí, když jsem vypukla v hrozný pláč poté... že poslední, co slyšel, byl tlukot mého srdíčka. V tu chvíli mi ta slova moc pomohla. Vím, jak muselo být těžké o Nellynku přijít. Ale měla u tebe jistě krásný život a třeba někde je spolu s Linkem... :-*♥♥♥ a dalšími...
I ty Tommyho za mě moc pohlaď, podrbej ho za oušky a pod krčkem. Tommy to vyhrál! S Romíkem vás moc zdravíme, Romík ti děkuje, pošeptala jsem mu za tebe krásná slova. Posílá pac a pusu!♥♥♥
Moc, milá Ladynko, moc ti děkuji za nádherný komentář, který mě zahřál u srdce! :-***

19 ilon ilon | Web | 26. října 2011 v 16:44 | Reagovat

Ahojky Ondi♥:-)

Tak tímhle článkem jsi mi opravdu udělala radost. Romík je překrásný a budu se sice opakovat, ale stejně to napíšu - má veliké štěstí, že se dostal k TOBĚ :-) Je nádherný a milý a líbí se mi, jak chodí hezky, když mu řekneš, spinkat ;-) To je úžasný. Je to nádherné zvíře, ale my ty svoje miláčky prostě bereme jako členy rodiny a chceme pro ně to nejlepší. Stejně jim jen oplácíme tu jejich bezednou lásku, kterou oni umí rozdávat.
A měla jsi sem ještě dát tu fotku, jak tam jste spolu :-)  ;-)

20 Ondina Ondina | 26. října 2011 v 17:24 | Reagovat

[19]: Ahoooj drahá Ilonko!♥♥♥ Jsem tak šťastná, že se s TEBOU setkávám! Ach. Myslela jsem na tebe, ale to jistě víš! :-*
Ti naši mazlíčci - jsou opravdovými členy rodiny a svou lásku nám dokáží nádherně dávat každým okamžikem. Zlatíčko Abinka má také velikánské štěstí, že je s TEBOU a je rozkošné, jak prostě ví, že se jde spát. Prostě to TY jsi ta JEJÍ panička, to JEJÍ srdíčko.♥ Moc mě to dojalo, krásné, jaké je mezi vámi pouto.♥ Také ji, prosím, pohlaď. Je moc nádherná.
Oni jsou tak chytří, vděční, nádherní... jsou to ta naše zlatíčka, která milujeme.

Ježíši, naše společná fotka? Neee... ta je strašná... :-D By se všichni lekli... :-D

Ilonko, jsem hrozně šťastná a ty víš, co tím teď chci říct...:-***
Děkuji za tvá slova! Dnes sice prší, ale opravdu právě vysvitlo sluníčko!♥♥♥
Děkuji!!!♥

21 ilon ilon | Web | 26. října 2011 v 19:05 | Reagovat

Krásný večer Ondi ♥♥♥ :-)

Já si myslím, že jsi sem tu fotku přeci jen měla dát ;-)  ;-) No, tak se třeba dočkáme někdy příště ☺
Naši psí miláčkové opravdu rozdávají radost - a stejně nemusí to být jen psi - třeba malinké roztomilé myšky ;-) A takový pohled na akvárium, když večer svítí a rybičky si tam plují sem a tam je tak moc uklidňující, že to je nad všechny prášky světa :))))
Krásně si užij dnešní zbytek dne :-) :-)

22 Ondina Ondina | 26. října 2011 v 20:26 | Reagovat

[21]: Ilonko, andílku♥ - akvárium mě vždy uklidňovalo. Už vidím, že budu mít doma za chvíli vše, jen ten velikánský pavouk nějak "někde vázne"... Ale já se taky dočkám. :-D
Jej a myšáčci, oni jsou fakt roztomilí. Reid už je v pohodě, uzdravil se, kluk můj šikovný a už mi opravdu capká po ruce. Jeho si brát už nemusím, jde ke mně sám. Brouček. Morgan se ještě stále tak trochu bojí, ale už si ho vezmu také a snaží se. Nevěřila bys, jak si tě ti myšáčci získají.
Děkuji a i tobě přeji krásný večer a nezapoměň pohladit krásnou Abinku!
Pro tebe ♥♥♥! Udělala jsi mi dnes velkou radost, však víš... :-***

23 Veronica Hudson Veronica Hudson | Web | 27. října 2011 v 19:26 | Reagovat

Čauky zlatko ;*
Takže, Slashova kniha u nás je tiež len v angličtine a bude pre mňa celkom problém ju prečítať tak, aby som z toho niečo mala, ale ja to risknem :D Ty ju máš doma??? :)

A aj Duff?? Páni, tak aj tú musím mať! :D

24 _____ _____ | Web | 27. října 2011 v 19:54 | Reagovat

je opravdu roztomilý. :) chudák, zažil toho tolik špatného.

25 Ondina Ondina | 27. října 2011 v 19:59 | Reagovat

[23]: Wewe♥♥♥, přeji krásný večer!
Doma ji nemám, ale mám ji objednanou a každým dnem ji mít budu. Moc se těším. Jsou v ní překrásné okamžiky.
Pan Saul Hudson je můj hrdina a chci o něm vědět vše, co je jen možné.
A Michael? Ach, to se asi zblázním. Jeho kniha mi musí mou knihovnu zdobit. Michael je... asi je ti vše jasné.

BTW: Tvá angličtina je výborná!!!

26 Ondina Ondina | 27. října 2011 v 20:20 | Reagovat

[24]: Vítám tě! Nejdříve ti musím moc poděkovat za tvůj krásný komentář. Já i Romeo. ♥ Taková krásná slova velmi potěší.
Mám tu odkaz, tak se už na tebe moc těším...
Krásný večer! Romík děkuje! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist