Říjen 2011

Paradise City - rocková klasika♥

31. října 2011 v 14:15 | ondina |  Guns N´Roses
"Take me down to the paradise city..."
Známý text dnes už klasického hitu skupiny Guns N´Roses.
Mně se okamžitě vybaví jeden z rockových klenotů, který mám s legendárními Gunners spojený. Nebudu tady psát, na co slavný refrén odkazuje, ale věděli jste, že měl Slash vymyšlená jiná slova? :-D ;-)
Název této nádherné písně je možnou přesmyčkou "easy acid trip", ale to jsou jen dohady.
Ještě pár slov k videoklipu samotnému - má vzdát úctu dvěma fanouškům, kteří zemřeli během vystoupení legendárních Gunners (festival Monsters Of Rock).
Když si poslechnete živé album GN´R, Axl na něm vykřikne: "Baby... Please... Las Vegas..." Ale kdo ví? Je skutečně tím městem? Četla jsem i jiné názory...

Podívejte se a poslechněte si nejdříve tu "klasickou" píseň v podání Guns N´Roses. Axl je jeden z nejlepších rockových zpěváků, mám velmi ráda jeho hlas.
Máte pocit, že ji nikdo nedokáže zazpívat lépe? Na váš názor budu zvědavá. Rose je jistě výjimečný umělec .
Legendární Guns N´Roses

A už je tady druhá verze. Paradise City můžete najít i na sólovém albu Slashe (jeho sólová deska má stejný název "Slash"). Hostuje na ní i Fergie. Ano, čtete dobře. I mě jejich spolupráce velice překvapila a byla jsem ze začátku velmi nedůvěřivá. Hlavně, že to není Lady Gaga, že? :-D Fergie dokonce zazpívala i na jeho koncertu k oslavě narozenin... :-)♥
Dalšími, kdo se na remixu podílí, jsou Cypress Hill. Ty jsem vůbec neznala. Už vidím, jak se všichni usmíváte... :)
Protože miluji klasickou verzi Paradise City, mám s touto skladbou malý problém. Nejde o pana Hudsona, Slashe, je-li vám to oslovení bližší, ale právě o rappovou formaci Cypress Hill. Vadí mi, jak do hudby ty sloky "recitují", na to si asi nikdy nezvyknu. Právě melodie je u mě velmi důležitá. Naštěstí se v refrénu ozval snad andělský hlas Fergie. Nejsem nikterak fanouškem její skupiny The Black Eyed Peas, ale v této skladbě je její hlas nádherný, čistý a přitom silný. Získala si mě. Fergie píseň obohatila, zkrášlila.
Tato verze Paradise City se mi nelíbí tolik jako klasická od Gunners, ale mladého posluchače jistě zaujme. Naučila jsem se ji mít ráda.
SLASH + Fergie + Cypress Hill

A nakonec Oxegen 2011 a Myles Kennedy se Slashem.
Myles Kennedy zpívá na turné Slashe. Prozradím vám, pokud Mylese neznáte víc, že má tinnitus. Proto mě velmi okouzlil, když dokázal tak náročnou píseň odzpívat a nejen to... Dokáže navázat kontakt s publikem. Až neuvěřitelné! Obdivuhodné.
Viděla jsem společné vystoupení Mylese a Slashe v TV v rámci MTV World Stage. Jen jsem zjistila, že vystoupí Slash, rozzářily se mi oči. Během skladby jsem si opravdu myslela, že se nedívám na televizi. V tu chvíli jsem se snad ocitla mezi ostatními diváky, kteří měli to štěstí vidět Slashe a Mylese Kennedyho na vlastní oči a vychutnat si tuhle dokonalost.
Myles je showman, vtáhne vás "do děje", komunikuje s vámi. Velice si mě získal. A obdivuji, jak krásně zpívá. Má hlasový rozsah 4 oktáv a je určitě jedním z nejlepších rockových zpěváků. Posuďte sami!
SLASH + Myles Kennedy

Tak co? Smím se zeptat na váš názor? Která z "Paradise City" zvítězila u vás?
Jsem hodně zvědavá!

Přeji vám krásné pondělí!
Vaše Ondi :-*♥

SMILE

28. října 2011 v 17:15 | ondina |  Různé
Úsměv, který bych vám všem chtěla poslat. Každému z vás, kteří mi vždy napíší krásná slova, která mě zahřejí u srdíčka.
Když vyslovím toto slovo, vybaví se mi hned několik momentů.
Prvním je nádherná píseň, kterou nazpíval sám Král POPu, MICHAEL JACKSON. Věřím tomu, že skutečně Michael sedí na srpku měsíce a směje se na nás tím svým zářivým úsměvem. Michaelův úsměv vždy dokázal rozzářit mou tvář, i když jsem byla třeba smutná.
Michael mi moc chybí. Chybí mi jeho překrásné písně, hluboké texty, tanec, který vycházel z jeho srdce. Chybí mi jeho úsměv...

Další krásný úsměv...
Bude patřit Billymu. Líbí se mi, jak je bezprostřední a okouzlující.


A něco se snad NIKDY nezmění, že Tommy?

Přeji vám krásný den!
Vaše Ondi!♥ :-***

ROMEO ♥♥♥

25. října 2011 v 8:03 | ondina |  Různé
Romeo je můj pejsek, kterého jsem si vzala před několika lety z Trojského útulku. Je kříženečkem setra a retrívra. Nedokážu pochopit, jak mohl "někdo" takového pejska jen tak vyhodit.
Byly mu čtyři měsíce, když jsem si ho vzala k sobě. Byl podvýživený, utrápený, bál se každého pohlazení. A teď?
Podívejte se. To je on.


Dnes je můj "Plyšáček", jak mu s oblibou říkám, nejen šťastný a velmi chytrý, ale je to ten nejvěrnější pejsek, ten největší mazel, pohlazení se už dávno nebojí a za "lumpačiny" by dal tu psí dušičku. Nejraději chodí se mnou "recyklovat". Kdyby mohl, roztřídí to vše sám... :-) "Kluk můj.♥
Na fotce, kterou vidíte, je se svou oblíbenou Matyldou. :-D

Ještě musím dodat, že útulek byl plný pejsků. Nejraději bych si je vzala všechny, protože všichni mají srdíčko. Všichni doufají, že si je jednoho dne vybere ten jejich páníček a že to v ten krásný den v životě vyhrají.
Přála bych si, aby si pejska pořídili lidé opravdu ve chvíli, kdy ho chtějí. Pejsek není hračka, kterou by vyhodili, když se jim omrzí. Je to živá bytost, která vás miluje.

Pokud chcete vidět i další fotky Romea, podívejte se "pod čáru".

Oznámení ke článku "SLASH vs DAREN"

22. října 2011 v 15:56 | ondina |  Hudba
Píšu ke článku ze středy. Je to spíše dodatek pro všechny, kteří by si jej přečetli později a marně hledali Slashovo video. Až do včerejšího večera šlo pustit. Je mi to samotné líto, protože mi obzvlášť na tomto článku, na jejich srovnání záleželo.
Pro ty, koho zajímá Slashovo video, našla jsem ho ještě tady... Snad už nezmizí!!!

Vítěz

21. října 2011 v 16:36 | ondina |  Duff McKagan♥♥♥

WATCH THIS!♥♥♥
Prozradila jsem vám, kteří dva kytaristé si získali mé srdce (přestože to Daren se mnou neměl ze začátku vůbec jednoduché, nakonec jsem podlehla). :-D ;-)
Nemusím psát, komu jsem fandila. Slashovo sólové album, které je nazvané stejně - "Slash" - právě poslouchám. Čekáte článek o něm?
Tak sledujte... :-D
Existuje jedna podmanivá melodie, která mi dokáže vzít dech znovu a znovu. Watch This - instrumentální skladba, která je skutečným zážitkem. Když se zaposloucháte, uslyšíte i JEHO. Mého vítěze. DUFFA!
Proto jsem se rozhodla napsat konečně pár slov i o NĚM!

DUFF (Michael Andrew McKagan)

Michael Andrew McKagan. Budete ho znát jako Duffa, slavného baskytaristu kapely Guns N´Roses. Spolu se Slashem a Mattem Sorumem z Gunners je členem "kapely snů", jak VELVET REVOLVER nazývám já. Pamatujete skladbu "Set Me Free" z filmu Hulk? :-D
Má i svou vlastní kapelu Loaded.
Stejně jako tomu bylo u Slashe, i Duffa vám nejprve ukážu a někdy příště vám napíšu víc o jeho životě. Je plný krásných okamžiků, stejně tak velmi smutných chvil, ze kterých vás bude mrazit.
Pokud budete chtít, podívejte se i na další fotky. Uvidíte sexy rockera s blond hřívou a neodmyslitelným cigárkem, rockera, který vás okouzlí... ;-)

Slash vs Daren ???

19. října 2011 v 13:27 | ondina |  Hudba
Velmi těžká otázka. Dlouho jsem s tímto článkem váhala. Nevěděla jsem, jak ho napsat. Přitom jsem věděla, že ho tu mít musím.
Snad nejraději poslouchám kapelu Guns N´Roses. V "legendárních" Guns N´Roses byl kytaristou Slash, v "nových" Guns N´Roses DJ Ashba. Kdo je podle vás lepším kytaristou? Já mám jasno, ale váš názor mě velmi zajímá.

Nejdříve vám své nesporné kytarové umění předvede úžasný DJ ASHBA. Člen "nových" Guns N´Roses. Vychutnejte si opravdu nádhernou chvíli s kytarovým mágem. Očaruje vás, tím jsem si jista. Vidíte, jak jeho kytara přímo září? Ten třpyt...Jak dokonalé.
DJ ASHBA (Daren Jay Ashba)

A nyní video, které už tady jednou bylo, ale já ho miluji. Snad nejkrásnější skladba, kde pan Saul Hudson ukazuje jedinečné kvality. Umění, které se svou kytarou dokáže skutečně jen... ano, jen SLASH!
Vychutnejte si jedinečné souznění Slashe a jeho lásky, kytary. Snad porozumíte jeho duši a srdci, které do skladeb vždy dává.
SLASH (Saul Hudson)

Který ze dvou snad až nadpozemsky skvělých kytaristů vyhrál tento těsný souboj právě u vás?
Daren, chladný, místy až arogantní, ale technicky dokonalý kytarista? Nebo Slash, který je žárem a vášní a když začne hrát, jeho tóny se dostanou až k vašemu srdci, které probudí a začne bít?
Prosím, napište mi svůj názor...

Krásný obrázek od Ilonky

14. října 2011 v 13:05 | ondina |  Různé
Když jsem uviděla Ilončin nádherný obrázek, byla jsem bez dechu. To jsem já! :-)
Vždy jsem si přála mít doma takový obraz. Chci se o tento skvost podělit i s vámi. Vidím, že už je chvíli po půlnoci, tak už dnes mi bude obrázek zdobit stěnu. Teď ozdobí i můj blog. Tady je.

ONDINA by ILON

ILONKO, chci ti velmi poděkovat. Je nádherný!! Mám obrovskou radost. :-)
Protože jsi mi vzala slova i dech, musela jsem poprosit o pomoc samotného Krále popu a vypůjčit si poslední větu jeho písně Speechless. V ní Michael říká: "...words like, like I love you..."
DĚKUJI!♥

Upíří snídaně :-)

13. října 2011 v 13:36 | ondina |  Hudba
Musím se omluvit za zpoždění, ale lovila jsem si svou snídani (jak by řekl Lestat♥). :-D Někteří se ptali, kdo byl mou první obětí? Koho jsem učinila nesmrtelným? Odpovím vám... :)

DJ Ashba! (Mysleli jste si, že tím jménem bude DUFF, SLASH nebo TOMMY??) :-D
Žádný jiný kytarista ve mně nikdy nevzbudil takový vnitřní rozpor. Je arogantní, (určitě jen jeho maska), ale má velký sex-appeal. Nejdříve jsem ho nazývala "subjektem" a odmítala jsem ho. Nyní ho velmi obdivuji. Samotnou mě to překvapilo. Nevím, kdy a jak se to stalo. Pozor, abyste se neutopili i vy v jeho nádherných modrých (možná chladných) očích tak, jako já! DAREN JAY ASHBA! Ráda bych vám představila jednoho z nejlepších kytaristů (po Slashovi ;-), samozřejmě )... :))

DJ ASHBA

Přiznejte se, i vás jistě jeho pohled uhranul a teď je "nesmrtelný". ;-) (Jen pozor na plameny, Darene!!!)
Když jsem DJe slyšela poprvé, byla jsem přesvědčena, že hraje "můj" jedinečný Slash. Na kytaru hraje úplně stejným způsobem. Jaké bylo mé zklamání, když jsem pak na obrazovce místo Slashe uviděla právě DJe. :(
Je kytaristou nových Guns N´Roses a skvělé skupiny Sixx:A.M. (Věnuje se i dalším projektům a třeba i hře na housle, klavír ...) Hlavně druhá zmíněná kapela mi krůček po krůčku ukázala, jaká kouzla Daren s kytarou umí.. DJ mi dokázal, jak skvělým kytaristou je. On a jeho kytara - nazvala bych to souzněním.


Před dvěma dny jsem trošku ponocovala. My upíři... Temná noc je naše, začínáme žít. Temná noc nám dává sílu a stává se zároveň i našim prokletím. "Chytila" jsem Darena v jednom pořadu. Pokaždé, když je výjimečný rockový pořad, vidím jen poslední minuty... Nějaké nepsané pravidlo? :(

A neodpustím si reakci na dva články. První je článek o Nadalovi. Je tak jednoduché, zbabělé ho takto odepisovat. Dokazuje stále, že je nejlepším tenistou historie!!! Nesouhlasím s článkem, který jste dnes mohli číst na Seznamu v rubrice Sport.cz.
Dalším, VELMI šokujícím článkem, je proces kolem doktora Murrayho. Chci si Krále popu, Michaela Jacksona, pamatovat jako krásného člověka. Včerejší článek byl nehumánní. Mrazilo mě z něj... A velmi se zlobím na ty, kdo dokázali být tak chladní, že takové fotky zveřejnili...
To je jen můj názor!!

DOSTIHOVÁ KRÁLOVNA SIXTEEN ♥♥♥

10. října 2011 v 13:30 | ondina |  Sport
Chci vám představit bílou krásku Sixteen, dostihovou královnu a vítězku Velké pardubické z let 2007 a 2008. Sice rok mého narození je jiný, den je však stejný. :-) A pak ji nemám milovat. Naše narozeniny jsou tedy 27. března, u Sixteen v roce 2000. :)

Otcem této dostihové hvězdy je Rainbows for Life (CAN), matkou Semantica (FRA).

V neděli proběhla Velká pardubická. Tentokrát jsem měla o hvězdu větší strach než kdykoliv předtím. Vedla celý závod a v cílové rovince jsem věřila, doufala, že tato kráska, která má srdce bojovníka a šampiona, dokáže zvítězit a porazit Tiumena. Nakonec doběhla druhá. Pro mě je však zářící hvězdou, bílou a krásnou kobylkou.
Sixteen, blahopřeji k nádhernému úspěchu!! Jsi nejlepší, bílá dostihová královno!

Nádherná Sixteen

Komu jste včera fandili vy?

Dostihová hvězda ♥

Tenis - výsledek finále turnaje v Tokyu 2011

9. října 2011 v 10:19 | ondina |  Sport
Na tenisovém turnaji v Tokyu letos zvítězil Andy Murray, když ve finále porazil Rafaela Nadala ve třech setech 3:6, 6:2 a 6:0.
TOPlist